>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Bundesligi (22.05 - 24.05.2020)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - RB Lipsk
Typ: Mainz over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
W tym meczu murowanym kandydatem do zwyciestwa jest ekipa gosci dlatego dobrym pomyslem wg mnie jest pogranie kartek w kierunku gospodarzy. Tym bardziej, ze Mainz zajmuje miejsce w tabeli tuz nad strefa spadkowa wiec musza tutaj sie postarac o jak najlepszy wynik. Sedzia meczu bedzie Markus Schmidt ze srednia 4.16 kartki na mecz co jest calkiem niezle jesli chodzi o realia Bundesligi. Probuje!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
kryszan010 5,1K

kryszan010

Użytkownik
Köln - Fortuna Dusseldorf
Powyżej 5.5 kartek (czerwona kartka=2) @2.60 forBet
Fortuna Dusseldorf powyżej 2.5 żółtych kartek @2.40 forBet

Derby Renu pomiędzy Köln a Dusseldorf, zapowiada się bardzo ciekawe starcie, ja w tym meczu jak w każdym spotkaniu derbowym liczę na dużą liczbę kartek.
Fortuna każdy mecz będzie teraz grała jak o życie, bo sytuacja w tabeli staję się coraz mniej ciekawa. Wczoraj wygrał Werder i zbliżył się na 2 punkty do Fortuny która znajduje się na miejscu barażowym. Także w Dusseldorfie coraz bardziej nerwowo i spodziewam się dużo walki w tym meczu, bo to spotkanie derbowe i dla obu drużyn bardzo prestiżowe.
Sędzia tego meczu jest Benjamin Cortus, który w tym sezonie Bundesligi sędziował 9 meczów i pokazał w nich 31 żółtych kartek. Nie jest to dużo, ale jak sobie zobaczyłem jakie spotkania sędziował i jakie były wyniki tych meczy to można zobaczyć, że jak mecz jest na styku i drużyny na podobnym poziomie to pokazuje dużo kartek jak np. w meczach:
Lipsk - Frankfurt 2-1 5 żółtych kartek
Wolfsburg - Hoffenheim 1-1 6 żółtych kartek
Werder - Schalke 1-2
5 żółtych kartek
Dusseldorf - Union Berlin 2-1 6 żółtych kartek
 
Ostatnia edycja:
R 961

rabatko

Użytkownik
Köln - Fortuna Dusseldorf
Powyżej 5.5 kartek (czerwona kartka=2) @2.60 forBet
Fortuna Dusseldorf powyżej 2.5 żółtych kartek @2.40 forBet

Derby Renu pomiędzy Köln a Dusseldorf, zapowiada się bardzo ciekawe starcie, ja w tym meczu jak w każdym spotkaniu derbowym liczę na dużą liczbę kartek.
Fortuna każdy mecz będzie teraz grała jak o życie, bo sytuacja w tabeli staję się coraz mniej ciekawa. Wczoraj wygrał Werder i zbliżył się na 2 punkty do Fortuny która znajduje się na miejscu barażowym. Także w Dusseldorfie coraz bardziej nerwowo i spodziewam się dużo walki w tym meczu, bo to spotkanie derbowe i dla obu drużyn bardzo prestiżowe.
Sędzia tego meczu jest Benjamin Cortus, który w tym sezonie Bundesligi sędziował 9 meczów i pokazał w nich 31 żółtych kartek. Nie jest to dużo, ale jak sobie zobaczyłem jakie spotkania sędziował i jakie były wyniki tych meczy to można zobaczyć, że jak mecz jest na styku i drużyny na podobnym poziomie to pokazuje dużo kartek jak np. w meczach:
Lipsk - Frankfurt 2-1 5 żółtych kartek
Wolfsburg - Hoffenheim 1-1 6 żółtych kartek
Werder - Schalke 1-2
5 żółtych kartek
Dusseldorf - Union Berlin 2-1 6 żółtych kartek
Oj te ŻK! Najpierw Borusia-Schalke derby tylko 4ŻK, Herta-Union derby tylko 3 ŻK! Żeby teraz wyszło!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom