>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka LOTTO Ekstraklasy (31.03-3.04.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Najciekawszym zestawieniem będzie pojedynek Wisły Kraków z Lechem Poznań i pierwsza myśl która przychodzi do głowy biorąc pod uwagę dziury to over2.5 za którego płacą na dzień dzisiejszy 2.00 w Bet365.
Zastanawiam się czy Korona w końcu przeleje grę z własnego boiska na rywala i przełamanie niechlubną serie wyjazdowa.
Punktem zwrotnym może okazać się zdobyty punkt przez Łęczną w Poznaniu coś w stylu Ruchu ogrywającego Legie w Warszawie i nastąpiła kapitalna seria punktowania. Arka hmm ciężko określić mi ten zespół...oglądałem ich spotkania i kompletnie nie przemawia ich gra do mnie więc będę szukał w tym spotkaniu X2.
Lechia 1.83 z Lubinem ? u siebie śmiało do gry! ponadto czas przerwać serie trzech porażek pod rząd.
Derbach Górnego Śląskach oczywiście pójdę w stronę zwycięstwa Ruchu.
Obszerne analizy wrzucę przed spotkaniami.
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Dla mnie opłacalne jest pogranie nawet tak niskiego kursu w kontekście naszej ekstraklasy jak
Jagiellonię z Termalicą @1.60 Bet 365
Wszystko przemawia za drużyną Probierza :
-brak porażki w tym roku na swoim boisku
-trzy zwycięstwa na swoim obiekcie w stosunku bramek 13:2
-dobre wprowadzenie Sheridana
-oczywiście chęć obronienia w fotelu lidera (wszyscy w Białymstoku zdają sobie sprawę, że mecze z takim rywalem trzeba wygrywać jeśli myśli się o zdobyciu podium)
-w tym roku kalendarzowym Termalica na trzy mecze wyjazdowe dwa przegrała i jeden zremisowała z Legią
Myślę, że kurs będzie spadać, więc można też odważniej pobrać
Jaga -1.5 @2.50 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Ja to bym sie raczej wstrzymal w obstawianiu meczy Jagii czy innych z gory tabeli, dla nich gra sie zacznie dopiero po podziale punktow, teraz moga ale nie musza i skupil sie bardziej na tych ewetualnych spadkowiczach, teraz taka faza, ze tam sie wiecej dzieje.
Jaga u siebie gromila slabiakow, no moze oprocz Korony ale w defensywie oni tez sa slabi.Termalika grala dobrze defensywnie ale w roli faworyta nie potrafi grac , pilkarze nie maja pomyslu co robic z pilka im dluzej sa przy niej gorzej dla nich.W nastawieniu na defensywe+kontra czuja sie najlepiej dlatego urywali punkty Legii,Lechii czy Jadze.W tym meczu pewnie bedzie podobnie Jaga bedzie cisnac Termalika bronic i o ile Jadze uda sie wygrac to nie sadze zeby wieksza roznica niz 1 bramki, badziej bym szedl w jakis handicap w strone Niecieczy, ale to oczywsicie tez nie jest pewne bo wywalili Czesia i nie wiadomo jak grac beda.
Tak na pierwszy rzut oka &quot;pewniaczkiem&quot; wydaje sie byc over 2.5 Slask-Korona i Arka-Leczna
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Wisła Płock-Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,5
buk: Fortuna

Wisła Płock bardzo poważnie myśli o TOP8 i ma na to realne szanse,gdyż do miejsca premiowanego brakuje jej 4 pkt. Ponadto u siebie nieźle punktuje (seria 6 meczy bez porażki), zaś Cracovia na wyjazdach prezentuje się słabo. Dodatkowo jadą do Płocka bez dwóch kluczowych zawodników: Budzińskiego i Wójcickiego. Wisła bez osłabień, wraca ważne ogniwo -Kante, dodatkowo gotowy do gry jest również nowy nabytek Norweg Singh, który ma naprawdę niezłe CV.Nafciarze są rozdrażnieni po porażce 2tyg temu z Wisłą Kraków, gdzie brakło im szczęścia pod koniec meczu, aby uzyskać korzystny wynik. Dla nafciarzy brak zwycięstwo oznacza nie zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej, bo czekają ich jeszcze ciężkie mecze z Arką, Lechem, Łęczna. Każda z tych drużyn wie o co walczy. Moim zdaniem Cracovia w tym sezonie będzie walczyła jedynie o utrzymanie.
Do boju Nafciarze!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 2

czarek92

Użytkownik
Wisła Płock-Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,5
buk: Fortuna
+ Paweł Jaroszyński wrócił z urazem z kadry u21,
+Krzysztof Piątek nie wiadomo czy wróci doznał urazu na środowym treningu
Ofensywa i defensywa osłabiona się wydaje a kursy nie spadają na Wisłę.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ktoś wie czy Małecki wraca do składu Wisły? Bo nie mogę znaleźć informacji. Wydaje mi się, że Lech w końcu straci gola, a Wisła ma potencjał żeby spokojnies strzelić i BTS @1.75 w tym meczu według mnie do gry
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Moje propozycje na 27 kolejkę:

1) Lechia - Zagłębie
1 1,85 w unibet
✅
Lechia jest zespołem własnego boiska, o tym wie już chyba każdy.
Nawet porażka z Legią nie zmienia tego, że jest to zespół numer 1 w tym sezonie licząc tylko mecze domowe, a bilans 10 wygranych w 13 meczach nadal powinien robić wrażenie.
Od Zagłębia oczekiwałem więcej, ale ten rok jest fatalny w ich wykonaniu i nawet z szczęśliwej wygranej nad Górnikiem nie powinni być za bardzo dumni.
Marząca zapewne ciągle o mistrzu Lechia nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów z nijakim Zagłębiem i myślę, że spokojnie ten komplet zgarnie.
2) Jaga - Termalica
1 1,65 w unibet ✅
1 -1,5 2,85 w unibet ⛔

W gruncie rzeczy Jaga w tym roku to taka kalka Lechii. Na wyjazdach tylko punkt w 3 meczach, a u siebie 3 spotkania i komplet, a to wszystko z bilansem bramkowym 13:2... może niedługo zaczniemy pisać o twierdzy w Białymstoku?
Co do Termalici to pisałem już wcześniej, że może wypaść jeszcze poza top 8 i jej fatalna forma z tego roku (nawet nie chodzi o brak zwycięstw, ale sam styl i męczarnie w grze) wskazuje, że jest to coraz bardziej realne (już tylko 3 punkty przewagi nad 9 Pogonią).
Myślę, że Jaga nie pozostawi tutaj złudzeń.

Na sucho:
Wisła - Lech btts? yes &gt; 1,8 &gt; unibet ⛔
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ktoś wie czy Małecki wraca do składu Wisły? Bo nie mogę znaleźć informacji. Wydaje mi się, że Lech w końcu straci gola, a Wisła ma potencjał żeby spokojnies strzelić i BTS @1.75 w tym meczu według mnie do gry
Oficjalnie wszyscy najważniejsi są do dyspozycji (łącznie z nowymi nabytkami) a jak jest w rzeczywistości no to tylko szatnia wie.Malecki odbył już kare za kartki, tak wiec jest do dyspozycji.Tak na marginesie szykuje się ciekawy meczyk przy komplecie publicznosci.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Lechia- Zagłębie Lubin
typ1
kurs 1,85

Po pierwsze Lechia - 3 kolejne porażki w lidze, dla zespołu który celuje w mistrzostwo to wstyd. Lechia ma jakosc w składzie, doświadczenie, dobrego trenera, drużyna jest budowana od kilku sezonów i myśle ze zrobia wszystko aby wrócic na właściwe tory.
po drugie własny stadion, licząc mecze tylko u siebie Lecha jest liderem ekstraklasy
po trzecie przerwa na reprezentację po 3 wtopach na pewno pomogła Lechitom w odbudowaniu morale i odpowiedniego nastawienia
po czwarte - Zagłębie- na wiosnę spisuje się baaaaaaaaardzo przeciętnie, wygrali jedynie z najsłabszym w lidze górnikiem Łęczna
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Korona Kielce 3:0 (1:0)
Over 2.5 @ 1.94 unibet ✅
R. Pich GOL @ 3.15 unibet ⛔
J. Kiełb GOL @ 4.35 unibet ⛔


Dlaczego tych dwóch graczy wybrałem? A no prosta opcja. Po 5 bramek po przerwie zimowej, dodatkowo patrząc na jakość napastników Śląska, znowu Pich i Roman będą najgroźniejsi.
Jeśli chodzi o Kiełba, to liczę, że podejdzie ambitnie do meczu z ekipą, gdzie niezbyt dobrze mu poszło i pożegnanie również odbyło się w nie fajnym stylu, ale to wina Rumaka, a szkoda dzisiaj by się przydał.
Typ na Over jest taki dodatkowy, z tego względu, że statystyki H2H nie sprzyjają, ale patrząc na poziom obrony Śląska, obrona Korony to też nie jest jakiś monolit, co pokazują stracone 51 bramki ;).
W Śląsku nie zagra Madej i Augusto za kartki.
W Koronie Rymaniak za kartki.

Podejrzewam, że Śląsk w obronie zagra Pawełek - Pawelec, Celeban, Kokoszka, Dankowski
Pomoc - Kovacevic, Stjepanovic - Pich, Morioka, Roman.

Co do ataku to kto nie zagra, a pewnie Zwoliński i tak jakości nie będzie, chociaż no może któryś się przełamie, byłoby miło.

edit: Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Śląska, szkoda niewykorzystanych szans, mogłoby być wyżej jeszcze. Dodatkowo gdyby Pich nie zabawiał się w podcinki strzeliłby bramkę, ale tak to mamy główny typ czyli over. Co do Kiełba to zagrał tak jak grał we Wrocławiu czyli słabo.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła - Lech
Typ: BTS
Kurs: 1.80⛔
buk: unibet
Wynik:​

Przed nami świetnie zapowiadające się starcie. Wisła już w tej rundzie pokazała, że u siebie jest naprawdę mocna i solidna. Małecki dostał drugie życie bowiem ciągle zaskakuje nas z meczu na mecz. W ostatniej kolejce pauzował, a więc powróci z podwójną siłą. Do tego dochodzą Mączyński i Brlek, którzy brylują w drugiej linii i zapewne to jutro tą dwójkę znowu zobaczymy w pierwszej jedenastce. Hiszpański trener może tylko narzekać na stratę goli, a ich Wisła traci bardzo dużo. 41 straconych goli w 26. kolejkach jest koszmarnym wynikiem. Lech w ostatniej kolejce dość niespodziewanie został zatrzymany przez najsłabszy zespół ligi - Górnik. Mam nadzieje, że ten remis był tylko małą wpadką, która przytrafia się każdemu. Teraz żeby tego nie pogłębiać jutro wypadało by zdobyć trzy punkty, jednak żeby je zdobyć potrzeba goli. A oto u Kolejorza nie powinniśmy się martwić. Kownacki (choć tego pana nie zobaczymy jutro), Robak, Makuszewski, Majewski czy też Jevtić, wszyscy są w gazie i chętni zemsty za ostatni remis z Górnikiem. Trener Bjelica zrobił z tych panów maszynki do strzelania goli, dlatego też nie powinniśmy się martwić o gola dla gości. Zapewne jutro będziemy tu świadkami dobrego, wyrównanego spotkania, które w większości będzie toczyć się w środku pola. Kto ten środek zdominuje to wygra te zawody. Pojedynek Mączyński-Tetteh będzie się miło oglądało. Obok Tetteha zapewne zagra Gajos, gdyż do Krakowa nie pojechał Trałka. Także Kolejorz z dwoma poważnymi osłabieniami przed tym spotkaniem, lecz Bjelica ma kim zastąpić tych dwóch panów. Co do gospodarzy to Ramirez będzie miał jutro wszystkich dostępnych piłkarzy do swojej dyspozycji, taki problem chciałby mieć każdy trener. Jeśli stworzone sytuacje obie drużyny zamienią na gola, to już w pierwszej połowie powinniśmy rozliczać typ na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Wisła Kraków-Lech Poznań ⛔
Typ: over 3.5 gola
Kurs 3.45
buk Unibet
Analiza: Już jutro po przerwie powraca Polska ekstraklasa piłkarska. Spotkanie Krakowskiej Wisły z Poznańskim Lechem bedzie drugim tego dnia starciem. W tym meczu niezwykle cięzko jest wytypować faworyta, goście są w dobrej formie i wygrali praktycznie wszystkie swoje spotkania tak ligowe jak i pucharowe z jednym wyjatkiem gdzie na swoim stadionie zaledwie podzielili się punktami z najsłabszym w obecnym sezonie zespołem Górnika Łęczna. goście nie ponieśli porazki w poprzednich 10 spotkaniach, gospodarze natomiast zanotowali 2 porazki,ale oprócz tego wygrali 8 meczy , na swoim stadionie natomiast wygrali 7 poprzednich spotkań w których praktycznie w kazdym spotkaniu strzelali co najmniej 2 bramki, tutaj również liczę na bramki tak jak kolega powyżej,ale ja spróbuję zagrać to spotkanie po znacznie wyższym kursie i poszukać over 3.5 bramki po 90 minutach tej rywalizacji , obie ekipy bramki strzelać potrafią , Wisła traci ich sporo Lech na wyjazdach do tej pory miał mnóstwo szczęscia i jego mocnym punktem był bramkarz , ktory ratował Kolejorza w krytycznych momentach. Moim zdaniem w tym meczu zobaczymy ciekawe widowisko i co najmniej 3 bramki.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Moje drugie podejście pod polską Ekstraklasę... Chryste, co ja robię?
1)
Wisła Kraków - Lech Poznań
obie strzelą - @1.72 - Betclic ⛔
Wisła wygląda wyjątkowo ciekawie przed tym spotkaniem. Szykuje się idealny piątkowy wieczór z piwkiem w dłoni ???? Trybuny mają być zapełnione, Lech w gazie lecz bez Kownackiego... Będzie ciekawie. Liczę na to, że zobaczymy min. po bramce od każdej z ekip.
2)
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Korona pow. 1,5 gola - @2.65 - Betclic ⛔
Większość osób idzie w stronę bramek, idę w tym przypadku i ja. Sądzę, że przyjezdni będą chcieli nie dość, że pokazać się z jak najlepszej strony przed nowym właścicielem to jeszcze przerwać passę fatalnej formy wyjazdowej. Potencjał w ofensywie mają, a Śląsk z kolei defensywnie nie wygląda doskonale.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
2)
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Korona pow. 1,5 gola - @2.65 - Betclic
Większość osób idzie w stronę bramek, idę w tym przypadku i ja. Sądzę, że przyjezdni będą chcieli nie dość, że pokazać się z jak najlepszej strony przed nowym właścicielem to jeszcze przerwać passę fatalnej formy wyjazdowej. Potencjał w ofensywie mają, a Śląsk z kolei defensywnie nie wygląda doskonale.
Generalnie gdyby ostatnie zdanie zmienić na:

Potencjał w ofensywie mają, a Korona z kolei defensywnie nie wygląda doskonale.
To wiele to nie zmienia, Korona będzie chciała się pokazać przed właścicielem, okej. Ale we Wrocławiu trwa podpisywanie kontraktów + kolejne obietnice w przypadku awansu do TOP8, a trzeba dzisiaj wygrać , żeby takowe szanse były.

przerwać passę fatalnej formy wyjazdowej.
A to Śląskowi nie zależy przerwać passę formy u siebie ? Gdzie jest też tragedia.

Typu na Over nie neguje, nawet Korona może strzelić te 2 bramki, co jest możliwe, ale naprawdę można użyć lepszych argumentów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk - Korona
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.40 ⛔
buk: unibet
Wynik:​

Przed nami dobrze zapowiadające się spotkanie. Obie drużyny na dzień dzisiejszy mają osobne cele. Gospodarze zbierają punkty aby oddalić się od strefy spadkowej, goście natomiast chcą umocnić swoją pozycję w pierwszej ósemce. Śląsk w ostatnich spotkaniach nie zachwycił swoją formą. Po trzech porażkach z rzędu wygrali w końcu na wyjeździe z Termalica. Także po tej wygranej trener Urban może odetchnąć z ulga. Jednak sama gra gospodarzy nie zachwyca i mnie nie przekonuje. Słaba gra w obronie powoduje, że Śląsk notuje tak słabe wyniki. Gospodarze w sześciu meczach tej rundy tylko raz nie stracili gola. Na kogo powinni uważać piłkarze Korony?. Na pewno na Picha, który jest w gazie. Słowak od powrotu do Ekstraklasy prezentuje morderczą formę. Pięć goli w sześciu spotkaniach robi wrażenie!. W ekipie gospodarze zabraknie dziś zawieszonych za kartki Łukasza Madeja i Augusto. Brak tego drugiego może stanowić spory problem. Odnośnie ekipy gości to Kielczanie muszą z pewnością poprawić grę na wyjazdach, bo bardzo dobre występy u siebie przeplatają z klęskami w delegacjach. Może uda się tym razem?. Na to liczę dlatego też idę w stronę gości. Do składu powracają Nabil Aaankour oraz Serhij Pylypczuk. Do tego dobra forma Kiełba i Micańskiego powinna sprawić dużo problemów ekipie gospodarzy w szykach obronnych. Liczę na małą niespodziankę i przełamanie gości w spotkaniach wyjazdowych.
PRZEWIDYWANE SKŁADY: Śląsk: Pawełek - Dankowski, Kokoszka, Celeban, Pawelec - Stjepanović, Kovacević - Pich, Morioka, Roman - Zwoliński. Korona: Borjan - Diaw, Dejmek, Kwiecień, Grzelak - Żubrowski, Możdżeń - Dani Abalo, Kiełb, Palanca - Aaankour.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Legia - Pogoń 1 1,40 2-0 ✅
Jagiellonia - Termalica 1 1,60 1-0✅
Arka - Łęczna (+1,5) 2 1,30 2-4✅
Wisła P. - Cracovia 1X 1,25 4-1✅


= 3,64
iforbet

Mecze sobotnie + niedzielny z Białymstoku.
Arka gra słabo i jakoś nie zapowiada się na to aby nagl e mieli to zmienić. Ich gra nie wygląda dobrze ani w ofensywie ani w defensywie. Tracą sporo coś tam strzelają ale mnie to nie przekonuje. Rywal bardzo wymagający.Może to brzmieć śmiesznie,że Górnika Łęczna nazywam wymagającym rywalem ale tak właśnie jest. Smuda ułożył ten zespół i widać efekty. Stwarzają sobie sporo sytuacji. Linia pomocy dobrze współpracuje z atakiem. Gdyby mieli lepszych zawodników na szpicy a przynajmniej skuteczniejszych to na sowim koncie by mieli kilka bramek więcej.Osttani mecz z Lechem bardzo dobry w ich wykonaniu. Mieli kilka sytuacji po których powinny być gole. Byli zadowoleni z remisu ale z przebiegu meczu nikogo by nie dziwiła ich wygrana. Dla mnie to mecz taki 50/50. Miałem grać X2 jednak decyduje się na jeszcze bardziej bezpieczny wariant.

Wisła Płock bardzo niewygodny i wymagający rywal. W Krakowie na Wiśle byli bardzo blisko żeby zgarnąć 3 oczka. U siebie w Płocku notuja bardzo dobrą serię bez porażki (6 meczy) i wszystko na to wskazuje,że tym razem również zdobędą pkt. Bardzo groźna ofensywa z Kante na czele. Krakowianie ostatnie pod formą. Dochodzi do tego brak Budzińskiego i Wójcickiego a nie wiem jak z Piątkiem bo miał jakiś uraz. Jednak tych dwóch zawodników to już bardzo duże osłabienia jak dla Cracovii.

Legia u siebie nie straci pkt ze słabo bądź co bądź grającą Pogonią. Warszawianie podbudowani wygraną w Gdańsku dalej będą chcieli kroczyć po ścieżce &#39;&#39;trzy punktowej&#39;&#39;. Jak nie idzie zawodnikom którzy wyszli w pierwszej jedenastce to Legia ma na tyle silną ławkę,że rezerwowy wcale nie jest słabszy od kolegi którego zastępuje. Defensywa Legii bardzo solidna i pewna. W ofensywie mnóstwo jakości. Nawet jak jeden z graczy ma słabszy dzień to są inni którzy świetnie uzupełnią tą dziurkę w całości. Pogoń teoretycznie walczy jeszcze o top8 ale jest kilka lepiej grających drużyn na tą chwilę.

Jagiellonia u siebie a Jagiellonia na wyjeździe to odnoszę wrażenie dwa różne zespoły. U siebie są piekielnie mocni i bardzo dobrze zorganizowani w grze do przodu. Świetną robotę zaczął wykonywać nowy gracz Sheridan który świetnie potrafi się zastawić , przedłużyć czy przytrzymać piłkę. Dodając do tego Frankowskiego , Cernycha , Vassiljeva , Góralskiego widzimy ich siłę. Termalica zmierza szybkim ruchem na sam dół tabeli. Grają słabo a wyniki maja jeszcze gorsze. Nie pomoże tu zmiana trenera w tej fazie sezonu a tym bardziej nie z takim rywalem. Defensywnie jeszcze jakoś się prezentują ale im dalej tym słabiej to wygląda. Tak mocna linia pomocy Jagielloni ich zmiażdży i prędzej czy później bramki będa w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk dzisiaj ofensywnie z jednym defensywnym pomocnikiem. Zagra też Lewandowski na lewej obronie.
W środku para Riera - Morioka. Będzie się działo tzn. większe luki w obronie.
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Zapraszam na sobotnie spotkanie gdzie Płock podejmie drużynę pasów.
Gospodarze zajmują 10 lokatę i mają jeszcze szansę na grupę mistrzowska.
W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 7 oczek 2 zwycięstwa przed własną publicznością remis z pogonią na wyjeździe oraz 2 porażki na wyjeździe.
Jest to dobry rezultat uwzględniając tu ze owa drużyna jest beniaminkiem.
Goście natomiast nie wygrali żadnego meczu w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 3 punkty.Zajmują obecnie przedostatnia lokatę mając 4 punkty przewagi nad ostatnim Górnikiem Łęczna.
3 remisy przed własną publicznością i 2 porażki na wyjazdach.
Wynik H2H za dużo nam nie mówi w rundzie jesiennej Cracovia pokonała Płock 1:0 ale to na własnym stadionie gdzie często ostatnimi czasy remisują nie ma co się tym sugerować.
Myślę ze dzięki obecnej formie i grze na własnym stadionie Wisła Płock zdobędzie komplet punktów i odprawi z kwitkiem pasy.
Typ :1 ✅
Stawka:5/10
Kurs:2,25
Buk:Totolotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom