>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

27 kolejka Ligue 1 [27.02- 01.03.2015]

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
Marsylia - Caen
TYP: BTS @ 1,83
2-3 ✅
Buk: Bet365

Marsylia ma potencjał ofensywny, u siebie strzeli na pewno gola, może i dwa. Bardziej interesująca jest ekipa Caen. Widać bardzo dużą wzwyżkę formy w ostatnim czasie. Mnóstwo bramek strzelają, chyba złapali odpowiedni rytm w końcu i jeszcze kilka takich dobrych spotkań rozegrają jak np. niedawno z PSG to mogą być spokojni o utrzymanie w Ligue 1. Wszystko to zaczęło się od połowy stycznia, gdy wygrali wysoko u siebie z Reims. Potem osiągnęli taki sam rezultat z Rennes tyle że na wyjeździe, następnie pokonali u siebie bardzo solidne St. Etienne 1-0, później Tuluzę u siebie 2-0. Jeszcze dalej wspomniany remis 2-2 z PSG i to na wyjeździe! Ostatni meczyk również z gradobiciem goli - u siebie z Lens aż 4-1. Wiadomo, że każda seria się w końcu kończy ale ja myślę, że Caen jest w stanie ten mecz nawet zremisować lub wygrać. Marsylia u siebie też traci głupie bramki. Ciekawostką jest też historia: u siebie Marsylia od 2005 roku rozegrała 5 meczów z Caen i wszędzie padł BTS (2-3, 6-1, 2-1, 1-2, 1-1). Dodatkowo mam tą &quot;czutkę&quot; na ten typ i czuję go mocno A wiem, że to ważne w bukmacherce (przynajmniej ja tak mam) ????
Teraz zauważyłem, że kurs poleciał do 1,725. Proponuję już grać, bo kto wie jaki kurs będzie rano, ja &quot;złapałem&quot; 1,83 na szczęście ;) Polecam i życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
20:30 27.02
Marsylia - Caen
typ bts
kurs 1.73
bet365

na piątek proponuje spotkanie Olimpique Marsylii z Caen
&#39;em we francuskiej Ligue 1. Drużyny zmierzą
się ze sobą o godzinie 20:30 na Stade
Velodrom. Pokrótce opisze, dlaczego myśle że
obie drużyny w tym meczu zdobęda bramke,
zacznę od Marsylii - zdobyli w tym sezonie 50
pkt w 26 spotkaniach co daje im 3 miejsce w
tabeli. Złożyły się na to 34 pkt na własnym
obiekcie i 16 wywiezionych z delegacji. W
ostatnich 5 meczach zdobyli jedynie 6 pkt,
zachowując czyste konto tylko raz (1:0 z Evian)
i trafiając do siatki przeciwnika w każdym z
tych 5 spotkań. W cały sezonie na własnym
stadionie nie trafili tylko w 1 kolejce. Myśle że
nikt nie ma wątpliwości że Marsylia zdobędzie
również w tym meczu bramke. Teraz przejde do
Caen&#39;a - 31 zdobytych punktów daje im 14
miejsce na co złożyło się 17 pkt u siebie i 14
na wyjazdach, tak więc grają dosyć równo. Na
pierwszy rzut oka jest to średniak lub nawet
gorzej, z którym Olimpique nie powinien mieć
problemów, jednak jak popatrzymy na tabele
formy (ostatnie 5 meczy) to zajmują oni 1
miejsce zdobywając w tym czasie 13 pkt (4
zwycięstwa i remis z PSG). Łatwo się domyśleć
w każdym z tych meczy zdobyli bramke a w
ostatniej kolejce nawet 4. Szanse na ten typ
oceniam bardzo wysoko. Powodzenia!

✅ 2:3
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
27 lutego 2015 r.; godz. 20:45
Olympique Marsylia - SM Caen ▶ poniżej 3.5 gola ⛔
Bukmacher: Bet365 @ 1.50
Po dobrym tygodniu w europejskich pucharach wracamy na ligowe podwórka, a ja wieczór jak zwykle spędzę przy rozgrywkach ligi francuskiej. We Francji na prawdę ciekawy pojedynek w Marsylii - zawsze mocne, choć ostatnio bez formy Olympique podejmuje na swoim stadionie rewelacje rundy wiosennej SM Caen.
Oglądałem ostatni mecz OM z moim ukochanym Saint-Étienne i Les Phocéens w ogóle nie przypominają tej drużyny chociażby z początku sezonu Ligue 1. Przed wejściem Alessandriniego i Michego Batshuayi OM grało zupełnie bez pomysłu, nie potrafiło wyprowadzić poprawnie piłkę ze swojej połowy i na prawdę wiele zawdzięczają szczęściu, ponieważ aktualne umiejętności ich gry w obronie były wątpliwe.
Liczę przede wszystkim na dobrą formę Steve Mandandy. We wcześniej wspomnianym meczu z ASSÉ popisał się kilkoma cięższymi interwencjami i tak na prawdę była to jedyna pozytywna postać w formacji defensywnej OM. Tym razem jednak piłkarze z Marsylii muszą w końcu zdobyć 3 punkty, gdyż przy każdej kolejnej stracie punktów coraz bardziej będą oddalać się od Lyonu, a dodatkowo mogą wyprzedzić PSG, które jutro zagra ciężki mecz z Monaco. Aby wygrać dzisiaj z Caen kluczowa może być dobra postawa w defensywie, a szczerze na wiele bramek ze strony Marsylii nie liczę, gdyż co by tu nie mówić grają ostatnio fatalnie.

28 lutego 2015 r.; godz. 20:00
Toulouse FC - Saint-Étienne ▶ AS Saint-Étienne
Bukmacher: Pinnacle Sports @ 2.68
Jeżeli chodzi o aktualną formę obu zespołów to patrząc na wcześniejszą sytuację w lidze, to zdecydowanie lepiej prezentuje się ekipa z Tuluzy. W ostatnich meczach wygrali dwa razy i przegrali z PSG i będącym w genialnej formie Caen. Moje ukochane ASSÉ natomiast zagubiło rytm z początku sezonu i przegrali z Girondins de Bordeaux i Caen, a gorycz smutku przelał remis z RC Lens. W ostatnim meczu z Marsylią można było jednak zobaczyć w końcu dobrą postawę w ataku, choć obrona nadal kulała, co zobaczyliśmy po wejściu Batshuayiego.
Spotkanie z Tuluzą w moim odczuciu może być w końcu tym przełomowym dla podopiecznych Christophe Galtiera. Pomimo tego, że piłkarzom les Verts zawsze grało się ciężko z tą drużyną, a ostatnie zwycięstwo odnieśli w 2012 roku to jestem przekonany, że po tak długim czasie ASSÉ w końcu zwycięży.
Szczególną uwagę zwracam na postać Maxa-Alaina Gradela, który w ostatnich meczach gra genialnie. Jego szybkość i umiejętność łatwego dryblowania sprawia, że jest nie do zatrzymania i z łatwością ogrywał obrońców Marsylii. Podobnie powinien radzić sobie z defensywą Toulouse, więc dla bardziej hardkorowych proponuję typ, że właśnie Gradel strzeli gola - kurs około 4.00 w bet365, a typ na prawdę warty zagrania.

EDIT: Gradel właśnie wykorzystał karnego i moje przewidywania na jego gola się sprawdzają ;) Ten gość w ostatnich meczach jest niesamowity, dzisiaj niby w cieniu a i tak strzela ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 9

slodka26

Użytkownik
Marsylia vs Caen BTS - Yes
Bet365

Witam, jako drugie spotkanie na piątek proponuje spotkanie Olimpique Marsylii z Caen &#39;em we francuskiej Ligue 1. Drużyny zmierzą się ze sobą o godzinie 20:30 na Stade Velodrom. Pokrótce opisze, dlaczego myśle że obie drużyny w tym meczu zdobęda bramke, zacznę od Marsylii - zdobyli w tym sezonie 50 pkt w 26 spotkaniach co daje im 3 miejsce w tabeli. Złożyły się na to 34 pkt na własnym obiekcie i 16 wywiezionych z delegacji. W ostatnich 5 meczach zdobyli jedynie 6 pkt, zachowując czyste konto tylko raz (1:0 z Evian) i trafiając do siatki przeciwnika w każdym z tych 5 spotkań. W cały sezonie na własnym stadionie nie trafili tylko w 1 kolejce. Myśle że nikt nie ma wątpliwości że Marsylia zdobędzie również w tym meczu bramke. Teraz przejde do Caen&#39;a - 31 zdobytych punktów daje im 14 miejsce na co złożyło się 17 pkt u siebie i 14 na wyjazdach, tak więc grają dosyć równo. Na pierwszy rzut oka jest to średniak lub nawet gorzej, z którym Olimpique nie powinien mieć problemów, jednak jak popatrzymy na tabele formy (ostatnie 5 meczy) to zajmują oni 1 miejsce zdobywając w tym czasie 13 pkt (4 zwycięstwa i remis z PSG). Łatwo się domyśleć w każdym z tych meczy zdobyli bramke a w ostatniej kolejce nawet 4. Szanse na ten typ oceniam bardzo wysoko. Powodzenia!
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Za czystą &quot;2&quot; w Bet365 jest kurs 2.62. Doprawdy nie wiem czemu. Lyon - lider ligi francuskiej gra z kiepsko spisującym się Lille, zajmującym 13 miejsce. W ostatnim pojedynku między tymi drużynami padł wynik 3-0 na korzyść Olympique. Lyon bardzo rzadko przegrywa z Lille - na 6 ostatnich meczy przegrali tylko raz w 2013 roku, także uważam że proponowany przeze mnie typ ze zwrotem za remis jest bardzo bezpieczny wczoraj swój mecz przegrala Marsylia, A WIĘC jest okazja na odskoczenie rywalom w tabeli. Z kolei z tyłu na Lyończyków naciska PSG (2 PKT STRATY). Kolejnym plusem jest to, że Olympique Lyon nie gra w tym sezonie w pucharach europejskich, więc będą dzisiaj w pełni sił i ich trener nie będzie musiał &quot;kombinować&quot; ze składem a więc wystawi najlepszy jaki się da. Oglądałem meczy lyończyków z Nantes, i mogę powiedzieć że cały mecz mieli pod kontrolą, mieli zdecydowanie większe posiadanie piłki. O Lille nie mogę za dużo powiedzieć bo ich poprostu nie oglądałem. Jednak uważam że mój typ ma spore prawdopodobieństwo wejścia, także zachęcam do skorzystania z niego
Lille - Lyon (bez remisu) 2
bet365
1.83

___________
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Możliwe, że dlatego bo graja na wyjeździe i rywal jest im bardzo niewygodny. Ale powrót Lazacette, już tydzień temu nie przyniósł mu jeszcze bramki, po kontuzji ale dzisiaj już widzę ten głód zdobycia gola. Przed nami druga połowa, już raczej zagra dzisiaj całe spotkanie i być może coś ukuje. Osobiście nic tu nie stawiałem, ale miałem ochotę właśnie postawić na Lyon chociażby tak jak tu opisał @ Statystyk ;). Lyon celuje w mistrza i na pewno dzisiaj tanio skóry nie sprzeda, żeby ten mecz odpuścić, bo nawet i remis będzie tu dla nich przegraną.
// Trochę ich zachwaliłem a tu taki zonk ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Montpellier - Nice
Typ: Montpellier ✅2-1✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wydaje mi się że jest to valubet i już wyjaśniam. Widać po gospodarzach że pną się w tabeli...ich gra cieszy, przyjemnie się ogląda mecz z ich udziałem. Oczywiście wyniki są troszeczkę w kratkę, ale nie ma drużyny która wygrywa cały czas. Żeby nie wywyższać jednych nad drugimi oczywiście goście też mają lepsze momenty ale chyba remisy z Nantes czy Metz można zaliczyć do tych słabszych. Nie będę pisał o tym że MOntpellier mają małą stratę do pucharów i będą chcieli wygrać...bo kto nie chce? (tylko ustawione mecze). Ale ja tutaj powołam się na historie tych drużyn pomiędzy sobą...nie zdarzyło się jeszcze aby to Nice na wyjeździe wygrali. Na ich 10 spotkań udało się wyrwać 4 pkt z czego tylko 1 w ostatnich 5 meczach. Stawiam czystą 1 po atrakcyjnym kursie 2.05.... upatrywałbym jeszcze typ Montpellier+over 2,5 gola po 4,0. Ja jednak ostrożniej i tylko 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom