>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
27. kolejka
25. lutego 2006
Reggina Calcio - AS Livorno Calcio -:- 18:00
AC Parma - AC Fiorentina -:- 20:30
26. lutego 2006
Ascoli Calcio - FC Messina -:- 15:00
Cagliari Calcio - Chievo Werona -:- 15:00
FC Empoli - FBC Treviso -:- 15:00
Inter Mediolan - Udinese Calcio -:- 15:00
Juventus Turyn - US Lecce -:- 15:00
US Palermo - AC Milan -:- 15:00
AC Siena - Sampdoria Genua -:- 15:00
Lazio Rzym - AS Roma -:- 20:30
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będę otwierał nowego tematu, tylko tu napisze moje propozycje na dzień jutrzejszy:

Juventus-Lecce 1// 1,18 ✅

Hehehe, rozpocznę od pewniaka kolejki :p. Co tu dużo pisać. Spotkanie lidera, z przedostatnią drużyną Serie A. U siebie Juve straciło tylko raz punkty, raczej punkt. Bilans na własnym stadionie: 12-1-0. Ostatnio mieli ciężko, zaledwie zremisowali z Messiną 2-2, ale tamten wynik był dla nie których do przewidzenia :p ???? . W tym spotkaniu już chyba nikt nie myśli, że Juve straci punkty. Lecce ma bilans na wyjazdach bardzo słaby: 1-1-11. Juve pewnie po tym meczu będzie kontynuował passę, 16 z rzędu meczu bez porażki, w tym 12 zwycięstw. Natomiast Lecce też będzie kontynuować passę, ale złą :p. Narazie wynosi 11 meczy z rzędu bez wygranej, w tym 7 porażek. Co tu dużo pisać, 1. Bilans międzyklubowy: 8-2-1.

Inter Mediolan.-Udinese Calcio 1 // 1,35 ✅

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze. Chodź nie grają ostatnio dobrze (2 porażki, z Fiorentiną i Juventusem, 2 remisy, z Livorno i Ajaxem). Teraz mają szanse się zrehabilitować. Rywal nie jest aż tak wymagający. Udinese zajmuje 14 miejsce, bilans na wyjazdach: 3-3-6. Goście od dłuższego czasu są w bardzo słabej formie, bowiem od 9 spotkań nie potrafią wygrać meczu. Atut własnego boiska i forma zespołów przepowiadają za gospodarzami. Stawiam 1.

To są takie pewniejsze mecze, resztę przedstawię później...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cagliari-Chievo 1 // 2.40 ⛔ 2-2

Moim zdaniem, fawortyem w tym spotkaniu będzie niżej notowana Cagliari. Na własnym stadionie gospodarze bardzo dobrze się spisują. Już od 8 spotkań na własnym terenie są niepokonani. Bilans 5-6-1. Natomiast piłkarze z Verony ostatnio przełamali złą passę, 5 porażek z rzędu na wyjeździe. Słabsza dyspozycja sprawia, iż mogą mieć kłopoty z wywiezieniem punktów z trudnego terenu. Stawiam na gospodarzy

Palermo-AC Milan 2 // 2 ✅

Bardzo ciekawe spotkanie nas czeka w niedzielne popołudnie. Wicelider jedzie po 3 punkty do Palermo. Ale łatwo mu raczej nie będzie. Zespół z Sycili jest w lepszej ostatnio formie, bowiem od 4 spotkań są już bez porażki. Ale Milan również ostatnio dobrze jest dysponowany. 3 mecz z rzędu w lidze wygrał i na pewno będzie chciał kontynuować tą passę. Jeszcze 12 kolejek zostało do końca rozgrywek i na pewno Milan ma jeszcze realne szanse na dogonienie lidera. Ale nie może tracić punktów z takim rywalami jak Palermo. 46 lat temu ostatni raz Milan przegrał w Palermo. Moim zdaniem, jutro wygra.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
US Palermo - AC Milan -&gt; X2/2, (Expekt: 3.50 3.10 2.15 1.65 1.30) ✅
Obydwie drużyny ostatnio są w niezłej formie, jednak wydaje mi się, że w lepszej dyspozycji jest Milan. Po 3 kolejnych zwycięstwach w lidze, Milan zagrał w LM dobry mecz przeciwko Bayernowi, co potwierdziło jego dobrą dyspozycję. Wydaje mi się, że tak wysoki kurs na Milan jest skutkiem styczniowego pojedynku tych drużyn, kiedy to Milan poległ na Sycylii aż 0:3. Dla mnie sytuacja jest analogioczna do wczorajszego meczu Barcelony, która też grała ze swoim niedawnym pucharowym pogromcą i kurs na nią był dosyć wysoki. Jeśli chodzi o Palermo, to jest ono w dobrej formie, ale jeśli Milan zagra na 100% swoich możliwości, to nie powinien przegrać, a nawet może pokusić się o wygraną. Dla odważnych 2, a dla grających bezpiecznie X2.

FC Internazionale - Udinese -&gt; 1, (Expekt: 1.40 4.20 8.50 1.04 2.90) ✅
Myślę, że w tym spotkaniu możliwy jest tylko jeden wynik - zwycięstwo Interu. Inter, który w ostatnich 3 meczach zdobył jedynie 1 punkt powinien się wreszcie przełamać i prawdopodobnie zrobi to dzisiaj. Mimo średniej formy Interu, zwycięstwo w tym meczu nie powinno być dla niego problemem, gdyż Udinese ostatni ospisuje się fatalnie i na przestrzeni ostatnich kliku miesięcy jest jedną z najgorszych drużyn w Serie A. Wysokie, jak na swoją grę miejsce w tabeli Udinese zawdzięcza jedynie formie z początku sezonu. Jeśli dzisiaj Udinese wywiezie z Mediolanu korzystny wynik, to będę bardzo zaskoczony.

Juventus FC - US Lecce -&gt; 1, (1.15 6.50 20.00 1.02 4.25) ✅
Tutaj nie będę się rozpisywał, bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli Lecce zdobędzie dzisiaj jakieś punkty w Turynie, to przestanę wierzyć w Juventus.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
✅ US Palermo - AC Milan 0:2 ✅
✅ FC Internazionale - Udinese 3:1 ✅
✅ Juventus FC - US Lecce 3:1 ✅


Dało się dzisiaj zarobić na Serie A, oj dało! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgadzam się z Tobą Seksi_Hultaj.

W tej kolejce można powiedzieć, że szło wygrać nawet sporo kasy. Ja się ciesze, że Empoli-Treviso był remis (nie umiesiłem tego mecz tu. bo nie miałem czasu, ale w Typach Dnia go wystawiłem i jestem znów na +235). Po raz drugi z rzędu udało mi się trafnie remis wytypować (tydzień temu mecz Messina-Juve). Poza tym Treviso mi do oka wpadło, tydzień temu wytypowałem ich zwycięstwo, teraz remis... ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
wyniki:

27. kolejka
25. lutego 2006
Reggina Calcio - AS Livorno Calcio 1:1
AC Parma - AC Fiorentina 2:4
26. lutego 2006
Ascoli Calcio - FC Messina 1:0
Cagliari Calcio - Chievo Werona 2:2
FC Empoli - FBC Treviso 1:1
Inter Mediolan - Udinese Calcio 3:1
Juventus Turyn - US Lecce 3:1
US Palermo - AC Milan 0:2
AC Siena - Sampdoria Genua 1:0
Lazio Rzym - AS Roma 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom