>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka PKO Ekstraklasy (23.04-25.04.2021)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Raków - Śląsk
Poniżej 2.5 gola
@1.85 Betfan


Przeglądając ofertę najbliższej kolejki Ekstraklasy trochę zaskoczył mnie wysoki kurs na under w konfrontacji między Rakowem a Śląskiem. W trzynastu rozegranych meczach z udziałem Rakowa w Częstochowie, suma bramek wyniosła 25. Oznacza to, że średnio padły niecałe dwie bramki na spotkanie. Śląsk natomiast notuje undery w ostatnich meczach niezależnie od miejsca ich rozgrywania - 80% ostatnich spotkań kończyło się wynikiem mniej niż 2.5 gola. Wreszcie bezpośrednie konfrontacje wskazują na underowy charakter meczu. W czterech ostatnich bezpośrednich spotkaniach padło w sumie pięć goli (trzy z nich były rozegrane na przestrzeni ostatniego półtora roku). Myślę, że kursy na under będą spadać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
E 474

eutanazy

Użytkownik
Raków - Śląsk
Poniżej 2.5 gola
@1.85 Betfan


Przeglądając ofertę najbliższej kolejki Ekstraklasy trochę zaskoczył mnie wysoki kurs na under w konfrontacji między Rakowem a Śląskiem. W trzynastu rozegranych meczach z udziałem Rakowa w Częstochowie, suma bramek wyniosła 25. Oznacza to, że średnio padły niecałe dwie bramki na spotkanie. Śląsk natomiast notuje undery w ostatnich meczach niezależnie od miejsca ich rozgrywania - 80% ostatnich spotkań kończyło się wynikiem mniej niż 2.5 gola. Wreszcie bezpośrednie konfrontacje wskazują na underowy charakter meczu. W czterech ostatnich bezpośrednich spotkaniach padło w sumie pięć goli (trzy z nich były rozegrane na przestrzeni ostatniego półtora roku). Myślę, że kursy na under będą spadać.
Niby racja, ale zwróć uwagę, że po zmianie trenera gra Śląska do przodu mocno się zmieniła na plus i w każdym z czterech meczów Śląsk strzela bramkę, a w sumie na 4 mecze ma ich 7.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niby racja, ale zwróć uwagę, że po zmianie trenera gra Śląska do przodu mocno się zmieniła na plus i w każdym z czterech meczów Śląsk strzela bramkę, a w sumie na 4 mecze ma ich 7.
Pełna zgoda. Jednak Raków gra u siebie. Jeden z lepszych teamów w lidze. Może się okazać że Śląsk na wyjeździe nie zdoła strzelić gola. Zobaczymy 🙂
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podbeskidzie - Lech Poznań typ Lech Poznań kurs 1.98 Betfan

Na ten weekend wybrałem do wytypowania mecz pomiędzy Podbeskidziem, a Lechem Poznań. Goście wrócili ma właściwe tory widać to było po meczu pewnie wygranym z Lechią Gdańsk, która może nie jest w najwyżej formie, ale nadal jest to Lechia. Widać, że mimo iż sytuacja Lecha nie jest taka jaką ich kibice spodziewali się przed sezonem, ale widać że nowy trener chce kontynuować dobra passe i przełożyć już swoją koncepcję na następny sezon. Wiadomo, że dla Podbeskidzia każdy mecz teraz jest bardzo ważny ponieważ aktualnie zajmują ostatnie miejsce w lidze. W Podbeskidziu prawdopodobnie nie wystąpią m.in: Osyra, Kocsis, Marzec oraz Miakushko. Jeśli chodzi o gości to: Katcharava. Podbeskidzie jak na zespół chcący się utrzymać to na jedenaście ostatnich meczach jedno zwycięstwo jak widać nie wygląda to za dobrze. Lech w meczach wyjazdowych spisuje się dość przyzwoicie i myślę, że jeszcze pokaża dobra grę w kolejnych spotkaniach. Lech pokazał bardzo dobra formę z Lechią Gdansk i mimo, iż Podbeskidzie gra w każdym meczu p jakiekolwiek punkty to ja tutaj typuje na zespół, który prezentuje się aktualnie lepiej i myślę że to wystarczy na Podbeskidzie. Do tego dochodzi brak czołowego obrońcy Podbeskidzia Ostry więc myślę że to jest duża strata gospodarzy. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lechia Gdańsk-Legia Warszawa
Na papierze wygląda to na hit kolejki, ostatnie spotkanie 27. kolejki Ekstraklasy. Do Gdańska wybiera się lider i mistrz- Legia Warszawa. Legioniści w ostatnich spotkaniach grają bardzo pragmatycznie, nie strzelają goli, ale również ich nie tracą, w poprzednich trzech spotkaniach nie stracili bramki, strzelili tylko jedną, ale bardzo ważną, we wtorek w Gliwicach co pozwoliło im utrzymać 6 punktów przewagi nad drugą Pogonią. Niewątpliwie to zwycięstwo podniesie morale drużyny po dwóch bezbramkowych remisach. Humory w Gdańsku ostatnio słabe, jedynie dwa punkty w trzech ostatnich meczach przez co gra o medale jest już poza zasięgiem gdańszczan. Grają oni nadal o czwarte miejsce, które przy zwycięstwie Rakowa w Pucharze Polski, da szanse występu w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Takie okoliczności sprawiają, że nikt na boisku nogi nie odstawi, przez co nie spodziewam się w tym spotkaniu zbyt wielu goli, nie spodziewam się spacerku stołecznej drużyny, mecz raczej powinien mieć podobny przebieg jak w Gliwicach, gdzie Legia atakowała przez większość czasu i miała mnóstwo sytuacji podbramkowych. Typuję tutaj, że goście wywiozą minimum punkt a w meczu nie padnie zbyt wiele goli.
Legia lub remis i poniżej 3.5 gola Kurs:1.59 Betfan
E: 0:1 dla Legii, scenariusz taki, jak zakładałem.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Raków - Śląsk
Poniżej 2.5 gola
@1.85 Betfan
Ciężki mecz do wytypowania pod względem bramek, bo te 13 spotkań, o których piszesz, gdzie padło 25 bramek, było rozgrywanych w Bełchatowie, a nie Częstochowie. Na swój stadion wracają właśnie jutro. Wiadomo, że bez kibiców i całej otoczki, ale nie wiadomo, jak zagrają. Przede wszystkim powinna wyjść najlepsza jedenastka, gdyż w tygodniu w meczu z Wartą trener Papszun zarotował składem. Teraz spodziewam się już m.in. Cebuli, który jest w mega formie ostatnio. W Śląsku też wrócił Mączyński i stałe fragmenty gry wyglądały fajnie, przełamał się Pich. Magiera nie ustawia już zespołu tak defensywnie jak Lavicka, a też nie mają nic do stracenia i chcąc zagrać o 4 miejsce muszą grać ofensywniej, gdyż samymi remisami nie zawojują ligi. Dla mnie kursy na bramki wystawione odpowiednio - ciężko stwierdzić, czego się spodziewać po tym meczu 😉
 
R 613,1K

rjastrzab

Użytkownik
Raków -Śląsk
Typ : Raków poniżej 2,5 żółtej kartki
Kurs 1,55
Betfan

Patrząc statystycznie to Raków w lidze nie łapie dużo kartek. Zdarzają się im pojedyncze mecze jak na przykład spotkanie z Cracovią, gdy złapią więcej kartoników w lidze 4 żołte i czerwona, w pucharze 3 żółte, ale pozostałe mecze to bezpieczna sportowa gra najwyżej z dwoma upomnieniami sędziego. Rywale Śląska różnie, są mecze bez ukarania ich ale są wyskoki jak występ Jagielloni 5 zółtych i czerwona.
Liczę, ze Raków będzie prowadził i dyktował warunki gry, a to będzie powodowało, że to Słask będzie faulował i łapał kartki.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Raków -Śląsk
Typ : Raków poniżej 2,5 żółtej kartki
Kurs 1,55
Betfan

Patrząc statystycznie to Raków w lidze nie łapie dużo kartek. Zdarzają się im pojedyncze mecze jak na przykład spotkanie z Cracovią, gdy złapią więcej kartoników w lidze 4 żołte i czerwona, w pucharze 3 żółte, ale pozostałe mecze to bezpieczna sportowa gra najwyżej z dwoma upomnieniami sędziego. Rywale Śląska różnie, są mecze bez ukarania ich ale są wyskoki jak występ Jagielloni 5 zółtych i czerwona.
Liczę, ze Raków będzie prowadził i dyktował warunki gry, a to będzie powodowało, że to Słask będzie faulował i łapał kartki.
Oj uważałbym z takim typowaniem, bardzo niski kurs, a to tylko polska liga. W dodatku sędziuje Pan Raczkowski, ostatnio może i nie pokrywał swojej średniej , ale na pewno nie zapomniał jak to się robi.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ciężki mecz do wytypowania pod względem bramek, bo te 13 spotkań, o których piszesz, gdzie padło 25 bramek, było rozgrywanych w Bełchatowie, a nie Częstochowie. Na swój stadion wracają właśnie jutro. Wiadomo, że bez kibiców i całej otoczki, ale nie wiadomo, jak zagrają. Przede wszystkim powinna wyjść najlepsza jedenastka, gdyż w tygodniu w meczu z Wartą trener Papszun zarotował składem. Teraz spodziewam się już m.in. Cebuli, który jest w mega formie ostatnio. W Śląsku też wrócił Mączyński i stałe fragmenty gry wyglądały fajnie, przełamał się Pich. Magiera nie ustawia już zespołu tak defensywnie jak Lavicka, a też nie mają nic do stracenia i chcąc zagrać o 4 miejsce muszą grać ofensywniej, gdyż samymi remisami nie zawojują ligi. Dla mnie kursy na bramki wystawione odpowiednio - ciężko stwierdzić, czego się spodziewać po tym meczu 😉
Słuszna uwaga! Dziękuję za uzupełnienie analizy! Powiem tak - Na swój stadion wracają, ale jako że tak długo na nim nie grali, to można by rzec że tak jakby pojechali na wyjazd :) Przynajmniej myślę przez 3-4 kolejki tak będzie. Nie mówię, że się nie mylę, ale mimo wszystko kurs na under moim zdaniem przesadzony. I ku mojemu zdumieniu wzrósł do 1.90. No zobaczymy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Podbeskidzie - Lech Poznań 20:30
Typ: Lech Poznań wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
Kurs: 1.50
Buk: Forbet


Dziś wieczorem w ''najlepszej'' lidze świata zmierzy się drużyna przymierzana do spadku (Podbeskidzie) z Lechem Poznań który jest dużą niespodzianką tego sezonu, niestety negatywną. Co do tego typu, Podbeskidzie ostatnio przegrywa prawie z każdym, w ostatnim czasie udało im się tylko ograć Wisłę a reszta meczy przegranych po walce jednak według mnie poprostu brakuje im umiejętnośći i ciężko będzie im się utrzymać w ekstraklasie. W lechu natomiast po zmianie trenera widać ze coś ruszyło, remis z legią oraz pewna wgrana z Lechią. Jedyna wpadka jak narazie to mecz z Rakowem przegrany wynikiem 3:1. Ale nie chce mi się wierzyć aby Podbeskidzie zdołało zdobyć w tym meczu chociaż 1 pkt. Dlatego własnie taki typ ode mnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań [x2 i powyżej 1.5 gola] 1.57 eWinner

Wygląda na to, że dzisiaj będzie pospolite ruszenie na granie w kierunku Kolejorza. Nie ma się co dziwić, skoro po pierwsze Podbeskidzie to zdecydowanie najgorsza defensywa ligi, ostanie siedem spotkań (nie licząc tego z Wisłą Kraków, która ostatnio też gra piach), to strata minimum dwóch goli w spotkaniu. A po drugie Lech ze Skorżą w roli trenera, który wprowadził nową taktykę, co też poprawiło obraz gry. Ustawienie 3-4-3, które preferuje Skorża daje więcej możliwości w ofensywie, co na słabiutkie w obronie Podbeskidzie wydaje się być idealną opcją. Ktoś może powiedzieć, że czemu wtedy nie postawić na powyżej 1.5 gola w kierunku Lecha? Myślę, że to też całkiem realna opcja. Ale nie możemy zapominać, że Podbeskidzie jeśli chce się utrzymać w lidze, to musi zdobywać punkty. Gospodarze z pewnością wyjdą bardzo zdeterminowani na dzisiejsze spotkanie. Skoro potrafili postawić się we Wrocławiu, to czemu nie u siebie przeciwko Lechowi. Jakiś remis bramkowy może się trafić. Dlatego jak zwykle szukam w miarę bezpiecznego wariantu i decyduję się na na opcję w stronę gości z zabezpieczeniem remisem i opcją powyżej 1.5 bramki.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 193,5K

kacper091097

Użytkownik
Zagłębie - Piast
X2&under 3.5
1.7
Betfan
Spotkanie drużyn walczących o 4 miejsce w lidze. Zagłębie ostatnio zaskakująco dobrze, bo wygrało trzy spotkania z rzędu, ale teraz czeka ich trudniejsze starcie, bo nie będą już grali z drużyną z dołu tabeli. Piast podrażniony po meczu z Legią na pewno przyjedzie po pełną pulę i nie jest bez szans. Drużyna trenera Fornalika zazwyczaj nie przegrywa w tym sezonie spotkań i dodatkowo jej mecze są często underowe. Spotkania bezpośrednie pomiędzy drużynami są również underowe, a Zagłębie ostatni raz wygrało z Piastem 4 lata temu. Znając zawziętość Świerczoka to, że nie zdobył gola od 2 spotkań już może na niego oddziaływać i działać motywująco, dlatego ciekawym typem może być również granie na jego gola. Podobnie dobrze będzie chciało się zaprezentować Alves, który zmarnował setkę z Legią.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raków - Śląsk
powyżej 2.5 gola @ 1.98
Fortuna

Raków po dwóch latach przerwy wraca na własne boisko w Częstochowie. Wypadało by na inaugurację wygrać. Mnie jednak w tym spotkaniu interesują gole. Raków gole strzela regularnie. Przynajmniej jednego gola na mecz są w stanie ustrzelić gospodarze dzisiejszego meczu. Papszun odkąd awansował do ekstraklasy nie boi się stosować pressingu i atakować rywala. W bardzo dobrej dyspozycji są Cebula czy napastnik Gutkovskis. Cały zespół mocno pracuje na korzystny wynik i dzisiaj po raz kolejny powinno to zaowocować w postaci goli.
Śląsk z meczu na mecz zaczyna wyglądać coraz lepiej odkąd przejął ich Magiera. Ten sezon trzeba dograć do końca, spróbować nowych wariantów i atakować czwarte miejsce w ligowej tabeli. Pich, Exposito, Mączyński czy Pawłowski to oni dalej mają być motorem napędowym Śląska o czym pisałem też kilka dni temu. Magiera na pewno dzisiaj się nie cofnie przed rywalem, a spróbuje zaatakować i wykorzystać swoje szanse. Myślę, że typ na gole jest tutaj odpowiedni.
Gospodarz stadionu w Częstochowie bez Tomasa Petraska i Daniela Bartla. Goście bez Lubambo Musondy, Guillermo Cotugno, Matusa Putnockiego, Wojciecha Golli, Macieja Wilusza oraz Piotra Celebana.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja ze swojej strony na dziś próbuję bramkowy dubel Rakowa i Lecha 😉

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Typy:
Raków over 1,5 & Lech over 1,5
AKO: 3,33 w Superbet


Piękny kurs na oba te zdarzenia w piątkowy wieczór z Ekstraklasą. Po chwilowej zadyszce Raków zdaje się wrócił na odpowiednie tory, a dziś dodatkowo wraca na swój stadion, a może bardziej murawę, bo stadionem to dopiero się stanie. W każdym razie natłok meczów czeka Raków w najbliższym czasie, ale skoro Papszun rotował składem w ostatnim meczu, w tym wychodzi na to, że wyjdzie mocno. A mocno oznacza m.in. Cebulę w świetnej dyspozycji, czy Kuna i Tudora na bokach, potrafiących dograć piłkę, czy dryblować do środka. Śląsk za Magiery nie gra już tak defensywnie. Trener zmienił też ustawienie na grę z trójką obrońców. Generalnie przynosi to skutki i na Śląska da się patrzeć i się to robi nawet z ciekawością (przynajmniej w moim przypadku), jak ten projekt będzie się rozwijał. Magiera wydaje się idealnym kandydatem do Śląska - odnosił sukcesy klubowe, stawia na młodych, a Wrocław taki kierunek obrał i na rynku transferowym sprowadzał tylko polskich piłkarzy. Generalnie jednak ciągle się nowej taktyki uczą i popełniają błędy, a Raków mam wrażenie jest drużyną, która litości mieć nie będzie, wszakże ciągle walczą o drugie miejsce.

Lech z kolei jedzie do Bielska Białej na mecz z Podbeskidziem. Kurs 1,90 na ich dwie bramki mnie lekko zaskoczył. Wydaje się to być promocja. Zdaje sobie sprawę, że Podbeskidzie lepiej wypada u siebie, strzela bramki po rożnych, gdzie Lech z rożnych bramki traci, ale w tym typie nie patrzymy na tył, tylko grę do przodu. Podbeskidzie nie może pozwolić sobie na grę na remis i grać defensywnie, gdyż po pierwsze tego nie potrafi, a po drugie i tak traci bramki. To właśnie różni beniaminków bijących się o utrzymanie, że Stal w końcówkach strzela, odrabia i jakoś te punkciki zbiera, jak z Jagą, a Podbeskidzie nawet jak strzela, prowadzi, czy ma remis, to ostatecznie na końcu traci bramki i przegrywa mecze (prowadzili w Lubinie, prowadzili we Wrocławiu - zdobyli 0pkt). Lech za Skorży nie gra pięknie, ale ostatnio efektywnie rozegrał partię z Lechią i strzelili 3 bramki. Z takim Podbeskidziem powinni zagrać ofensywnie i te 2 bramki strzelić. Tym bardziej, że za kartki pauzuje Puchacz, a to taka czarna owca w Lechu - Kolejorz z nim w podstawowym składzie zdobył zdecydowanie mniej punktów, niż bez niego. To oczywiście forma ciekawostki i pół żartem, ale może coś w tym jest 😉
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2:0

Raków jeszcze nie powiedział ostatniego słowa co do 2 miejsca w lidze na koniec sezonu. Wygrali ostatnio 2:0 z Wartą i 3:1 z Lechem - bardzo ważne spotkania.
Śląsk Wrocław po zmianie trenera jak by nieco odżył, ostatni mecz dość szczęśliwie wyszarpali na 4:3 z Podbeskidzie gdzie przegrywali już 2:3 a 4 gola strzelili w ostatnich minutach meczu. W ostatnich 4 meczach strzelali przynajmniej 1 bramkę.
Raków u "siebie" radzi sobie bardzo dobrze i jeśli chcą walczyć o 2 miejsce muszą dziś wygrać - do końca pozostało tylko 4 kolejki (dla nich jeszcze 5 spotkań 0 1 zaległe).
Wydaje mi się, że w tym meczu zobaczymy przynajmniej 2 bramki.

Raków lub remis i powyżej 1,5 1,50
 
Ostatnia edycja:
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech z Lechią wcale nie zagrał "bardzo dobrego meczu". Owszem, są symptomy poprawy ale bez przesady.
Przede wszystkim Lech od dłuższego czasu wygląda słabo fizycznie, a grali we wtorek.. Gospodarze grają o życie.
Poza tym Skorża eksperymentuje, nowa formacja (ciężko nawet ją jednoznacznie określić) i trudno powiedzieć jak będzie się prezentował Kolejorz na tle rywala. Z Rakowem zupełnie nie wypaliło.

Za kartki pauzuje Puchacz. Może nastąpią jakieś inne rotacje personalne ze względu na wspomniane 2 dni przerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podbeskidzie - Lech 1:0 (9-4 RR)
powyżej 9,5 RR, @1,50 Betfan


Drugie dzisiejsze spotkanie, Podbeskidzie kontra Lech, gospodarze rozpaczliwie walczą o utrzymanie w Ekstraklasie, ale mimo nie najgorszej postawy ostatnio wszystko przegrywają, ostatnia wygrana z Wisłą Kraków 4 kolejki temu, Lech natomiast gra już tylko o honor, ciężko sobie wyobrazić, żeby zdołał odrobić stratę, skończyć ligę na 4 miejscu i liczyć, że ono da awans doi europejskich pucharów, trener Skorża dostał czas, żeby przygotować drużynę na nowy sezon, oczywiście czysto matematycznie mają jeszcze szansę, ale...Ja dzisiaj przede wszystkim liczę na cornery. Podbeskidzie nie może już kalkulować, w każdym z pozostałych spotkań muszą walczyć, więc liczę na kilka rożnych z ich strony, do tej pory u siebie nabili 72 cornery, co daje średnio 5,54 na mecz, natomiast Lech to najlepsza ekipa w Ekstraklasie jeśli chodzi o rzuty rożne, zarówno jeśli chodzi o ogólny bilans czy z podziałem na mecze domowe i wyjazdowe, w każdej kategorii Kolejorz przewodzi, w delegacji wykonali dotychczas 83 stałe fragmenty spod chorągiewki, co daje średnią 6,38.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
Górnik @ 2.35
Fortuna

Obie drużyny mocno pod formą. Dla jednych jak i drugich jest to spotkanie o przełamanie. Górnik przegrał ostatni mecz z Pogonią 1:0. Początek meczu wyglądał obiecująco ze strony Zabrzan, ale potem błąd w obronie Paluszka i bach 1:0. Tak już zostało do końca meczu mimo starań i prób żeby odmienić losy meczu.
Brosz na pewno w tym sezonie nie wyleci, bo bezsensu zwalniać trenera, którego kontrakt się kończy za 2-3 miesiące. Dzisiaj w Zabrzu każdy oczekuje walki, zaangażowania i wygranej. Rywal aby zdobyć trzy punkt jest idealny. Płock śrubuje jeszcze dłuższy rekord bez wygranej niż Górnik. Nie oznacza to jednak, że Wisła dzisiaj położy się przed Górnikiem. Przecież goście również będą chcieli wygrać i przełamać się w takim spotkaniu. Spróbuję pograć zwycięstwo Górnika, który moim zdaniem ma lepszy skład jakościowo i w takim spotkaniu powinien zapomnieć o problemach w szatni by odnieść w końcu jakieś zwycięstwo..
Gospodarze bez Aleksa Sobczyka (pauza za żółte kartki). Znak zapytania stawiamy przy nazwiskach Alasany Manneha i Michała Koja. Przyjezdni bez Angela Garcii (pauza za żółte kartki). Niewykluczone, że znów nie zagra Torgil Gjertsen.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
idziemy w derby Krakowa kartki faule czerwo wszystko wygląda znacznie...ale bardzo ważny mecz poziom pewnie ligowa młócka paździerz ale z charakterem rożne w stronę

Wisła -Cracovia Wisła więcej różnych 1,65 betfan Wisła ostatnio wygląda dramatycznie głownie chodzi mi o wyniki ale pod jednym względem sie wyróżnia tak sportowo to sa rożne potrafią ich nastukać na bardzo przyzwoitym poziomie. Wybrańcy Probierza pewnie sie cofną zagrają defensywnie agresywnie sporo fauli jakaś kontra i...zeby nie przegrać to pewnie będzie dewiza obu drużyn- szkoda ze bez kibiców bo by sie działo przynajmniej nie było nudno i słabo.... reasumując Wisła powinna miec piłkę po swojej stronie grać skrzydłami atakować, przeważać i miec te różne gdzie będą wstanie cos stworzyć- bo z akcji ostatnio sie nie układa ostatnie mecze Wisły pod kontem różnych to 8 z Zagłębiem 12 z Warta u siebie z mocnym Rakowem 5 u siebie na PBB tez piątka a wszystko to w meczach przegranych tak jak pisałem w temacie nie ma tam za dobrze, iskrzy w drużynie i dzisiaj albo woź albo ....pasy i rożne na L 0 z Płockiem 3 z mocnym Rakowem 4. Bezpośrednio w derbowych meczach kreci sie w okolicach remisu na 3 mecze 2 x raz Cracovia lepsza ale... dzisiaj myślę ze Wisła przynajmniej w tym elemencie zdominuje lokalnego rywala i zrobi przynajmniej 5-6 różnych bo graja nie z nożem na gardle tylko z tasakiem :p
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom