>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Primera Division [14-15.03.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po tym jak seryjnie zaczęła gubić punkty Barcelona, przyszedł czas na potknięcie Realu w pojedynku z lokalnym rywalem Atletico. Teraz to samo Atletico w bardzo ważnym spotkaniu dla układu górnej części tabeli podejmie Villarreal. Królewscy staną przed wcale nie takim łatwym zadaniem jakim będzie mecz z Athletic Bilbao, bądź co bądź finalistą Pucharu Króla, a Barcelona zmierzy się z nieobliczalną Almerią, która pod wodzą Hugo Sancheza potrafi sprawiać niespodzianki.

Oto zestaw par 27 kolejki Primera Division wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:



Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 27 kolejki Primera Division ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ciekawy kurs na barce , almeria slaba nie jest aczkolwiek myślę że nie dadzą wracającej po małym dołku do formy barcelonie , tym bardziej że przed tamtą kolejką było już gorąco bo strata realu wynosiła już 4 pkt , tym razem nie powinno to sie zmniejszyć , na real mysle tez mozna grac , odpadli z CL i moga tylko i wylacznie poswiecic sie dalszej pogoni , choc jak zaprezentują sie jak w 3 ostatnich meczach ( 2 z liverpoolem i z athletico) to myślę że athletico pkt moze urwac
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie wiem dlaczego piszesz &quot;Athletico&quot; Skoro wyraznie jest w nazwie druzyny ATLETICO Madryt ;) Ogolnie sporo ludzi tak pisze i na prawde nie mam pojecia dlaczego... Ja tam jestem wrazliwy na tym punkcie, dlatego zwracam na to uwagę ;)

Dla Bilbao mecze z Realem są niezwykle prestiżowe i wcale nie spodziewałbym się łatwej przeprawy dla Królewskich, a nawet nie zdziwię się jak zgubią tam punkty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
TBM ???? jakoś tak ;] zawsze Athletic kojarze z Atletico :] no i jakoś te byki się robia :p
właśnie co do Atletico ???? po ostatnich meczach dobrych jak by nie było z Barceloną i Realem wydaje się że z Villarealem komplet powinni zdobyć, mi też tak się wydaje , ostatnio całkiem dobrze zaczął grać Aguero ???? chyba już przewietrzało mu trochę w głowie że zostal ojcem i znowu Atletico ma z niego tyle pożytku co i przedtem :] tak więc 1 powinno wejść
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W meczu pomiędzy Atletico Madryt a Villareal upatrywałbym remis . Gracze z Madrytu potrafią grać niebanalną piłkę i dobrze im to wychodzi , ale wydaje mi się , że ostatnio się już wystrzelali , co pokazali w meczu z FC Porto . Villareal z pewnością łatwo skóry nie sprzeda , tym bardziej , że jeszcze mogą wliczyć się w walkę o końcowe trofeum (co jest raczej niemożliwe ale ... ) , więc będą walczyć do końca . Serce mi mówi , aby stawiać na Atletico , ale rozsądek widzi remis ???? zobaczymy , co z tego będzie :jezora:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeden mecz z Porto jeszcze o niczym nie swiadczy ze się wystrzelali , w Lidze idzie im dobrze i myślę że podtrzymają formę , Villareal to nie Porto , nie mówie że są słabsi ale chodzi mi tu o ogranie między sobą tzn że już nie raz nie dwa razy grali ze sobą
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli Atletico wygra to nadal poważnie może myśleć o miejscu w Top4 na koniec sezonu, a kto wie może nawet top3 przy korzystnym układzie spotkań Sevilli. Jeśli jednak Los Rojiblancos przegrają u siebie z Villarreal to trzeba chyba będzie skupić się na walce o kwalifikację do Ligi Europejskiej co raczej nie było celem Atletico na ten sezon. Obie druzyny mają olbrzymią motywację do wygrania tego spotkania. W pierwszym meczu na El Madrigal moglismy byc swiadkami wspanialego widowiska zakonczonego wynikiem 4-4. Jak będzie tym razem ? Moim zdaniem Atletico tego spotkania nie przegra ;)
 
peetie 0

peetie

Użytkownik
Zobaczymy co pokaze Real....Ciekawe czy chlopaki otrzasneli sie juz po porazce z Liverpoolem?? Musza szybko sie podniesc, bo jutro ciezki mecz na wyjezdzie z finalista Copa del Rey...Ostatnio Sevilla miala okazje sie przekonac, jak trudno gra sie na stadionie Athletic Bilbao...Jako kibic Barcelony mam nadzieje, ze Baskowie zdolaja urwac podopiecznym Juande Ramosa chocby punkt :-D

P.S: graja o 22 wiec moze bedzie im sie juz chcialo spac i Athletic to wykorzysta :spokodfhgfh: :-D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Myślę, że w tej kolejce czas na 3pkt dla Espanyolu. Grają na prawdę dobrze. Wygrali z Barceloną, potem mimo niezłej gry ulegli Realowi i pechowo także i z Villarreal (niewykorzystany karny na 1-1). Niczego nie umniejszając Mallorce, bo rundę rewanzową ma bardzo dobrą jestem zdania, ze ten mecz wygra Espanyol, do ktorego skladu powrocili po dlugich kontuzjach juz w komplecie Raul Tamudo, Ivan de la Pena i Luis Garcia - niezwykle wazne ogniwa zespołu.

Oprocz tego myślę, że znów moze nas ominąc remis w meczu Gijon, w ktory powoli przestaję wierzyc. Były momenty w tym sezonie, ze chcialem grac progresją na remis tej druzyny, ale juz na pewno nie mialbym kasy aby grac xx jej stopień. Łatwiej trafić, że Gijon wygra lub przegra i na tym moze i warto skupic się ponownie. Ale czy wygrają gospodarze czy goscie ? Moze postawic i na 1 i na 2 opuszczając typ na X. Wtedy jesli ktos zwycięży będziemy na plusie. Dla ryzykantów lub graczy lubiących ten typ grania uwazam, ze godne polecenia.

Moje typy na tą kolejkę * kursy usrednione:
Espanyol - Mallorca | 1 - 2,10
Atletico - Villarreal | 1 - 2,00
Sporting Gijon - Deportivo | 1 - 2,70 i 2 - 2,50
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mnie również się wydaje że wkońcu Espanyol wejdzie na zwycięską ścieżke i zacznie odskakiwac od dna. Tak jak wspomniał TBM ostatnie mecze są już znacznie lepsze w ich wykonaniu a Malloraca przyjzdów na stadion Espanyolu nie wspomina wcale najlepiej. Otoż w ostatnich 5 meczach przegrywała tutaj ... 5-krotnie ( 2:1; 3:1; 2:0; 2:1 ; 2:0).
Mallorca do tego slabo spisuje się na wyjazdach gdzie zdobyła ledwie 7 bramek i wywalczyla 10pkt w całym sezonie za bilans 3-1-9. Pora wkońcu na pełną pule dla gospodarzy w tym meczu.

⚽Espanyol-Mallorca Typ : 1 @ 2,10 bet365 (5/10) ⛔3:3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽Athletic Bilbao - Real Madryt Typ : 1X @ 1,66 bet365⛔2:5​

To jak Krolewscy zaprezentowali się w Champions League w dwumeczu z The Reds dalo mi do myślenia. Nie wiem jak w takim stylu moga oni walczyc o mistrza w Primera DIvision. Po blamazu na Anfield dzisiaj przed nimi bardzo trudny wyjazd to Bilbao, a Baskowie ostatnio zlapali wysoką forme. Awansowali do finału Copa Del Rey, a i w lidze grają wcale nie najgorzej. Mecze z utyłowanym rywalem to dla nich piłkarskie święto. Postarają się sprawic psikusa gasnącemu Realowi po znakomitym początku tego roku w ich wykonaniu i pewnej serii mecżów bez chociażby remisu. Bo same zwycięstwa notowali. Teraz jednak dopadla ich zadyszka. W meczu z ATletico Madryt powinni byli przegrac ale zremisowal 1 :1 . Potem 0:4 na Anfield gdzie najlepszym ich zawodnikiem był... Iker Cassilas który puscil przeciez cztery gole. To pokazuje jak słabo zagrali tam Królewscy.

Jeżeli chodzi o braki w składzie Realu to nie wystąpią Guti i Cannavaro.
W miejsce Fabio na środku obrony obok Pepe powinien zając Metzelder. Po bokach raczej zobaczymy Heinze i S.Ramosa. Ogólnie defensywa w meczu z LFC zagrala słabo. Gerrard, Torres i Babel niejednokrotnie ich ośmieszyli.. Ich skład na ten mecz wg Marci będize wyglądał następująco:
Przy nieudolonosci w ataku i slabszej formie Robbena który nie popisał się na Anfiled żadną poządną akcją i został zmieniony w przerwie meczu. Juande Ramos w lizde stawia na Huntelaara. Jednak czy Holender jest w stanie pociagnąc kolegów do wygranej. Szkoda że nie daje się w Realu szans do gry van der Vaartowi...

Sklad ekipy z Bilbao to przede wszystkim Fernando Llorente- 23-latek mający na koncie dziesięć goli w tym sezonie. WIemy wszyscy doskonale że Bilbao to tylko piłkarze pochodzący z krauju Basków. Tradycja nie pozwala na innych graczy w skladzie.

W historii ostatnie mecze to dominacja Realu, ktory wygral 4 ostatnie wyjazdy do Bilbao jednak w obecnej dyspozycji nie wróże im raczej pelnej puli. Bilbao może byc podbudowane zwycięstwem nad Sevilla 3:0 i może pokusic się o punkt w starciu z Realem;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
robson United xD@
... zauważ tylko, że Real odpadł z LM i na czym może teraz się skupić?? Oczywiście na lidze..Co do meczu Bilbao to mogę powiedzieć tylko tyle, że była to wygrana w pucharze, który nie odzwierciedla formy, nastawienia a co najważniejsze motywacji zawodników. Bilbao wygrało 3:0 a wcześniej Sevilla wygrała na ich terenie 1:2 w lidze. Dzisiaj jedynie absencja Cannavaro wpłynie na lekką dezorientację w defensywie, ale mimo to jak dla mnie Real win, tym bardziej, że Real nie ma natłoku spraw na głowie,a ma tylko jeden cel- LIGA. Myślę, że oprócz win Realu pokuszę się nad over 2,5 zważając na Liorente, który naprawdę imponuje pod bramką, a &quot;galaktyczni&quot; z reguły strzelają sporą ilość goli...
pozdrawiam
wynik: 2:5
over 2,5 ✅
Real win ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja na dzis wybralem sobie dwa mecze z La Liga, poniewaz tylko dwa mamy:p
CF Valenca- Recreativo Huelva 1 (1:1)
Zagram dzis na jedynke z prostej przyczyny, to co prezentuje Valencia przechodzi ludzkie pojecie! Z taka gra co pokazuje w ostatnim czasie zasluguje na gre w Segunde Division. Jednak dzis wraca Villa po red card z Deportivo. Mam nadzieje ze poprowadzi Valencie dzis po zwyciestwo. Na ostatnich 8 meczow gospodarze wygrali tylko raz! Jest to troszke typ na przelamanie poniewaz Valencia juz z Villa ledwo zipiala a bez niego umoczyli jeszcze w pieknym stylu dwa mecze z Beniaminkami. Ogolnie sadze ze dzis musza grysc trawe zeby wygrac jesli nie chce by ich trener stracil prace. Kurs 1.8 bardzo kuszacy! Moj ty CF Valencia 90&#39;

Atletic Bilbao- Real Madrid 2 (2:5)
Moim zdaniem tutaj bukmacherzy daja nam prezent z nieba! Real w lidze jest niepokonany od 8 spotkan, i sadze ze dzis mimo blamazu w lidze mistrzow, odniesie zwyciestwo. Real w Liverpoolu sie nie nabiegal, poniewaz jego mecz przypominal walenie glowa w sciane! Trener Ramos odrazu zareagowal na to i na druga polowe sciagnal Roben ktory nie wiem czy chociaz raz dotkanl pilki?! Potem schodzili nastepni zawodnicy mogacy przydac sie w tym meczy przeciwko Atletic. Moim zdaniem w tym momencie RM walczy juz tylko o zachowanie twarzy w lidze, stad wygra dzisiejszy mecz! Kurs 2.2 kusi! Moj typ Real Madrid 90&#39;
Valencia von do Segunde Division! Gratuluje Bukom kursu na Real, byle takich wiecej!

pozdrawiam.
 
macready 56

macready

Użytkownik
moj typ na ten macz:


ATHLETIC BILBAO - REAL MADRYT Typ: 2 Kurs:2,15 Buk:Unibet✅


Myśle, że w tym meczu wygra Real, w najgorszym przypadku padnie remis, ale kurs zacheca na czysta 2.
A więc patrząc na lige, Real trzymał ostatnio bardzo długą serie zwycięstw którą zatrzymało dopiero Atletico Madryt, myśle, ze Real w dzisiejszym meczu ponownie rozpocznie serie zwycięstw. Zresztą aby liczyć sie w walce o mistrzostwo i zatrzec choc odrobine fatalny mecz w LM muszą wygrać.
W Realu zabraknie:
-Guti tutaj nie jest to wielką stratą ( prezentuje przeciętną forme)
-Canna to jest strata ale zastąpi go prawdopodobnie Metzelder, który jest duzo wyzszy i cięższy od włocha i moze sie bardzo przydac w obronie przeciw świetnemu Liorente (195cm)
Pozatym na dobre wraca Sneijder, który już całkowicie świeżo po kontuzji dobrze zaprezentował sie na tle Realu w LM

Bilans spotkan Athletico u siebie prezentuje sie następująco:
6-2-5
A Realu na wyjazdach:
7-1-4

Przegrane Realu na wyjeździe:
-Barcelona(W Realu był szpital, kryzys)
-Getafe(Derby)
-Valladolid
-Deportivo(1.kolejka)

Ostatni mecz w tym sezonie La Liga z Athletico Bilbao w Madrycie zakończył sie 3-2, przy czym nie było to łatwe zwycięstwo.

Zachęcam do stawiania 2, lub x2, ja wybieram czystą 2:-D
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
garsc typow z Primera na dzis

Athletico-Real [2:5]
typ: over 2,5
kurs: 1,75


Obie druzyny wyjda zeby wygrac. Frazes? Niekoniecznie i nie w przypadku tych dwoch zespolow. Dlatego skonczy sie na remisie;)
Bilbao wytoczy cala swoja artylerie, ktora na SanMames dziala niezwykle skutecznie. Sa raptem 6 punktow na strefa spadkowa, to ich obliguje do zadbania o lige, bo choc final Copa del Rey z Barca to zapowiedz pucharu UEFA, to jak zwykle koncowka ligi bedzie mordercza.

Dzis obstawiam over, bo Bilbao z druzynami, ktore na wyjazdach graja otwarta pilke ostatnio konczy overem (mozna nawet skusic sie na 3,5).
3-0 z Gijon, 3-2 z Valencia, 3-2 z Malaga, 1-2 z Sevilla.

Real rozbity w LM, w lidze nie znalazl jeszcze pogromcy od czasu porazki z Barca. Dzis Bilbao ma realna szanse pognebic mistrza. Ta seria trwa juz za dlugo;) Niespodziewanie wysoka wygrana z Betisem trzy tygodnie temu to bylo apogeum ich passy, potem dwie porazki z Liverpoolem, remis w derby z Atletico.
Bilbao po swietnym meczu rozbilo u siebie 3:0 Seville, potem zagrali dobry mecz na CampNou, tylko braku szczescia zawdzieczaja, ze wowczas nie strzelili choc jednego gola. Sa pod para i zakladam ze dzis to udowodnia.

dlatego wspieram sie dwoma drobniejszymi typami
typ: 2:2
kurs: 14
typ: 3:2
kurs: 29



Valenica - Recre [1:1] ;(
typ: 1
kurs: 1,8


over 2,5
obie strzela: tak


czas na zwyciestwo Valencii. Co prawda forma sportowa i instytucjonalna moze nie upowaznia do takiego wniosku, ale zespol tej klasy nie moze tak dlugo stac w miejscu. tydzien temu odniesli spodziewana porazke z ostatnia Numancia, atmosfera w klubie juz osiagnela dno i slychac ze czas na odbicie.
Dzis nie zagra Villa i Joaquin. Ale wciaz potencjal ofensywny jest spory - Morientes,Silva,Mata,Vicente czy Edu.
Trener zapewnia, ze wszyscy zdaja sobie sprawe z faktu, ze to moze jeden z wazniejszych meczow Valencii - tzw. kategoria &quot;teraz albo nigdy&quot;. To faktycznie ostatni dzwonek by walczyc o puchary i dobre imie.

Recre tez ma pare oslabien przed tym meczem (choc sila ataku nie ucierpiala), ale strata Villi i jokera Joaquina jest zrownowazona.

Valencia od dwudziestu kilku spotkan traci co najmniej jedna bramke. wydaje mi sie ze dzis tez to nastapi, bo Recreativo na wyjazdach ostatnio radzi sobie nad wyraz skutecznie. Dzis zderza sie dwa dynamity i beda szly iskry, stawiam jednak na 2:1 dla Valencii.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Moim zdaniem ciężka do typowania ta kolejka... Pewne jest to, że i Atletico i Barcelona i Real będą chcieli za wszelką cenę swoje mecze wygrać, ale wiecie jak to się nie raz kończy kiedy się bardzo chce...
Chciałbym chwilkę poświęcić Realowi Madryt. Dostali sromotne bęcki w dwumeczu z The Reds i tak nie wiadomo do końca w jakiej formie psychicznej i fizycznej się znajdują. Wiadomo, że piłkarze, trener i działacze zapewniają, że zdobędą 3pkt, ale co innego mają mówić? Na stadionie Basków gra się niesamowicie ciężko i ja bym upatrywał chyba jednak niespodzianki w tym spotkaniu. W każdym bądź razie ja to spotkanie odpuszczam.
Analogiczna sytuacja jest z Atletico. Nowy trener, porażka w LM, Aguero publicznie krytykuje trenera... Żółta Łódź podwodna to mocny przeciwnik więć także może być różnie.
Najpewniejsze chyba jednak spotkanie Amerii z Barceloną. Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby piłkarze Guardioli nie zdobyli kompletu punktów bo znowu są w gazie
kolego bananarama nie ma takie drużyny jak Athletico!!! Panowie nauczcie się, że jest Athletic Bilbao i Atletico Madryt. Mnie także irytuje takie wymyślanie nowych drużyn...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja zgodzę się z poprzednikami . Pewniejszymi typami w tej kolejce spotkań są mecze Valencii i Realu , chociaż do tego drugiego spotkania miałbym pewne obawy , czy nie będzie remisu ... Ale z drugiej strony Real odpadł już z Ligi Mistrzów , więc teraz pozostaje im się skupić na Primera Division . A tak poza tym tematem , to rzeczywiście , starajcie się pisać nazwy drużyn , tak jak powinno być , bo niekiedy naprawdę jest to irytujące ???? Można nawet wkleić nazwę z jakiejś stronki :jezora:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj nie udalo mi się trafic nic w meczu Realu z Bilbao. Przy stanie 0-2 uświadomiłem sobie że już po meczu a potem come back i 2-2 lecz dwie cz.kartki dla gospodarzy i nadzieja prysla. Real to w pełni wykorzystał i wygral 5:2. Dzisiaj postaram się przedtsawic swoją propozycje która mam nadzieje nie zawiedzie;) Wyżej także typ który uważam za bardzo dobry. Pisalem o nim już wcześniej. Sądze że pora na wygraną Espanyolu.

⚽Atletico Madryt-Villareal Typ : over 2,5 @ 1,70 bet365✅3:2​

Oba zespoły mają za sobą mecze w Lidze Mistrzów. Atletico zostało wyeliminowane przez FC Porto, nie przegrywając meczu ale trzeba powiedziec że było blisko porazki bo gospodarze zmarnowali mnóstwo okazji do bramki. Villareal natomiast pokonal w Atenach Panathinaikos 2:1 i awansowal do najlepszej 8 Champions League. Treaz przed nimi mecze ligowe.
Los chciał że spotkają się w bezpośrednim pojedynku na Vicente Calderon.
Atletico będzie musiało sobie poradzic bez Maniche i Ujfalusiego. Jednak siła ofensywna nie została ani troche oslabiona. Atletico pokazało się z bardzo dobrej strony w derbach Madrytu na Santiago Benabeu gdzie mogli ten mecz spokojnie wygrac lecz byli neiskuteczni. Atak Aguero-Forlan zdaje się że powraca na dobrą ścieżke z początku sezonu.Atletico jakby zaczeło grac lepiej. Dużą rolę w tym meczu zapewne odegrają skrzydłowi Simao i Maxi. ICh dośrodkowania i kombinacyjna gra z Aguero będzie kluczem do bramek. Trzeba także liczyc że nie zawiedzie skutecznosc;) A oto jak MARCA wyobraza sobie ich sklad na dzisiaj :


Naprzeciw Żólta Łódź Podwodna któa osttanio w lidze jest niepokonana w ostatnich 5 grach. Styl czasem jest bardzo zachowawczy jednak grając z Atletico nie ma potrzeby chowania się za podwójną gardą bo nadarzają się sytuacje do kontrataków a w przodzie przeciez Nihat i Rossi będący w dobrej formie. W zespole Pellegriniego nei zobaczymy dzisiaj Joseba Llorente, Angel, Pascal Cygan, Gonzalo i Diego Godin . SKlad natomiast jak sugeruja MARCA będzie się prezentowal następująco:


Podsumowując gospodarze lubią atakowac i czynią to nie najgorzej. Sądze że po odpadnięciu z LM pokuszą się o walke o wlaśnie gre w tych prestiżowych rozgrywkach. Do tego msc w tabeli tracą 5pkt a tym który okupuje tą lokate jest wlasnie ... Villareal. Sądze że walka bęzie na calęgo a kto wie czy nie zakończy się rezultatem jak przed rokiem kiedy padło aż 7 bramek w bezpośrednim starciu i wygrali goscie 4:3. A dwa lata wcześniej Atletico 3:1. Dodatkowo w 5 ostatnich mezach czy na EL Madrigal czy na Calderon padlo aż 23 bramki!! średnia blisko 5 goli na mecz. Takiej okazji nie zmarnuje i zagram na typ że padnie minimum 3 gole w tym meczu;)
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ UD Almeria - FC Barcelona [0-2]
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.55 :gool:
Bukmacher: Interwetten

Prowadząca w tabeli hiszpańskiej Primera Division FC Barcelona podejmie na wyjeździe drużynę UD Almeria. Goście są głównym pretendentem do zdobycia mistrzowskiego tytułu, natomiast gospodarze są drużyną środka tabeli, mającą wciąż szanse na miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Faworytem jest oczywiście Barcelona. Katalończycy po fantastycznej pierwszej części sezonu dorobili się dużej przewagi nad Realem Madryt, jednak w ostatnich kolejkach potracili sporo punktów, dzięki czemu zespół ze stolicy Hiszpanii zbliżył się do nich na odległość 6 punktów. Real mecz 27. kolejki La Liga ma już za sobą. Zespół Juande Ramosa wygrał z Athletic Bilbao 5-2 i do liderującej Barcelony traci na tę chwilę już tylko 3 punkty. Tak więc Duma Katalonii musi dzisiaj wygrać z Almerią by ponownie odjechać Realowi. Barca w lidze ostatnio grała nie najlepiej. Po serii pewnych i przekonujących zwycięstw przyszły 3 mecze w których podopieczni Pepa Guardioli zdobyli tylko 1 punkt. Tydzień temu udało się tę serię przerwać pokonując Athletic Bilbao 2-0. Kolejnym symptomem polepszenia formy jest z pewnością pewny awans do 1/4 Ligi Mistrzów i zwycięstwo nad Lyonem 5-2 po ciekawej i skutecznej grze w ofensywie. Almeria w środku tygodnia nie grała żadnego meczu. Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie. U siebie grają dosyć dobrze, bilans 7-4-2. Po raz ostatni przegrali na własnym stadionie 30 listopada 2008 roku. Największą gwiazdą tej ekipy jest z całą pewnością Alvaro Negredo, strzelec 16 bramek w tym sezonie. Hiszpan imponuje formą i wiele razy ratował Almerię przed stratą punktów. Trudno jednak się spodziewać by i tym razem udało mu się swoimi bramkami dać punkty Almerii. Barcelona wydaje się wracać na właściwy tor i zwycięstwo nad drużyną z Andaluzji powinno być formalnością. Barca na wyjazdach gra najlepiej w całej lidze i nie sądzę by dzisiaj ich bilans miał się pogorszyć. Wg mnie wygra Barcelona i pokaże że kryzys, który ją dotknął jest już przeszłością.
Przewidywane składy:
Almeria: Diego Alves - Bruno, Acasiete, Pellerano, Mane - Corona, Juanito, Iriney, Crusta, Kalu Uche, Negredo

Barcelona:
Valdes - Caceres, Pique, Marquez, Sylvinho - Xavi, Busquets, Iniesta - Messi, Eto&#39;o, Henry
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ja nie wiem gdzie wy widzicie te zwycięstwa Atletico. Przecież w LM Porto przerobiło ich na mielone. W drugiej połowie Atletico z własnej połowy nie potrafiło wyjść. Dla Atletico w tym meczu grało trzech zawodników: Leo Franco, Sędzia i Jezus Chrystus. Natomiast Villareal spokojnie wypunktował Panathinaikos na wyjeździe. Mój typ na ten mecz to:
Villareal nie przegra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom