>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

27 kolejka Serie A [27-29 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

Cóż to będzie za kolejka!! W sobotę polski mecz Empoli vs Roma i równie ciekawa rywalizacja Milanu z Torino. W niedzielę derby Italia Juventus - Inter! Nawet mimo słabszej dyspozycji Interu mecz ten wzbudza wiele emocji, a na zakończenie kolejki hit we Florencji i starcie Fiorentiny z Napoli. Oj każdy miłośnik calcio znajdzie coś dla siebie bez dwóch zdań! A czy typerzy znajdą jakiś mecz dla siebie i zechcą się podzielić o nim opinią z nami? Mam nadzieję, że tak ;)


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz dotyczących zbliżających się meczów :cool:
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Milan - Torino
Za nami hit poniedziałkowy Napoli - Milan 1:1, mecz bardzo ciekawy, emocjonujący, po prostu było na co popatrzeć. W związku z tym meczem widać było po raz kolejny, że Milan obecnie idzie do przodu, ciekaw jestem co sądzicie o meczu Milanu z Torino hmm, @Aman jakieś zdanie na temat tego meczu? ;)
Torino hmm po raz kolejny zawiodło przed tygodniem, 0:0 z Carpi, choć w samym meczu duża przewaga, ale Baselli czy Maxi Lopez zmarnowali najlepsze sytuację... Maxi Lopez nie wykorzystał rzutu karnego, w ogóle byłem zdziwiony dlaczego Immobile nie podszedł do piłki... eh, było minęło, ale jestem skłonny powierzyć swoje pieniądze na Milan. Także @Aman możesz mnie tylko utwierdzić w tym przekonaniu, liczę na Twoją opinię.
z tym Milanem, że idzie do przodu to bym tak nie przesadzał. Z Napoli zagrali wg. mnie slabiutko, ten gol dla Milanu na mega farcie po przedłużeniu wrzutki przez Koulybaliego. W Milanie z tego co kojarze bedzie pauzował Montolivo za kartki, ale wg mnie to dla Milanu + bo ten gość to jest dla mnie jedno wielkie nieporozumienie. Lubilem grac na korki Milanu i to były w miare pewne typy, ale odkad Honda gra na skrzydle to korki sie skonczyly dlatego nic pewnie w tym meczu nie zagram a co do wyniku to nic mnie nie zdziwi. Jak wygra Milan to spoko, ale jak Torino to też nie bede zaskoczony.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Milan - Torino

W pierwszym meczu przewidywałem ostre starcie i nie zawiodłem się, samo Torino wykręciło ponad 25 fauli a i linia 5,5 została pokryta. Ponownie idę tym samym tropem i atakuje kolejny raz kartki. Generalnie spodziewam się po Torino dobrego spotkania pomimo słabych wyników w tym sezonie, przestoje Milanu, których notabene można sporo zauważyć na San Siro powinny być tutaj kluczem jeśli Byki chcą o coś więcej powalczyć niż zakładany w ciemno punkt.

W ostatnich meczach Milanu na San Siro można zauważyć, że tych kartek pada faktycznie mało, nawet w derbowym meczu z Interem chociaż tutaj można zauważyć znak czasów i już te derby nie są tak brutalne jak za pamiętnych lat. Teraz raczej w modzie jest stawianie underów gdy buk oferuje astronomiczne linie 7,5. Ostatni taki mocno krwisty mecz na SS to był w pojedynku z Bolonią i Hellasem, trochę wody upłynęło od tych spotkań. Mało zachęcający wstęp, ale w istocie rzeczy oprócz suchych faktów wiele to nie zmienia, mecze z Torino to zupełnie inna bajka jak choćby ostatni mecz z bezpłciową słabą Genoą która nie nawiązała w ogóle walki. Pisałem w październiku przypomnę i teraz, w zeszłym sezonie coś pękło w tej rywalizacji i oba zespoły mocno spinają się na siebie co potwierdzają same kartki, gdzie w obu meczach były czerwone kartki Pamiętam doskonale ostatni mecz w Turynie, super się to oglądało jak ktoś lubi sto procent walki o każdy centymetr boiska, brakowało prostej ofensywnej gry bo było tak gęsto i agresywnie w środku pola. Potwierdza to sam niski wynik, gdzie Byki wyrównały dopiero w końcówce spotkania.

Domenico Cali poprowadzi te zawody, czyli idealny kandydat pod taki mecz. Bardzo dobra średnia kartek, prowadził do tej pory 12 spotkań w Serie A i w 10 z nich pokrywał linie 5,5. Prowadził dwa razy Torino, oba mecze zakończone na 6 kartkach i raz Milan na Sampdorii, gdzie już w pierwszej połowie wyrzucił z boiska Romanolego po dwóch żółtych, jeden z tych co nie patyczkuje się z nikim. W tym roku zdążył pokazać już 4 czerwone kartki a mówimy tutaj raptem o sześciu meczach.

Over 5,5 kartki @ 1,950
365
⛔3 kartki


Palermo - Bolonia

Oglądałem Palermo gdy grali u siebie z Torino, ilość szans jaką zmarnowało Torino pod bramką gospodarzy niezliczona, Immobile razem z Belottim sami nie mogli nie raz uwierzyć jak łatwo dochodzili do czystych sytuacji. Jakby tego było mało przed przerwą boisko opuścił bramkarz a zarazem kapitan Sorrentino i podstawowy stoper Goldaniga po ich zejściu defensywa jeśli tak ją można określić przestała istnieć. Obu piłkarzy nie było w Rzymie i te braki dobitnie obnażyła Roma. Statystyka ostatnich 4 spotkań i straconych 12 bramek i fakt, że mają najwięcej straconych bramek na własnym boisku wspólnie z Friosnone mówi wszystko.

W dalszym ciągu będą odczuwać brak Sorrentino i Goladnigi a do tego jeszcze dochodzi inny podstawowy boczny defensor Lazaar. Żeby wyobrazić sobie stratę tej trójki trzeba rozpisać jak w tej chwili wygląda blok &quot;defensywny&quot; Sycylijczyków:

Bramkarz: Alastra 18 lat i 2 mecze w tym sezonie
Obrona z systemem 3-5-2 a więc prawdopodobnie wyjdzie piątka obrońców:
Pezzela 18 lat/3 mecze, Andelković 12 meczów, Gonzalez 25 meczów, Vitello 4 mecze i Mornagella 8 meczów

Ławka: W obwodzie pozostają Rispoli i Struna zawodnicy mający w tym sezonie odpowiednio 16 i 18 występów, awizowani są jako rezerwowi bo ich obecna forma jest po prostu poniżej krytyki i stąd nowy-stary szkoleniowiec Giuseppe Iachini, który wrócił tydzień temu chce dać szanse młodemu Pezzeli i spróbować wariant z Vitellim. Kogo by nie wystawił nie robi mi specjalnie różnicy tak na dobrą sprawę. Aha zapomniałbym o zimowym &quot;wzmocnieniu&quot; jakim jest Thiago Cionek, jego to najbardziej bym sobie życzył od pierwszej minuty.

Tak to mniej więcej wygląda jak się człowiek chwilę zastanowi, idąc dalej pomoc też wygląda strasznie ubogo mimo że wszyscy są zdrowi, Chochev, Brugman czy Jajalo zwykłe przeciętniaki, do tego dwie miernoty z Szwecji Quaison i Hijelmark wyróżniający się od święta. Jedyna nadzieja pozostaje w Vazquezie i Gilardinio co o Alberto muszę przyznać, że wyróżnia się chyba najbardziej z całego zespołu. Vazquez to nie ten sam zawodnik gdy miał u boku Dybalę, choć w dalszym ciągu trzeba na niego uważać te 7 asyst jednak uzbierał a co jedyne zauważyłem, że już znalazł wspólny język z Gilardino i już ten duet wygląda w miarę.


Dwa zdania o Bolonii. Donadoni niesamowita robota, dopiero po czasie widać jaki ten zespół ma potencjał. Ostatnio remis z Juventusem, Stara Dama pierwszy raz od 10 lat bodajże nie oddała celnego strzału, wiele to mówi ale i tak nie ma co odbierać sukcesu jakim nie wątpliwie jest punkt. Od czasu gdy Donadoni przejął stery zespół robi niesamowite rzeczy na wyjazdach bilans 5 wygranych i tylko 2 porażek. Takimi liczbami może pochwalić tylko czołówka ligi. Raz udało mi się obejrzeć jeden z wyjazdowych wiktorii a konkretnie z Sassuolo, które też wydawało się być wtedy w kryzysie choć nie takim dużym jak Palermo obecnie. Ilość zmarnowanych szans jak i pełna kontrola nad meczem co na Emilio-Romagna nigdy nie należało do łatwych zadań. Pierwszy mecz w Bolonii wygrało Palermo jeszcze za rządów Rossiego więc jakaś specjalna niespodzianka to nie była, czas wziąć rewanż i spokojnie z chłodną kalkulacją wypunktować rywala w dołku. Kursy niestety spadły jak łeb na szyje, po tym pięciopaku jaki przyjęli od Romy, ale i tak w to wchodzę.


Sporo zwycięstw po 1-0 robili, ale z tak słabym rywalem powinni strzelić przynajmniej te dwie, coś jak Torino które przełamanie zrobiło właśnie na Sycylii.
Bolonia over 1,5 bramki @ 2,62
365
⛔0:0

Ostatnio bramki Sycylijczykom ładują same dziewiątki: Bacca, Defrel, Immobille x2 i Dzeko x2 próbuje i tą z Bolonii
Matia Destro to score @ 2,75
365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
z tym Milanem, że idzie do przodu to bym tak nie przesadzał. Z Napoli zagrali wg. mnie slabiutko, ten gol dla Milanu na mega farcie po przedłużeniu wrzutki przez Koulybaliego. W Milanie z tego co kojarze bedzie pauzował Montolivo za kartki, ale wg mnie to dla Milanu + bo ten gość to jest dla mnie jedno wielkie nieporozumienie. Lubilem grac na korki Milanu i to były w miare pewne typy, ale odkad Honda gra na skrzydle to korki sie skonczyly dlatego nic pewnie w tym meczu nie zagram a co do wyniku to nic mnie nie zdziwi. Jak wygra Milan to spoko, ale jak Torino to też nie bede zaskoczony.

Człowieku ja rozumiem, że nie chcesz grać Milanu bo coś tam ale nie pisz głupot bo później ktoś tu wchodzi i to czyta. Milan zagrał słabo z Napoli?Mądrze się bronili,czekali na kontry i gdyby Niang dobrze w piłe trafił to mogłby to Milan wygrać.Bramka dla Milanu na farcie?Masz w tym troche racji ale czemu nie wspomnisz że Napoli trafiło po rykoszecie takim że piłeczke zmieściła się przy samym słupeczku i to taki szczur po ziemi?Z Montolivo to już dowaliłeś do pieca...Komentator na meczu z Napoli powiedział że jest to jeden z najlepiej odbierających piłke w serie A według statystyk ale widze że Ty wiesz lepiej.Cały Milan się poprawił od nowego roku i to jest fakt niepodważalny.Powinni dziś wygrać ale wiadomo to piłka i wszystko zweryfikuje boisko.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Człowieku ja rozumiem, że nie chcesz grać Milanu bo coś tam ale nie pisz głupot bo później ktoś tu wchodzi i to czyta. Milan zagrał słabo z Napoli?Mądrze się bronili,czekali na kontry i gdyby Niang dobrze w piłe trafił to mogłby to Milan wygrać.Bramka dla Milanu na farcie?Masz w tym troche racji ale czemu nie wspomnisz że Napoli trafiło po rykoszecie takim że piłeczke zmieściła się przy samym słupeczku i to taki szczur po ziemi?Z Montolivo to już dowaliłeś do pieca...Komentator na meczu z Napoli powiedział że jest to jeden z najlepiej odbierających piłke w serie A według statystyk ale widze że Ty wiesz lepiej.Cały Milan się poprawił od nowego roku i to jest fakt niepodważalny.Powinni dziś wygrać ale wiadomo to piłka i wszystko zweryfikuje boisko.

Nie pisałem o Napoli bo odniosłem się do spotkania Milan- Torino. Wiesz mnie nie obchodzi co mówią komentatorzy, bo mam swój rozum i oczy i widzę jak kto gra. Może nie wiesz, ale jeszcze niedawno Montolivo gdy był zmieniany na San Siro przez Sinise to żegnały go gwizdy. Myślisz, że niby dlaczego? Zobacz sobie jeszcze raz mecz z Napoli jak tam zagrał Monto, jak nie potrafił zagrać wydawałoby sie banalnej piłki, walił po autach jak amator. Milan zagrał mądrze? Zagrał na tyle ile Napoli im pozwolilo czyli praktycznie nic. Tak zagrał madrze, że ich najlepszy zawodnik( Bacca) praktycznie nie powąchał piłki i został zmieniony w 72&#39; minucie co praktycznie wczesniej nie mialo miejsca. Także wrzuc na luz i graj co chcesz tylko mi nie mów, że pisze tu glupoty. Milan może i sie poprawil tylko sobie zobacz graja praktycznie co mecz tym samym skladem i taki Bonaventura, ktory ciagnie gre oddycha juz rekawami. Dla mnie dalej sa chimeryczni, obraz Milanu troche zamazują wygrane derby na ich korzyść 3-0. Co do 1x2 dzisiejszego meczu to sie nie wypowiem bo takich zakaldow nie gram. Mnie interesuja rzuty rozne o ktorych pisalem wczesniej i nie bede sie powtarzal

Robson//Nie emocjonujemy się tutaj (chyba, że meczami :cool:) i nie napinamy więc proszę o spokój i zachować jakiś poziom wypowiedzi. Pozdrawiam
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Nie pisałem o Napoli bo odniosłem się do spotkania Milan- Torino. Wiesz mnie nie obchodzi co mówią komentatorzy, bo mam swój rozum i oczy i widzę jak kto gra. Może nie wiesz, ale jeszcze niedawno Montolivo gdy był zmieniany na San Siro przez Sinise to żegnały go gwizdy. Myślisz, że niby dlaczego? Zobacz sobie jeszcze raz mecz z Napoli jak tam zagrał Monto, jak nie potrafił zagrać wydawałoby sie banalnej piłki, walił po autach jak amator. Milan zagrał mądrze? Zagrał na tyle ile Napoli im pozwolilo czyli praktycznie nic. Tak zagrał madrze, że ich najlepszy zawodnik( Bacca) praktycznie nie powąchał piłki i został zmieniony w 72&#39; minucie co praktycznie wczesniej nie mialo miejsca. Także wrzuc na luz i graj co chcesz tylko mi nie mów, że pisze tu glupoty. Milan może i sie poprawil tylko sobie zobacz graja praktycznie co mecz tym samym skladem i taki Bonaventura, ktory ciagnie gre oddycha juz rekawami. Dla mnie dalej sa chimeryczni, obraz Milanu troche zamazują wygrane derby na ich korzyść 3-0. Co do 1x2 dzisiejszego meczu to sie nie wypowiem bo takich zakaldow nie gram. Mnie interesuja rzuty rozne o ktorych pisalem wczesniej i nie bede sie powtarzal

Robson//Nie emocjonujemy się tutaj (chyba, że meczami :cool:) i nie napinamy więc proszę o spokój i zachować jakiś poziom wypowiedzi. Pozdrawiam

Mówisz że widzisz kto jak gra ale żeby oceniać w taki sposób to musiałbyś oglądać prawie każdy mecz Milanu a powiedz ile ich w tym sezonie oglądałeś?Mój brat kibicuje Milanowi od 15 lat i wiem o nich dużo,wiem jak grał Montolivo teraz i jak grał na początku sezonu.Bacca niewidoczny bo on żyje z podań i nie potrafi sam przejąć i okiwać 3 i wypracować sobie sytuacje.Napoli waliło głową w mur,a Milan zrobił swoje.Odniosłem się do meczu Milan-Napoli bo Ty też się do niego odniosłeś, a jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to Milan powinien wygrać ale jak to piłka wszystko się może zdarzyć.Pozdrawiam i życzę zielonych rozliczeń ;)
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Napoli waliło głową w mur,a Milan zrobił swoje Dziwne stwierdzenie, że Milan zrobił swoje. Nie pokazali praktycznie nic. Napoli ich zdominowało, a Milan był bezradny ponieważ w ataku nie umiał zrobić nic. Odgryzać się kontami to Zryw Pcim nawet by się na Legii odgryzł...Zamiast powiedzieć szczerze, że Neapol zasłużył na zwycięstwo, ale zabrakło im skuteczności, to powstaje niepotrzebna spina...
Osobiście Milan sobie odpuszczę, bo Torino jest nieiobliczalne i w przeciwieństwie do Milanu potrafi stwarzać sytuacje na wyjazdach ;)
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Ja idę w stronę Milanu.

Z Napoli zagrali świetnie w obronie. Widać, że wrócił duch drużyny i mają zgrany zespół.

Torino niby ładnie gra, ale nic z tego nie wynika. Torino zazwyczaj najpierw skupia się na obronie i to ich zgubi ;)

Milan 1.83
bet365✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Milan - Torino
Typ: Milan @1,819 Pinnacl
✅✅1:0​

Widzę mecz wyzwala dyskusje i dobrze ;) Tylko proszę dyskutujmy na poziomie bez wzajemnego obrażania się i docinków.

Mi bliżej do zdania @wilku141, bo Milan w Neapolu nie stracił głowy, dobrze to powiedział Święcicki komentujący ów mecz, że jeszcze z 3-4 miesiąće temu Milan ten mecz mógłby przegrać 0:3 lub wyżej, ale widać było determinację, zaangażowanie, walkę, momentami nawet Milan przejmował kontrolę, ale wiadomo jaki potencjał na San Paolo ma Napoli, z jaką intensywnością gra, nie jest łatwo ich zatrzymać. Może i wielu sytuacji Milan nie stworzył, ale zagrali solidnie, lepiej niż wielu się mogło spodziewać.

Milan: Donnarumma - Abate, Alex, Zapata, Antonelli - Honda, Kucka, Bertolacci, Bonaventura - Bacca, Niang

Torino: Padelli - Maksimović, Glik , Moretti - Zapacosta, Acquah, Vives, Baselli, Bruno Peres - Immobile, Belotti


Montolivo wypadł ze składu, ale wskakuje Bertolacci więc ma szansę zademonstrować swoje umiejetności. A tak to skład bez zmian w porównaniu z meczem poniedziałkowym.

Torino bez kontuzjowanego Bovo i bez zawieszonego Benassiego.
Jeżeli padają określenia, że Milan jest chimeryczny, to jakie jest Torino? W tym sezonie na pewno bezpłciowe, wiele meczów słabych, albo takich w których skuteczność po prostu zawodzi na całego, o wyczynach Josefa Martineza i jego marnowanych setkach kilka razy już wspominałem, a ostatnio z Carpi także Toro w tym brylowało, m.in Maxi Lopez karnego zmarnował.

Torino na San Siro nie umie wygrywać, przerwali bodaj w tamtym sezonie tę niemoc wygrywając z Interem, ale ogólnie ich bilans w tym mieśćie jest fatalny.

Moim zdaniem więcej szans daję na wygraną Milanowi i typ w kierunku Rossonerich proponuję, ale ciekawą opcją są też wspomniane kartki przez @Grac45.

Torino - Milan 1:1 i 7 ż.kartek w tym sezonie w pierwszym meczu obu zespołów.
Milan - Torino 3:0 i 2 cz.kartki + 6 ż.kartek w poprzednim sezonie na SAn Siro
Torino - Milan 1:1 i 5 ż.kartek + 1 cz.kartka w poprzednim sezonie





VS

Empoli - AS Roma


Trzech Polaków wystąpi w tym meczu, ciekawy pojedynek bo Skorupski wypożyczony z Romy przecież. Ale w kontekście wyniku tego spotkania najważniejsza jest informacja iż Empoli bez zawieszonych za kartki stopera Tonelli i bez reżysera Saponary i to jest niewątpliwie ogromna strata.
Defensywa teraz wygląda kiepsko, a w pomocy dużo więcej zależeć będze od Zielińskiego i Paredesa, pytanie czy udźwigną cieżar gry? Bo Saponara jednak miał taki magic touch, wizję gry.

Empoli: Skorupski - Laurini, Ariaudo, Cosić, Mario Rui - Paredes, Zieliński, Croce - Krunić - Maccarone, Pucciarelli

Roma: Szczęsny - Florenzi, Manolas, Rudiger, Digne- Pjanić, Keita, Nainggolan - Perotti - Dżeko, Salah

Roma złapała formę, mecz z Palermo wygrany spokojnie 5:0, O Romie póki co można same pozytywy mówić, wrócił Kevin Strootman, szaleje Salah do tego Dżeko odblokowany choć mógł się zablokowac na kolejne tygodnie wszak zaliczył przecież pudło sezonu!! Wobec absencji Tonelliego i Saponary i słabej formy Empoli wydaje się, że Roma powinna ten mecz wygrać, ale to zostawiam na granie LIVE✅ bo kurs póki co jest niezbyt zachęcający jak na wyjazd i to wyjazd na jednym z trudniejszych terenów.

A o to miss Dżeko!

https://www.youtube.com/watch?v=ZYFrkLnuLdM


-----------------------------------------

Niedziela

Jakieś propozycje już macie co do jutrzejszych spotkań?
Wspomniane Derby D&#39;Italia zapowiadają się ciekawie, ktoś przeczuwa niespodziankę i punkty dla Interu? Zachęcam do wypowiadania swoich opinii ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
aman 139

aman

Użytkownik
Zupełnie nie zgadzam się z analizą bzyQ. Mam wrażenie, że oglądaliśmy inny mecz w tamtej kolejce. Milan zagrał bez fajerwerków, ale na miarę oczekiwań. Był to naprawdę dobry mecz do oglądania. Mimo początkowych szturmów Napoli, Milan wyszedł z kontrą w pierwszej połowie, a w drugiej grali jak równy z równym. Mało tego, powiem, że Milan był lepszym zespołem w końcówce meczu.

Teraz przechodząc do meczu.

Typy:
Milan win 1.72 bet365 ✅
Milan win (-1) 2.87 bet365 ⛔ (niestety Milan odpuścił 2-połowę i cofnął się do defensywy)
Milan (-1) corners 1.83 bet365 ⛔ (to samo co wyżej)

Analiza:
Milan powoli stabilizuje formę. W ostatniej kolejce udowodnił, że zasługuje na swoje miejsce w tabeli i będzie walczył o Puchar Europy. Trener dobrze poukładał skład, zaczynamy dzisiaj z tylko jedną wymuszoną zmianą Bertolacci za Montolivo.

Milaniści mają świadomość, że w tej kolejce mogą bardzo zbliżyć się do czołówki, ponieważ mamy mecze Juve-Inter, Napoli-Fiorentina, więc zagrają z ogromnym zaangażowaniem. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, motywują ostatnie wyniki. Według 5-ostatnich meczy jest to 3 drużyna Serie A, Torino zaś na miejscu 10-tym z tylko jedną wygraną nad słabiutkim Palermo.

Liczę na to, że szybki Bacca znajdzie sposób na defensywę Torino jeszcze w pierwszej połowie, a później już tylko dokończymy dzieła.

O grze Torino niewiele powiem poza tym, że ich słabe mecze przeplatają się z tymi lepszymi. Zgubili gdzieś formę z rundy jesiennej. Uważam, że jeśli Milan zagra swoje to nic nie odbierze im zwycięstwa.

Powoli wracamy do czasów, gdy przyjeżdżając na San Siro trzeba liczyć się z Rossoneri. Popieram tok myślenia robson United, piopawlowsk i wilku141.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
28.02.2016 15:00
Chievo - Genoa
Typ:1X ✅
Kurs:1.48
buk : bet365​


Spotkanie sąsiadów w dolnej części tabeli włoskiej Serie A.
Drużyna gospodarzy notuje przeciętne wyniki na swoim stadionie przegrała 4/12 meczów przed własną publicznością w tym sezonie.
Drużyna gości wygrała 1/13 meczów wyjazdowych w tym sezonie.
Spotkania bezpośrednie nie wskazują zdecydowanego faworyta tego meczu.
Podpieram gospodarzy remisem bo obie ekipy mają po zsumowaniu 9 remisów na 25 meczów w tym sezonie(filtr u siebie/na wyjeździe).
Mecz bez wyraźnego faworyta stawka średnia powodzenia pozdrawiam. :]
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Palermo - Bologna
Po wstydliwym 5-0 z Romą, Palermo musi odzyskać twarz i zacząć grać poważniej, bo inaczej będą kandydatami do spadku. Ostatnie 5 ligowych spotkań to wręcz kompromitacje Rosanero, bo pod tym względem zajmują wstydliwe ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 2 punktów. Zespół wydaje się wypalony, a Vazquez sam nie jest w stanie wygrywać pojedynków. Co ciekawe, w 23 spotkaniach na Renzo Barbera pomiędzy tymi drużynami, Bologna wygrała zaledwie raz i to w sezonie 34/35 (wow!), do tego 14 wygranych gospodarzy i 8 remisów. Do bramki miał wrócić Sorrentino, ale w ostatniej chwili go wycofano, a w jego miejsce wskoczył 19-letni Chorwat Posavec, czyli gość nieco lepszy od poprzedniego 18-latka.
Bologna odrodziła się pod wodzą Donadoniego i ze strefy spadkowej wędrują ku, no powiedzmy, środkowej części tabeli. Destro i Giaccherini walczą o EURO, goście są poukładani i powinni wypunktować Palermo.
Oficjalne zestawienia:
PALERMO: 1 Posavec; 2 Vitiello, 12 Gonzalez, 4 Andelkovic; 77 Morganella, 10 Hiljemark, 25 Maresca, 18 Chochev, 97 Pezzella; 20 Vazquez (cap.), 11 Gilardino.
BOLOGNA: 83 Mirante; 16 Mbaye, 28 Gastaldello (cap.), 20 Maietta, 25 Masina; 30 Donsah, 21 Diawara, 8 Taider; 10 Destro, 99 Floccari, 17 Giaccherini.

over 2.5 - 2.24 /pinnacl.e/
Bologna DNB - 1.85 /bet.365/
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Ogólnie trudno coś wybrać. Dzisiaj najbardziej opłacalne wydaje się Udine. Trudno znaleźć coś pozytywnego w tym meczu, ponieważ grają drużyny bez formy. Co prawda Hellas wygrało ostatnie derby, ale jak to się mówi &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Kiedy Udine może się przełamać ?? Ostatnio w grach u siebie mieli Bolognę (na formie), Lazio (pół meczu grali w 10) i Juve. Dlatego wg mnie nie ma się co dziwić, że nie wygrali (choć w meczu z Bologną mogli postarać się o remis). Teraz Hellas, której praktycznie każda drużyna wrzuca bramki. W każdym meczu robią błędy w obronie i tu upatruję szansę dla gospodarzy...
Udinese 1 @1,95 fortuna 2/10 ✅
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja wchodzę w typ Juventus pow. 1,5 gola za 1,83 w Bet365. Juventusowi zdarzają się wyniki skromne po 1-0, jednak tutaj widzę te dwie bramki. Inter się zaciął i raczej nie przewiduję aby się w tym meczu odblokowali. Ze składu gospodarzy wypada Marchisio i Caceres. Pytanie czy zagra Khedira czy Hernanes w środku pola, o które ewentualnie trochę się martwię. Jednak to Derby Włoch, do końca sezonu jeszcze dużo meczów. Wątpię by Juve było głową w Monachium, dla nich to sprawa honorowa. Myślę, że warto dziś pójść w tą stronę, wszak w Pucharze Włoch nie dawno Inter przyjął 3 bramki od Starej Damy.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Juventus - Inter
Powrót Chielliniego to nie tylko wzmocnienie defensywy, ale także ataku;). 3-osobowa linia obrony daje więcej swobody w ofensywie. Warto zauważyć, że Buffon może pobić dzisiaj rekord minut bez wpuszczonego gola i chociaż wypadł Caceres, dopiero powrócił Giorgio, to ostatniego gola Juventusowi wbił Cassano na początku stycznia. Zadziwiającą statystyką jest, że w 9 meczach tego roku Stara Dama pozwoliła oddać przeciwnikom zaledwie 6 celnych strzałów z własnego pola karnego. Tak jak mówi @Mad, Inter zgasł, nie mają pomysłu na zwyciężanie. Jeśli zachowają obecny skład, dokupią brakujące ogniwa, do tego Kondogbia i Jovetić pokażą na co ich stać, to mogą powalczyć w przyszłym sezonie, bo w tym już chyba za późno. W Turynie zapowiada się wielka ulewa, początkowo miała przyjść ok. 2 godziny przed meczem, ale na tę chwilę ciągle pada, a wobec przyjazdu drużyn boisko jest już odsłonięte. Forma typerska ostatnio u mnie poniżej wszelkiej krytyki, dlatego wstrzymam się od konkretnych opinii ????

Oficjalnie:
Juventus (3-5-2): Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala.
Ławka: Neto, Rubinho, Rugani, Evra, Padoin, Lemina, Sturaro, Asamoah, Pereyra, Cuadrado, Zaza, Morata.
Inter (3-5-2): Handanovic; Miranda, Murillo, Juan Jesus; D’Ambrosio, Medel, Felipe Melo, Kondogbia, Telles; Icardi, Palacio.
Ławka: Carrizo, Berni, Jovetic, Biabiany, Santon, Ljajic, Eder, Gnoukouri, Perisic, Nagatomo, Manaj.
 
dzagos 3

dzagos

Użytkownik
Lazio - Sassuolo
typ: 1
Ako: 1.70
Buk: Bet365
Po pierwsze Lazio u siebie strasznie ciśnie,co prawda przegrali 2 mecze z ostatnich 5 u siebie,jednak to z faworytami do mistrzostwa(Juve,Napoli).
Reszta wyników to 5:2,4:1 i ostatnio 3:1 z Galatasary.
Kolejnym faktem przemawiającym za Lazio jest fakt,że Sassuolo to ich bezpośredni rywal w tabeli i na pewno będą chcieli ich wyprzedzić,gdyż tracą tylko jeden punkt.
Tak jak mówię, Lazio u siebie nie odpuści.
GigiBuffon:// Napisz coś więcej, bo wyszło masło maślane i to jest zupełnie nieprzekonujące. Trzymajmy poziom. Salut!;)
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Na dziś dwa overki 2.5 z Serie A. Kolejka z jednym overem jak dotąd, co nie zdarza się często. Będzie krótko.
Pierwsze spotkanie to Lazio - Sassuuolo. Rzymianie grają u siebie ofensywnie, 23 bramki strzelone , to piąty wynik w Seria A na własnym podwórku. Średnia bramek w domu to 2.8. Dzisiaj bez Radu ( d 23/0), Stefan de Vrij (d 2/0), Gentiletti (d 20/0), Basta (d 22/0), więc trener będzie musiał porotować trochę obrońcami. Sassuolo bilans 14:14 , średnia na wyjeździe 2.2 więc średnio, jednak na 20 ostatnich meczy wyjazdowych w 18 strzelali gola. Do tego dochodzą osłabienia w obronie Lazioi mi tu wychodzi over lub BTS, gdyż ostatnie mecze Sassuolo grało na 1:1, a kurs na btsa również zacny. Kursy z betfair : over 2.5 2.2, bts 2.08.
Drugi mecz Fiorentina - Napoli. Oba zespoły z bardzo dużym potencjałem ofensywnym. Fiorentina 27 bramek u siebie, co daje trzeci wynik w lidze włoskiej, średnia bramek w domu to 2.8. Napoli 26 bramek na wyjeździe co daje drugi wynik, zaraz za Juve, średnia bramek w delegacjach to 2.9. Napoli się ostatnio zacięło, od sześciu meczy bez overa, więc najwyższy czas na przełamanie. Kursy z betfair : over 2.5 2.14 , bts 1.89
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Takie poniedziałki to się lubi! Dwa niezwykle ciekawe mecze, a przecież jeszcze wczoraj się emocjonowaliśmy derbami D&#39;Italia choć emocji aż takich w sumie nie było bo Inter jak to Inter...

VS

Lazio Rzym - Sassuolo
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,96 b 365
⛔0:2, ale skontrowane przez ulewe​

Lazio widziałem ostatnio w meczu z Galatasary, tak jak się spodzeiwałem wygrali pewnie, świetnie zagrał Biglia, dobry mecz Milinkovica Savica, można powiedziec, żę wreszcie mnie swoją grą do siebie przekonał, bo wcześniej jakoś jego potencjał mnie nie przekonywał, ale mecz z Galata udany. No i Pioli świetne zmiany zrobił, wprowadzenie Candrevy dało impuls, a i Klose wypadł lepiej niż Matri, bo Matri zmarnował m.in super szanse gdy w słupek trafił. Defensywa Lazio jednak kilka razy dała się zaskoczyć, m.in zaraz po golu na 2-0 przyszła konaktowa bramka, dość łatwo piłka przeszyła cała defensywę..

Dziś w obronie ma już Basta zagrać więc mniej sklecane na kolanie to będzie, ale nadal to nie to co liczą kibice i trener Pioli. Z przodu jednak jest potencjał, Lazio strzela te gole, np mecz z Hellasem, mecz Galatą czy z Chiewo, potrafili u siebie postrzelać.

Sassuolo stawia na ofensywną piłkę, przełamał się Defrel w meczu z Empoli dwoma golami, ogólnie potencjał w przodzie jest bardzo duży bo Berardi + Sansone na bokach, śmiem stwierdzić, że potencjał dużo większy niż Galata, która po prostu ma słaby skład i nazwiska Sneijdera i Podolskiego to tylko nazwiska obecnie, bo formy brak.

Kurs na zakład, że oba strzelą jest po prostu bardzo wysoki, za wysoki moim zdaniem, dlatego mnie bardzo kusi.
Wzajemne mecze obu zespołów pokazują, że jedni drugim jakby leżą i wzajemnie potrafią się kąsać.

Dwa mecze na Stadio Olimpico w historii potyczek Lazio - Sassuolo i dwukrotnie wynik 3:2. Na wyjazdach Lazio z Sassuolo radzi sobie gorzej bo była porażka 1:2 na jesień, choć w poprzednim sezonie wygrali tam 3:0, a zaraz po awansie Sassuolo do Serie A padł remis 2:2. Czyli na 5 wzjaemnych gier padło aż 20 goli!! Doprawdy bilans niezwykle dobry. A tylko w jednym przypadku nie strzeliły oba zespoły gola.


Lazio: Marchetti - Basta, Mauricio, Hoedt, Konko - MilinkovićSavić, Cataldi, Biglia - Candreva, Matri, Keita

Sassuolo: Consigli - Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso - Pellegrini, Magnanelli, Duncan - Berardi, Defrel, Sansone




VS

Fiorentina - Napoli
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,80 b 365
✅✅1:1​

Bardzo ciekawy mecz, ale i bardzo duża presja na jednych i drugich. Po wczorajszej wygranej Juve uciekło już na 4 pkt. A Fiorentina przy świetnej fromie Romy straciła 3 miejsce i walka o Ligę Mistrzów zapowiada się ciekawie. Jedni i drudzy nie mogą przegrać... remis też nikogo nie zadowala choć może potraktują każdy pkt z szacunkiem to nie mam wątpliwości, że gra będzie się toczyła o pełną pulę.

Oba zespoły maja też niesmak po LE,odpadli już z tych rozgrywek i mogą się w pełni skupić na Serie A bo w Coppa Italia już także nie rywalizują.

Przewidywane składy:

Fiorentina: Tatarusanu - Roncaglia, Rodriguez, Astori, Alonso - Badelj, Vecino - Tello, Borja Valero, Bernardeschi - Kalinić

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly , Ghoulam - Allan, Jorginho - Callejon, Hamsik, Insigne -Higuain


U gospodarzy brak Zarate, a u gości El Kaddouriego, ale to kosmetyczne absencje, bo wątpie by któryś z nich wybiegł w podstawowym składzie.
Fiorentina na White Hart Lane bezradna momentami choć były momenty, że wychodzili z super kontrą, ale Bernardeschi koncertowo psuł te wypady...po takim meczu bura jak nic mu się należała! Z szeregów Fiorentiny można wyroźnić Kalinica, który w tamtym meczu był bardzo aktywny, dużo się pokazywał do gry, przytrzymywał piłkę, zastawiał się, kilka razy technicznie błysnął nawet ;D

Co przychodzi do głowy jak się o tym meczu myśli? Oczywiście, że gole! Oba zespoły ofensywnie nastawione, oba grają dużo piłką, Higuain dawno nic nie stzrelił już, a i ostatnie 4 mecze Napoli to zaledwie 2 gole, ale też na ich obronę trzeba przyznać, że rywale bardzo wymagający bo Juventus i Milan w Serie A i dwumecz z dobrze broniacym Villareal.


Widzę opcję oba strzelą w tym meczu także. Ktoś ma inne zdanie? Może jakieś kontrargumenty albo po prostu widzicie inaczej te mecze i macie faworyta w jakiejś parze? Może Napoli wygra. Hmm @Grac45 co Pan na to ? ????

Póki co to propozycje, ale chętnie je z Wami przedyskutuję by wspólnymi siłami coś zdecydować i ...wygrać $$, mam nadzieję, że wyrazicie swoje zdanie ? Zapraszam. Każda opinia mile widziana, oczywiśice poparta krótkim uzasadnieniem ;)
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Lazio - Sassuolo
29.02.2016 19:00
Typ: Lazio czyste konto - NIE ✅
Kurs: 1,61 bet365​


Spóźniłem się nieco bo miałem do zaproponowania typ który przedstawił już kolega robson popieram ten typ i żeby nie powielać przedstawiam podobny.
Mecz sąsiadów z górnej połowy tabeli Serie A.
Nie podejmuję się tu typowania zwycięzcy natomiast proponuję zakład na to że goście strzelą bramkę.
Goście w tym sezonie w lidze strzelali gole w 11/13 spotkaniach wyjazdowych w lidze i to nie byle jakim zespołom.
Gospodarze tracili gole w 8/13 spotkaniach ligowych u siebie.
Wyniki bezpośrednich spotkań również pokazują iż goście spokojnie powinni coś dziś trafić.
Śmiało polecam typ powodzenia.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Lazio: Marchetti - Basta, Mauricio, Hoedt, Konko - MilinkovićSavić, Cataldi, Biglia - Candreva, Matri, Keita

Sassuolo: Consigli - Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso - Pellegrini, Magnanelli, Duncan - Berardi, Defrel, Sansone
Kadra Lazio jest bez Basty, chyba, że na oficjalnej Lazio jakoś inaczej go zapisują :grin:

Kadra Lazio:

Portieri: Marchetti, Berisha, Guerrieri;
Difensori: Bisevac, Braafheid, Hoedt, Konko, Mauricio, Patric;
Centrocampisti: Biglia, Candreva, Cataldi, Felipe Anderson, Kishna, Lulic, Mauri, Milinkovic, Morrison, Parolo;
Attaccanti: Djordjevic, Keita, Klose, Matri.

Niemniej jednak, myślę że to dużo nie zmienia a i ten typ jest moim zdaniem jest dosyć prawdopodobny i sam w niego pójdę.

Robson// Ok, dzięki za zwrócenie uwagi, skład przewidywany podawałem na bazie La Gazetta Dello Sport. Pozdarawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom