>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27. kolejka PKO Ekstraklasy (29.05-31.05.2020)

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Propozycja typu długoterminowego: Pogoń poza TOP8, trudny terminarz, słaba forma, coś się pali w zespole, kurs 5.44
Też o tym pomyślałem. W tej chwili Portowcy zajmują 6. miejsce, zatem aby wypaść z górnej ósemki muszą zostać wyprzedzeni przez trzy zespoły. Na tym samym poziomie punktowym są Lechia Gdańsk (41 punktów) i Jagiellonia Białystok (40 punktów). Pozostali rywale Pogoni do końca rundy zasadniczej to Cracovia (Dom), Lech Poznań (Wyjazd), Lechia Gdańsk (Dom). Na ile można oszacować ich zdobycz? Moim zdaniem pomiędzy 1 a 3 punkty, co daje do 44 punktów. Rywale Lechii to Górnik Zabrze (Wyjazd), Cracovia (Dom), i własnie Pogoń w Szczecie. Szacowana zdobycz przed starciem z Szczecinie to 2 do 4 punkty, więc będzie to starcie o wszystko. Jagiellonia Białystok zmierzy się z Wisłą Płock (Dom), ŁKSem Łódź (Wyjazd) i Piastem Gliwice (Dom). Z Nafciarzami i ŁKSem oczekuję co najmniej jednej wygranej, więc 3 może 4 punkty tutaj bym doliczył. Ale potrzeba jeszcze jednego zespołu z grona Raków Częstochowa (37 punktów), Zagłębie (36 punktów), Górnik (36 punktów), Wisła Płock (36 punktów). Wisłę i Górnika bym jednak odrzucił. Nafciarze już w okresie luty-marzec nie aspirowali do walki o grupę mistrzowską a zespół z Zabrza ma trudny terminarz z Piastem w Gliwicach i Legią. Pozostają Raków i Zagłębie, oboje zmierzą się w 30. kolejce w Bełchatowie. Zanim nastąpi to starcie podopieczni trenera Papszuna zagrają w u "siebie" z ŁKSem i Wisłą w Krakowie. Miedziowi z dwukrotnie u siebie z Lechem i Koroną. Wydaje się, że i Raków, i Zagłębie są w stanie odnieść po jednym zwycięstwie i co najmniej zremisować w drugim przypadku, czyli do decydującego starcia przystąpią z pulą na poziomie 40-41 oczek, ekipa z Lubina sprawia wrażenie bardziej zdeterminowanej na TOP 8. Każdy beniaminek ma za cel utrzymanie się w Ekstraklasie i to przynajmniej sportowo Raków już prawie uczynił, więc cel sezonu został osiągnięty. Nie wspomniałem nic o Lechu. Uważam, że po powrocie do Poznania raczej ograją Portowców, co sprawia, że kwestia zostanie już wyjaśniona. Jak to się niepoprawnie mówi. Na dzień dzisiejszy wariant optymistyczny wygląda tak:

Lechia/Lech
Jagiellonia
Zagłębie
---------
Pogoń
Raków

To jest jednak wyłącznie opinia, bazująca tylko na formie z 27. kolejki oraz częściowo z lutego i marca. Na prawdziwe podparte dowodami prognozy można sobie pozwolić po miesiącu ciągłej gry. Dużo nie pomogłem, tyle samo powie Ci rzut monetą. Kurs wygląda na pewno zachęcająco, jeśli Pogoń przegra z Cracovią prawdopodobnie spadnie, co nie pomaga w podjęciu decyzji.
 
Myślałem również o Zagłębiu w TOP8, wyglądają ciekawie, widać moc, determinacje. A może właśnie iść w kierunku Zagłębia.. :)
Post automatycznie złączony:

Ewentualnie jeszcze jeden typ: Wisła Kraków spadnie z ligi.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślałem również o Zagłębiu w TOP8, wyglądają ciekawie, widać moc, determinacje. A może właśnie iść w kierunku Zagłębia.. :)
Post automatycznie złączony:

Ewentualnie jeszcze jeden typ: Wisła Kraków spadnie z ligi.
Wisła ogarnie.
Do trójki ŁKS, Arka, Korona trzeba dopisać Raków, który nie buduje stadionu, a to wiąże się z niedostaniem licencji na kolejny sezon.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wisła ogarnie.

IBIS a jeżeli chodzi o Zagłębie w TOP8 - jakie szanse widzisz ?
Zagłębie w pierwszym spotkaniu po przerwie wyglądało mega!. Nie spodziewałem się, że zespół będzie tak dobrze przygotowany pod względem fizycznym. Mają cztery punkty straty do awansu, a terminarz nie jest łatwy: Lech (D), Korona (D) i Raków (W). W tym ostatnim spotkaniu mogą się bić o awans do pierwszej ósemki. Niewiem jaki jest kurs na TOP8, ale jeśli potwierdzą swoją dobrą dyspozycję z pierwszego meczu w spotkaniu z Lechem to mimo wszystko bym spróbował.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kurs na Zagłębie - 4. (top8)
Lech bez Jóźwiaka...Zagłębie u siebie, smierdzi remisem.
Kurs bieda. Nie brałbym.
Jóźwiak, którym sam się zachwycałem w spotkaniu z Stalą w PP został tak naprawdę schowany do kieszeni przed Jędrzejczyka. Jędza od razu do niego doskakiwał i nie pozwolił mu na rozpędzenie się. Myślałem, że Żuraw zareaguje i każe zmienić stronę Jóźwiakowi, lecz takie cuda nie w naszej lidze...
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wprawdzie to nie spadek, ale do grona dziadów wiosny kandyduje Cracovia. Rzecznik Dyscyplinarny PZPN formułuje zarzut korupcyjny.
Po meczu z Jagiellonią trener Pasów stwierdził.
"Spoglądam na to wszystko z boku i zastanawiam się, czy jestem jeszcze w stanie nauczyć czegoś tych piłkarzy i odpowiednio ich zmotywować. Przegraliśmy już piąty mecz z rzędu. Muszę porozmawiać o tym z profesorem Filipiakiem. To będzie dłuższa rozmowa."
Wobec np. odjęcia 30 punktów niektórym może już nie chcieć się męczyć, bo i tak jak nie ten to następny sezon w kozie.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Jeśli chodzi o kluby Ekstraklasy, to tutaj zaskoczeń raczej nie ma. Lechia, jak zawsze, wywinęła się od srogiej kary, a każdy zespół otrzymał licencję na grę w lidze, tylko Raków i ŁKS nie dostały pozwolenia na grę w rozgrywkach UEFA. A ponadto:

Lechia Gdańsk

- jest zobowiązana do zapłaty kwoty 10.000 zł w związku z niekompletną dokumentacją finansową z zakresu kryterium F.05 (prognoza finansowa);

- jest zobowiązana do realizacji ugód zawartych z zawodnikami, w terminach wskazanych w przedmiotowych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania.

Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa

- zostały objęte nadzorem infrastrukturalnym

Wisła Kraków

- jest zobowiązana do realizacji ugód zawartych z zawodnikami, w terminach wskazanych w przedmiotowych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom