>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

27. kolejka 1. Bundesligi (19-21.03.2010r.)

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Koln-Borussia M.
Co do meczu, graja ze soba dwie druzyny klasy sredniej w tej lidze (jezeli mozna tak to ujac). Kolonia traci 3kt do dzisiejszego przeciwnika i po dobrych ostatnich meczach (nie liczac z mainz) beda chceli dzis wywalczyc komplet punktow ale czy to im sie uda? M&#39;gldbach jest druzyna nieobliczalna, potrafia u siebie pokonac breme 4-3 i przegrac na wlasnym boisku 0-4 z wilkami. Na wyjezdzie nie prezentuja sie zbyt dobrze, ponadto od 2 spotkan nie strzelili bramki. Jest to mecz ciezki do typowania 1x2, sadze ze mecz bedzie otwarty i padnie duzo bramek. Przewiduje wynik: 2-1, 2-2, 3-2.
Moje propozycje:
Over 2,5 - 2,05 bet365 ⛔
Over 3,5 - 3,75 bet365 ⛔
Obie Strzela ✅
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
popieram typ kolegi na over 2,5 w meczu Koln-Borussia M,ofensywny styl gospodarzy i nieobliczalni goscie to dobry typ na duza ilosc bramek.Ja takze nie stawialbym na 1x2,gdyz te druzyny zaskakuja i najpewniejszy bedzie overek.⛔
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: 1.FC Koln - M gladbach
Typ: Over 2,5 ⛔
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Piątkowe spotkanie 27 kolejki niemieckiej 1Bundesligi w którym ekipa FC Koln podejmie gości z Gladbach. Czysto statystycznie: gospodarze mają w tym sezonie więcej wyników underowych ale osiągają je zwykle w meczach wyjazdowych, na 16 underów az 10 było na wyjezdzie. U siebie mieli 7 wyników overowych. Natomiast goście mają w całym sezonie az 17 meczy z wynikiem overowym z czego 10 z nich mieli w meczach wyjazdowych. Dodatkowo obydwie drużyny nie będą kalkulować i zagraja o zwyciestwo, gospodarze moze wreszcie sie przełamią i strzelą pare bramek gościom którzy w ostatnich 7 meczach stracili ich az 7, natomiast goscie beda chcieli wygrac by odkupic kibicom ostatnia porazke z &quot;Wilkami&quot; u siebie 0:4. Chociaż buki dają wieksze szanse na under w tym spotkaniu to ja gram na over bo jest na to duża szansa po dobtym kursie.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Werder- Bochum X2 3.0⛔
Werder walczyl w LE do upadlego, w dodatku i tak odpadl. Poltora dnia przerwy przed kolejnym meczem to nawet dla niemieckich profesjonalistow zbyt malo na pelna regeneracje. Poza tym Werder u siebie gra slabo, a Bochum walczy o utrzymanie. Dla bardziej powsciagliwych polecam zagrac handi -2 Werderu na Bochum, kurs ok. 1.7✅.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja dośc krótko bo nie lubię się wypowiadac na temat ligi której nie lubie , ale zauważyłem, że zdecydowanie się opłaca zagrać Under 2,5 w meczu Werderu. Wykończeni fizycznie piłkarze mają niecałe 2 dni na odpoczynek a do tego świadomość odpadnięcia z rozgrywek bo ogromnej walce, która może dobić zawodników. Bochum może się ostro bronic a Werder może zrezygnowany nie chcieć pakować rywalom kilku bramek. Może wygrają, może będzie remis ale na 3 bramki raczej nie mam co liczyć.
 
... 0

...

Użytkownik
Ja polecam dzisiaj grę na Bayern, kurs oscyluje w granicach 1.5. Osatatnio w lidze im nie szło, a przecież mistrza zdobyć muszą. Stadion Eintrachtu nie był dla nich nigdy wygodnym miejscem(na 39 spotkań 19 przegrali!) jednak dzisiaj gospodarze są zdziesiątkowani. Nie zagrają: Vasoski, Bajramovic, Amanatidis, Liberopoulos, Ochs, Franz, Teber! W drużynie z Bawarii jedyną odczuwalną stratą jest Mario Gomez, ale będą Olic, Muller, Schweinsteinger, Robben i myślę, że dadzą radę.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
ja dośc krótko bo nie lubię się wypowiadac na temat ligi której nie lubie , ale zauważyłem, że zdecydowanie się opłaca zagrać Under 2,5 w meczu Werderu. Wykończeni fizycznie piłkarze mają niecałe 2 dni na odpoczynek a do tego świadomość odpadnięcia z rozgrywek bo ogromnej walce, która może dobić zawodników. Bochum może się ostro bronic a Werder może zrezygnowany nie chcieć pakować rywalom kilku bramek. Może wygrają, może będzie remis ale na 3 bramki raczej nie mam co liczyć.
Bochum dobrze bronić? Werder zrezygnowany?
Brzmi to niemal tak jak &quot;Werder gra dobrze w defensywie&quot; czyli bez sensu.
Bochum nie ma takiej obrony, żeby się dobrze bronić, popełniają sporo błędów a swoją siłę, oczywiście przeliczaną odpowiednio do klasy zespołu, mają raczej w pomocy. Nic więcej ich nie wyróżnia, może to, że łatwo ich szybko rozmontować prostymi kombinacjami.
W Bremie zabraknie tylko Hunta teraz, za niego Bargfrede zagra, który już w tym sezonie dobrze w kilkunastu spotkaniach zagrał.
Werder ma problemy w defensywie, ale też niesamowity ciąg na bramkę a do tego jeśli mnie pamięć nie zawodzi to po pucharowych meczach w lidze grają zwykle dobrze bądź bardzo dobrze.
Bochum to nie ta liga na Werder, może ich podenerwują, strzelą bramkę, ale i tak Wesserstadion powinni opuścić jako przegrani.

Eintracht - Bayern
Typ: under 3,5 kartki ✅
Kurs: 2,02
bet365

Krótko i do rzeczy. Bayern w tym sezonie złapał najmniejszą ilość kartek spośród wszystkich zespołów. Głównie przez to, że teraz zespół częściej utrzymuje się przy piłce, nie ma grania na hura jak w zeszłym sezonie, tylko rozważne granie. Bardzo mało fauli zaliczają pomocnicy, ale i tak przerywaja akcje przeciwników. Żeby wszystko się ładnie zgrywało to Eintracht też łapie mało kartek, bo mniej wiecej średnio 2 przypadają na jedno spotkanie. Bayern łapie średnio 1,1 kartki/mecz. Teraz nie spodziewam się jakiegoś super brutalnego meczu, pewnie tylko któryś z graczy gospodarzy złapie kartkę za faul na Robbenie, ale to tradycja. Wraca Schweinsteiger, więc wraca też wiecej zorganizowania do gry oraz spokoju, bo na Prancjia w poprzednim spotkaniu patrzeć nie można było.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Wolfsburg – Hertha Berlin
1:5

Ostatnie spotkanie jakie obejrzymy dziś w niemieckiej Bundeslidze to pojedynek Wolfsburga oraz Herthy Berlin. Żadna z tych drużyn w tym sezonie w lidze nie zachwyciła. Gospodarze zajmują dopiero 10 lokatę. Jeśli dziś zdobędą komplet punktów to uplasują się na 7 pozycji i zachowają szanse na walkę o europejskie puchary w przyszłym sezonie. Jednak na tej drodze stanie dzisiaj Hertha, która jest w bardzo złej sytuacji. Zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i jeśli dziś nie zdobędzie kompletu punktów będzie mogła pożegnać się marzeniami o utrzymaniu w lidze. Forma gospodarzy w ostatnich spotkaniach była wysoka. Zwyciężali w ostatnich czterech spotkaniach. Ponadto we czwartek rozegrali spotkanie z Rubinem Kazań w ramach Ligi Europejskiej więc na pewno będą odczuwać trudy tamtego spotkania. Moim zdaniem to jedyna szansa gości by poważnie myśleć o zdobyczy punktowej. Jednak nie sądzę, żeby mimo tego byli wstanie pokonać dobrze dysponowanych ostatnio piłkarzy Wolfsburga. Hertha pokazała, że zasługuje na spadek i dziś mimo teoretycznego zmęczenia gospodarzy powinni przegrać ze zdecydowanie lepszym przeciwnikiem.

Moja propozycja:
Wolfsburg (kurs około 1.50)⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom