>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

27 Mistrzostwa Azji 2013 1-11 Sierpnia

Status
Zamknięty.
P 15

polskigracz

Użytkownik
Oglądam ten meczek.Bardzo bardzo ofensywny.
Te 135pkt spokojnie Ci wejdzie.Jest bardzo dużo rzutów i wogóle z obu stron dopuszczają do dobrych pozycji rzutowych
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Tajwan - Chiny powyżej 142,5 pkt (96-78)
Są to dwie drużyny o zbliżonym poziomie, Chińczykom się nie powiodło trochę w poprzednich fazach, ale taka linia wydaje się niziutka. Obie drużyny dość niskie, zawodnicy próbują szybkich wejść pod kosz, powinno być sporo punktów.
Mogę jeszcze polecić:
Korea - Katar powyżej 141,0 pkt
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Filipiny (-14,0) - Kazachstan @ 1,85 (88-58)
Gospodarze, którzy z grupy wyszli na pierwszym miejscu grają w ćwierćfinale z czwartą drużyną drugiej grupy Kazachstanem. W 2. rundzie ograli pewnie Japonię (90-71), wysokich i silnych Katarczyków (80-70) i dość nisko Hongkong (67-55). Kazachowie w grupie ze słabymi rywalami się męczyli, a 2 ostatnie mecze z faworytami przegrali (47-71 z Koreą i 53-85 z Iranem). Tutaj nie powinno być niespodzianki, Kazachowie nie mają aż takiej przewagi wzrostu jak np. Katar (który de facto Filipiny ograły) dodatkowo bardzo słaba skuteczność, mnóstwo przestojów punktowych. Jedyne co może przeszkodzić wejściu tego handicapu to odpuszczenie meczu przez Filipińczyków przy wysokim prowadzeniu.
PS. Co myślicie o tym overze w meczu Korea - Katar? Jeszcze godzinę temu byłem przekonany że gram go na 100%, ale coraz więcej wątpliwości mnie nachodzi.
 
B 12

boryss6

Użytkownik
Filipiny - Kazachstan over 147.5 pkt
1.85 Bet365
Korea też over 147.5 pkt

Pazzini odpuść sobie 35.0 pkt bo takim typem można łatwo wtopić często mecze rozwijają się mozolnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Ja ostatecznie puściłem Filipiny - największa ilość punktów w jednej kwarcie po 1,21 mega promocja.
Edit.: Czyli over 35.0 w 1. kwarcie odpuszczam, zbyt niepewny bet. Zamiast tego over 139.0 punktów w meczu Korea Południowa - Katar(linia spadła).
PS. Oglądałem mecz Filipin, żeby Kazachowie potrafili trafiać spod samej tablicy za 2 to spokojnie 160 pkt by pękło. Dlatego boję się stawiać na overy w sytuacji kiedy jedna drużyna to kompletna amatorka.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Katar - Kazachstan / Katar 1.70 toto-mix
Co myslicie o tym meczu? Jak dla mnie zwyciezca tego meczu moze byc tylko Katar. Kazachowie graja w cos innego niz koszykówke. Kursy prawie wyrównane. Ja stawiam na Katar w tym pojedynku.
e: w 3 kwarcie + 20 Katar, do 4 kwarty + 13. w Koncowce troche luzniej ale i tak +5 dla Kataru. 72:67 Katar
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Potwierdzam! Katar musi to wygrać, bo w każdym aspekcie gry przeważają. Kazachowie przegraliby z jakąś średniego kalibru reprezentacją żeńską. Te przestoje w grze i skuteczność rodem z orlika. Nie tym razem. Wygrali tylko ze słabymi Indianami ???? Pobieram czystą dwójkę na Katar i może w drugim singlu jakieś skromne handi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 15

polskigracz

Użytkownik
Śmiać mi się chce z buków którzy dali kurs 1,65 na Katar.
Lokata 65% w ciągu 2godzin.
Oni chyba nie oglądali żadnego meczu Kazachtanu na tyc mistrzostwach.Przecież Kazachstan gra na poziomie chłopców z podwórka tu taki kurs ? Buki dziękujemy oby więcej takich kursów.Ogląda z was ktoś ten mecz ?
Jakie typy Panowie na finał po tym co dzisiaj pokazały Filipiny ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Dzisiaj skończyły się mistrzostwa Azji w koszykówce.
Zwyciężyły Indie.
Kto oglądał te mistrzostwa ten mógł zarobić naprawde solidne pieniądze grając przeciwko Kazachstanowi w 3-4 ostatnich meczach.
Drużyna na poziomie chłopców z podwórka dostawała srogie lanie od rywali a buki niewiedzieć czemu dawały takie wysokie kursy przeciwko nim.
Kto oglądał to wie jakich sutyacji Kazachstan nie potrafił wykorzystać.
A wy Panowie może pokusicie się o podsumowanie tych mistrzostw ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom