>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

27. kolejka Premier League (22.02 - 24.02.2019)

Status
Zamknięty.
john-wayne-161166 23

john-wayne-161166

Użytkownik
Jakiekolwiek typy na United są śmieszne.
Zespół z Manchesteru który jest w ogromnej przebudowie, który jeszcze dwa miesiące temu był totalnym pośmiewiskiem, miałby teraz wygrać ze świetnie poukładaną, bezwzględną maszyną jaką jest Liverpool? To nie będzie miało miejsca.
Na ten moment to nie ten poziom i jeszcze wiele wody musi upłynąć by United mogło wygrywać z absolutnym światowym TOPem.
PSG brutalnie zweryfikowało ten śmieszny nadmuchany balonik zwany United, a grali bez swoich dwóch ogromnie ważnych filarów w kadrze.
Łapać kursy na Liverpool i się nie bać.
Mój główny typ na dziś który gram grubo Liverpool DNB @1,71 etoto
Czekaj, czekaj a co tam sie stalo z ta bezwzgledna maszyna w meczu z bayern munich? Akurat nie bym byl taki pewny co do Liverpool. Dwe nienawidzace sie druzyny tu wygrana, przegrana czy remis nie zaskoczy nikogo. Bardziej sklanial bym sie w strone Man Utd ze wzgledu na mecz u siebie. Ale tak jak mowie nic tu nie zdziwi. Moze jeszcze za czasow mourinho bym szedl w Liverpool z przekonaniem ale napewno nie teraz kiedy ta druzyna odzyla.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ale jak chcemy być obiektywni to weźmy tez pod uwagę mecz Manu w lidze mistrzów, gdzie PSG wygrało se 0:2, a Manchester przez cały mecz nie stworzył żadnej dobrej sytuacji bramkowej xD
 
D 0

dutra

Gość
W hicie Manchester United - Liverpool może paść kilka bramek. Szukałem na bukach, gdzie jestem zakładu &quot;obie strzelą pow. 1,5 gola&quot; - ostatnio taka sytuacja miała miejsce w roku 2010 - lecz nigdzie nie znalazłem (lvbet, totolotek, etoto). Kurs powinien być zadowalający.
Dla przykładu 1xbet
Each Team To Score 2 Or More - Yes @5.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom