>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

27 Kolejka Premier League 03.03-04.03.2012

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Nikt z was nie myślał o underze na Manchester City? Kursy są bardzo obfite. Prawda jest taka, że niemal zerowe szanse na korzystny wynik w starciu z Manchesterem City ma Bolton Wanderers. Ale wystarczy popatrzeć w statystyki. Kłusaki przegrały przed tygodniem 0:3 z Chelsea natomiast City w takim samym stosunku odprawili inny zespół zagrożonym spadkiem - Blackburn Rovers. Na fakt zasługuje jedna rzecz, że obydwa te spotkania zakończyły się underem 3,5 gola. No i właśnie w tę stronę zamierzam pójść typując to spotkanie. Złe wieści dochodzą ze sztabu gości. Menedżer Boltonu narzeka na plagę kontuzji. W meczu z City może nie zagrać aż 4 zawodników z podstawowego składu. Z urazami zmagają się Stuart Holdena, Chung-Yong Lee, Ricardo Gardner oraz Tyrone Mars. Manchester City swoim rywalom wbił więcej niż 3 bramki - 03.12.2011 w meczu z Norwich wygranym 5:1. Późniejsze wyniki to undery poniżej 3,5 gola - 11 underów w 12 spotkaniach. A kurs 2.00 jest bardzo ciekawy jak na tę okoliczność. Manchester chce wygrać, ale czy pogrom ich interesuje to raczej wątpię. Wydaje mi się, że aż 4 bramek nie &quot;wpakują&quot; Boltonowi. Na podwojenie budżetu jako singiel można puścić. A Bolton grając z liderem nie pozwoli sobie na otwartą grę, lecz skupi się na obronie, co sprzyja typowi.
Manchester City - Bolton Wanderers
Wynik: 2:0

Typ: under 3.5 gola
Kurs: 2.00


 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: West Bromwich Albion - Chelsea Londyn
Typ: West Bromwich Albion powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10
Rezultat:
Phil Dowd, linia bardzo niska... West Brom wykręca u siebie ostatnio niezłe wyniki. Myślę, że mogą powalczyć jak równy z równym z Chelsea, a nawet pokusić się o zwycięstwo, kartek w tym spotkaniu nie powinno brakować.
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co za szybko skreślać Blackburn. Ciągle spokojnie mogą bić się o utrzymanie w lidze. Owszem to że sprzedali Sambe to w ogóle jest jakaś kpina ze strony zarządku, natomiast uważam , że w meczu z AV nie są bez szans. Przegrali co prawda dwa mecze wysoko na wyjazdach (City 3-0 i Arsenal 7-1) ale też zawalczyli u siebie i wygrali z QPR. Jak dla mnie 1 lub 1X i oczywiście over 2,5.

Pozdrawiam
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Manchester City - Bolton
Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10 (expekt)
Strata punktów przez gospodarzy nie wchodzi w grę. Pytanie jest tylko takie: Jak wysoko wygra lider Premier? Zerowe szanse na korzystny wynik w starciu z Manchesterem City ma Bolton Wanderers. Ja obstawiam dość ciekawy zakład na over w ilości celnych strzałów w meczu. Według mnie 10 celnych strzałów w tym spotkaniu nie będzie problemem, bo sami gospodarze powinni przynajmniej tyle zanotować, a i goście też 2-3 razy pewnie strzelą w bramkę Citizens. Ostatnio Chelsea wygrała z Boltonem u siebie 3:0 i celnie strzlała aż 16 razy. Manchester stracił na Etihad Stadium tylko sześć bramek strzelając aż 40. Goście stracili aż 54 gole i jest to druga najgorsza defensywa w lidze.
Spodziewam się co prawda meczu do jednej bramki, choć goście mogą ukąsić rywala, jeśli Citizens ich zlekceważą. Na pewno będzie przynajmniej 10 celnych strzałów, bo gospodarze mają dużą siłę ofensywną (Ballotelli, Dzeko, Aguero). W ostatnich 10 meczach ligowych jednej jak i drugiej ekipy były same mecze z przynajmniej 10 celnymi strzałami. Według mnie i w tym spotkaniu oba zespoły postarają się przynajmniej o 10 celnych strzałów.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Mecz na Brittania Stadium

Do czego zmierzam ? Otoz Stoke wygralo 2-0 i tak naprawde teraz nie potrzebuje wygranej. Ani Norwich im nie zagraza, ani Stoke nie spadnie z ligii. Skad kurs 1,85 na gospodarzy skoro podejmuja naprawde dobra ekipe wyjazdowa ? Dla mnie to jedno z tych spotkan, gdzie po prostu nie chodzi o punkty a o pieniadze. Remis tak naprawde jest kazdemu na reke i nikogo nie pokrzywdzi.
Stoke - Norwich X @ 3.64
Stoke sporo poddawało co miało oddać, a ta bezpieczna lokata może się okazać iluzoryczna. W następnej kolejce przyjeżdża MC, więc o punkty będzie niezwykle ciężko, następnie wyjazd do Wigan iii w 32 kolejce przyjeżdżają Wilki, gdzie może dojść do spotkania 3 za 3. A zatem, teraz Stoke znowu powinno zbudować renomę solidnego home teamu, więc bliżej mi w tym meczu do 1, aczkolwiek generalnie odpuściłbym ten mecz.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Blackburn Rovers - Aston Villa X2 @ 1.63 Pinnacle ✅

Identyczny bet grałem tydzień temu gdy Aston Villa grała na obiekcie Wigan. Dzisiaj mecz z Blackburn i to nie musi być trudniejsze spotkanie, a kurs jest wyższy. W Rovers atmosfera jest fatalna. Sprzedany Samba, wkur... kibice zapowiadają protesty przeciwko właścicielom, bardzo słaby bilans gier na Ewood Park, miejsce w strefie spadkowej - dzieje się źle. Aston Villa dzisiaj znowu bez Dunnea, a do tego nie zagra jeszcze Clark. Bez tej dwójki dali radę nie przegrać z Wigan to i z Blackburn nie powinno być większych problemów. Jak już pisałem tydzień temu w tej ekipie drzemie wielki potencjał ofensywny i tylko czekam, aż zaczną go w pełni wykorzystywać. Dobra okazja by przerwać serię meczów bez zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Stoke sporo poddawało co miało oddać, a ta bezpieczna lokata może się okazać iluzoryczna. W następnej kolejce przyjeżdża MC, więc o punkty będzie niezwykle ciężko, następnie wyjazd do Wigan iii w 32 kolejce przyjeżdżają Wilki, gdzie może dojść do spotkania 3 za 3. A zatem, teraz Stoke znowu powinno zbudować renomę solidnego home teamu, więc bliżej mi w tym meczu do 1, aczkolwiek generalnie odpuściłbym ten mecz.
Nie zawsze i wszedzie jest 3za3 ;) To musi byc odpowiedni moment i chwila tak jak np. dzis QPR - Everton wcale nie mysle, ze QPR odpusci mecz. A co do Stoke to tez maja jakas porazke z Castle i QPR u siebie gdzie napewno z QPR by sobie nie pozwolili na 2-3 ;) Nad strefa spadkowa maja 12 pktow - przy 12 kolejkach do konca gdzie kazdy co 2 mecz gubi pkty - ta przewaga jest bezpieczna i Pulis dobrze o tym wie.

VS


O tym meczu napisze w sposob najmozliwiej prosty i przywolam tutaj ekipe United jako przyklad :

Man United na Old Trafford z &quot;grupa spadkowa&quot; na ta chwile :

- Wolves 4-1
- Wigan 5-0
- Bolton 3-0
- Blackburn 2-3

Pozostaje mecz z QPR w 32 kolejce.

Man City na Etihad Stadium z &quot;grupa spadkowa&quot; na ta chwile :

- Wolves 3-1
- Wigan 3-0
- Blackburn 3-0

Pozostaje dzisiejszy mecz z Boltonem oraz w ostatniej kolejce z QPR.

Do czego zmierzam ? Jesli ktos wierzy, ze Blackburn byl lepszy i jest ekipa lepsza od United wygrywajac 2-3 to nie mam pytan ;) To moze byc po prostu jednorazowy &quot;strzal&quot; w celu zaspokojenia jakiegos lobbysty sportowego ktory naciskal na pewien wynik. Wtedy absolutnie nikt nie spodziewal sie, ze United moga stracic pkty na OT a jednak. Dzis sytuacja wyglada wlasciwie identycznie odnosnie Citizens... Za najmniejsza stawke, wrecz symboliczna bo kurs i tak da sporo zarobic.

Man City - Bolton 2 dnb @ 17.00 Bet365
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS


O tym typie nie bede sie za bardzo rozpisywal. Fulham gra u siebie naprawde dobrze, dobry w miare bilans 6-4-3. Interesuja mnie natomiast kursy, ktore sa znowu wyssane z palca !

Po pierwsze ekipa z Londynu rozegrala juz u siebie pojedynki z wszystkimi mocnymi ekipami oprocz Chelsea !

- Tottenham 1-3

- Man City 2-2

- Liverpool 1-0

- Man United 0-5

- Arsenal 2-1

Pozostaje tylko przywitac sasiada ze stolicy - The Blues.

Pozycja Fulham w tabeli wskazuje, ze nie beda oni w niczym juz uczestniczyc tylko statystowac do konca sezonu.

Wilki natomiast jak najbardziej maja o co walczyc. Nowy &quot;stary&quot; manager w postaci znanego i co najwazniejsze lubianego w klubie Connora daje nowe sily, energie i wiare. Widac to bylo w 2 polowie meczu ze Srokami gdzie wyszli ze stanu 0-2 na 2-2 po calkiem dobrej grze.

Kurs na gospodarzy w obliczu tego co oni potrzebuja i o co walcza a tego co goscie MUSZA jest bajecznie glupi ;) Dlatego polecam grac na gosci 2 dnb bo takie kursy od bukow za czesto sie nie zdarzaja ;)

Fulham - Wolves 2 dnb @ 4.80 V.Chandler




+




Przeciwko Srokom ktore juz lapia zadyszke a goscie po przestanym meczu z WBA mysle ze beda mieli duzo sil. Oneill to zdecydowanie lepszy manager i taktyk niz Pardew a i jego zespol na chwile obecna tworzy o wiele lepszy monolit. Pierwszy mecz 0-1 dla Castle takze moze jakis uklad w polnocnej czesci Anglii ?

Newcastle - Sunderland 2 dnb @ 2.63 Bet365
 
K 0

krisis90

Użytkownik
Newcastle- Sunderland
Mnie bardzo interesuje ten mecz z takiego względu, że jak już typować to remis. Ciężko powiedzieć czy jedni czy drudzy dlatego to jest najrozsądniejsze podejście do sprawy. Dodam też że mało osób tutaj podało typ co do tego pojedynku, więc się zgłaszam na ochotnika:cool:
Newcastle- Sunderland
typ:remis
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Fulham - Wolverhampton
Wolverhampton +0.5,+1
2.075
Bet365
Analiza:
Prawda wcześniej pisałem o tym,że Fulham to pewniak jednak trochę więcej pogrzebałem i prawda jest taka,ze Fulham już nic nie ugra ani w jedną w drugą stronę w lidze. Zajmują bezpieczne 13. miejsce w lidze, kiedy to Wolves walczy i utrzymanie.
Wolves na wyjazdach w tym sezonie bardzo często remisuje bowiem na 13 delegacji aż 5 razy, przy czym wygrali 2 mecze i 6 przegrali.
Ostatnie 5 wyjazdów Wolves to dobre wyniki:
NU-Wolves 2-2
QPR - Wolves 1-2
Spurs - Wolves 1-1
Bolton - Wolves 1-1
Arsenal - Wolves 1-1
Dla porównania podam ostatnie 5 meczy domowych Fulham:
Fulham - Stoke 2-1
Fulham - WBA 1-1
Fulham - NU 5-2
Fulham - Arsenal 2-1
Fulham - United 0-5
Jak widać dając +0.5,+1 tylko raz bylibyśmy w plecy ;) Kurs 2.00 to dobra akcja zważywszy na to,ze Wolves ostatnio na wyjazdach nie przegrywa a jak to robi to 1 bramką. A prawda taka,że od meczu z AFC przełamali się bo wcześniej mieli serie 6 porażek ale w tym czasie grali na wyjeździe z City, Chelsea, United i Liverpoolem a warto dodać,że kolejne dwie porażki w tym ciągu to były wyjazdy na Goodison i na The Hawthrons.
Ten typ wydaje się pewny a dodając do tego jeszcze h2h to jestem niemal pewny,że na pewno nie przegramy pobierając ten zakład.
Wolves-Fulham 2-0
Wolves-Fulham 1-1
Fulham-Wolves 2-1
Fulham-Wolves 0-0
Wolves-Fulham 2-1
Wolves-Fulham 2-1
Fulham-Wolves 0-0
Jak widać w najgorszym wypadku będzie zwrot ale w aż 6 na 7 ostatnich spotkań obu ekip zakład byłby wygrany. Jako ciekawostkę dodam,że Fulham wygrało z Wolves więcej jak 1 bramką ostatnio w 2001 roku kiedy to wygrali 2-0 ale dodam,że było to w czasie kiedy obie ekipy grały w Championship. W PremierLeague Wolves przegrało z Fulham więcej jak 1 bramką tylko raz w historii a było to w 1964 roku, kiedy to Fulham wygrało 2-0...
Typy poboczne:
Fulham powyżej 1,5 kartki 2.25 Bet365 - sędziuje Jones moim zdaniem 2 kartki dla takich walczaków jak Fulham to nie problem a jak sędziuje Pan Jones to warto przemyśleć tą opcję.
Fulham czyste konto NIE 1.57 Bet365
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle - Sunderland
Typ: Newcastle powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10
Rezultat:​


Analiza: Dzisiaj oczy całej Anglii będą zwrócone na White Hart Lane, gdzie &quot;Koguty&quot; będą podejmować wicelidera ligi - Manchester United. Jednak w cieniu tego spotkania będzie się rozgrywało tak samo ważne spotkanie dla ekip Newcastle United i Sunderlandu, czyli odwiecznych rywali. Na St.James Park rozegrają się Derby Północy. &quot;Czarne Koty&quot; odkąd zostały przejęte przez O&#39;Neilla, grają coraz to lepszą piłkę jednak ostatnio coś w tej drużynie się zacięło, porażka na własnym stadionie 1:2 z Arsenalem, później nieco lepsza gra i zwycięstwo w FA Cup 2:0, także z &quot;Kanonierami&quot; i ostatnie ligowe spotkanie to dość spora porażka na The Hawthorns - 0:4 z West Bromwich Albion... Newcastle właściwie podobnie jak dzisiejsi rywale, nie grają także nic specjalnego, także maszynka Alana Pardew, zacięła się i stoi w miejscu. Porażka na White Hart Lane - 0:5 i remis na własnym stadionie - 2:2 - z walczącym o utrzymanie Wolverhampton.
W obu ekipach parę braków. Alan Pardew nie będzie mógł skorzystać z usług Leon Best, Sylvain Marveaux, Steven Taylo, Sammy Ameobi. Martin O&#39;Neill ustawi pierwszą jedenastkę bez Titus Bramble, Wes Brown i David Vaughan.
Patrząc na siłę rażenia obu ekip, to senegalska para Ba-Cisse robi większe wrażenie i to oni dziś będą królować na St.James Park.
W poprzednim sezonie Newcastle na własnym stadionie rozbiło Sunderland - 5:1. Dziś nie powinien paść podobny wynik, ale dwie bramki dla Newcastle, które będzie chciało w końcu u siebie wygrać i zadowolić swoich fanów, powinno strzelić.
Sunderland v Newcastle: Mignolet, Bardsley, Richardson, O&#39;Shea, Turner, Larsson, McClean, Cattermole, Gardner, Sessegnon, Bendtner

Newcastle v Sunderland Krul; Simpson, Williamson, Coloccini, Santon; R Taylor, Cabaye, Tiote, Gutierrez; Cisse, Ba

Spotkanie: Newcastle - Sunderland
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10
Rezultat:​
 
R 62

riki

Użytkownik
VS

O tym typie nie bede sie za bardzo rozpisywal. Fulham gra u siebie naprawde dobrze, dobry w miare bilans 6-4-3. Interesuja mnie natomiast kursy, ktore sa znowu wyssane z palca !
Po pierwsze ekipa z Londynu rozegrala juz u siebie pojedynki z wszystkimi mocnymi ekipami oprocz Chelsea !
- Tottenham 1-3
- Man City 2-2
- Liverpool 1-0
- Man United 0-5
- Arsenal 2-1
Pozostaje tylko przywitac sasiada ze stolicy - The Blues.
Pozycja Fulham w tabeli wskazuje, ze nie beda oni w niczym juz uczestniczyc tylko statystowac do konca sezonu.
Wilki natomiast jak najbardziej maja o co walczyc. Nowy &quot;stary&quot; manager w postaci znanego i co najwazniejsze lubianego w klubie Connora daje nowe sily, energie i wiare. Widac to bylo w 2 polowie meczu ze Srokami gdzie wyszli ze stanu 0-2 na 2-2 po calkiem dobrej grze.
Kurs na gospodarzy w obliczu tego co oni potrzebuja i o co walcza a tego co goscie MUSZA jest bajecznie glupi ;) Dlatego polecam grac na gosci 2 dnb bo takie kursy od bukow za czesto sie nie zdarzaja ;)
Fulham - Wolves 2 dnb @ 4.80 V.Chandler
Powiem Ci Kylu że czytam Twoje analizy i czasami korzystam z Twoich typów, ale już któryś weekend z rzędu typujesz w stronę Wilków. Nie chce tutaj pisać że nie masz umiejętności bo masz, ale typując cały czas jedną drużynę kiedyś się w końcu trafi, natomiast z każdym kolejnym przegranym meczem Wilków podważasz swoje umiejętności.
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Powiem Ci Kylu że czytam Twoje analizy i czasami korzystam z Twoich typów, ale już któryś weekend z rzędu typujesz w stronę Wilków.
Zgadza się ale powiedz mi kto więcej tydzień temu stracił Kylu88 stawiając DNB w meczu NU-Wolves na Wolves czy wszyscy którzy grali na NU po kursie 1.50 i stawiali czasami dobre pieniądze na to?! Ja dziś też skłaniam się ku Wilkom ale w trochę mniej ryzykownym wydaniu ale Wolves to ekipa z charakterem a Fulham, oki mają atut stadionu ale nie walczą o nic i wątpię aby byli nie wiadomo jak mocno zmotywowani aby wygrać, owszem wygrać mogą ale moim zdaniem nie wysoko dlatego wolę zagrać +0,5, +1 na Wilki, jak stawiać na Fulham.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Powiem Ci Kylu że czytam Twoje analizy i czasami korzystam z Twoich typów, ale już któryś weekend z rzędu typujesz w stronę Wilków. Nie chce tutaj pisać że nie masz umiejętności bo masz, ale typując cały czas jedną drużynę kiedyś się w końcu trafi, natomiast z każdym kolejnym przegranym meczem Wilków podważasz swoje umiejętności.
Moje ostatnie typy z udzialem Wilkow :

- z Tottenhamem

Wolves to score 1st goal @ 4.15

- z Aston Villa

Wolves -1,0 @ 4.40

- z Birmingham (w miedzyczasie to byl FA Cup o ile pamietam)

Wolves - Birmingham 2 @ ~ 4,00 kurs cos kolo tego

- z QPR

QPR - Wolves 2 @ 4.25
QPR - Wolves -1,0 @ 10.00

- z WBA

Wolves - WBA 1 @ 2.60

- z Newcastle

Newcastle - Wolves 2 dnb @ 4.90
Newcastle - Wolves -1,0 2 @ 13.50


Wyniki mowia same za siebie - Wilki daja zarobic i to bardzo dobrze. Pewnie chodzi Ci o te typy po kursie 10 albo 13,50 ;) Ja to gram, bo lubie sobie mala staweczka uderzyc takie cos, a jak ktos liczy ze takie rzeczy siadaja co 2 kolejke no to coz ????

Wy myslicie, ze buki wam daja na tacy kurs 1,60 albo 1,85 i co - i dadza wam zarobic ? Tutaj nie ma latwej k...a kasy dlatego jest jak jest - wiekszosc osob ma minus w EPL i na tym ta liga bazuje. Kursy ktore sa ustawiane na mecze sa wyssane w 50% z palca i tyle. Premier Leauge i jej kursy to bardzo dobrze zmontowany przekret jednym slowem ;)
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
widze fantazja wszystkich ladnie posniosla z tymi wilkami ???? takie gadanie ze o nic nie walcza jest w bledzie jezeli do konca sezonu zostalo kilkanascie kolejek wiec nie robmy sobie jaj Fulham po wygraniu tego meczu czyli juz napewno bo pisze to w trakcie jak wilki dostaja 4 po garbie beda na 9 miejscu wiec szanse na zejecie miejsca 5-10 sa wciaz realne a zawsze to lepiej dla trenere klubu kibicow niz 15 lokata Anglia to nie Wlochy ze bramkarz z drozyny ktora strzela gola na 3:1 wscieka sie i kopie w murawe bo jego zalokowane 100-200 tys euro poszlo sie pasc ! :cool:
@kylu co do rozkminy na temat bukow i kursow to sie zgodze bo ameryki nie odkryles we wszystkich ligach sa trzepane na tym pieniadze i taki jest Swiat nikt tego nie zmieni trzeba tylko czasami miec farta i rozkminic ktore spotkania pojda w kibel po kursie 1.20-1.60 bo jak by nie bylo 90 % kuponow zawalaja mi wlasnie takie kursy i dalej wbijam sobie do glowy ze lepiej ryzykowac i grac kursy 2.00-2.50 niz sklejac tasme z 1.30 a zawsze jakis czort mnie skusi i dostawie &quot;pewniaka&quot; do podbicia kursu i jest kaszana
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam nadzieje , że mecz Fulham jednoznacznie przekreślił wizję fixów w Premier League co niektórych ;) Jak widać i kursy 1.60 są opłacalne i warto grać bo dziś Fulham nie miało problemów z Wilkami.
Z czego słynie Premier League ? Z walki do końca i za to jest najlepsza ligą świata i jest nieprzewidywalna. Więc jak kogoś dziwi , że ktoś przegrywając 0:4 do połowy i kończy się 4:4 , czy lider przegrywa u siebie z ostatnim zespołem w tabeli dostając przy tym 3 gole to ja nie mam pytań. :|
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Mam nadzieje , że mecz Fulham jednoznacznie przekreślił wizję fixów w Premier League co niektórych ;) Jak widać i kursy 1.60 są opłacalne i warto grać bo dziś Fulham nie miało problemów z Wilkami.
Z czego słynie Premier League ? Z walki do końca i za to jest najlepsza ligą świata i jest nieprzewidywalna. Więc jak kogoś dziwi , że ktoś przegrywając 0:4 do połowy i kończy się 4:4 , czy lider przegrywa u siebie z ostatnim zespołem w tabeli dostając przy tym 3 gole to ja nie mam pytań. :|
Jestes w bledzie ???? A czas do konca sezonu pokaze, kto ma racje ????
Kylu :| prosze Cię:|. To chyba normalne , że im bliżej końca sezonu to wyniki są bardziej zaskakujace. Ale to sie dzieje w każdej lidze. Ale i o tym wiedzą bukmacherzy i dostosowują się do tego. Później usunę/Konrad
Ok to jest wasza opinia i prosze bardzo trzymajcie sie tego ;) Grajcie sobie swoje oplacalne 1,50-1,60 to zobaczymy jak daleko zajedziecie. Ja tydzien temu dostalem zwrot za 4,90 ze Srokami. Dzis mam wtope po 4,80 - coz, nie jestem Wyrocznia ;) Ale wiem jedno, Wilki jeszcze odstawia taki numer dobry, a ja tam bede ;]
A fixy w EPL byly, sa i beda. Kto nie wierzy tego sprawa. Ja wierze ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Kylu88 w pełni szacunku zwracam się do Twojej osoby...
Nie bez powodu masz &quot;range&quot; - Znawca. Ktoś z Administracji Ci to dał, ktoś to zgłosił i jak widać bardzo dobrze, bo pojęcie o Angielskiej piłce masz...
Nie od dziś wiadomo, że każda liga ma swoje &quot;czarne perły&quot;, o których nawet nie wiemy...
Ale nie doszukuj się w każdym meczu Premier League - FIX&#39;a... Bo to mija się z celem.

Pisząc ten post, Twój &quot;ustawiony mecz&quot; właśnie przeskoczył o jedno oczko... Fulham prowadzi już 5:0.
Nie spier*** sobie reputacji i szacunku jaki masz na forum, bo nie warto...
e:
Ale wiem jedno, Wilki jeszcze odstawia taki numer dobry, a ja tam bede ;]
Pewnie odstawią, ale niekoniecznie musi być to ustawione spotkanie... Walka i wiara w swoje możliwości też robi swoje... Twierdzisz, np. że spotkanie z zeszłego sezonu Newcastle 4:4 Arsenal (0:4 połowa) też było ustawione? A ktoś teraz jest na Hawajach, za postawione X w połowie spotkania?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Kylu88 w pełni szacunku zwracam się do Twojej osoby...
Nie bez powodu masz &quot;range&quot; - Znawca. Ktoś z Administracji Ci to dał, ktoś to zgłosił i jak widać bardzo dobrze, bo pojęcie o Angielskiej piłce masz...
Nie od dziś wiadomo, że każda liga ma swoje &quot;czarne perły&quot;, o których nawet nie wiemy...
Ale nie doszukuj się w każdym meczu Premier League - FIX&#39;a... Bo to mija się z celem.


Pisząc ten post, Twój &quot;ustawiony mecz&quot; właśnie przeskoczył o jedno oczko... Fulham prowadzi już 5:0.

Nie spier*** sobie reputacji i szacunku jaki masz na forum, bo nie warto...

e:



Pewnie odstawią, ale niekoniecznie musi być to ustawione spotkanie... Walka i wiara w swoje możliwości też robi swoje... Twierdzisz, np. że spotkanie z zeszłego sezonu Newcastle 4:4 Arsenal (0:4 połowa) też było ustawione? A ktoś teraz jest na Hawajach, za postawione X w połowie spotkania?
W punktach bedzie prosciej ????

- nie doszukuje sie w kazdym meczu fixa !!! (przeciez ja dokladnie pisze kiedy uwazam ze bedzie fix a kiedy nie - teraz z QPR-Evert i Stoke - Norwich pisalem cos o fixach ? )
- to nie mial byc ustawiony mecz (Ful-Wolves) tylko zakladalem, ze Fulham po prostu moze sie nie chciec grac ???? Ustawka polega na tym, ze obie ekipy maja pewne &quot;informacje&quot; ktore dobrze wykorzystuja na placu gry. Tutaj Wilkom mialo zalezec a Fulham zakladalem, ze przejdzie &quot;kolo&quot; meczu. Mam prawo sie mylic.


Co do meczu Castle 4-4 Arsenal :

JA SIE DZIWIE, ZE MALO KTO WIERZY, ZE TEN MECZ BYL USTAWIONY ????


I chcialbym juz zakonczyc ta rozmowe ???? Szanujmy sie, swoje poglady i opinie. Po co ma byc nerwowa atmosfera ;)
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Dokładnie kombinować można ale bez przesady bo kończy się jak ja he he Prawda taka, że uległem po raz kolejny typowi innego użytkownika. Pisałem już w środę chyba że Fulham to pewniak potem poczytalem za dużo i dałem typ którego nie żałuję bo Wilki zawsze walczyły a dziś po prostu Fulham było lepsze i prawdę mówiąc jak powalcza to mogą być wysoko w lidze, ba grać nawet w Europie. Co do Kylu88 Owszem możesz grać różne typy i co chcesz ale mówienie o ustawianiu meczy to sorry. Kolejne doświadczenie grać swoje i nie kombinowac za dużo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom