>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

28. kolejka I ligi (1.05 - 3.05.2015)

Status
Zamknięty.
D 0

dieterdes

Użytkownik
Wisła Płock - Widzew Łódź, spotkanie z którego zwycięsko wyjdą według mnie gospodarze. Spotykają się tutaj 2. drużyna ligi z ostatnią. Piłkarze z Płocka, aby utrzymać swoją pozycje powinni w piątek wygrać, gdyż mają jedynie punkt przewagi nad Termalicą. Bilans na własnym boisku to 7-3-3, natomiast Widzewu 2-0-11. Dosyć ważny mecz w kontekście awansu do Ekstraklasy. Z chęcią pobieram Wisłę @ 1,57 Betsson

--//dopisanie bukmachera. Wszystkie spotkania są. --//Robson1416
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Wisła Płock - Widzew Łódź
TYP:X
Kurs:3.60

Widzew z meczu na mecz gra coraz lepiej natomiast Wisła Po ostatnim meczu z Arka Gdynia nie wyglądała na druzyne która chce awansować do ekstraklasy.Mój typ to remis.

Flota Świnoujście - Termalica brku-bet Nieciecza
TYP:2
Kurs:1.95
Kurs godny zagrania na Niecieczę graja dobry ofensywny futbol co pokazała ostatnia wysoka wygrana nad Stomilem Olsztyn 3:0 .Flota natomiast gra w kratkę i wydaje mi sie , że moze być podłamana trochę porażką 5:0 z Miedzią Legnica .Mój typ to zdecydowane zwycięstwo Termalici
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Widzew z meczu na mecz gra coraz lepiej natomiast Wisła Po ostatnim meczu z Arka Gdynia nie wyglądała na druzyne która chce awansować do ekstraklasy.Mój typ to remis.
Ależ bzdury wygadujesz. ;)
Widzew z meczu na mecz gra coraz lepiej? Dla potwierdzenia, że jesteś w błędzie mała statystyka:

Dodatkowo poparta kilkoma faktami:
Pisząc, że drużyna gra coraz lepiej wnioskujesz, że nie przegrywa on kilku meczów z rzędu a gra wygląda dobrze. Tak nie jest. Oglądałeś mecz w Świnoujściu albo Legnicy. Widzew zagrał totalny piach. Jedynie bramkarz ratował zespół przed całkowitym upokorzeniem i kosmicznym pogromem bo na dobrą sprawę Miedź powinna zakończyć ten mecz wynikiem dwucyfrowym a Flota z 5 bramkami. Gdyby ten mecz grany był w Byczynie to ok - typ jak najbardziej do gry. Tam Widzew - o dziwo gra dobrze. Ale też z kim wygrał? Z Chojniczanką, która o nic nie gra? A może z Niecieczą gdzie grajki oddadzą po raz kolejny awans? Bo z Arką tylko nieskuteczność gości uchroniła ich przed przegraną.
Wisła faktycznie zagrała słabszy mecz w Gdyni, ale przecież nie można wygrywać cały czas. Gracze z Płocka mieli w tym meczu problem z przechwytem co skutkowało małą ilością akcji ofensywnych w pierwszej połowie. Nie wiem czy wiesz, ale w 90 + minucie Płock mógł zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa gdy piłka uderzyła w słupek bramki Miszczuka.
Typu nie neguję bo to tylko I liga a tu dzieją się cuda, jednak remis to gra nie warta świeczki ;)

Co do typu na Niecieczę to już wczoraj pojawiła się informacja, że mecz prawdopodobnie odwołany. ;)
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Jak myślicie, warto zagrać dzisiaj zagrać na Tychy? Obawiam się tylko remisu, bo nie wierze w zwycięstwo Bytovii... co o tym myślicie? kurs zachęcający do pogrania
 
B 10

barcaaa

Użytkownik
Chojniczanka-Miedź Legnica typ: 2

Zdecydowałem się na taki typ ze wzgledu na obecną formę graczy z Legnicy, oraz ilość bramek jakie w ostatnich meczach strzelają (Flota 5:0, Widzew 6-1). Ponadto w tym zespole nie ma większych zmian kadrowych. Drużyna jest świetnie poukładana.
Co do drużyny z Chojnic ,na pewno nie możemy powiedzieć że są dzisiaj bez szans, przed nimi atut własnego boiska na którym każdej przyjezdnej drużynie gra się ciężko.
Dzisiejszy pojedynek będzie pomiędzy sąsiadami w tabeli. Ja pommio atutu własnego boiska stawiam na drużynę przyjezdna ze wzgledu na formę jaką ostatnio prezentują. Bukmacherzy rozpieścili nas kursami na ten mecz dlatego warto zastanowić się nad tym meczem aby dodać go do swojego kuponu.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Wigry Suwałki - Arka Gdynia
Typ 1
Kurs 3.0 betclick

To spotkanie zapowiada się dość ciekawie. Teoretycznie obie ekipy mogą być spokojne o ligowy byt, ale to jest Polska i tu się wszystko może zdarzyć. Oczywiście Arka ma nieco lepsza sytuację w lidze niż Wigry, które bardzo potrzebują punktów. Przewaga zespołu z Suwałk nad Chrobrym Głogów wynosi 7 oczek. Teraz o meczu. Atutem gospodarzy jest boisko. 7-4-2 bilans mówi ze w polskim biegunie zimna wygrać jest ciężko. Wigry grają fajna piłkę. W tym roku w Suwałkach jeszcze nikt nie zdobył nawet punktu a Wigry nie przegrały od 4 meczów. Arka z kolei w tym roku jeszcze nie przegrała. Logika podpowiada wiec remis ale wg mnie Wigry to wygrają.
 
B 10

barcaaa

Użytkownik
Arka w poprzednim meczu z Wisłą Płock czyli drużyną która chce awansować do ekstraklasy zaprezentowała się znakomicie chociaż wynik tego nie odzwierciedlił. Przeważali o przez większość meczu ,stworzyli kilka akcji z których mogły paść bramki jednak zabrakło skuteczności.
Co do drużyny z Suwałk. Oglądałem ich ostatnie mecze i mogę stwierdzić że grają mało efektywnie. Ich gra nie przekłada się na bramki.Przemawia za nimi jedynie własny teren.
Podsumowując,tak naprawdę to jest mecz o nic. Patrząc na skuteczność tych drużyn w ostatnim czasie nie ma co się dzisiaj spodziewać wieku bramek, dlatego narzucają mi się dwa typy:
Wigry Suwałki-Arka Gdynia under 2,5
Dla tych bardziej odważnych:
Wigry Suwałki-Arka Gdynia X @ 3.00 totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom