>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka LaLiga (31.03 - 3.04.2023)

Status
Zamknięty.
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkania: Elche- Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szczerze, to szedłbym nawet i w 3 bramki na co betfan proponuje kosmiczny kurs 12, ale tu do konkursu podam typ na bramki 2 bo jest to nieco bezpieczniejsze.
Po pierwsze Barcelona gra z Elche. Elche już jest w zasadzie pewne spadku . Zawodnicy pewnie już jak najszybciej chcą skończyć ten sezon. Wielu pewnie myśli już o zmianie klubu. Nie widzę szans na to, żeby się postawili jakkolwiek Barcelonie, która pewnie zmierza po mistrza, dużo strzela i mało traci. Barcelona powinna im zaaplikować kilka goli gdyż Elche bramek traci ogrom.
Po drugie Lewandowski jest na pewno głodny bramek . W 2 meczach reprezentacji ich nie zdobył . Wcześniej w 2 kolejkach ligowych również nic nie strzelił . 4 mecze Lewego bez bramki ? To zdecydowanie za dużo . Zwłaszcza że w tabeli strzelców rywale go gonią i w końcu mogę dogonić.
Po trzecie, jak to zwykle po meczach reprezentacji wylewa się na niego fala hejtu Januszy, że Lewandowski nic nie gra, żeby go nie wystawiać w składzie i takie tam. Polak z pewnością będzie chciał zamknąc usta tym osobom grając dobry mecz i strzelając .
Jedyne co może martwić to to czy spędzi na boisku pełny wymiar czasu, bo chyba ze 4 dni później Barca gra w pucharze króla z Realem, ale myślę, że nawet w ciągu jednej połowy jest w stanie te 2 bramki strzelić.
Proponuję też na to spotkanie następujące typy.
Lewandowski strzeli minimum 3 bramki 12.00 betfan
Barcelona wygra minimum trzema bramkami
3.50
Barcelona wygra minimum 4 bramkami 7.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
jozzy22 560,7K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkania: Elche- Barcelona
Typ: Elche nie strzeli
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna

Kolega wyżej ostro poszedł ale zasadnicze pytanie mnie nurtuje. Czy aby na pewno jest sens rozbijać się o ilość bramek?
Wcale mnie nie zdziwi minimalizm w tym spotkaniu po stronie Barcelony i dowiezione kolejne 0:1
No cóż jeśli nie przytrafi się żaden dziwny faul czy też ręka w polu karnym to typuje , że jednak gospodarze dziś nic nie ustrzelą.
Barca naprawdę w obronie wygląda pewnie przynajmniej z tymi słabszymi i oby nic nie zmieniła przerwa reprezentacyjna.
Ciężko mi uwierzyć żeby Elche było w stanie zagrozić. Są mega słabi i raczej do końca sezonu nic w tym temacie się nie zmieni.
Oby tylko Barca nie zamknęła meczu zbyt szybko bo wówczas rozprężenie może zrobić swoje ale jak będzie to się przekonamy

Wynik: 0:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom