>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27. kolejka Serie A [12.03-14.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-7 o 20.49.22.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lazio- Crotone powyzej 2.5 goli✅
Atalanta- Spezia powyzej 2.5 goli ✅
Ako: 2.36 @totalbet✅✅✅



Zaczne od tego, że u popularnych rekinów zmienił się trener i preferuje on bardzo ofensywny styl- 2 mecze i lacznie 12 bramek.
Nie znam Pana Cosmiego, ale troche poszperalem i w przeszlosci trenował sporo zespolow pokroju Crotone i zawsze te druzyny mialy dosyc wysoką srednia bramek na mecz. Tak ktos teraz sprawdzi, czy tam policzy, że średnia kręci się koło 2 goli na mecz w bylych klubach Cosmiego i zaraz to skomentuje. Ja odrazu pisze- kiedyś, czytaj 3-4 lata temu włoska liga należała to jednej z bardziej underowych, bardzo duzo spotkan kończyło się wynikiami po 0:0 czy 1:0, wiec na tle reszty jego średnia naprawde jest ok.
Co do samego szkoleniowca to ma on dosyc nietypowe metode, zespol ma sie przede wszystkim dobrze bawic, a jak bawic to grać wesołu futbol. Przytocze tutaj słowa Bartosza Salomona, ktory grał pod wodzą tego trenera w Bresci:
„Cosmi lubi się bawić. Kocha muzykę. W przerwach między sezonami pracuje jako DJ. To jego pasja. Chciał zawsze, żeby drużyna dobrze się bawiła. Wspólne kolacje, trochę alkoholu. Na treningach zawsze była głośna muzyka. Wszyscy powtarzali, że nigdy nie mieli trenera u którego tak dobrze by się czuli. Pod względem taktycznym prezentował solidny poziom, ale był w stanie wytworzyć świetną atmosferę jak nikt inny. Wszyscy go kochali. Potrafił też świetnie dogadywać się z zawodnikami. Dzwonił, pytał – jesteś na mieście? To dawaj do mnie, napijemy się, pogadamy”

Odpalił Simy, jest DiCarmine, Ounas czy Arek Reca, sa tutaj w stanie powalczyć, do tego grają na 3 obroncow.

Po drugiej stronie Lazio, ktore dawno juz takiej serii nie miało, potrzebuja pewnego zwyciestwa. Mecz Ligii Mistrzow dopiero za 5 dni, ale tam juz bez szans na odrobienie goli do Bayernu. Musza skupic się na lidze i walke o LM. Lazio ma problemy w defensywie, nie ma Radu i Luiza Felipe, najlepiej o tym świadczy fakt, że w obronie Inzaghi wystawia nominalnego pomocnika- Marusica.
Lazio to najbardziej zgrany zespol, przynajmniej na papierze, pilkarze graja bardzo dlugo ze soba- Immobile, Sergiej, Luis Alberto, dla mnie tutaj beda bramki, sam gdzies na wariacie biore over 3.5 po 2.30.✅


Ja wiem, pisalem ostatnio, żeby grać gola Spezii w tej kolejce, ale jednak wybralem over bezpieczniej moim zdaniem z dwoch powodów. Po pierwsze jest kolejny przypadek covid w Spezii, niewiadomo kto, ale ktos z pierwszej druzyny, niewiadomo co przyniosa kolejne badania, bezpiecznie wezme over, w razie co sama Atalanta jest wstanie to pokryc.
Drugi powod to bardzo dobra gra Atalanty w defensywie z Interem, naprawde bylem pod wrazeniem co robil Romero z Lukaku.
Dlaczego over w tym meczu ?
Nadal sadze, że Spezia jest w stanie tutaj strzelic gola czy nawet dwa, uwielbiaja grac z takimi zespolami jak Atalanta, ktore sie nie muruja. Przyklad jak strzelali przeciwko takim ?
Roma- 3 bramki, Milan - 2 bramki, Inter- gol, Napoli- 2 bramki, Lazio- gol, Sassuolo- 2 bramki.
Dla mnie jesli covid nie wykluczy Nzoli, Gyasiego czy Fariasa to Spezia tutaj trafi, sam pogralem ich gola po 1.80 na wariacie.✅
Do tego Atalanta pare dni po tym meczu bedzie grala w LM wazny mecz z Realem, z przodu maja kim rotowac, ale w defensywie ta lawka jest krotsza.
Swoja droga Atalanta mnie juz tak nie przkonuje jak z Papu Gomezem w skladzie, ale nadal Muriel, Zapata czy Ilicic przy takiej defensywie gosci moga sie pobawic.
Dodam, ze Spezia juz z Czarownicami mogla przegrac gdyby tylko tam gral jakis lepszy napastnik. Fakt, ze w przerwie zostali zmieniny dwaj obroncy, pokazuje co się działo w defensywie.



Bologna lub remis i powyzej 1.5 gola
1.70@ totalbet✅✅✅


Biore to, jestem pod wrazniem gry Bologny na stadionie im. Diego Maradony. Zjedli presingiem Napoli, tam rownie dobrze mogli wygrac przy odrobinie szczescia. Palacio z paru metrow nie trafil z glowki, czy Svanberg w slupek. U siebie zawsze ofensywnie, Mihajlovic juz ich odpowiednio zmotywuje na ten mecz, zreszta jak na kazde spotkanie, ostatnio tutaj Lazio dostalo 2 bramki. Bezpiecznie biore taka opcje bo moze tez skonczyc sie jakims 1:1, defensywa gospodarzy do najlepszych nie nalezy, nadal brak Tomyashu, a Danilo juz wiekowy jest.
Goscie maja troche talentu w srodku pola, ale Quagliarella bez formy ostatnio, a od niego glownie zalezy gra Sampdorii.
Do tego za kartki wypada srodkowy defensor- Colley, co jest jakims handicapem delikatnych, od 2 sezonow gra regularnie na tej pozycji. Boje sie troche o te kontry, bo tam zagra tutaj druzyna Ranieriego, a Candreva czy Keita jest idealny do takiej czegos.
Prosze brac poprawke na ten typ, bo kibicuje Bologny, ale dla mnie wiecej jakosci ma Orsolini, Soriano, Sansone czy Barrow od gosci.


Sassuolo lub remis i powyzej 1.5 gola✅
Parma- Roma powyzej 2.5 goli⛔
Ako: 3.00 @totalbet⛔⛔⛔


Typ z tych ryzykownych, bardziej dla lepszego ogladania.
Ja wiem, ze z Udinese im nie wyszlo, ale prosze na to nie patrzec, z nimi zupelnie inaczej sie gra- kto ma farta i strzeli gola na poczatku, ten cos ugra, a tak to Udinese sie zamyka i gra antyfutbol.
Na Mapei stadium Sassuolo mega ofensywne, cenie Jurica za jego taktyke i to to, ze potrafi zrobic cos z niczego, ale pilkarze Werony to polka nizej dla mnie. Berardi, Caputo, Djuricic czy Locatelli ogarna tutaj, ale gram bezpieczniej tutaj, bo jakies 1:1 po nawalnicy gospodarzy moze tez byc.

Drugi typ dolozylem, ale tutaj, przy tym ryzykowniejszym. Mialem to grac jako jeden z glownych typow, ale wykartkowal sie Kucka, ktory napedza akcje Parmy wiec biore to za mniejsza stawke. Gospodarzy moga sie podobac ostatnio, z druzyny, ktora oddawala najmniej strzalow, teraz stali sie maszynka do goli- 2 gole Udinese, 2 Spezii, 3 Fiorentinie czy gol z Interem. Gervinho zdrowy, wiec postraszy slaba defensywe swojego bylego klubu, do tego mam nadzieje, ze dostanie wiecej minut ten talent z Rumunii- Man. Roma ma Lige Europy jutro, wiec tym bardziej wrzucam to w typ z tych ryzykowniejszych, ale nadal jest ofensywna- Pedro, Pellegrini czy Mihitaryan.


Glówny typ na weekend, to ten pierwszy u góry ako na over 2.5 w dwoch meczach, im niżej tym bardziej ryzykowne. Tutaj jeszcze taśma, totalnie dla zabawy, ale z jakimis tam szansami, tak sądze:

Lazio- Crotone powyzej 3.5✅
Atalanta- Spezia obie strzela✅
Juventus wygra✅
Sassuolo wygra✅
Ako: 18.00 E efortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie wiem czy to jest odpowiedni dział, ale napisze tylko, że bardzo polecam zainwestować pare zł po tej kolejce w jeden zakład długoterminowy - spadek Benevento.

Na ten moment kursy są w okolicach 5-6, ale ja czekam jeszcze jedną kolejke. Juz tlumacze dlaczego. Wszyscy rywale w walce o utrzymanie zespolu Glika graja z mega mocnymi zespolami i raczej napewno pogubią pkt.
Crotone z Lazio, Spezia z Atalanta, Torino z Interem, Cagliari z Juve, Parma z Romą. Benevento ma u siebie mecz z dosyć przeciętną w tym seoznie Fiorentiną i są w stanie u siebie jakiś pkt wywalczyć. Analogicznie kursy po tej kolejce powinny wzrosnąć na spadek Benevento, dlatego czekam.

Dlaczego spadek Benevento?
W środku zespolu jest konflikt miedzy kapitanem, a jednym z lepszych graczy, czego skutek ogladalismy w poprzedniej kolejce i obaj nie znalezli sie w kadrze. Swoja droga Schiattarella straci opaske kapitana na rzecz pewnie Polaka. Benevento gra najgorszy futbol obok Crotone z tych wszystkich zespołów. Ich najlepszy strzelec Lapadula kompletnie bez formy, ich gra polega na murowaniu bramki i liczeniu na kontre.

- Torino ma strate 6 pkt, ale pamietajmy, że maja 2 zaległe mecze. Ja naprawde nie wierze, że Belotti z kolegami spadnie z ligii, maja za duzy potencjał, są zdecydowanie lepsza druzyną niz Benevento, a pamietajmy, że ostatni mecz w sezonie Byki u siebie beda podejmowały Czarownice, wiec dodatkowy handicap dla typu.

- Parma ma strate 10 pkt, ale pamietajmy, ze maja jeszcze bezposredni pojedynek. Ich gra wyglada teraz znacznie lepiej, maja bardziej jakosciowych pilkarzy- Kucka, Kurtic, Gervinho czy Karamoh. Mysle, ze na przestrzenii 12 kolejek są w stanie odrobić taka strate, a nawet jeśli nie to przecież 3 zespoły spadaja.

- Cagliarii- zmienił się trener i odrazu fajne wyniki. Maja Naingolana, Joao Pedro czy Simeone, oraz solidna defenswe z Godinem czy Ruganim. Tutaj strata tylko 4 pkt, a maja jeszcze bezposredni pojedynek z Benevento. Moim zdaniem bez problemu sa w stanie ich przegonic w tabeli na koniec sezonu.

- Spezia- opisywalem juz pare razy i jest to dla mnie najlepszy beniaminek, sa wyzej od Czarownic w tabeli i to sie nie powinno zmienic.

- Crotone- raczej bez szans, ale jest nowy, nieobliczalny trener, nie maja nic do stracenia, to samo co wyzej, 3 zespoly spadaja, wiec moga sie znalezc obok Czarownic.

Po tej kolejce Benevento ma mecz z Juventusem, wiec kursy bedzie trzeba atakowac odrazu po tej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Sassuolo vs Verona
U gospodarzy brak Bogi w ciągu dalszym, ale tam ma kto strzelać. Caputo i Berrardi z pewnością coś wpakują. Goście coś tam zawsze wpakują, choć ostatni mecz z osłabionym Milanem całkowicie im nie poszedł. Sassu mega ofensywna drużyna, ale bolączką dalej pozostaje obrona. BTTS dla mnie to pewniak. Kurs dobry na to zdarzenie bo 1.66. Ogólnie widzę tutaj over 2.5 po bardzo dobrym kursie 1.9. Typy: bezpieczniej btts 1.66, odważniej btts+2.5 z kursem: 2.1

Genoa vs Udinese
Drużyna gospodarzy przystąpi jutro w osłabionym składzie. Nie zagra kontuzjowany 1szy bramkarz Mattia ( nie zagrał już z Romą), wykartkowali się: Masiello- podstawowy obrońca oraz najlepsza strzelba i zarazem spory atut gospodarzy Destro, do tego dochodzi brak wiekowego juz Pandeva. Jak widać ofensywa bardzo ucierpiała. Goście bez znaczących ubytków. Ogólnie to w tym sezonie wyniki Genoi mogą się podobać jak na ten zespół, choć nie ukrywam, że staram się omijać w typowaniu tej drużyny. O gościach czyli 'ulubionym' zespole barlo123 nie będę się rozpisywał, bo ów użytkownik nieraz nakreślił ich grę. Także odsyłam do jego spostrzeżeń. Powracając. Nie widzę tutaj możliwości zdobycia kompletu pkt przez gospodarzy, co więcej bardziej widzę tutaj win gospodarzy i jakiś underek. Ale nie wiem jak to wyjdzie z bramkarzem i zgraniem z obroną dlatego bezpieczniej polecam X2 po 1.34 lub odważniej czysta 2 po 2.4.

Bologna vs Sampdoria
Tutaj rzucę tylko swój typ, bo kolega wyżej wszytsko opisał. A więc osobiście zagram: 1X 1.37 choć po głowie chodzi mi tutaj remisik. Więc odważniejszy typ to X 3.4

Torino vs Inter
Ciekawi mnie czy ostatni słaby mecz Interu to zwiastun nadchodzącej słabszej formy czy po postu nie wygodny przeciwnik. Jedna jaskółka wiosny nie czyni więc zagram delikatnie w stronę gości Inter/+1.5 po 1.58.

Milan vs Napoli
Milan ostatnio ku mojemu zdziwieniu wygrał pewnie 2:0 z Veroną po dobrym w ich wykonaniu meczu. Następnie w czwartek wywieźli remis z trudnego terenu w Machesterze gdzie byli drużyną dominującą. Brak dalej Ibry i Rebica. Napoli strzela bramki ale również je traci. Ogólnie to bardzo kusi mnie postawić na gości, bo Milan grał tydzień temu i w czwartek niemal niezmienionym składem więc świeżość po stronie gości. Najpewniejsze wg mnie jest tutaj over 2.5 po 1.9. Idąc intuicją za do wariata można dać 2/+2.5 po 4.15.

Wszystkie kursy są z fortuny. Dosyć cięzka ta kolejka dla mnie do typowania, dlatego ostrożnie ze stawkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo vs Verona
U gospodarzy brak Bogi w ciągu dalszym, ale tam ma kto strzelać. Caputo i Berrardi z pewnością coś wpakują. Goście coś tam zawsze wpakują, choć ostatni mecz z osłabionym Milanem całkowicie im nie poszedł. Sassu mega ofensywna drużyna, ale bolączką dalej pozostaje obrona. BTTS dla mnie to pewniak. Kurs dobry na to zdarzenie bo 1.66. Ogólnie widzę tutaj over 2.5 po bardzo dobrym kursie 1.9. Typy: bezpieczniej btts 1.66, odważniej btts+2.5 z kursem: 2.1

Genoa vs Udinese
Drużyna gospodarzy przystąpi jutro w osłabionym składzie. Nie zagra kontuzjowany 1szy bramkarz Mattia ( nie zagrał już z Romą), wykartkowali się: Masiello- podstawowy obrońca oraz najlepsza strzelba i zarazem spory atut gospodarzy Destro, do tego dochodzi brak wiekowego juz Pandeva. Jak widać ofensywa bardzo ucierpiała. Goście bez znaczących ubytków. Ogólnie to w tym sezonie wyniki Genoi mogą się podobać jak na ten zespół, choć nie ukrywam, że staram się omijać w typowaniu tej drużyny. O gościach czyli 'ulubionym' zespole barlo123 nie będę się rozpisywał, bo ów użytkownik nieraz nakreślił ich grę. Także odsyłam do jego spostrzeżeń. Powracając. Nie widzę tutaj możliwości zdobycia kompletu pkt przez gospodarzy, co więcej bardziej widzę tutaj win gospodarzy i jakiś underek. Ale nie wiem jak to wyjdzie z bramkarzem i zgraniem z obroną dlatego bezpieczniej polecam X2 po 1.34 lub odważniej czysta 2 po 2.4.

Bologna vs Sampdoria
Tutaj rzucę tylko swój typ, bo kolega wyżej wszytsko opisał. A więc osobiście zagram: 1X 1.37 choć po głowie chodzi mi tutaj remisik. Więc odważniejszy typ to X 3.4

Torino vs Inter
Ciekawi mnie czy ostatni słaby mecz Interu to zwiastun nadchodzącej słabszej formy czy po postu nie wygodny przeciwnik. Jedna jaskółka wiosny nie czyni więc zagram delikatnie w stronę gości Inter/+1.5 po 1.58.

Milan vs Napoli
Milan ostatnio ku mojemu zdziwieniu wygrał pewnie 2:0 z Veroną po dobrym w ich wykonaniu meczu. Następnie w czwartek wywieźli remis z trudnego terenu w Machesterze gdzie byli drużyną dominującą. Brak dalej Ibry i Rebica. Napoli strzela bramki ale również je traci. Ogólnie to bardzo kusi mnie postawić na gości, bo Milan grał tydzień temu i w czwartek niemal niezmienionym składem więc świeżość po stronie gości. Najpewniejsze wg mnie jest tutaj over 2.5 po 1.9. Idąc intuicją za do wariata można dać 2/+2.5 po 4.15.

Wszystkie kursy są z fortuny. Dosyć cięzka ta kolejka dla mnie do typowania, dlatego ostrożnie ze stawkami.
Boga jest w kadrze, nie wiem czy jest gotowy na 90 minut, ale pewnie swoj czas dostanie. Jest to mega wzmocnienie, bo to szybki, techniczny gracz. Wyniki Sassuolo są gorsze niz ich gra, wiec w koncu musza odpalic. Juric to taktyk, i to bardzo dobry, podpisuje sie, kurs na over 2.5 bardzo ładny, ale ja pozostaje przy swoim zakładzie. Polecam twittery danych druzyn czytać, niektore naprawde są dobrze prowadzone.

9B1063FE-0141-4835-A584-AB785F4E9689.jpeg


Co do nastepnego meczu, ja go omijam, nie chce obstawiac meczow Udinese. Graja oni inaczej z druzynami nie z topu, wiec naprawde tam moze sie wszystko wydarzyc. Pandev to prawda mial jakis problem, ale juz podobno wszystko ok i jest w kadrze.

W Bologny wypada Soumaro, a naprawde jego gra w defensywie wygladala spoko. Wraca natomiast Japonczyk, wiec napewno akcje skrzydłami beda lepsze po jego stronie.

Co do Torino i Interu ja omijam. W Torino podobno kazdy juz zdrowy i dostepny w tym Belotti. Dla mnie Inter w koncu pogubi punkty, juz z Parma sie męczyli, a z Atalanta byli słabsi.

Ostatni tym z Milanem narazie nie komentuje, zobaczymy w niedziele, jest pare niewiadomych.

Co do swojego typu na over Parma- Roma troche sie obawiam. Mihytarian wypada, a jego gra byla bardzo dobra ostatnio. Dżeko wraca, odpoczywal w czwartek w LE. Ostatnie mecze w LE Romy z Bragą slabo wplynely- 1:2 z Milanem i 0:0 z Benevento. Zobaczymy, u gospodarzy tez braki, 2 srodkowych obroncow, moze wejdzie ten over.

A taki piekny kurs udało się dzisiaj trafic na totalnymm wariacie:
F2EE1F31-982C-4618-A7C8-3D946062CEC1.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +125
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Cagliari vs Juventus (wszystkie kursy z Fortuna)
Juventus strzeli w obu połowach @2.17ajj za duzo postrzelali w 1szej polowie
Juventus win @1.51
Ronaldo strzeli @1.60
Cagliari kartka w 1 połowie @1.62

Juventusowi po odpanięciu z LM zostaje skupienie sie w 100% na lidze, ponieważ są to jedyne rozgrywki które im teraz zostały(No dobra jest jeszcze jedynie finał Pucharu Włoch ale dopiero 19maja więc 2 miesiące luzu). W Serie A na ten moment zajmują 3 miejsce ze strata do drugiego Milanu 4pkt oraz do lidera Interu 10pkt, Juventus ma zaległą kolejkę z Napoli(4 kwietnia ten mecz). Tuż za plecami Atalanta z takim samym dorobkiem punktowym oraz Roma tracąca 2pkt. Miejsce poza top4 co w efekcie da brak Juventusu w rozgrywkach LM w kolejnym sezonie to byłaby naprawde duza niespodzianka. Według mnie tak sie nie stanie i ,,Stara Dama'' do konca powalczy o Scudetto, wyprzedzając Milan, ktory dzis gra z Napoli i szczerze mowiac licze tutaj na jakichs remis w ktorym to Juve zblizy sie do Milanu.

No dobra moze teraz jeszcze 2 zdania o gospodarzach czyli Cagliari. 17 miejsce w tabeli, 2pkt przewagi nad Torino ktore plasuje sie w strefie spadkowej, ostatnie mecze cos tam pograli zdobywajac 7pkt na 9 mozliwych(wygrana z Crotone, Bolonią i remis z Sampdorią). Wszystko za sprawą nowego trenera Leonardo Semplici, jednakze uwazam ze w tym meczu zabraknie im argumentów.

Ja w tym spotkaniu typuje Juventus ktory musi strzelic gola w obu polowach. Kurs na handi -1 jest podobny jednakze boje sie jakiegos wyniku typu 2:1 dla Juve, mysle ze Wojtek moze dzis wpuscic bramke.

Jako że obstawiam tutaj gole Juve w obu połowach to zdecydowalem sie tez wytypowac strzelca, padło na Ronaldo, ktory przyszedl do Juve zdobywac trofea ale wiele mu nie zostalo po odpadnieciu z LM jak i duzej straty do Interu. 20bramek Cristiano w tym sezonie, za nim plasuje sie Lukaku z dorobkiem 18 goli wiec korona króla strzelców dla Portugalczyka jest obowiazkiem.

Zoltka kartka dla Cagliari w 1ej polowie. Sedzia tego meczu to Giampaolo Calvarese, linia 4,5 po kursie 2.00 troche ryzykowna mimo ze ten sedzia lubi pokazywac kartki, mysle ze pokaze 1 dla druzyny Cagliari ktore bedzie staralo sie zatrzymac napierajace Juve w 1 poł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom