>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ligue 1 [19-21 luty 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed Nami 27 kolejka Ligue 1. W szczególności na uwagę zasługują dwa mecze. Piątkowe starcie Bordeaux z Nice oraz niedzielne Marsylii z St. Etienne.
Może ktoś ma ciekawe przemyślenia co do innych spotkań ?

Gorąco zapraszam do dyskusji...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bordeaux - Nice
BTS + Jagielonia over 0,5 gola

@ AKO 2,35 STS

Według mnie to najciekawsze spotkanie tej kolejki. Spotykają się dwie ekipy, które mają naprawdę spory potencjał. Obie są też w niezłej formie. Co w takim razie można wybrać innego w takim meczu jak nie BTS. W ostatnich 5 meczach między nimi BTS padał.
W historii pojedynków bezpośrednich granatowi wypadają lepiej. Wygrali aż 35 spotkań, a Nice tylko 9. Czy to argument, aby grać win gospodarzy ? Według mnie niekoniecznie...Nice jak pisałem już wcześniej to ekipa, gdzie pojawili się inwestorzy. Wobec takich wydarzeń jest ogromne parcie na grę w europejskich pucharach. Może w letnim oknie transferowym kupią kogoś mocnego i powstanie nowa mocna ekipa we Francji ? Oby...
Gol dla gospodarzy wydaje mi się oczywisty...walczą teoretycznie także o miejsce top 3, a tracą do 3 w tabeli Nice tylko 4 punkty. Moim zdaniem można śmiało grać ich gola.
Do bts-a dokładam na podbicie AKO gola Jagielonii.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Na podbicie AKO gol Jagiellonii?! Jakbyś mógł chociaż dwa-trzy zdania napisać, bo mnie zamurowało jak to zobaczyłem. Warto dodawać na podbicie AKO zdarzenie z polskiej Ekstraklasy?!
To dział Ligue 1. Gram BTS w meczu Nice i napisałem dlaczego.
Gola Jagielonii gram na zasadzie podbicia kursu. Nikogo do tego nie namawiam.
Dlaczego Cię zamurowało ?
Bramkarz Śląska jest kontuzjowany, Jaga nie strzeliła ostatnio gola w Warszawie na start rozgrywek. Według mnie Śląsk po totalnej padace, którą prezentował w 1 części sezonu wygrał ostatnie 3 mecze i chyba trochę powietrza złapał. Moim zdaniem w najbliższym czasie Śląsk punkty straci. Nie wiem, czy jutro, ale nie wierzę w cudowne odrodzenie i marsz do top 3. Dodatkowo Jaga u siebie jest bardzo skuteczną ekipą. Gospodarze są w koszmarnej formie, ale w końcu się przełamią. 1X2 zbyt ryzykowne...ale gol ? Ja go gram.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ligue 1
Data, godzina: 20.02.2016 16-00
Spotkanie: PSG - Reims
typ: PSG -2,5
kurs: 2.60
buk: bet365
Analiza:
Paryżanie bardzo pewnie dążą po czwarte mistrzostwo z rzędu i nie ma już praktycznie żadnej siły by tytuł trafił gdzie indziej. PSG w dwudziestu sześciu meczach zremisowali zaledwie cztery mecze w pozostałych meczach zgarniając komplet punktów. I właśnie dzisiejszy rywal z Reims był jednym z nielicznych zespołów, ktore nie przegrały meczu z paryżanami obok Angers, Bordeaux i w poprzedniej kolejce Lille. Dziś więc mozna spodziewać sie srogiego rewanzu ze strony gospodarzy. Taki los spotkał właśnie Angers, które po bezbramkowym remisie u siebie na Parc de Princes dostali tęgie lanie aż 1-5. W poprzedniej kolejce PSG troszkę odpuścili mecz z Lille, stąd niespodziewany remis, ale ważniejszy był kolejny mecz, ktory paryżanie grali we wtorek w Lidze Mistrzów z Chelsea. Teraz gospodarze mogą skupić się na meczu z Reims, bo następny cały tydzień mają wolne a mecz z Lyonem dopiero w następną niedzielę. Reims to ligowy słabeusz który niebezpiecznie blisko znajduje się strefy spadkowej z zaledwie dwoma punktami przewagi nad Ajaccio. Balansują więc na krawędzi bytu i bardzo prawdopodobne że do końca sezonu będą drżyć o ligowy byt. Dlatego porównując klasę obu zespołów nie daję wielu szans gosciom na powodzenie w wyjazdowym starciu z najlepsza francuską ekipą ostatnich lat. PSG to całkowity hegemon na krajowym podwórku z licznymi gwiazdami swiatowego pokroju. Wymieniać ich nie ma sensu, bo każdy fan piłki dobrze zna graczy gospodarzy. Natomiast o gościach niewiele można powiedzieć, bo w zespole tym nie ma wyróżniających się graczach. Ciekawostką jest natomiast to, ze w tym zespole występują piłkarze z tak egzotycznych piłkarsko krajów jak Gwadelupa ( obrońca Tacalfred) czy Haiti (bramkarz Placide). Czy tacy gracze beda wstanie przeciwstawic sie Ibrahimovicowi i spółce?? Moim zdaniem nie i po raz kolejny PSG rozgromią kolejnych rywali i jeszcze bardziej podkręcą i tak swietny już wynik w rozgrywkach Ligue 1.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
@ sensejjag
Ja bym uważał z tym handi. Wygrana 3 bramkami to dużo.
Zwróć uwagę, że PSG w ostatnich 10 spotkaniach u siebie wygrało 9 meczy, a 1 zremisowało. W tych 10 spotkaniach pokryli handi -2,5 w tylko jednym spotkaniu z Lyonem.
Oczywiście Reims gra totalny piach i dno mułu, ale czy warto pchać się w to za większą stawkę. Ja byłbym ostrożny. Po ciężkim meczu z Chelsea jestem pewien, że nie będą forsować tempa i grać bezpiecznie, aby nie złapać kontuzji.
Do tego ta aura Auriera, która średnio działa na atomosfere w klubie.
Oczywiście może dziś być 5:0, ale wcale nie musi.
Ja dzisiaj największy sens widzę w grze w stronę Angers i Monaco. Jak sądzicie ?
Angers przegrali 3 ostatnie mecze. Według mnie dziś nie przegrają. Ten mecz jest bardzo ważny...to jak test. Jak dziś zapunktują to mają jeszcze szanse wrócić do walki o top 3. Jeśli nie to chyba pójdą w ślady Caen.
Uważam również, że Monaco dziś wygra. Mają za sobą przegraną i remis. Grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, która dodatkowo wygrała ostatni swój mecz...chyba wystarczy na jakiś czas zwycięstw ;) Gospodarze u siebie są ogólnie w mega formie.
Jak ktoś widzi sensowne argumenty, aby tego nie zagrać to zapraszam do dyskusji.

Angers 1X O zgrozo...jak można stracić 3 bramy do przerwy z Montpellier ?!!!!!!!
Monaco 1 +++
AKO @ 1,95 bet365
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Powiem wam że ostatnio straciłem dwukrotnie kasę na Angers. Mecze z Reims czy Rennes zakończyły się jednobramkową porażką i gorycz jest tym większa że samobójczą bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Bouka Moutou A. Dzisiaj jednak pokuszę się po raz trzeci i ostatni postawić na nich. Rywal wydaje się być mniej wymagający. Mowa o Montpellier. Fakt że wygrali ostatni mecz u siebie z Toulouse 2:0, ale mimo wszystko Angers prezentuje o wiele bardziej wyrafinowany football. Czy powrócą do TOP 3 w tym sezonie jak pisał w poprzednim poście kolega Nole? Wydaje mi się że nie. Ale celem jest z pewnością w dalszym ciągu awans do LE.
Do trzech razy sztuka - idę po raz trzeci w stronę Angers.
Angers - Hsc Montpellier
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.89
Betgun
Kurs 5.00 na GFC Ajaccio?! To duże przegięcie. To nie jest ekipa iście wyjazdowa, ale to co prezentują gospodarze, wyglądaj jeszcze marniej. Można poszukać jakiegoś handi w ich stronę i jestem pewien że dzisiaj dadzą z siebie wszystko.
FC Toulouse w ciągu 5 ostatnich meczy aż 1 bramka. Tragiczna forma. Goście podobny poziom na dzień dzisiejszy, niewiele lepiej grają, ale przynajmniej gole strzelają, a to może okazać się dzisiaj kluczowe - skuteczność w ataku, której brakuje Toulouse. Szanse 50/50 a przy takiej rozbieżności kursów to można nawet czystą dwójkę za drobne...
FC Toulouse - Ajaccio GFCO
Typ: 2
Kurs: 5.00
UniBet
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
FC Toulouse - Ajaccio GFCO
Typ: 2
Kurs: 5.00
W moim odczuciu ten mecz jest zdecydowanie no bet.
Grają tuzy Ligue 1 ;)
W zasadzie zgadzam się z tym co napisał Groven, ale szanse bym rozłożył tak ...
1 35%
X 25%
2 30%
Może jednak dziś Tuluza się przełamie i chociaż gola strzeli ?
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
PSG - Reims
Over 4.5 gola
4.00
Unibet


Na dzisiaj wybrałem bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie w ekstraklasie francuskiej. W 27 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą lider rozgrywek Paris SG i ekipa Reims, która plasuje się dopiero na 17 pozycji w tabeli. Typuję w tym pojedynku na over 4.5 gola. Po pierwsze oba zespoły dzieli ogromna różnica klas. PSG z dużą przewagą lideruje w lidze, w LM pokonała kilka dni temu Chelsea i są na dobrej drodze aby awansować do ćwierćfinału tych rozgrywek. Reims z kolei walczy o życie, grozi im widmo spadku z ligi. Po drugie PSG w tym sezonie zaliczyło już kilka bardzo wysokich wyników. Zanotowali 6 razy over 4.5 gola między innymi 5:1 z Angers, 5:1 z Lyonem czy 4:1 z Troyes. PSG jest na swoim boisku piekielnie mocne i po ostatnim wyjazdowym remisie z Lillie 0:0, dzisiaj moim zdaniem przed własną publiką rozjadą przyjezdnych 5:1. Mój typ to over 4.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
martins20 74

martins20

Użytkownik
Ja na dziś spróbuję:
Lorient 1 @2,16 fortuna 2/10 4-3 ✅✅✅
Gospodarze są solidni u siebie. Ostatnio w dziesiątkę u siebie zremisowali z niewygodnym Monpellier. Dzisiaj rywal troszkę słabszy. Żeżą złapali ostatnio drugi oddech. W meczach wyjazdowych mają serię kilku gier bez porażek (Ajaccio, Tolouse i OM, jednak OM było bez formy). Liczę, że ta seria dzisiaj się skończy. W meczach gdzie punktowali nie pokazali nic wielkiego, dlatego podejrzewam, że dzisiaj się skończy.
Monaco - Troyes u3,5g @1,51 fortuna 2/10 3-1⛔⛔
Nie jest wielką tajemnicą, że gospodarze to underowa drużyną, nie licząc ostatnich podrygów. Z rywalami słabszymi zawsze się męczą. Plusem graczy z księstwa natomiast jest obrona. Ciężko im strzelić.
Biorąc pod uwagę braki gospodarzy w środkowej linii i ich dobrą obronę, myślę że te margines nie zostanie przekroczony.
P.S. podałem stawki z godzin przedpołudniowych :grin:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co myślicie o meczu Marsylia - Saint Etienne? U siebie OM nie zachwyca, jednak kiedyś pewnie wystrzelą.
Widziałem mecz Marsylia - Bilbao w LE, szału nie było.. Nie mógł grać Cabella i na ławce zaczął Batshauyi, a Thauvin kopał się po czole... Się dziwiłem w ogóle, że z powrotem go wzięli do OM zimą. Z przewidywanych składów widać, że Cabella wraca, a także Sarr dostać ma szanse od początku, szkoda, że Alessandrini niby na ławce. 0:1 z Baskami przed rewanżem raczej stawia ich w trudnym położeniu, tym bardziej, że gr anie napawała optymizmem, kilka genialnych zagrań Lass Diarry, ale brakowało akcentów pod bramką, strzałów, sytuacji etc.
Absencje nie są w Marsylii dziś poważne, raczej kadra w zasadzie optymalna bo Dja Dje Dje, Ocampos i Mendy tylko pauzują. Ale boki obrony zajmą Isla i Manquillo więc straty nie ma, a Ocampos i tak wchodził jedynie raptem z ławki, a na skrzydłach akurat najmocniej OM jest obsadzona.

Les Verts też grali w LE z Basel i wygrali. Z absencji to u nich zabraknie Beric (genou), L.Perrin (reprise), Corgnet (reprise), Clerc (reprise), Karamoko (ménisque), Clément (nc), Polomat (reprise), ale na dobrą sprawę najbardziej szkoda tylko kapitana Perrina i może trochę Clerca na prawą obronę.

Marseille : Mandanda (cap) - Isla, Nkoulou, Rolando, Manquillo - L.Diarra, Romao - Cabella, Nkoudou, B.Sarr - Batshuayi
Saint-Etienne : Ruffier - Tabanou, F.Pogba, Bayal (cap), Théophile-Catherine - Selnaes, Pajot, Lemoine - Tannane, Hamouma, Söderlund


Myśląc o tym meczu faworyta ciężko wskazać, niemoc Marsylii na Velodrome jest niesłychana...
Bardziej mnie kusi opcja z obie strzelą @ 1,95 b 365.✅
A może Ty masz jakieś inne zdanie na temat tego meczu
@MarianoVeB?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Co myślicie o meczu Marsylia - Saint Etienne? U siebie OM nie zachwyca, jednak kiedyś pewnie wystrzelą.
Marseille: Mandanda (cap); Isla, Nkoulou, Rolando, Manquillo; L.Diarra, Romao; Cabella, Nkoudou, B.Sarr; Batshuayi
Saint-Etienne: Ruffier; Tabanou, F.Pogba, Bayal (cap), Théophile-Catherine; Selnaes, Pajot, Lemoine; Tannane, Hamouma, Söderlund
Tak wyglądają przewidywane składy na dzisiejszy mecz.
Ciężko po tym co pokazuje w ostatnim czasie Marsylia zaufać im w najmniejszym stopniu.
Obiektywnie na to jednak patrząc trzeba przyznać, że OM miało sporo okazji na gola w meczu z Bilbao. Najlepszą chyba okazją był słupek Floriana T. Thauvin zresztą po meczu wspominał, że trzeba mecze u siebie wygrywać. Mówił też o potrzebie strzelenia w końcu kilku bramek, aby piłkarze dalej czuli mentalną siłę tego klubu jakim jest Marsylia.
Ten mecz z daleka przyciąga BTS. St. Etienne jest w dobrej formie. Zajmują 4 miejsce w tabeli. W ostatnich 5 meczach 4 wygrane, jedna po dogrywce. Mają zdecydowanie siłę i potencjał na strzelenie gola.
Jest jednak coś co zwraca moją uwagę.
Otóż na 14 spotkań rozegranych w Marsylii pomiędzy tymi drużynami Marsylia wygrała 11 razy, a 3 razy padł remis.
To ewidentnie wskazuje, że St.Etienne nie czuje się najlepiej na Velodrome.
Marsylia jest na 11 miejscu w tabeli, ale do 3 miejsca, czyli potencjalnej gry w LM brakuje im ... &quot; tylko &quot; 6 pkt.
Ja dziś zaufam Marsylii, zaufam temu co mówi Thauvin. Według mnie to może być mecz, gdzie nastąpi przełamanie jeśli chodzi o tę niemoc strzelecką.
Moje propozycje :
BTS + over 2,5 gola 2,50 bet365
OM over 1,5 gola 2,10 bet365
 
M 7

marianoveb

Użytkownik
A może Ty masz jakieś inne zdanie na temat tego meczu @MarianoVeB?
Szczerze, to nie oglądam za bardzo ligi francuskiej, bazuje tylko na statystykach i formie z ostatnich spotkań. Oglądałem jednak kawałek meczu z Bilbao, to OM nie wyglądało zbyt dobrze (kilka szans było owszem, ale poza tym styl pozostawiał wiele do życzenia).
Osobiście spróbuje chyba zagrać x2 po kursie 1,85 (całoroczny).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom