>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Premier League + Zaległe (2.03-8.03.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-28 o 21.28.52.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Championship gra w najlepsze codziennie, więc typujemy. Under strzałów, jedyny sensowny typ. Wolves nie wyjdą z połowy, City będzie sobie pykać po 100 podań na akcję. O lidze już się wypowiadałem, że to w tym momencie największy syf w Europie. Meczami tej patologii powinno się karać więźniów za największe przestępstwa. Sam Allardyce może być dumny, że liga w końcu poszła po rozum do głowy i wszystkie kluby przyswoiły jego antyfutbol, jako swój flagowy styl gry. Ogólnie zapowiada się nudne gówno jak ta cała Premier League i więcej typów na undery w tym tygodniu.

City - Wolves poniżej 7,5 celnych strzałów 1.95 Ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
M.City - Wolves
2 drużyna strzeli gola - NIE 4:1
1.69 Fortuna

Przed Obywatelami najważniejsze 10 dni w wyścigu o Mistrzostwo Anglii.Jeśli zdobędą komplet pkt to"majster" zapewniony.Dzisiaj rywal niewygodny który pokazał że można z Etihad Stadium wywieźć punkty. Passa zwycięstw nie powinna zostać przerwana.U gości kilka absencji a u podopiecznych Pepa pełna mobilizacja.Przewiduje końcowy wynik 2-0 bądź 1-0
 
Ostatnia edycja:
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Championship gra w najlepsze codziennie, więc typujemy. Under strzałów, jedyny sensowny typ. Wolves nie wyjdą z połowy, City będzie sobie pykać po 100 podań na akcję. O lidze już się wypowiadałem, że to w tym momencie największy syf w Europie. Meczami tej patologii powinno się karać więźniów za największe przestępstwa. Sam Allardyce może być dumny, że liga w końcu poszła po rozum do głowy i wszystkie kluby przyswoiły jego antyfutbol, jako swój flagowy styl gry. Ogólnie zapowiada się nudne gówno jak ta cała Premier League i więcej typów na undery w tym tygodniu.

City - Wolves poniżej 7,5 celnych strzałów 1.95 Ewinner
Skoro PL to dla Ciebie najwiekszy syf co to co powiesz o naszej Eksytaklasie ? To jest dopiero PATOLOGIA....Jak przez przypadek przelaczy mi sie na kilka sekund jakis mecz to oczy lzawia i nie moge zmienic kanalu wiec zamykam oczy i wylaczam tv zeby pozniej ponownie wlaczyc na odpowiedni kanal..
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Skoro PL to dla Ciebie najwiekszy syf co to co powiesz o naszej Eksytaklasie ? To jest dopiero PATOLOGIA....Jak przez przypadek przelaczy mi sie na kilka sekund jakis mecz to oczy lzawia i nie moge zmienic kanalu wiec zamykam oczy i wylaczam tv zeby pozniej ponownie wlaczyc na odpowiedni kanal..
Myślę, że wystarczy trochę dokładniej popatrzeć, żeby wyczuć ironię i przesadę w moich wpisach. O Ekstraklasie pisałem już wielokrotnie. Dla mnie to druga najgorsza liga świata zaraz po MLS. Ogólnie to jestem fanem Premier League i zawsze uważałem ją za najlepszą ligę, ale w tym sezonie to jest jakaś farsa. Zajechali piłkarzy do tego stopnia, że jedyne, co potrafią robić, to nabijać bezwartościowe kilometry, za czym nie idzie jakakolwiek jakość piłkarska. Na całą kolejkę zdarza się może jeden mecz, w którym mamy tempo, jakość, emocje i gole. Zazwyczaj mamy tylko jeden z tych czynników, najczęściej tempo. Nawet ostatni mecz Chelsea z Man Utd. Niby mnóstwo strzałów, jak nigdy w tzw. "hitach" PL, ale i tak skończyło się 0-0. Nie wspominam już o 90% innych meczów tzw. Big 6 między sobą. Przecież tego nie da się oglądać. Pompownie wielkiego widowiska niczym wielkiego hitu z naszej ligi Legia - Lech, a i tak jak zwykle wychodzi wielka kupa. W tym momencie oprócz Manchesteru City żadna ekipa nie potrafi grać ofensywnej piłki, zdarzają się tylko pojedyncze dobre mecze.
A jak już mamy porównywać Premier League to naszej wybitnej Ekstraklapy, to u nas nie wydaje się co roku po kilkaset milionów milionów funtów, a w obu ligach na boiskach podobnie wieje nudą.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.03.05 19.33 - 001.png


Szykuje się nie lada weekend! Aż 4 derbowe starcia w niedzielne popołudnie ze specjalną ofertą kursów na strzelców i nowa edycja promocji Lucky Loser, w której od teraz na przegranych czeka bonus aż 33 PLN!


Szczególny powód do radości będą mieli fani angielskiego futbolu! Derby Manchesteru, a do tego bonus Lucky Loser 33 PLN na wszystkie mecze Premier League rozgrywane 6 i 7 marca! Stawiasz zakład za 33 PLN i grasz bez ryzyka!

Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN

- Na kuponie wyłącznie PREMIER LEAGUE (mecze rozgrywane 06-07.03.21)
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale
- Kampania dla nowych i obecnych graczy

Magical Snap - 2021.03.05 19.43 - 002.png

Lubisz typować strzelców? W ten weekend mamy dla Ciebie specjalne kursy nie tylko na starcie City - United, ale również na derby Madrytu, Wiednia i Kopenhagi! Nic tylko grać!

Magical Snap - 2021.03.05 19.43 - 003.png
 
kubek969696 2,3K

kubek969696

Użytkownik
Sheffield United - Southampton
Typ: 2 @2.13 Betclic

Obydwie drużyny w fatalnych nastrojach. Sheffield nieuchronnie zbliża się ku spadkowi do Championship, natomiast Southampton notuje okropną passę 9 meczów bez zwycięstwa w lidze, w których udało się im zdobyć tylko 1 punkt. Dodatkowo ekipa Chrisa Wildera może narzekać na niemały szpital w w swoich szeregach, który objął zwłaszcza formacje defensywną drużyny. Sheffield w zeszłym sezonie było objawieniem Premier League i do samego końca bili się o miejsce premiowane Europejskimi Pucharami. Ogromna w tym zasługa bardzo dobrze uszeregowanej i dobrze zorganizowanej linii defensywy, którą stanowiła trójka defensorów Egan, O'Connell oraz Basham. Każdy z powyższych jest w obecnej chwili kontuzjowany i nie zagra w meczu z Świętymi. Mało tego, etatowy zastępa któregoś z powyższej trójki, doświadczony Phil Jagielka będzie w tym meczu pauzował za kartki, co sprawia, że Chris Wilder ma obecnie do dyspozycji dwóch stoperów: Ampadu oraz Bryana. Spekuluje się, że problemy kadrowe mogą spowodować zmianę taktyki w zespole Blades i przejście na cztoroosobowy blok defensywny. W tym właśnie upatruje szansy w swoim typie. Szable ostatni mecz w podobnym ustawieniu miały okazje zagrać zapewne jeszcze w Championship, a odkąd stanowisko w klubie objął Wilder, cały czas doskonalą grę trójką z tyłu i opierają swoją grę na żelaznej formacji defensywnej.

Aby zakład wszedł, po przeciwnej stronie w ataku musi w końcu wykazać się zespół Świętych. Po ponad dwóch latach spędzonych w Southampton ciężko jest jednoznacznie ocenić pracę trenera Hasenhuttla. Wprowadził on dużo dobrego do zespołu Świętych który gra bardzo atrakcyjny football, jednak jego drużyna ma systematyczne i bardzo charakterystyczne dla typowego średniaka wahania formy, które potwierdza obecna niechlubna seria. Na jesień z kolei Southampton mogliśmy nazywać jednym z większych objawień obecnego sezonu, kiedy przez moment znajdowali się nawet na fotelu lidera Premier League. To co próbuje zaszczepić u swoich podopiecznych trener Hasenhuttl, to nieustanny wysoki pressing oraz bardzo duża intensywność gry. Dodatkowo w ataku Southampton wydaje się być najgroźniesze. Zespół jest ustawiany w formacji 4-2-4 z bardzo mocno usposobionymi skrzydłowymi i dwójką napastników, z których jednym jest niesamowicie grożny i skuteczny Danny Ings (8 goli). Jeżeli Southampton zagra w swoim stylu i będzie odpowiednio zmotywowane, to Sheffield może mieć ogromny problem w nowym dla siebie ustawieniu z wyjściem spod pressingu. Dodatkowo grające na dwóch napastników Southampton będzie miało dużo więcej miejsca, aniżeli miałoby to miejsce gdyby Blades wyszli swoim firmowym 3-5-2.

Myślę, że dzisiaj Southampton ma idealne warunki pod swoją ulubioną grą, a osłabione Sheffield skapituluje. Przewiduje bardzo dużej przewagi w posiadaniu piłki na korzyść Świętych i liczę, że uda im się to przekuć na zwycięstwo. Należy również wspomnieć, że w przypadku wyjątkowo defensywnego podejścia do meczu ekipy Wildera, bardzo dużo będzie zależało od szans wykreowanych po stałych fragmentach gry. Southampton wydaje się jednak na to świetnie przygotowane mając w swoich szeregach Jamesa Ward-Prowse'a, który pod względem kopania stojącej piłki jest jedną z najlepszych jak nie najlepszą osobą w całej lidze. 5 goli i 5 asyst. Praktycznie wszystkie po SFG, bezpośrednio z rzutów wolnych lub po dośrodkowaniach. 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się pewnymi zwycięstwami Southampton co dodatkowo utwierdza mnie przy tym becie.


Dodatkowo warte pomyślenia jest pogranie Arsenalu z Burnley po kursie @1.69. Kanonierzy wygrali 4/5 ostatnich spotkań w Premier League i wygląda na to, że w końcu wracają na dobre tory. Dodatkowo Arteta w końcu ma do dyspozycji praktycznie całą kadrę, z czym różnie dotychczas bywało. Ponadto Arsenal swój ostatni mecz rozegrał 6 dni temu co w obecnym Covidowym terminarzu jest bardzo dużym komfortem i zespół Kanonierów miał dużo czasu, aby przygotować się do tej potyczki.

Zupełnie inaczej sprawa miewa się w Burnley, które bardzo mocno igra z ogniem w ostatnim czasie. Słabe występy zespołu w defensywie oraz kompletny brak pomysłu na rozegranie swoich akcji z przodu powoduje, że niebezpiecznie zbliżają się do strefy spadkowej. Żeby sobie uzmysłowić jak słabe jest Burnley w ofensywie należy przywołać mecz z przedostatnim w tabeli WBA, gdzie grali od 30 minuty w przewadze jednego zawodnika, a mecz zakończył się wynikiem 0:0. Burnley pomimo przewagi w tym meczu zdołali oddać tylko 1(!!!) niegroźny strzał celny. Są w kiepskiej formie, w lutym wygrali tylko 1/8 spotkań. Do spotkania z Arsenalem przygotowują się jedynie 2 dni, bo w środę mieli ciężkie ligowe starcie z Leicester.

Myślę, że dzisiaj wszystkie atuty po stronie Arsenalu i warto pograć w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Wielkie hity angielskiej PL nie sprzyjają widowiskom, a już na pewno te z udziałem Manchesteru United. Goście bardzo skutecznie zabijają widowisko w meczach z topką, a wyniki 0:0 można pobierać równie ryzykownie, co over 1.5 bramek w ich meczach.
Natomiast City to zupełnie inny biegun jeśli chodzi o bramki. Multum strzelonych, a dodatkowo po prostu przejeżdża się po swoich rywalach. Mecze derbowe juz dawno w piłce straciły swój urok i są one traktowane jak jedne z wielu, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. United na 3 ostatnie spotkania w każdym remisował 0:0, a na 10 ostatnich meczów, wynik 0:0 padł pięciokrotnie... to jest niesamowite jak słabi są w ofensywie. Przez większą część spotkania trzymają oni bowiem piłkę, dlatego tracą tak mało goli. City jednak nie będzie czekać na rywala z atakiem, natomiast United będzie (jak zwykle z topką) grać asekuracyjnie, bo pozycja vicelidera jest zagrożona. Jednocześnie nie chcąc przegrać marzeń o tytuł, obawiam się że zobaczymy kolejny nudny mecz zakończony remisem bądź skromnym zwycięstwem Citizens.

Dodatkowo wpatrując się w historię starć obu ekip, widzimy że typ pokrywał się w ostatnich 4 z 5 spotkań. Myślę że bazując na pasywnej grze United, jest to kurs wart ryzyka.

Mój typ to poniżej 2.5 goli w meczu @2.04 FORTUNA

Dodatkowo zważywszy na jutrzejsze derby Manchesteru i sytuację w tabeli, Leicester/X wydaje się być sensowną opcją z fajnym kursem @1.54 fortuna
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - Manchester United

Manchester City pewnie dąży do wywalczenia mistrzostwa Anglii, mają kapitalną formę 21 zwycięstw z rzędu! I to nie były wygrane tylko z łatwymi drużynami wygrywali m.in. z Arsenalem 4:1, z Chelsea 3:1, z Manchesterem 2:0, z Liverpool 4:1, z Tottenhamem 3:0, z Evertonem 3:1, z Arsenalem 1:0 czy w lidze mistrzów 2:0 z M'gladbach na wyjeździe.
Manchester United zajmuje 2 miejsce ze stratą aż 14 punktów do City więc pozostała im walka o vice mistrzostwo Anglii gdzie chętnych na zajecie 2 miejsca jest wiele - Leicester 1 punkt mniej, Chelsea 4 oczka mniej, Everton, West Ham, Liverpool, Tottenhamem - wszystkie te drużyny mają 9 bądz mniej punktów straty do United.
Ostatnie hity w Anglii zdecydowanie zawodzą a gdy Manchester gra to już szczególnie na wyjeździe - 0:0 z Liverpool, 0:0 z Arsenalem czy 0:0 z Chelsea... 4 raz 0:0? Nie chce mi się do końca wierzyć w to chociaż nie jest to niemożliwe.
Z drugiej strony Manchester United dość dobrze sobie radzi ostatnio właśnie na stadionie City.
Patrząc na formę obu drużyn i na to, że mecze są naprawdę co kilka dni to obie drużyny nie powinny nadać bardzo szybkiego tempa...

City lub remis i poniżej 3,5 1,61
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
City i poniżej 2,5
City w gazie, z najszerszą kadrą, wrócił De Bruyne. United dobrze zabezpieczając tyły i nic nie wskazuje na to, żeby zmienili strategię na największego rywala. Na mecz na szczycie i derby motywacja z obu stron na najwyższym poziomie.
 
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
CITY - MU
mniej niż 3 bramki
@1.63
fortuna
Kolejne z derbowych spotkań, w którym można spodziewać się małej ilości goli. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami w lidze nie przyniosło rozstrzygnięcia i nie widzieliśmy w nim ani jednego gola, a akcje bramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Goście w ostatnich meczach notują jedynie bezbramkowe remisy, a City raczej miało overowe mecze. Należy jednak pamiętać, że City zagra teraz przeciwko solidnej defensywie i nie będzie miało tak łatwo. Dodatkowo ich położenie w tabeli jest na tyle bezpieczne, że nie muszą już tak się spinać jak mogli choćby w grudniu na Old Trafford. Nie znaczy to oczywiście, że nie będą chcieli wygrać, ale nie spodziewam się wielkiego naporu na bramkę MU.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Man. City - Untd
Typ: Poniżej 5 goli, poniżej 13 rzutów rożnych, poniżej 5 żółtych kartek
@ 1.85 Forbet

Według mnie kurs na to zdarzenie jest troche za wysoki więc opłaca się go zagrac, co do goli to między tymi drużynami zazwyczaj nie pada za dużo bramek według mnie będa tam max 3/4 bramki. Jeśli chodzi o rzuty rożne to kurs u bukmacherów na poniżej 12.5 rożnych wynosi 1.24 czyli jest również spore prawdopodobieństwo ze tyle rogów nie bedzie, kartek między tymi drużynami również nie pada za dużo jeśli chodzi o dwa ostatnie mecze więc myślę że dzisiaj będzie podobnie i zobaczymy maksymalnie 4 żółte kartoniki.
 
lukas88 283,2K

lukas88

Forum VIP
Manchester City- Manchester United
Typ: United strzeli gola w przedziale 1-72
Kurs: 2,09

Fortuna

Mecz na szczecie PL zapowiada się ciekawie, co prawda obawiam się nieco piłkarskich szachów, ale biorąc pod uwagę że w ostatnich latach "Czerwone Diabły" bardzo dobrze radzą sobie na stadionie "Obywateli" (4 wygrane w ostatnich 6 meczach na Etihad, i tylko jeden mecz bez strzelonej bramki) idę w kierunku bramki strzelonej przez gości do 72 minuty.

29.01.20 EFL Manchester City Manchester Utd 0 : 1
07.12.19 PL Manchester City Manchester Utd 1 : 2
11.11.18 PL Manchester City Manchester Utd 3 : 1
07.04.18 PL Manchester City Manchester Utd 2 : 3
27.04.17 PL Manchester City Manchester Utd 0 : 0
20.03.16 PL Manchester City Manchester Utd 0 : 1

Oba zespoły notują świetne serie w PL, mianowicie City 15 ligowych zwycięstw z rzędu, po drugiej stronie United bez poraż ki w ostatnich 21 meczach wyjazdowych. Uważam że goście są tutaj w stanie powalczyć o dobry wyki (mimo absencji m.in. De Gei czy Pogby), dlatego też za drobne proponuję:

United lub remis @ 2,69 Fortuna

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liverpool- Fulham
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 1,73
Fortuna


Ponownie idę w przełamanie The Reds. Zespół z Anfield nie wygrał na własnym podwórku spotkania od 16 grudnia 2020, kiedy to wygrali po bramce Firmino w 90 minucie, później były dwa remisy z West Bromem i United, a następnie seria porażek z Burnley, Brighton, City, Evertonem i Chelsea. Uważam że dziś jest idealny moment aby podopieczni Klopa wrócili na zwycięskie tory bo Fulham jakąś potęgą nie jest, a gospodarze muszą zacząć punktować bo odjeżdża im LM na kolejny sezon, gdyż tracą do Chelsea już 4 pkt.

Nieco ostrożniej:
LFC -1,5 @ 2,38 Pinnacle
LFC strzeli w obu połowach @ 2,21 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
City - United
Typ hc 0:2 - United
1.58
Totolotek

Derby Manchesteru zawsze dają sporo emocji, zarówno piłkarskich jak i tych złych brutalnych lub błędów sędziowskich, nie wspominając że trener city źle reaguje na porażki swojego zespołu. To jest chyba jeden z lepszych sezonów United od czasów Fergusona. Jednakże to City jest liderem tabeli z 14-ma punktami przewagi nad właśnie United. Obie ekipy dość Gładko radzą sobie w pucharach europejskich. Patrząc na ten mecz przez pryzmat tego sezonu że w meczach na szczycie zwykle kończy się 0:0 nie będę skupiał się tutaj na bramkach. Myślę że dużo się tu nie wydarzy i taki wynik preferuję typ X2. Jednak zabezpieczył bym się jeszcze jedną bramką przewagi dla United a kurs dość dobry jak na taki mecz. A h2h ostatnio jest lekko na korzyść Czerwonych diabłów. I zapewne może w tym meczu znów wygrać taktyka by przede wszystkim nie stracić.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Manchester City - Manchester United
poniżej 3 goli (3 gole zwrot)
@1.59 FORTUNA
Aby przewidzieć co stanie się w tym meczu trzeba byłoby mieć chyba złotą kulę. Ja jednak zaryzykuję i pójdę w stronę undera w tym spotkaniu. Pierwotnie miałem grać X2 ale bardziej pewny wydaje mi się under w derbach na Etihad Stadium, choć też coś na pewno zagram w stronę United bo poraz kolejny buki przesadziły z kursami i widzę tutaj spore value. Czerwone Diabły już raczej co prawda pogodziły się z faktem, że nie zdobędą mistrzostwa w tym sezonie ale drugie miejsce jest jak najbardziej w ich zasięgu. United wygrał 3 z 4 ostatnich starć ligowych i pucharowych na wyjeździe z City, choć w żadnym z nich nie był faworytem. 7 z 10 ostatnich derbów Manchesteru kończyło się wygraną gości. W premier league obydwie drużyny mierzyły się już 151 razy i 58 meczy wygrał United, 48 zakończyło się remisem a 45 pojedynków wygrało City. United jest jedyną drużyną z 5-ciu najsilniejszych lig na starym kontynencie, która nie przegrała swojego wyjazdowego meczu. Podopieczni Solskjear'a nie strzelili gola w 6-ciu ostatnich ligowych spotkaniach z zespołami z tzw. TOP SIX. Dodatkowo 4 takie ostatnie pojedynki z udziałem United kończyło się wynikiem 0:0. Ederson zanotował w obecnym sezonie 15 czystych kont. W bramce United z kolei wystąpi Dean Henderson, gdyż De Gea dostał wolne że względu na narodziny pierwszego dziecka.
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja dzis jak dzik w zoledzie wchodzę w wygrana United i ponizej 2.5 bramki.

United patrząc na wszystkie rozgrywki nie pokryło wyniku 1-0/2-0 od 14 spotkan patrzac na wszystkie rozgrywki. W tym czasie az 6 razy padal wyniki 0-0. W tym w szlagierach z Liverpoolem i Arsenalem.

United jest zajechane, nie rozumiem czemu z Palace nie zagrali zmiennicy a Ole eksploatuje ciagle zawodników

Wazny mecz dla Hendersona :)

Alternatywnie rozwazam zagranie na dokładny wynik 0-0.

Niestety napiecie grafiku zabija finezje bo kazdy liczy na minimalizm. Bezbramkowy remis w moim odczuciu jest na reke kazdej z ekip
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Manchester City - Manchester Utd Typ: Manchester City @ 1,53 fortuna

Obstawiam dziś zwycięstwo gospodarzy. Wszystkie mecze ekip z top 6 są w tym sezonie nudne. Ekipy grają bardzo zachowawczo. Wiele meczów jest underowych. Szczególnie widać to w meczach Czerwonych Diabłów. Manchester United gra bardzo słabo z ekipami z tzw. Top 6. Większość meczów kończy się rezultatami 0;0. Wiele wskazuje na to, że tym meczu może być podobnie. Chociaż City jest w znakomitej formie i pokusi się o trzy punkty w prestiżowym meczu, aby zbliżyć się do tytułu. City bardzo dobrze gra w obronie. Obywatele mieli bardzo długą serie bez straconej bramki.
City ma całą kadrę dostępną. Do kadry już wróci Ake, który był długi kontuzjowany. Także Pep rotować może we wszystkich formacjach i znowu wielu będzie zaskoczonych składem, szczególnie graczy Fantasy.
United ma parę urazów. W bramce znowu stanie Henderson. Nadal do dyspozycji nie jest Pogba. Od początku raczej nie wyjdą Martial i Lindelof. Z mniej istotnych zawodników niedostępni będą Mata, Van de Beek i Jones.
Obie ekipy spotkały się w tym sezonie dwa razy. W pierwszym meczu ligowym były 0;0. Drugi mecz w pucharze ligi wygrali Obywatele, którzy grali wtedy na wyjeździe.
Jeżeli gospodarze wygrają, bardzo zbliża się do tytułu mistrzowskiego. Obecnie United jest najgroźniejszym zespołem, który może utrudnić, ale i tak szanse mają niewielkie. Przed dzisiejszym meczem strata wynosi 12 punktów, ale City ma jeszcze jeden zaległy mecz.
Stawiam na to, że gospodarze zgarną komplet punktów w derbowym meczu.
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Manchester City - Manchester United
Typ powyżej 3,5 kartki
Kurs 2,0
Totolotek

W Premier League nie pada zbyt dużo kartek, bo wszystcy są przyzwyczajeni do ostrej gry na pograniczu faului sędziowie rzadko sięgaja do kieszonki aby ukarac pikarzy zółtą kartką. Ale sa takie mecze, gdy o ostrą grę łatwiej i zawodnicy potrafią się bardziej niż normalnie zagotować, a arbitrzy chłodza rozpalone głowy pokazujac żołtka. Patrząc na historię ostatnich meczy miedzy nimi, a było ich w 2020 sporao to sędziowie pokazywali: 4, 2, 6, 5, 5, 5, 4 żółte kartki.
Jest to dla mnie dość czytelny sygnał, że nikt nogi nie odkładał i bywało ostro a sędziowie dostosowali się do tych widowisk pokazując sporo jak na PL kartek. Niepokoić może tylko fakt, że sędziuje A. Taylor, który jest w pokazywaniu kartek bardzo oszczędny Ostatnio w meczach PL 2, 2, 3, 2, żółtka. Mimo wszystko spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Powyżej 4 żółtych kartek @2.60 LVBet

R rjastrzab niestety uprzedził mnie z typem na over 3,5 kartek w tym meczu ale LVBet oferuje podobne zdarzenie o bardzo ciekawym kursie. Over 4 żółtych kartek po kursie 2.60 uważam, że jest bardzo ciekawą opcją. Statystyk nie będę przedstawiał ponieważ kolega powyżej wszystko jasno przedstawił. Dodać mogę tylko, że Taylor sędziował już 'hity' w tym sezonie EPL i np. w meczu Chelsea - Man City pokazał 4 żółte kartki, Liverpool - Tottenham tylko 2 kartoniki. W tym sezonie Manchesterowi City w 2 spotkaniach pokazał tylko 1 żółtą kartkę a dla United w 2 meczach 3 kartki zaledwie. Statystycznie typ nie ma prawa bytu ale jest to mecz derbowy więc różnie to może być. Kurs jest moim zdaniem bardzo ciekawy względem szans, że 5 napomnień minimum będzie w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom