>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

28 Kolejka Bundesligi [ 26-28 marca]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Bayern Monachium został liderem mimo porażki we Frankfurcie. Wiceliderem zostało Schalke które zremisowało 2:2 z HSV. W przypadku wygranej S04 mogli wskoczyc na pozycje lidera. Zaskoczeniem poprzedniej kolejki obok porazki Bawarczyków z pewnością jest wygrana Herthy Berlin w stosunku aż 5:1 w Wolfsburgu! Kiedy się przypomni poprzedni sezon i to że Wilki u siebie tam wygrywały każdy mecz teraz wydaje się to niemożliwe, tymbardziej ze będąca w beznadziejnej formie Hertha tego dokonała. Czy zatem w Berlinie jeszcze myślą o utrzymaniu ? Z pewnością będzie o to bardzo trudno bo na rozkładzie gier mają już niemal samą czołówke z Bayernem, Leverekusen itd.
W najbliższej kolejce najciekawszy mecz to bez wątpienia Leverkusen - Schalke. Ewentualna porażka którejkolwiek z drużyn może zminimalizowac szanse na mistrzostwo. Bayern też czeka ciężki mecz z rozpędzonym na wiosne Stuttgartem.

&lt;&lt;KONTUZJE&gt;&gt;

Zapraszam do dyskusji ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Hertha vS BVB
Typ: 2
Kurs: 2,1
Jak dla mnie jest to jedno z lepszych spotkań do postawienia. Goście są w transie idą jak burza. Wygrali bez problemu mecze z czołówką to dlaczego mieliby sobie nie poradzić ze słabiutką Herthą, która raczej odwiedzi 2 bundeslige. Gospodarze ostatnio wygrali 1:5 z Wolfsburgiem ale co się dziwić jak Wolfsburg grał w pucharze UEFA i zagrał cały mecz + dogrywkę. Jak dla mnie kurs 2,10 chyba trochę za wysoki . Ja biorę, zobaczymy ????

Borussia Dortmund vs. Bayer Leverkusen 3:0
VfL Bochum vs. Borussia Dortmund 1:4
Borussia Dortmund vs. Borussia M&#39;gladbach 3:0​
VfL Wolfsburg vs. Hertha BSC 1:5
Hertha BSC vs. 1. FC Nuremberg 1:2
Hamburger SV vs. Hertha BSC 1:0​
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: VfL Bochum - Eintracht Frankfurt
Typ: 1.poł/pełny czas X/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W piątkowy wieczór o godzinie 20:30, odbędzie się spotkanie otwierające kolejkę ligi niemieckiej, mecz: VfL Bochum - Eintracht Frankfurt. Gospodarze spotkanie to VfL Bochum, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na miejscu 14 mając na swoim koncie 27 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 29-49. W 5 ostatnich spotkaniach drużyna ta zdobyła zaledwie 2 punkty, a 3 ostatnie spotkanie ligowe to porażki. VfL Bochum musi zacząć wygrywać, ponieważ jeśli dalej będzie tak słabo grać, a przede wszystkim nie będzie zdobywać punktów to może spaść z Bundesligi. Eintracht Frankfurt to zespół, który plasuje się w tabeli na miejscu 8, mając na swoim koncie 38 punktów oraz stosunek bramkowy 35-39. W ostatnie kolejce drużyna ta zaskoczyła wszystkich pokonując na własnym stadionie Bayern Monachium 2:1. Myślę, że te spotkanie wygra VfL Bochum, ponieważ pilnie potrzebują punktów, bo tylko 4 punkty dzielą ich od pozycji spadkowej, a goście walczą tylko o prestiż, na pewno z ligi nie spadną, ale europejskie puchary również im nie grożą. Ryzykuję typem: remis do przerwy, a zwycięstwo Bochum w całym meczu, typ ryzykowny, ale całkiem realny.
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Bochum - Eintracht Frankfurt
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Buk: Expekt
Analiza:
Bochum wciaz nie moze czuc sie pewnie. Zdobył tylko 27 pkt i wciaz istnieje mozliwosc, że spadną do 2 bundesligi. Mecz z Eintrachtem nie bedzie nalezal do najlatwiejszych. Ekipa z Frankfurtu wygrała ostatnio nieoczekiwanie z Bayernem Monachium i zajmuje obecnie 8 miejsce. Prawda jest taka ze Eintracht juz raczej nie ma o co walczyc, a Bochum jak najbardziej, gdyz utrzymanie w ich przypadku nie jest rzecząpewną. Myśle jednak, że w tym meczu padnie remis 1-1, ewentualnie skromna wygrana gości.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAYERN MONACHIUM - VFB STUTTGART 1:2
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,61
Bet365 ✅
lub Oba strzelą? TAK @ 1,61 Bet365 ✅

Od czasu założenia tematu przeze mnie krus na Bayern Monachium zdąrzył pójsc w góre z 1,44 do 1,61 jaki jest obecnie. Jednak ja uważam że obecnie Bayern to Arjen Robben tylko i wyłącznie. Potwierdza się to w kolejnych meczach, z Schalke to on zapewnił im awans w dogrywce. Wcześniej przeciwko Freiburgowi także Robben zdobył dwa gole i Bayern wygrał. Ogólem to Bawarczycy jakby mieli zadyszke po fantastycznej serii wygranych z rzędu. Ze składu wypadł im Mario Gomez i jego zastępuje Miro Klose. Niby strzelił gola we Frankfurcie ale to nie ten sam Miro co pare lat wstecz. Ponadto zabraknie jeszcze Demichelisa, ale to raczej dobra wiadomośc bo fatalnie on spisuje się w defensywie i popełniał dziecinne błędy. Występ Ribery&#39;ego się waha, ale najprawdopodobniej zasiądzie na ławce a od początku wybiegnie Olic.
Stuttgart na Allianz Arena przyjedzie bez Celozziego, Boki, Ulreicha i Riedle. Może i dostali łomot na Camp Nou, ale u siebie przeciwstawili się Barcelonie. W lidze raczej nic im nie grozi więc mogą spokojnie sobie grac, a że potrafią pokazują od poczatku pracy Grossa. Niby w historii nie grało im się z Bayernem za dobzre,ale mecze obfitowały w gole. Oba zespoły z reguły nie kalkulują i sądze że obejrzymy wymiane ciosów od poczatku. Dla mnie lepszy overek aniżeli zwycięstwo BayernuM ktory jakby mial zadyszke. Również typ oba strzela wygląda ciekawie, a kurs identyczny jak na over @1,61. Tak więc ja sie jeszce zastanowie bo możliwe także 1:1 że padnie.


------------------------
VS

WERDER BREMA - NURNBERG
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,66
Bet365 ✅4:2​

Bremeńczycy walczą o przepustke do Ligi Europejskiej. O tym kto ją wywalczy zdecydują miedzy sobą Dortmund, Werder i HSV. Takie mecze jak z Nurnberg która walczy o utrzymanie musi wygrywac, ale na łatwą przeprawe się nie zanosi bo Bremeńczycy zagrają bez trzonu defensywy czyli Naldo, który pauzuje za kartki. Ponadto jak podają niektóre portale dwaj pierwsi bramkarze Wiese i Vander są niedysponowani. Ponadto brak Niemayera i Boenischa. Wszystko to absencje w obronie a więc w tej gorszej stronie Werderu. Bo wiadomo ze zawsze słyną z ofensywy. Z przodu wszyscy gotowi na mecz z Marinem, Pizarro i Ozilem na czele.
Nurnberg ostatnio poczyna sobie całkiem całkie. Ostatnio przeali 12 lutego z Moenchengladbach. Potem m.in remis z Bayernem Monachium, wygrana z Leverkusen, wygrana z Herthą i jakoś wykaraskali się ze strefy spadkowej. W ich obozie zabraknie Eiglera i Breno.
Jeżeli więc potwierdzi się brak dwóch bramkarzy i zastępowac ich będzie Mielitz którego zapewne kojarzy mało kto. Chociaż kicker sugeruje że Wiese wystąpi a serwis spox.com umieszcza go w rubryce kontuzjowani.. Jednak kto by nie zagrał to mając na środku Prodla sądze że będące w dobrej formie 1FCN jest w stanie przynajmniej raz wpakowac piłke do siatki na Weserstadion;)

------------------
Z innych spotkań to wiadomo że szlagierem jest mecz Leverkusen -Schalke ale aby cokolwiek tu wytypwoac to trzeba miec odwage zaryzykowac bo wszystko się może wydarzyc w tym meczu moim zdaniem.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Fajne typy Robson ;) choc zamiast overa Bayernu ja postawie na obie strzela: Ribery ma zagrac od poczatku meczu wiec okazji do zdobycia bramki po stronie Munchen beda, z drugiej strony boiska licze na intuicje strzelecka Cacau, moze Pogrebnyak lub Marica go wyrecza, nie mniej Stuttgart stac na zdobycie bramki. Po cichu licze na urwanie punktow liderowi ale nie zapeszajmy ;]
Co do meczu Leverkusen to zdecydowanie odpuszczam, KieBling nie wystapi, podobnie jak Vidal tak wiec wylatuja dwa wazne ogniwa zarowno w ataku jak obronie. Schalke moze to wygrac a wtedy byc moze znajdzie sie na fotelu lidera.
Ze swojej strony dorzuce moze jeszcze typ na over 2.5 w meczu Herthy z Borussia. Berlinczycy przeszli samych siebie strzelajac az 5 bramek ???? nie wiadomo czy to zwyzka formy czy tylko przeblysk bo jak wiadomo jedna jaskolka wiosny nie czyni. Mysle ze pokusza sie o strzelenie bramki podobnie jak goscie, pierwotnie chcialem dac obie strzela ale w tym meczu moze byc zarowno 1-1 jak i 0-3.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mainz-Wolfsburg
typ: X/2
5.50
Sportingbet
Analiza:
Jutro czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy FSV Mainz i druzyna aktualnego jeszcze mistrza niemiec wolfsburga . Wiadomo juz ze popularne wilki nie obronia mistrzowskiego tytulu . Wolfsburg na siedem kolejek przed koncem rozgrywek w tym sezonie zajmuje odlegle 10 miejsce . Wolfsburg jednak wciaz ma szanse na zajecie miejsca premiowanego gra w europejskich pucharach , w przyszlym sezonie . Do tego jednak potrzebne sa zwyciestwa i punkty . Wolfsburg poza ostatnia wpadka z Hertha spisuje sie ostatnio lepiej . Na 6 spotkan ostatnich wygral 4 . Wolfsburg ma mocniejsza kadre od zespol Mainz . Jesli Vfl zagra na miare swoich mozliwosci powinien odniesc zwyciestwo . Tym bardziej , ze Wolfsburg w tym sezonie o dziwo lepiej spisuje sie w spotkaniach wyjazdowych .
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
a ja jestem zdania że Wolfsburg totalnie odpuścił lige i skupi się na Lidze Europejskiej nie ma co się czarować z ich miejscem w tabeli, musieli by wszystko wygrywać nie mówiąc o drużynach z wyższej lokaty, Mainz zresztą ma punkt więcej od WIlków i to chyba oni prędzej będą chwytać się brzytwy, pozatym w Bundeslidze na własnym terenie przegrali tylko raz ???? No bet

widze że typ na konkurs ja bym go odrazu wywalił mimo że fartem wszystko wejsc może
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
za kilka dni Bayern gra z Manchesterem, magiczne wzrosty kursów też zazwyczaj zwiastują niespodzianke, zastanawiam się jakim zestawieniem wyjdzie Bayern
Werder dla mnie No bet jedni się wspinają drudzy trzymają ligi, Werder chyba zagra w pucharach skoro już są w finale z Bayernem, zresztą na co ich obecnie stać? najwyżej na jedną lokate wyżej
 
J 0

jkniszczyciel

Użytkownik
Typ: : 1. FC NÜRNBERG @ 6.20 Otwarty
Wydarzenie: Bundesliga, WERDER BREMEN vs 1. FC NÜRNBERG
Dyscyplina: Draw No Bet, 27 marzec 2010 15:30
STAWKA 25 ZŁ DO WYGRANIA 155 ZŁ.
Bukmacher: Centrebet.
Statystyki na pewno nie przemawiają za FC NÜRNBERG. Ale ja uważam że są w stanie skontrować przeciwników i dowieść czyste konto do końca meczu. W drużynie gospodarzy problemy z obsadą bramki i lekkie problemy w obronie. FC NÜRNBERG traci bardzo mało bramek, niestety też mało strzela, ale biorąc pod uwagę problemy gospodarzy 0:1 wydaje się dość prawdopodobne. Myślę że taki kurs jest warty zagrania.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Leverkusen - Schalke| Typ: obie strzelą - Kurs: 1,67 ⛔ 0-0
Spotykają się dwie równorzędne drużyny i będzie 0-0 albo 3-3. To oczywiście taki żart, ale mówi cenną prawdę. W ostatnich dziesięciu meczach bezpośrednich obu zespołów tylko dwa razy na tablicy świetlnej widniało 0 po którejś ze stron. W tym sezonie na Veltins Arena padł wynik 2-2. Schalke podrażnione odpadnięciem z pucharu na pewno będzie chciało odgryźć się w ligowej potyczce z silnym Leverkusen. Kevin Kuranyi, który nie dostał powołania do kadry, z której Joachim Loew wybierze skład na mundial będzie chciał pokazać, że popełnia on błąd. Jedynym minusem jest brak wielkiej gwiazdy gospodarzy - Sebastiana Kiesslinga. Są jednak jeszcze inni - Derdiyok i Helmes, którzy również gole potrafią strzelać. Po takim kursie naprawdę warto zagrać.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Bayern Munich
No. NAME POS
22 Jorg Butt (G)
28 Holger Badstuder (CD-L)
5 Daniel van Buyten (CD-R)
26 Diego Contento (LB)
21 Philipp Lahm (RB)
31 Bastian Schweinsteiger (CM-L)
17 Mark Van Bommel (CM-R)
23 Danijel Pranjic (LM)
25 Thomas Müller (RM)
11 Ivica Olic (CF-L)
18 Miroslav Klose (CF-R)
VfB Stuttgart
No. NAME POS
1 Jens Lehmann (G)
17 Matthieu Delpierre (CD-L)
6 Georg Niedermeier (CD-R)
21 Christian Molinaro (LB)
4 Khalid Boulahrouz (RB)
28 Sami Khedira (CM-L)
35 Christian Träsch (CM-R)
23 Alexander Hleb (LM)
13 Timo Gebhart (RM)
18 Cacau (CF-L)
9 Ciprian Marica (CF-R)
Bayern Munich Substitutes
No. NAME POS
10 Arjen Robben (SUB)
1 Michael Rensing (SUB)
6 Martin Gaston Demichelis (SUB)
7 Franck Ribery (SUB)
8 Hamit Altintop (SUB)
44 Anatoliy Tymoschuk (SUB)
27 David Alaba (SUB)
VfB Stuttgart Substitutes
No. NAME POS
3 Ricardo Osorio (SUB)
19 Roberto Hilbert (SUB)
12 Alexander Stolz (SUB)
5 Serdar Tasci (SUB)
32 Zdravko Kuzmanovic (SUB)
29 Pavel Pogrebnyak (SUB)
39 Julian Schieber (SUB)
bayern bez robbena i ribery......cisne ze do przerwy x2.......i to mocno.....bayern bez nich nic nie znaczy
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Bayern Munich
bayern bez robbena i ribery
bayern bez nich nic nie znaczy
Na boisku gra 11 piłkarzy. Dziś mecz przegrał Luis Van Gaal, wprowadzając w przerwie właśnie Robbena i Ribery za najlepszych w pierwszej połowie na boisku Pranjicia i Olicia. W dodatku Pranjic zaliczył asystę, Olic bramkę. Bayern to nie dwóch zawodników, tylko kilkunastu i gdyby Robben i Ribery dziś skupili się na zespołowej grze, albo nie zmienili dwójki Chorwatów, wynik byłby korzystny dla Bawarczyków.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Na boisku gra 11 piłkarzy. Dziś mecz przegrał Luis Van Gaal, wprowadzając w przerwie właśnie Robbena i Ribery za najlepszych w pierwszej połowie na boisku Pranjicia i Olicia. W dodatku Pranjic zaliczył asystę, Olic bramkę. Bayern to nie dwóch zawodników, tylko kilkunastu i gdyby Robben i Ribery dziś skupili się na zespołowej grze, albo nie zmienili dwójki Chorwatów, wynik byłby korzystny dla Bawarczyków.
Racja. To przegrana Van Gaala i niestety moje zdanie jest takie, że ten trener nadaje się na trenowanie zespołów z niższej półki.
Tam lepiej chłop sobie radził. Zlekceważył rywala i przegrał mecz.
Kompletnie nie zrozumiane zmiany. Dwóch graczy po bardzo dobrej 1 połowie zeszło z boiska. Kompletnie &quot;nie mądra&quot; decyzja.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Racja. To przegrana Van Gaala i niestety moje zdanie jest takie, że ten trener nadaje się na trenowanie zespołów z niższej półki.
Tam lepiej chłop sobie radził. Zlekceważył rywala i przegrał mecz.
Kompletnie nie zrozumiane zmiany. Dwóch graczy po bardzo dobrej 1 połowie zeszło z boiska. Kompletnie &quot;nie mądra&quot; decyzja.
Wydaje mi się ze już przed spotkaniem były takie założenia że ci zwodnicy rozegraja spotkania po połowie gdyż już we wtorek czeka ich mecz w lidze mistrzów z Manchesterem
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
A powiedz mi jak wywnioskowałeś, ze van Gaal nadaje się do prowadzenia zespołów z niższej półki?
Jakie kluby trenował w karierze swojej? Te z niższej półki? Tylko jeden, AZ Alkmaar.
van Gaal zrobił dwie złe zmiany i to wpłynęło bardzo na grę. Szczególnie Ribery, który jest bez formy i ogólnie mało się angażuje w grę zespołu. Szczególnie w defensywie.
Na pewno nie zlekceważył rywala, bo jak możesz mi wytłumaczyć co za tym przemawia, że zlekceważył przeciwników?
Tylko proszę o konkretne argumenty.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja pierwszy tu skrytykowałem Van Gaala za zmiany, ale nie uważam, by zlekceważył on rywali. Jednym z powodów, dla których włączyłem mecz było to, by obejrzeć w akcji graczy, których bardzo lubię z reprezentacji, którym kibicuję (Pranjic,Olic,Marica) i rozczarowałem się, że po pierwszej połowie, w której to Chorwaci nadawali ton grze Bayernu, a także zaliczyli asystę i bramkę, to oni opuścili boisko. Jednak Van Graal ma swoich żelaznych piłkarzy, których nie zdejmuje. Zachwiana pozycja Pranjicia czy Tymoszczuka w zespole kontrastuje z pewnymi gry podczas kontuzji Demichelisa Alabą/Contento oraz grającym zawsze, gdy jest w stanie grać Van Bommelem, który moim zdaniem nie powinien mieć takiej żelaznej pozycji w zespole (na jego szczęście jest Holendrem). Tymoszczuk jest krytykowany, ale tak naprawdę dostał w Bayernie tylko pobieżną szansę, nie został obdarzony ani przez moment zaufaniem Van Gaala. Moim zdaniem radziłby sobie lepiej od Van Bommela, pokazywał już wielokrotnie że jest kapitalnym defensywnym pomocnikiem, defensywnym pomocnikiem z prawdziwego zdarzenia, a nie, jak Van Bommel, na siłę. Być może to jest przyczyną tak słabej defensywy Bayernu. Co do zmian, to trzeba było wprowadzić Robbena i Ribery&#39;ego, którzy marnowali kolejne akcje w Bayernie, ale byli nadzieją na lepszą 2 połowę, a że Luis trzymał się swoich żelaznych graczy, do odstrzału zostało dwóch. Nawet, jeśli reszta poza Chorwatami zagrałaby katastrofalnie, to i tak Schweinstiger, Klose, Muller czy Van Bommel (przecież zawsze można Mullera przesunąć do środka) nie opuściliby placu gry. Cieszę się niezmiernie, że Bayern za te zmiany zapłacił być może najwyższą cenę, choć Schalke czy Leverkusen to zespoły, które z pewnością jeszcze będą tracić punkty.
Spotkanie: TSG Hoffenheim - SC Freiburg
Typ: Hoffenheim strzeli w pierwszej połowie powyżej 1,5 gola
Kurs: 4,60
Bukmacher: Betway
Analiza: Typ raczej konkursowy, nie do stawiania za grubsze pieniądze, jednak moim zdaniem dość prawdopodobny. Hoffenheim w ostatnich 3 spotkaniach bez gola, grają przeciętnie, ale wreszcie dziś będzie praktycznie optymalny skład. W zespole panuje mobilizacja, a Hopp ponoć wymaga zwycięstw do końca, bez względu na to, że szanse na ugranie czegokolwiek w tym sezonie zostały już zaprzepaszczone. Vedad Ibisevic wciąż nie jest sobą z poprzedniego sezonu, właściwie z jesieni, ale ciężko się dziwić, w końcu przeszedł przez prawdziwe piekło z kontuzją. Dziś znów obok siebie nie będzie miał Ba czy Obasiego, jednakże skład, jak mówiłem, wygląda dużo lepiej niż jakiś czas temu. Freiburg nie jest zespołem dobrze broniącym, lepiej grają zwykle na wyjazdach niż u siebie. Mimo wszystko liczę na to, że Hoffenheim będzie dziś dyktować warunki gry. W trzech spotkaniach nie zdobyli bramki, wielokrotnie jednak udowadniali, że potrafią to robić z dużą łatwością. Dziś będą chcieli szybko przerwać swoją niechlubną passę i zdobyć bramkę, na pewno takie spotkanie jest do tego szansą. Beck, Carlos Eduardo czy Salihovic wreszcie zagrają razem, a Maicosuel i Ibisevic mają być tymi, którzy dziś rozstrzygną wynik. Moim zdaniem stanie się to już w pierwszej połowie, nie będzie to chyba wielkim zaskoczeniem, gdyż Freiburg przyzwyczaił już nas do szybko traconych bramek.
To kurs wyciągnięty na konkurs, myślę jednak, że stawianie na Hoffenheim jest dość rozsądnym rozwiązaniem.
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Spotkanie: Moenchengladbach-HSV Hamburg
Typ: Połowa/koniec X/2
Kurs: 5,50=&gt;5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 28. kolejki piłkarskiej Bundesligi pomiędzy Borussia Moenchengladbach a HSV Hamburg. Faworytem wg. bukmacherów, typerów i mnie są goście, którzy z dorobkiem 44 punktów zajmują 6. pozycję w lidze i wyprzedzają dzisiejszych rywali o 6 lokat i 13 punktów.
W pierwszym meczu między tymi ekipami padł wynik dość zaskakujący...3:2 dla Moenchengladbach i do tego na stadionie w Hamburgu.
Jednak uważam,że to ma w tej chwili małe znaczenie. Goście będą chcieli przerwać swą złą passę w meczach wyjazdowych.W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli tylko 4 punkty.
Z pewnością już zapomnieli o wysokiej przegranej 2:4 z Bayerem.
Gospodarze natomiast trochę lepiej wypadają ostatnio na tle przeciwników z HSV. W
5 ostatnich potyczkach u siebie zdobyli 7 oczek. Jednak ostatnio ich &quot;twierdza została zdobyta i to w bardzo drastyczny sposób (0:4 z Wolfsburgiem).
Liczę na dużo bramek i na to,że jak w większości swoich meczów Hamburg zacznie strzelać w drugiej połowie i przede wszystkim wygra. Niestety myślę,że gospodarze obejdą się w tym meczu bez goli. Wysoki kurs jest bardzo kuszący a typ bardzo prawdopodobny.
 
bettingtheory 0

bettingtheory

Użytkownik
Niemcy Bundesliga

Moenchengladbach vs Hamburg 28 Marca 17:30

[Moenchengladbach]
Drużyna gospodarzy nie uchodzi za faworyta w dzisiejszej konfrontacji z silnym Hamburgiem SV. Lokują się w drugiej części tabelii ale konsekwentnie uciekają od strefy spadkowej. Ostatni mecz to przeciętny występ z drożyną Koln , mnie ciekawi postawa obronna oraz skuteczność bo na tym opieram swój typ. PO ostatnich czterech domowych spotkaniach Borussia wygląda na otwartą drużynę w ofensywie popełniając przy tym dużo błędów w defensywie. Dla mojego typu jest to niewątpliwie plus bo obydwie ekipy lubią sobie postrzelać. Statystycznie strzelają 1.29 tracąc 1.74 ( dom strz. 1.53 tracą 1.53). W 4 z 13 domowych spotkań zachowywali czyste konto. W 5 z 13 meczów w domu tracili 2 lub więcej bramek , strzelając przy tym w 6 z 13 spotkań 2 lub więcej bramek w jednym meczu. Z drużynami pokroju Hamburgu w domu notowali 1 under oraz 1 over.
[Hamburg]
Drużyna przyjezdnych na siedem kolejek przed końcem senonu zachowuje jeszcze szanse na grę w europejskich pucharach. Znaleźć się w pierwszej &quot;trojce&quot; będzie ciężko ale 4-5 miejsce jak najbardziej w ich zasięgu. Znajdują się w 1/4 rozgrywek Ligi Eurpoejskej. Najbliższe ich spotkanie rozpocznie się 1 kwietnia gdzie podejmą belgijski Standart Liege. W ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach stracili az 10 bramek. Drużyna aż w 8 z 13 wyjazdowych spotkań potrafiła strzelić 2 lub więcej bramek w jednym meczu ( gdzie w 3 po 3 bramki oraz w 2 po 4 bramki). W 5 tracili 2 lub więcej bramek. Na wyjazdach średnio strzelają 2.07 tracąc 1.61 bramki na mecz. W jednym wyjazdowym meczu zachowywali czyste konto. Z drużynami pokroju Moenchengladbach w jedynym meczu zanotowali solidny over ( gdzie w sumie padło 6 bramek).

Podsumowanie
Według mnie linia 2.5 bramek powinna zostać przekroczona. Nie wykluczam scenariusza z wyniku 1-1 bądź jednobramkowego zwycięstwa którejś z drużyn , jednak więcej mam ich po tronie overa 2.5 . Liczę ,ze Moenchengladbach strzeli 1 lub 2 bramki przy czym kolejne dwie dołożą piłkarze Hamburgera SV. Overowa liga , 2 overowe zespoły , które jak już wspomniałem bardoz często lubią sobie postrzelać a więc nawet over w linii 3.5 jest w tym meczu bardzo realny.

[Prognoza]
[Mała Stawka]
[over 2.5]
[1.85]
[Betway]
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Borussia M. - Hamburger SV
Typ - jednobramkowe zwycięstwo Borussi M.
Kurs - 4,75
Buk - Gamebookers
Analiza :
Gospodarze dzisiejszego spotkania piłkarze Borussi M. podejmują dziś Hamburgera SV który walczy o miejsce w pucharach .
Uważam iż piłkarze Borussi pomimo że od 5 spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów pokonają dziś gości .
Jeżeli chodzi o gości to grają oni w kratkę przed tygodniem zremisowali z liderem Schalke , wcześniej przegrali z Leverkusen i wygrali skromnie z Hertą 1:0.
Wpierwszym spotkaniu tych drużyn na stadionie Hamburgera nieoczekiwanie wygrała Borussia 3:2 .
Borussia zajmuje w lidze 13 pozycję i ma 8 punktów przewagi nad miejscami spadkowymi jednak do końca sezonu pozostało jej z dzisiejszym meczem 8 spotkań i każdy punkt zdobyty pozwala im na bezpieczny dystans nad spadkowiczami dlatego liczę na jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom