>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

27. kolejka Bundesligi (25.03-26.03)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Augsburg - Bayer Leverkusen , Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,900 - Bet365, stawka: 5/10

Kurde wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ostatnia propozycja na dziś też powinna niby łatwo wejść. Dobry arbiter, obie ekipy w niezłej (ale nie wybitnej formie) z przewagą grającego u siebie Augsburga , a także to, że arbitrem będzie Kinhöfer ze średnią 4,73 na spotkanie. Czego chcieć więcej? Chyba tylko wygranej...
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Hoffenheim- Hannover
Over w tym meczu jest niemal pewny, patrząc na styl gry i ostatnie wyniki Hoffenheim, ale zgadzam się w 100% z użytkownikiem marqs3lby aby nie podawać tych samych typów bo to bez sensu. Ja zaproponuje coś innego na to spotkanie co zwróciło moja uwagę a mianowicie rzuty rożne. Bukmacher Bet365 wystawił moim zdaniem śmieszną linię na ten mecz, Hoffenheim powyżej 4.5 rożnych po kursie 1.72. Zaraz, zaraz drużyna, która gra mega ofensywny futbol, każda piłka jest grana do przodu, mało rozgrywania w środku boiska i tylko taka linia? Jak dla mnie promocja!! Teraz przejdzmy może troche do statystyk( nie lubie o nich opierać swoich typów ale warto napewno o nich wspomnieć bo są naprawde imponujące). Na ostatnie 5 meczów u siebie drużyna Wieśniaków zdołała nabić 41 rzuty rożne, co daje nam średnią na mecz ponad 8!!! Drużyna z południowej części Niemiec u siebie gra bardzo otwarty futbol i licze również na taki dzisiaj. Oglądając czasami mecze Hoffenheim zauważyłem, że Volland i Salihovic bardzo często schodzą do skrzydeł próbując przedostać się w pole karne przeciwnika co często kończy rzutem rożnym. Dokładając do tego mega ofensywny styl gry drużyny Wieśniaków+ to że grają przed własną publicznością myśle, że taka linia powinna wejść bez problemu. Sam zagrałem to grubiej w dubelku z overem 2.5+ w tym meczu ( w Bet365 można łączyć takie zakłady) i wyszło mi całkiem fajne Ako.

Hoffenheim over 4.5 rożne [email protected]✅
Over 2.5 goli [email protected]✅
AKO: 2.59 ✅✅✅ easy !!

Pozdrawiam!!!
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Nurnberg - Stuttgart

Jeden z ważniejszych meczy dla obu ekip ,gdyż do końca ligi zostało tylko 6 kolejek. Według mnie walka o utrzymanie odbędzie się pomiędzy 5 zespołami , a powyższe dwa zespoły są w tej piątce. Duża stawka spotkania i ewentualna wygrana któregoś z zespołów przybliży ich do utrzymania. Dla mnie jest to idealnie spotkanie aby zagrać kartki . Sporo osób ominęło to spotkanie a ja sądzę iż linia jaką wystawił bet365 czyli 4 zostanie pokryta. Sędziował będzie Tobias Welz ,który w ostatnich kolejkach nie pokazał zbyt wiele kartek ale wcześniej notował średnio po 4 kartki . Ostatnio sędziował spotkanie Freiburga z Werderem i to ,że pokazał tylko 3 kartki zostanie jego tajemnicą, bardzo oszczędzał zawodników. Dziś powinno być zupełnie inaczej . Gospodarze grając u siebie notują w tym roku średnio 2 kartki na spotkanie a ogólnie w 26 spotkaniach to 2,69 kartki na mecz. Goście mają znacznie większą średnio bo aż 3 kartki na spotkanie. Jeśli sędzia nie odwali żadnego cyrku to typ powinien wejść spokojnie.


Hamburg - Freiburg

Kolejne dwa zespoły ,które mają nóż na gardle i walczą o utrzymanie także nie będę się rozpisywał co do ich sytuacji wystarczy zaglądnąć w tabele. Tak jak w wyżej wymienionym meczu gram kartki tak też tutaj idę w tym kierunku. Linia jest ta sama bo 4 kartki . Sędziował będzie Deniz Aytekin ,który średnio pokazuje 4 kartki na spotkanie. Mecz dużej wagi więc nie będzie kalkulowania z oby stron i nikt nogi nie odstawi w tym spotkanie. Jeśli miałbym przedstawiać średnio obu zespołów to Freiburg ma dość niską ale tutaj w tym spotkaniu dla mnie wyjadą z 2-3 kartkami . Polecam i powodzenia.


TYPY:
Nurnberg - Stuttgart | over 4 kartki azjan @ 1,90
Hamburg - Freiburg | over 4 kartki azjan @ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom