>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27 kolejka Ekstraklasy [8-10.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do spotkania Wisły z Legią to dokładnie najlepiej no bet. Ja zasugerowałem jedynie, że na papierze lekkim faworytem wydaje się być Wisła stąd też m.in stawka 2/10.

Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to pamietajcie, ze mecz w Gdańsku bez udziału publiczności. Zwróćcie jednak też uwagę, że jak Lechia przegra to potem czekają ją pojedynki w Poznaniu i z Wisłą Kraków, w których o punkty będzie znacznie gorzej. Trener Probierz w jednym z wywiadów przyznał, że sporo myśli się w Jadze o tych ujemnych punktach na przyszły sezon, a nie o grze. Dla mnie gospodarze bardziej zmotywowani i to oni powinni sięgnąc po trzy punkty.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: Lechia - Jagiellonia
typ: czy obie strzelą? - NIE
kurs: 1.75
buk: Bwin
analiza:

ostatnie 6 meczów Lechii:
02/05/2009 Orange Ekstraklasa Gornik Zabrze vs. Lechia Gdansk L - 2:0
25/04/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Arka Gdynia W - 2:1
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszawa vs. Lechia Gdansk D - 1:1
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Belchatow L - 1:2
04/04/2009 Orange Ekstraklasa Odra Wodzislaw vs. Lechia Gdansk L - 1:0
22/03/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Polonia Bytom L - 0:1

ostatnie 6 meczów Jagi:
02/05/2009 Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs. Odra Wodzislaw L - 1:2
25/04/2009 Orange Ekstraklasa Slask Wroclaw vs. Jagiellonia Bialystok L - 2:0
19/04/2009 Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs. Ruch Chorzow W - 1:0
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Wisla Krakow vs. Jagiellonia Bialystok L - 1:0
05/04/2009 Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs. LKS Lodz W - 4:0
20/03/2009 Orange Ekstraklasa Piast Gliwice vs. Jagiellonia Bialystok D - 1:1

Dziś o godzinie 17.45 w Gdańsku dojdzie do pierwszego meczu 27. kolejki polskiej Ekstraklasy. Miejscowa Lechia podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Faworytem tego spotkania są gospodarze mimo iż nie znzajdują się oni w dobrej formie - w ostatnich 6 ligowych meczach zdobyli ledwie 4 punkty. Goście jednak w ostatnich 6 meczach 7 punktów ale 2 porażki z rzędu. Do tego jak już dobrze wiadomo Jaga która zajmuje 7. miejsce w tabeli nie gra najlepiej na wyjazdach i w tym sezonie na cudzych obiektach zgromadziła jedynie 5 punktów ale ani razu nie wygrała. Co ciekawe, Jagiellonia nadal jest zagrożona spadkiem więc nie może sobie odpuszczać meczów mimo że znajdują się w górnej części tabeli. Gospodarze ostatnio wygrali na własnym boisku w derbach Pomorza z Arką 2-1 jednak dziś zagrają czy pustych trybunach co może trochę osłabić zapał broniących się przed spadkiem i zajmujących 13. miejsce Lechitów. W Białymstoku Jagiellonia wygrała 2-0, natomiast w Pucharze Polski Jaga jesienią wygrała właśnie w Gdańsku 1-0 co można było uznać za niespodziankę patrząc na grę wyjazdową Jagi. Ogólnie 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się wynikami gdzie gole strzelała tylko jedna z drużyn i myślę że dziś będzie podobnie i że znów Jagiellonia wygra w Gdańsku i odczaruje tą swoją złą passę. Mój typ: 0-1
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Dla mnie natomiast szlagier sezonu jest jak najbardziej na BET. Ogladalem ok 5,6 spotkan Legii w tej rundzie i poziom ich gry jest zenujacy. To druzyna bez charakteru i bez lidera. Gdyby nie b. dobra obrona (Mucha, Astiz, Choto) byliby w srodku tabeli. Biorac pod uwage, ze Wisla gra u siebie ofensywnie i z rozmachem nie widze innego rozstrzygniecia niz pewne zwyciestwo gospodarzy. Poza tym w srode Legia grala puchar, ktorego nie odpuscila. Z handi na Wiselke jest kurs ok 3,6, a 2:0 to dla mnie wynik bardzo prawdopodobny.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Wrócił Rengifo to gra Lecha w ofensywie powinna wyglądać trochę inaczej. Lewandowski będzie miał inne zadania, a w takiej roli kiedy ma jeszcze kogoś takiego jak Rengifo przed sobą sprawdza się najlepiej. Podopieczni Smudy grali trudny mecz w półfinale Pucharu Polski na dodatek z dogrywką i to może być widoczne w ich grze, aczkolwiek nie musi. Lech bramki strzelać potrafi i nawet jak zespołowi nie idzie to tą jedną ktoś zdobyć potrafi. Mimo, że jego ostanie występy są słabe to stałe fragmenty nadal są mocną stroną - mowa oczywiście o Stiliciu. Są wspominani napastnicy, a także dynamiczny Peszko czy też dobrze grający głową Arboleda. Lech minimum jedną bramkę zdobyć powinien. Śląsk ? Zagra przede wszystkim bez Sebastiana Mili, który jest dyrygentem gry tego zespołu, ale mimo, że bez niego to nadal potrafi grać ładnie w piłkę. Obecnie rolę reżysera gry przejął Sebastian Dudek i wywiazuje się z niej naprawdę dobrze. Dobrą dyspozycję potwierdza Vuk Sotirovic oraz Tomasz Szewczuk. Problem jest w defensywie, która popełnia sporo błędów tak jak choćby przed tygodniem w Gdyni gdzie mimo trzech strzelonych, Śląsk stracił takze trzy bramki. Jestem zdania, że w dniu dzisiejszym Śląsk postawi twardy opór Lechowi, a wspominanie zawodnicy + może bracia Gancarczykowie potwierdzą, że są w niezłej dyspozycji (w przypadku Janusza niekoniecznie, bo akurat on gra słabo, ale przebojowy jest). Natomiast Lech bramkę strzelić powinien, tylko czy znów mecz z ich udziałem nie skończy się wynikiem 1:1 ? Wszyscy w Poznaniu mają nadzieję, że nie. Ja nie podejmuje się typowania końcowego rezultatu, ale z typerskiego punktu widzenia wydaje się, że dobrym typem jest obie strzelą co też własnie wybieram.
Mój typ: Obie drużyny strzelą gola - 1,70 w Tobet (4/10)
 
zeus99 0

zeus99

Użytkownik
Od siebie dodam że w Fortunie spotkałem się z typem że Mila bramki nie strzeli za kurs 1,08,niby nic dużego ale w moim przypadku wyszło to 3-4 zł a dla kogoś grającego grubiej może przynieść te kilkanaście złoty do ewentualnej wygranej.Oczywiście Mila nie zagra w tym spotkaniu;)
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
jak nie zagra to kurs się nie liczy.
kursy strzeli/ nie strzeli są brane tylko pod uwage jeśli piłkarz wyjdzie na boisko inaczej liczone po kursie 1

a myslales ze jestes sprytny :)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Śląsk Wrocław 0:2 Lech Poznań


Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Ekstraklasie. Śląsk Wrocław podejmować będzie Lecha Poznań. Ekipa prowadzona przez trenera Ryszarda Tarasiewicza obecnie zajmuje 6 miejsce i wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu również będzie na tej samej pozycji. Do 5 Polonii tracą 6 punktów i mają 9 punktów przewagi nad 7 Polonią. Natomiast Lech zajmuje 3 miejsce. Do 2 Wisły traci punkt a do prowadzącej Legii 3 punkty. Jak wiemy obie drużyny zmierzą się ze sobą jutro a więc w przypadku remisu i zwycięstwa Kolejorza, ekipa z Poznania skoczy na drugie miejsce i będzie tracić punkt do Legii. Ale żeby móc liczyć na potknięcie rywali trzeba najpierw wygrać dzisiejsze spotkanie ze Śląskiem – a jak zapowiada trener Tarasiewicz, nie zamierzają odpuszczać spotkania i zagrają o 3 punkty. Jednak patrząc na ostatnie wyniki drużyny z Wrocławia można mieć wątpliwości czy będzie to łatwe zadanie do wykonania. W ostatniej kolejce zremisowali z Arką 3:3, kolejkę wcześniej pokonali Jagiellonię 2:0 a jeszcze wcześniej zremisowali 1:1 z Cracovią. Więc teoretycznie Lech nie powinien mieć tak trudno. Ale czemu tylko teoretycznie? Otóż, dlatego, że ostatnio coś brakuje energii tej lokomotywie z Poznania. Ostatnia kolejka remis 1:1 z Ruchem, wcześniejsze wyniki: 1:1 z Legią, 1:1 z ŁKSem, 1:2 z Piastem, 1:1 z Wisłą, 0:0 z Arką i … 1:1 z Górnikiem. Jednym słowem na ostatnie 7 spotkań 5 zakończyło się remisami 1:1 ! Czyżby piłkarze Lecha chcieli sobie dorobić stawiając DW ? Jednak uważam, że dziś trener Franciszek Smuda zadba o odpowiednią mobilizację, bo jest to tak naprawdę ostatni dzwonek na to by zachować sobie szanse na tytuł. A już na pewno mecz nie zakończy się wynikiem 1:1 (przypomnę, że ostatni ligowy pojedynek Lecha ze Śląskiem zakończył się … remisem 1:1).
Jeśli chodzi o kontuzje to w drużynie gospodarzy nie zobaczymy dziś Sebastiana Mili, Jarosława Fojuta oraz pauzującego za kartki Krzysztofa Wołczka. Większy ból głowy ma natomiast Franciszek Smuda. Na boisko nie będzie mógł posłać Grzegorza Wojtkowiaka, Bartosz Bosackiego, Ivana Djurdjevicia oraz Luiza Henriqueza. A to oznacza, że Kolejorz może mieć problemy z obroną własnej bramki. Pocieszeniem dla trenera i kibiców jest na pewno powrót Hernana Rengifo. Uważam, że dzisiaj Lech w końcu przełamie swoją ostatnią serię i zdobędzie dzisiaj 3 punkty. Tym bardziej, że rywal nie walczy już o nic i może nie walczyć do upadłego o zwycięstwo. Kolejną zaletą takiej sytuacji jest fakt, że Śląsk powinien zagrać ofensywnie co pozwoli Kolejorzowi rozwinąć skrzydła. Dodatkowo do typu na Lecha zachęca kurs (ponad 2.00), który jest adekwatny do ryzyka.
Moje propozycje:
Lech (około 2.10) ✅
over 2.5 bramki (około 1.90) ⛔
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 2,00

Taki kurs biore z pocalowaniem raczki. Wisle ma straszyc w ataku Takesure Chinyama, z calym szacunkiem ale dla mnie ten zawodnik jest chodzaca glupota na boisku ktoremu czasem sie cos wydarzy. Jakim cudem strzelil tyle goli nie wiem ale nie ktorego jego strzaly powalaja na kolana... ze smiechu. Po za tym nie zagraja Inaki Descarga i Jakub Rzeźniczak. Defensywa wiec troche w rozyspce, po za tym to o czym wspomnial Ge(L)o - Astiz bez formy, Choto popelnia ostatnio sporo bledow, no i Kielbowicz. Na szybkich Brozka, Boguskiego, Maleckiego to moze byc za malo i bedzie. Po za tym Giza jak zwykle ma problemy by trafic do bramki z prostych pozycji, Roger gra padake a Wisla moze liczyc na Siglara i Piotra Brozka. Oni na pewno pociagna nie jedna akcje wlaczajac sie po skrzydle. Do tego dochodzi Marcelo niezywkle gorzny przy stalych fragmentach gry, nie mozna tez zapomniec o przebojowym Diazie czy jak zawsze ostro i ambitnie czyszczacym wszystko z tyly Sobolewskim. Wisla walczy o tytul, ostatnie mecze ma zdecydowanie lepsze od Legii, do tego dochodzi atut wlasnego boiska, chec rewanzu za mecz w Warszawie. Nie widze atutow ktore moga przemaiwac ze Legia bedzie wstanie ugrac chociazby 1 pkt.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Prosze o jak najwiecej zwolennikow grania na Wisłe kto jeszcze nie zdazyl napisac tutaj zwyciestwa Wisly czy zwyciestwa do przerwy wygranej z handicapem to pisac!Mała masówa juz jest a wiadomo jak masowy sie koncza.Niewatpliwie hit kolejki i chyba hit wiosny w naszej lidze.I jak gdzies wyzej napisalem w tym temacie o remisie w tym meczu tak i bede sie trzymal dalej a kolejny malutki powod jaki kieruje mnie do remisu to to ze w tej kolejne naszej przepieknej ligi ???? nie bylo jeszcze zadnego remisu.Wedlug mnie wszystko pieknie sie sklada zeby ten remis padl wlasnie w meczu Wisly z Legia(czytaj gdzies moj post wyzej).Ale cos konkretniej napisze o tym meczu jutro popoludniu
 
S 378

songo

Użytkownik
Warto zauważyć, że Legia za kadencji Urbana ma bardzo dobry bilans potyczek z krakusami.
Na 7 meczy przegrali tylko raz i to był pierwszy pojedynek Urbana z Wisłą. W pozostałych sześciu meczach cztery razy wygrali i dwa razy zremisowali. Mały kompleksik z pewnością powstał, który dziś może być jeszcze bardziej pogłębiony.
Legia faktycznie gra żenującą piłkę, ale jest do bólu skuteczna.
Nadmienić trzeba, że z mocnymi rywalamil egioniści zwykle grają dobrze i bardzo rzadko przegrywają. Dziś spodziewam się remisu, bądź jednobramkowej wygranej gospodarzy. Granie hc na Wisłę mija się z celem, bo procentowe szanse na dwubramkowe zwycietwo Wisły oscyluja w granicach zera.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽WISŁA KRAKÓW-LEGIA WARSZAWA Typ : 1 @ 2,05 bet365 (8/10)✅1:0​

Niewątpliwie to na pierwszy rzut oka hit wiosny. Jednak jak się bliżej przyjrzymy widac w tym meczu tylko jednego zwycięzce. Są nimi gracze Białej Gwiazdy. Patrząc jednak w tabele tego nei dostrzegamy, bo tam liderem ciągle są Warszawiacy z 2pkt przewagi nad Wisłą. Ale trzeba sobie powiedziec że Legia w ostatnich meczach gra niesamowitą kaszane. W poprzedniej kolejce nie zasługiwala napewno na 3pkt w meczu z ŁKS, ktore podarował im Sierant w 93min strzelając samobuja! W tym meczu Legia oddała tylko 2 celne strzały na bramke. Czy tak może grac mistrz? W meczu z Lechem tydzień wcześniej dobrze wyglądali tylko przez ok 30min 1 połowy. Wtedy mieli inicjatywe i pare sytuacji. JEdnak im dalej w mecz to Kolejorz mial przewage i wyborne sytuacje. Ogólnie Legia tak jak mówie bardzo szczęśliwie albo wygrywa albo remisuje, a pkt im w tabeli przybywają. Porażki z Ruchem w Pucharze Polski dolały czary goryczy do ich stylu gry. Roger spaceruje po boisku, Chinyama nie umie porządnie kopnąc piłki, aż nie chce mi się wierzyc że ten gracz ma byc królem strzelców:eek: Przeciez to tylko uwydatnia jeszcze bardziej jak nasza liga jest słaba, skoro taki gracz ma byc najlepszym snajperem. W dzisiejszym meczu Legia zagra bez Rzeźniczaka który pauzuje za kartki. Dużym problemem bedzie dla Urbana obsada prawej obrony bo ten który miał go zastąpic Inaki Descarga doznał kontuzji.

Co do Wisły to przydarzyła jej się wpadka z Piastem w Gliwicach ale starali się neisamowicie. Oddali mnóstwo strzałow na bramke , ale wynik to tylko wina ich nieskutecznosci. Legia nawet w dwoch meczach nie doszła do tylu sytuacji :pWczesniej potyczka z Górnikiem Zabrze przy Reymonta i 3:1. W tych dwóch meczach Wisla oddała 40 strzałow na bramke rywala ! SKutecznosc marna ale przynajmniej są sytuacje. W Wiśle zabraknie Baszczyńskiego który odniósł kontuzje. Jego zastąpi Peter Singlar. W dodatku atutem jest Paweł Brożek, ktory w porównaniu z Chinyama nie kopie jak trampkarz :p Jest o wiele lepszym piłkarzem i bardziej klasowym. POnadto Boguski to również plus na korzysc gospodarzy, no i obrona z Głowackim i Marcelo na czele. Także środek pola czyli Sobolewski z Diazem. Gra Wisły o wiele lepiej wygląda i można wierzyc że na dzisiejszy mecz przyjdize i skutecznosc. Legia nie zasługuje z taką grą na bycie mistrzem obiektywnie patrząc. A po kursie 2,05 jaki dzisiaj zobaczylem na bet365 postawnowiłem śmiało stawiac na gospodarzy tego meczu. Wczoraj jak pisano w tym temacie było już tylko 1,90 ale powyżej 2 warto postawic;)

Wisła na Reymonta nie przegrala z Legią od sezonu 1998/99 patrząc tylko na mecze ligowe. A ostatnie 5 potyczek to 4 wygrane i 1 remis. Wogóle Wisla najlepiej ze wszystkich zespołów wykorzystuje atut jakim jest własne boisko. Mimo że doznali jednej porażki to zdobyli u siebie 34pkt- najwięcej ze wszystkich zespołow. Co tu dużo mówic. WIsla prezentuje się lepiej na tą chwile i to poprostu musi tylko potwierdzic w dzisiejszym meczu;)


On już powinien znalesc sposób na Jana Muche;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dla mnie zespół Legii jest kompletnym nieporozumieniem znaczy chodzi mi o pozycje jaką zajmuje w lidze..... i nawet tak mówią warszawscy dziennikarze i komentatorzy w warszawskim canal+... z taką grą nie zasługują na mistrzostwo...
pamietam wywiad z Chinyjamą jak mu zadano pytanie czy woli zostac krolem strzelcow czy zdobyc mistrzostwo.... a on zaczal sie smiac i nie wiedzial co powiedziec dlugo sie zastanawiajac powiedzial ze mistrzostwo ale korona strzelcow jest dla niego bardzo wazna.... dla mnie to zawodnik ktory tylko chce sie wybic z naszej rodzimej kopanej a nie gra dla druzyny - co zreszta pokazuje czesto robiac glupoty z pilka zamiast podac ja do kolegi...
i przewiduje ze w takim meczu bedzie mu bardziej zalezalo na pokazaniu jaka on to nie jest gwiazda niz na Legii...
do boju WISEŁKO....
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
POLECAM JESZCZE TYP
RUCH - PIAST
under 2,5 1,50
bet365
(7/10)
ruch u siebie under/over jest 9/4
piast na wyjezdzie ma 12/1
jak widac piast jedzie na wyjazd po to aby jak najmniej stracic a co za tym idzie mlo strzela....
po zmianie trenera ruch w 3 meczach z legiax2 oraz z lechem stracil 1 gola !!! jak widac doskonale zoorganizowana defensywa......
mysle ze padnie tu 1 gol i ruch wygra 1-0
polecam tez ruch typ 1 2,00 bet365 (5/10)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dziekujemy ,,,,,,,dziekujemy,,,,,,,,,
wiecie dla kogo to????
dla chinyjamy.....
tak jak pisalem wczesniej ten samolób przegrał mistrzostwo legiii....
mogł im dac remis albo i win ale co raz nie trafil w sytuacji 100% (nie sorry 200%) ale co piłka odbiła się jak od drewna...
jakby legia miała takiego brożka byłaby mistrzem na bank..... ale co ma bardzo samolubnego chimyjame któremu zalezy na wlasnej karierze a nie na lidze.....
co wiecej przytocze wywiad iwanskiego w przerwie :
nie mozemy strzelic majac pare doskonalych akcji ale co gorsze sami bronimy swoje strzalu.... (chodzilo oczywiscie o super lidera strzelcow naszej ligi chinyjame ktory nie dosc ze nie moze strzelic gola to jeszcze stara sie przeszkadzac kolegom,)....
wisla zagrala koncowke tragicznie bo obrona sie rozsypala razem z linia piomocy......
ale coz MAMY LIDERA i to jest najwazniejsze.....
(pozdrowienia dla niedowiarków z warszawy ktorzy nie wierzyli w win wisełki)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Potwierdzam, ze Legii przydalby sie wreszcie jakis dobry napastnik (pisze to mimo mojej sympatii dla tejksiura)... niestety bardzo ciezko jest w naszej lidze o skutecznego strzelca a za takiego na pewno nie uwazam Brozka, szcczerze mowiac uwazam go za najbardziej przereklamowanego zawodnika naszej &#39;ekstraklasy&#39;... Z Chinyamą jest tak ze potrafi niesamowicie strzelic, przyjac jednak przez wiekszosc czasu bardziej przeszkadza kolegom... coz bylby dobrym zmiennikiem jednak jednak jako kluczowego snajpera widzialbym kogos pokroju Lewandowskiego. Moze Sagan wroci :p
A ty buzero mimo wszystko niepotrzebnie sie napinasz bo szczerze mowiac jakos nie widze wisly na 1 miejscu na koniec sezonu...
Na koniec takie male przemyslenie: kto by nas nie reprezentowal w europie to i tak bedzie kolejna kompromitacja
E: Bez przesady praca sedziego nie byla zla... a co do Borysika, wiadomo ze to jest walka i moim zdaniem dobrze ze nie odkladal nogi... przeciez obecny futbol jest bardzo silowy i inaczej grac nie mozna...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie moge zrozumiec dzis tego meczu a dokladnie tego co robil sedzia... po pierwsze - Zienczuk ewidetnie kopniety w polu karnym, czysta jedenastka o czym nawet wspomnieli w tym zenujacym programie &#39;Szybka pilka&#39;, druga sprawa jeszcze gorsza - Borysiuk zalatwil i Sobolewskiego i Boguskiego i nie dostal kartki, takich gowniarzy trzeba temperowac bo pozniej beda po prostu boiskowymi chamami! na szczescie Boguski nie ma zlamanej nogi a &#39;tylko&#39; uszkodzony staw. Baszczu, Boguski, Sobol, Marcelo, nie dawno Brozio - niezly szpital.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sedzia moze nie idealnie ale jak na polska lige to calkiem przyzwoicie ten mecz prowadzil. Sobol i Marcelo to kontuzje &#39;miesniowe&#39; wiec jest nadzieja ze juz na nastepna kolejke beda gotowi. &#39;Dziki&#39; mocne skrecenie stawu skokowego wiec raczej odpocznie ale &#39;Pepe&#39; nie gra najgorzej (brak jedynie skutecznosci) wiec bedzie go kim zastapic. Jesli sprawy z kontuzjami potocza sie tak jak sie tego spodziewam to Wisla nie wypusci juz Mistrza. Martwi to ze Brozek drugi raz przeszedl obok meczu (jedna sytuacja w drugiej polowie) ale dzis byl pieczolowicie kryty przez jeden z czolowych duetow stoperow w lidze (nawet pomimo troche slabszej dyspozycji Astiza).

Sam mecz ogolnie rozczarowal mnie nieco poziomem. W pierwszej polowie Legia nie istniala, Cziniama nie mial sztycha przy Glowackim i Marcelo, Biala Gwiazda cos konstruowala ale to za malo, z tak slabo grajaca Legia powinni juz przed przerwa wyjsc na 2-0 i spokojnie to kontrolowac. W drugiej polowie Legia zaczela grac lepiej a Wisla sie posypala (kontuzje) ale ogolnie zasluzone zwyciestwo.

Mlodziez dzis troche pograla, pierwsza polowa bardzo dobra w wykonaniu Maleckiego (musi popracowac jeszcze nad dokladnoscia podan, Skorza kazal mu ciagle grac na drugi slupek ale On wszystko przerzucal) a w drugiej czesci kilka bardzo ladnych akcji pokazal Rybus (nie zaszkodzily mu te Desperadosy specjanie ???? )
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ja powiem że ogólnie poziom naszej ligi jest coraz słabszy. Tylko takie przebłyski jak w tym sezonie Lech mogą na nas na arenie międzynarodowej ratować. O LM nawet nie ma co marzyć. Wielka trójca: Wisła Legia Lech prezentują kiepski poziom. Wisła Lech jeszcze rzadko dobry mecz zagrają ale to co gra Legia to już jest po prostu żenada. Jak sobie przypomne cytat pewnego użytkownika &quot;Legia grająca w hiszpańskim stylu&quot; to ryczę ze śmiechu.
Cd strzelców... Brożek akurat jest bardzo dobrym zawodnikiem i potrafi profesjonalnie wykończyć akcje. Lewandowski owszem strzela bramki ale przy wielu sytuacjach prezentuje się jak drewno. Nad techniką to on musi popracować. Chinyama znowu to potworny egoista. Czasem coś dobrze zrobi (w końcu ma te 17 bramek) a czasem zwala nieprawdopodobne sytuacje jak dziś. Z tej trójki liderów najlepiej wygląda Brożek.

W kwestii mistrzostwa to nie kapuje napinki Buzero (troche avatar tłumaczy) bo lider to nie mistrz. Wisła Legia i Lech mają trudny terminarz i łatwo im nie będzie. Bankowo każdy potraci jeszcze punkty. Zwłaszcza Wisła w której robi się niezły szpital.

Po tej kolejce stwierdzam że spadnie Górnik i Cracovia (ale odkrycie). Górnik walczy tylko u siebie i też nie zawsze choć za wczoraj ich usprawiedliwiam bo ŁKS w zamian za pieniądze to chyba by i Barcelonę ograł ???? Cracovia z kolei przechodzi obok przez pół meczu a z takim podejściem to w I lidze witamy.

Jagielloni mi trochę szkoda bo za rok spadną. -10punktów do odrobienia + przeskoczenie rywali będzie niezwykle trudne.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
POLECAM JESZCZE TYP

RUCH - PIAST
under 2,5 1,50
bet365
(7/10)✅✅✅


polecam tez ruch typ 1 2,00 bet365 (5/10)⛔

underek bez problemowo natomiast to ze ruch nie strzelil tego to nie zrozumie ....taka przewaga.... i nic ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom