>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka PKO Ekstraklasy (01.04 - 04.04.2022)

Status
Zamknięty.
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Przegląd kamer on-line z poszczególnych miast:

Grodzisk Wlkp.= słonecznie, 0 śniegu
Łęczna= śniegiem zasypana
Warszawa= śniegiem zasypana.. podobno ok 14 ma przestać padać
1 liga
Legnica= słonce, 0 śniegu
 
Otrzymane punkty reputacji: +851
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Łęczna zasypana i w trakcie meczu również ma padać, co nie pozwoli na szybką i zgraną grę. Górnik na "wiosnę" u siebie 3 spotkania i w każdym linia bramkowa 2.5 nie została przekroczona. Pogoń na wyjeździe 3 spotkania i również w każdym poniżej 2.5 bramek. Dziś patrząc na pogodę i statystyki nie przewiduje fajerwerków i ponownie może zadecydować jedna bramka.

Łęczna - Pogoń under 2.5 @1.83 Fortuna
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Górnik Łęczna - Pogoń
Typ: 2
Kurs: 1,64
Buk: Betfan

Wyścig o mistrzostwo trwa i wczoraj poznańska Lokomotywa pokazała, że żartów i odpuszczania nie ma i po bezbarwnym meczu i do tego grając prawie drugą jedenastką odprawiła beznadziejny Śląsk. Teraz czas na Raków i Pogoń i do mojej dzisiejszej analizy wybrałem właśnie to drugie spotkanie.

W przerwie na reprezentację Szczecinem wstrząsnęła wiadomość mówiąca, że trener Runjaic odchodzi po sezonie i nie będzie kontynuował swojej przygody w Grodzie Gryfa. Gruchnęła owa wiadomość jak grom z jasnego nieba i od razu rozpętała lawinę komentarzy i podzieliła kibiców na dwa obozy - jeden przekonuje, że z takimi informacjami należało zaczekać do końca sezonu, drugi zaś stara się udowodnić, iż im wcześniej tym lepiej i do niesamowicie ważnej końcówki warto przystąpić będąc świadomym sytuacji i z czystą głową.

Ja osobiście jestem zwolennikiem tej drugiej teorii i wydaje mi się, że przekazanie całemu miastu tej smutnej informacji wcześniej wcale nie będzie miało negatywnych konsekwencji dla zespołu. Wszyscy, na czele z Kostą, są świadomi szansy, jaka się przydarzyła, i na pewno zrobią wszystko, żeby tę szansę wykorzystać. A sympatyczny niemiecki trener na pewno również marzy o odejściu w chwale i będąc zapamiętanym, jako pierwszy szkoleniowiec, który dał majstra Szczecinowi.

Dzisiejsze spotkanie w teorii powinno być spacerkiem dla Pogoni, ale wszyscy wiemy, jak przekorna jest piłka i że zazwyczaj teora nijak ma się do praktyki. Do tego dochodzi wiosennny nawrót zimy i zagrożenie śniegiem, co wprowadza do futbolu, zwłaszcza dla zespołu preferującego techniczną piłkę, jakim bez wątpienia jest Pogoń, element przypadku. Nie będzie to więc dla Pogoni mecz łatwy, jednak na pewno z gatunku takich, które wygrać trzeba.

I choć dzielnie walczący Kamil Kiereś robi w ostatnim czasie wiele, żeby zameldować się na mecie nad kreską spadkową, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dziś będzie musiał przełknąć gorycz porażki. Stawiam na Pogoń po ciężkim, brzydkim i kosztującym niesamowicie wiele sił spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
ponad 29,5 fauli @ 1,67 (EE)
Betclic
ponad 4,5 kartek @ 1,58
Unibet

Jeszcze nie tak dawno wydawałoby się, że stanie się niemożliwe i nastąpi pożegnanie Legii z Ekstraklasą. Nic z tych rzeczy, parę zwycięstw z rzędu i już zespół ze stolicy jest spokojny a może nawet powalczyć o 4 lokatę, która w przypadku ich niepowodzenia w PP może dać przepustkę do europejskich pucharów.
Strata do właśnie 4 Lechii to obecnie 11 pkt., także po tym spotkaniu może to być już tylko 8. Jak wcześniej zaznaczono czołówka seryjnie traci punkty tak jakby nikt nie chciał zająć tego 4 miejsca i zagrać w pucharach stąd jeszcze większa szansa dla Legionistów.
Lechia jeżeli jednak zechce zagrać w pucharach nie powinna tego spotkanie przegrać i zagrać przynajmniej na remis. Ich wcześniejsze spotkania nieraz były zacięte, obfitowały w sporo kartek i fauli i na to liczę również dzisiaj. Ostatnie 5 spotkań w Warszawie:
0-0 / 26 fauli / 5żk / 1cz
1-0 / 30 / 5żk
0-0 / 32 / 3żk
1-2 / 30 / 5żk
2-0 / 39 / 6żk / 1cz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Górnik Łęczna - Pogoń Szczeciń - Pogoń wygra
Kurs: 1.67 Betfan

Co tu dużo mówic, Łęczna w tragicznej formie 5 przegranych pod rząd i nic nie wskazuje na to aby miało się coś zmienić w ich grze, natomiast Pogoń w walce o mistrza i poprostu takie mecze wygrywać muszą jeśli chcą być na miejscu lidera, drużyna z Szczecina w bardzo dobrej formie i mam nadzieję żę dziś to udowodnią.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Poniżej 5.5 kartek 1,75 betfan mlody pan z gwizdkiem chyba ....

Ja mam inne zdanie nisz kolega typ bardziej na czują bo kolega ma typ poparty dobrymi statami do tego meczu ale po przerwie na reprezentacje ta gra wyniki wyglądają rożnie czasem dziwnie wiadomo dość ważny mecz sporo spekulacji odnośnie tego kto moze i chce zająć to 4 miejsce w lidze. Uważam ze ta strata jest dość duzo i łatwiej będzie wojskowym skupić sie na PP bo tam sa szanse większe. Wiec dziś taki mecz bez spiny na dogranie tego - Pogoda jest dość zimowa to moze miec wpływ na kartki ale...Legia troszkę odżyła po tych dobrych wynika jest w grze więcej spokoju pewności w Lechii troszkę sprawy finansowo organizacyjne sie rzucają w oczy ale ja tutaj przewiduje bardziej grę w piłkę niż duzo walki jakieś kartki zobaczymy ale czy to będzie linia powyżej 5 uważam ze nie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +921
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - Zagłębia 2:1 (7 żk i 1 czk)

powyżej 4,5 kartek, @2,30 Betcris / @2,28 Unibet
powyżej 5,5 kartek, @3,83 Betcris / @3,80 Unibet


Mecz o przysłowiowe 6 punktów w kontekście walki o utrzymanie, gospodarze 6 pkt przewagi nad strefą spadkową, goście 4 punkty. Na wiosnę lepiej punktuje Zagłębie, do tej pory uzbierało 8 punktów, Jaga natomiast 6 pkt. Patrząc na bezpośrednie mecze to widać, że Jaga leży Miedziowym, którzy na 8 ostatnich starć wygrali aż 7 i raz zremisowali, jednak ostatni występ przed przerwą na reprezentację lubinian i 0:4 u siebie z Wartą nie wiadomo jak odebrać, oby to był tylko wypadek przy pracy, nie chcę zapeszać i dlatego odpuszczam granie na Zagłębie, a próbuję pograć kartki, tak jak napisałem mecz o podwyższonym ciśnieniu, jedni i drudzy potrafią łapać kartki, sędziuje Frankowski, który ma średnią ponad 4 kartek na mecz, myślę, ze dzisiaj pracy mu nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom