>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka Ligue1 + Zaległe [24.02-28.02.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-22 o 13.44.04.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Monaco - Brest
Monaco @1,45
Monaco over 2,5 @2,33
over 3,5 @2,25
Unibet

Monaco po wpadce z Lorient wygrali 2:0 na wyjeździe z PSG. Teraz mierzyć się będą ze słabym Brestem, który plasuje się w środku ligowej tabeli, w tej chwili o nic raczej nie walczą, spadek im nie grozi a tym bardziej walka o europejskie puchary. Jeśli chodzi o same mecze wyjazdowe to są 3 najgorszą drużyną Ligue 1. Monaco natomiast w czubie ligowej tabeli i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, walczą o LM więc motywacja do zwycięstwa będzie, u siebie do tej pory bilans 8-4-1. Kovac fajnie poukładał tą drużynę, więc dla mnie tutaj raczej kwestia rozmiaru zwycięstwa. Poza tym to spotkanie dwóch najbardziej overowych drużyn, z tym że Brest bramek więcej traci a Monaco więcej strzela.


Tripel:

Reims - Montpellier
over 1,5 @1,34

Kolejna bardzo overowa drużyna to Montpellier, grają wprawdzie z uderowacami ale spróbuje wykorzystać wysoki kurs jak na taki typ. Goście złapali wiatr w żagle i wygrali 3 mecze z rzędu, strzelając przy tym 8 goli. Reims nie wygrało od 4 meczów i raczej bliżej im do walki o utrzymanie więc pkt trzeba zbierać. Montpellier jak wygra zrówna się punktowo z 5 w tabeli Metz, a to miejsce daje prawo gry w Conference League.

Angers - Lens
X2 @1,44
Lorient - St Etienne
X2 @1,4

Tutaj mamy 2 pary drużyn które są na fali wznoszącej i notują serię meczów bez porażki - Lens i St Etienne - oraz drużyny które na zwycięstwo od kilku meczów czekają - Lorient i Angers, odpowiednio 3 mecze bez wygranej i 4 mecze bez wygranej. Liczę na podtrzymanie tych serii i nie przegranie meczu przez ekipy gości.

AKO: 2,7 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Marsylia- Lyon
Typ: 1X
Kurs: 2,46

Pinnacle

Typ pod kursy, które moim zdaniem mocno przesadzone. Rozumiem że Marsylia nie gra ostatnio jakoś wybitnie ale to zespół z zawodnikami, którzy potrafią grać w piłkę, tym bardziej że grają u siebie. Lyon na wyjeździe nie przegrał od września, także również gram pod przerwanie serii. Kurs 1,6 na gości moim zdaniem totalnie nie warty ryzyka, na tym poziomie.

Poza tym zapowiada się fajne widowisko i sporo szybkiego futbolu, zatem over rożnych również pobieram:
over 9,5 RR 1,84 Fortuna 9 rożnych

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 0

gubernator_nh

Gość
Marsylia ma braki kadrowe... opieram się na transfermarkt

też myślałem o 1X, ale ostatecznie zrezygnowałem
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Marsylia ma braki kadrowe... opieram się na transfermarkt

też myślałem o 1X, ale ostatecznie zrezygnowałem
Oficjalny skład:

Goalkeepers
1 : Simon Ngapandouetnbu
16 : Yohann Pelé
30 : Steve Mandanda

Defenders
3 : Alvaro Gonzalez
5 : Leonardo Balerdi
15 : Duje Caleta-Car
20 : Christopher Rocchia
25 : Yuto Nagatomo
29 : Pol Lirola
32 : Lucas Perrin

Midfielders
4 : Boubacar Kamara
8 : Olivier Ntcham
17 : Michaël Cuisance
22 : Pape Gueye
24 : Saïf-Eddine Khaoui

Forwards
10 : Dimitri Payet
11 : Luis Henrique
19 : Arkadiusz Milik
26 : Florian Thauvin
28 : Valère Germain
https://www.om.fr/en/diaporama/4803/1st-team/47827-february-26th-pics-day
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom