>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 Kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Oto spotkania w ramach 28 kolejki francuskiej Ligue 1
Kursy bukmacher: Bwin


Zapraszam wszystkich do pisania ciekawych analiz oraz komentarzy do zbliżających sie spotkań .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Szczerze mówiac nie mam czasu, jestem zmęczony, nie wiem czy jutro będę w domu, ledwo widzę na monitorze który jest czarno biały, ale coś sprobuje napisac choc chyba bez analiz albo jakieś bardzo krótkie...

Strasburg - Metz
Gospodarze najczęściej remisują wynikiem 0:0, ostatnie trzy mecze to undery, zespół który bardzo często notuje &quot;małe&quot; wyniki. Metz to ostatnia druzyna ligi która bardzo słabo gra w ataku strzelają bardzo mało goli, najmniej w całej lidze w tym meczu rzuca mi się w oczy typ na under 2,5 ⛔
Valenciennes - Lille
Lille to zespół który z reguły zalicza undery, ta drużyna ma pojęcie do gry ich taktyka polega na obronie i grze z kontry. Gospodarze w ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali z Monaco i to wynikiem 0:0 najczęściej kończą mecz. W tym meczu under 2,5 ✅
Nice - Le Mans
Jeden z dwóch ulubionych zespołów na undery czyli Nice które ostatnio zawodzi grają poniżej swoich możliwości. Słabo grają w ataku i to jest największa bolączka tego zespołu ponieważ w obronie spisują się bardzo solidnie. Le Mans to przede wszystkim Matsui i De Melo jeśli tych zawodników się powstrzyma to będzie ok. Jak to w lidze francuskiej bywa under 2,5 ✅
Nancy - Monaco
Nancy u siebie jest bardzo niewygodnym rywalem który wysoko stawia poprzeczkę głównie jeśli chodzi o strzelenie im gola ponieważ Nancy w obronie gra kapitalnie, Monaco to młodzi piłkarze którzy nie są jeszcze tak bardzo ograni potrzebują czasu, w ostatnim meczu wynik 0:0 odzwierciedla postawę tego zespołu w napaści. Coś czuje że Nancy nie straci gola więc typ under 2,5 ✅
 
T 0

tux

Użytkownik
Nancy - Monaco

Od siebie dodam, że również zagrałem under. W Nancy nie zagra najlepszy strzelec KIM(6goli), do składu Monaco za to powraca najlepszy zawodnik Mendez. Nancy rzeczywiście w obronie jest poukładane, ale teraz gdy brak napastnika, Monaco może? mieć ciut łatwiej kontrolować grę. Ostatnie 0:6 na pewno ich podłamało, ale nie z takich opresji już wychodzili. Dziś pełna koncentracja. Na myśl przychodzi tylko under ✅i lekka wygrana(1:0) ⛔gospodarzy, których w tabeli goni OM.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzisiaj naprawde raczej zaden mecz mnie nie zainteresowal moze patrzac na pojedynek miedy Strasburgiem a Metz widze tutaj x2 ✅albo over 2,5✅ poniewaz przyjezdni grja w ostatnim czasie naprawde fajny football a Gygax powoli gra swoj football na wlasnym poziomie . Co do przeciwnikow graja oni bardzo underowa pilke ale ja mysle ze dzisiaj moze byc over poniewaz czas najwyzszy na strzelenie kilku goli , drugi mecz to spotkanie pomiedzy nancy i Monako ja osobiscie stawiam x2⛔ lub under 2.5✅ poniewaz jezeli Monacowygra to jeden zero albo zremsiuje bezbramkowo , tyle mam do powiedzenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom