>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

27. kolejka 1. Bundesligi (11-12.04.2009r.)

Status
Zamknięty.
vdv 66

vdv

Użytkownik
VfB Stuttgart - Hamburger Sport Verein
Typ: HSV
W niedzielę w Stuttgarcie odbędzie się najciekawszy moim zdaniem mecz 27 kolejki. Oby dwie drużyny są na fali. HSV na tej fali utrzymuje się już dłuższy czas, zaś Vfb dopiero od kilku kolejek prezentuje świetną formę. Jako zwycięzcę tego meczu typuję Hamburgera SV (może to też dlatego, że jest to mój kochany klub ;-)). Kto oglądał wczorajszy mecz Rothosen widział, że pod bramką prezentują się świetnie. Bardzo łatwo stwarzają sobie świetne okazje i je wykorzystują. Są jednak dwa czynniki, które mogą pomóc drużynie z Stuttgartu, mianowicie:
- atut własnego boiska, HSV na własnym stadionie prezentuje się fantastycznie, zaś na wyjazdach mają duże problemy
- zmęczenie po meczu w Pucharze UEFA. Widać było, że zawodnicy Hamburgera się wczoraj nie oszczędzali i dawali z siebie wszystko by wbić jak najwięcej goli Manchesterowi.
7 ostatnich spotkań tych drużyn:
GER1 07-08 05/04/2008 Stuttgart Hamburger 1-0
GER1 07-08 20/10/2007 Hamburger Stuttgart 4-1
GER1 06-07 07/04/2007 Hamburger Stuttgart 2-4
GER1 06-07 07/11/2006 Stuttgart Hamburger 2-0
GER1 05-06 26/02/2006 Hamburger Stuttgart 0-2
GER1 05-06 21/09/2005 Stuttgart Hamburger 1-2
GER1 04-05 12/02/2005 Hamburger Stuttgart 2-1
Moim zdaniem w tym meczu wygra Hamburger SV. Kurs na HSV jest świetny (dzisiaj 3.30) więc warto obstawić ;-)
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jak dla mnie to ten mecz zakończy sie zwycięstwem Stuttgartu lub remisem. Ten drugi wariant wydaje mi sie nawet bardzie prawdopodobny.
VFB u siebie jest mocną drużyną, a trzeba też pamiętać, że tylko raz przegrało VFB pod wodzą Babbela.
Do tego dochodzi zmęczenie graczy HSV po UEFA Cup i już mamy lekki problem dla gości.
Dlatego stawianie czystej 2 na HSV mija się z celem. Jeśli ktoś chce już zaryzykować i uważa, że HSV ma większe szanse na wygraną to niech zagra DNB. Kurs pewnie też lekko ponad dwa a zawsze może być zwrot.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W wyzej wymienionym meczu dobrym rozwiazaniem moze byc over, gospodarze w 3 ostatnich meczach zdobyli osiem bramek, Habmurg w ostatnich pieciu meczach wyjazdowych w lidze strzelal conajmniej jedna bramke, w czwartek tez pokazali sie bardzo przyzwoicie w ofensywie.

Ja natomiast zastanawiam sie nad Borussia Dortmund. Graja z Kolonia ktora ostatnio gra slabo, walcza wciaz o 5 miejsce premiowane gra w Lidze Europejskiej. Ostanie 2 mecze to zwyciestwa z bardzo silnymi ekipami (Werder, Herta). W Dortmudzie przy ogromnej rzeszy kibicow gospodarza kazdemu gra sie ciezko. Kadrowo do zdrowia dochodza Hajnal oraz Kehl. Nie wystapi natomiast Boateng i prawdopodobnie Kringe. Do wysokiej formy z jesieni dochodzi Kuba. Kurs przyzwoity. Co myslisz Akarin o tym meczu??

Drugi typ jaki mi sie rzuca w oczy to Wilki walczace o mistrzostwo. Graja na dosc trudnym terenie w M&#39;gladbach gdzie miejscowa Borrusia potrafi sprawiac niespodzianki (chocby mecz z HSV) jednak ich ostatnie mecze robia wrazenie, sa na fali i zechca to wykorzystac. Kursik tez dosc przyjemny. Nie mam informacji o absencjach kadrowych wiec jesli ktos cos wie to prosze o wypowiedz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osobiście zagrałem na zwycięstwo Borussii Dortmund. Wydaje się, że wreszcie w BVB wszystko jest ok i czas na mocną końcówkę i wygrywanie meczów zwłaszcza u siebie, gdzie kibice musieli znosić aż 9 remisowych spotkań ! Koln świetnie rozpoczęło rundę wiosenną, ale teraz już tak groźną ekipą nie jest. Piłkarze BVB powinni ten mecz bezwględnie wygrać!
Mój typ: Borussia Dortmund - 1,75 w Tobet ✅

Według mnie po wspaniałej serii zwycięstw punkty w tej kolejce straci Wolfsburg. ⛔ M&#39;Gladbach poczyniło znaczny jakościowy skok w porównaniu z jesienią i potrafi ogrywać nawet najlepszych, tym bardziej na własnym stadionie. Wilki miały problemy z meczami wyjazdowymi i należy o tym pamiętać. Także niejako prawem serii, ale i naprawdę niezłą dyspozycją Źrebaków uważam, że nie warto grać na Wolfsburg w tej kolejce.

Hoffenheim ⛔ wiosną obniżył loty, ale gra od dwóch kolejek zaczyna wyglądać tak jak powinna i w meczu z Bochum spodziewam się przełamania na nowym stadionie i ważnych trzech punktów, które pozwolą mieć nadzieje na awans do europejskich pucharów.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Co myslicie o typie na Schalke Kurs 1.3 na podpicie ako wyglada calkiem przyzwoicie ??Pozycja w tabeli slaba, zeby myslec o pucharach takie spoktania jak to jutrzejsze musza wygrywac
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niby tak, ale ja właśnie ze względu na marny kurs odpuściłem Schalke, które mimo wielkiego potencjału ofensywnego na papierze, tak na dobrą sprawę wcale tak dużo bramek w porównaniu do innych zespołow nie strzela.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja tez Schalke odpuszczam, jesli mialbym cos tam grac to under. Schalke jesli czymkolwiek moze inponowac to wlasnie niezla defesywa a i KSC zarono malo traci jak i niewiele strzela, Schalke pewnie wygra ale wiecej niz 2-0 to sie tam nie spodziewam a prawdopodobna jest nerwowka i wymeczone 1-0 jak sie uda, kurs nie wart grania.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Skoro zostałem wywowałany do tablicy to odpowiadam :wink:

Jak dla mnie BVB jest zdecydowanym faworytem, złapali dobrą dyspozycję. Do tego wrócił Kuba i już inaczej wygląda gra skrzydłami. A to ważna rzecz. Po zawieszeniu wraca Tinga, który jest ważnym elementem drużyny. Obok niego pewnie zagra Kehl.
Jedna rzecz mnie martwi jak widzę BVB grające u siebie. Ta rzecz to niesamowita ilość remisów na włąsnym boisku. Najlepsze jest to, że wiekszość z tych remisów pada w spotkaniach z średniakami i zespołami słabszymi od BVB. Ja przypominam sobie tylko dwa remisy z Bayernem i Schalke, gdzie faktycznie z lepszymi kadrowo zespołami zremisowali. Reszta to średniaki.
A trzeba pamiętać, że Koln sie nie położy, bo Daum na pewno dobrze ustawi zespół. Tyle, ze Koln to też z lekka nieobliczalna drużyna. Novakovic na wyjzadach strzela częściej, wiec może dać swojej drużynie punkty.
Tak wiec BVB jest faworytem, ale uważałbym na remis. Przegrać nie przegrają.

Jeśli chodzi o Wilki to dla mnie tutaj jest 1X. Gladbach u siebie jest groźną drużyną i już kilka mocnieszych zespołow sie o tym przekonało (Brema, Bayern, HSV). Do tego wraca do składu Marin, wiec mozna sie spodziewać lepszej gry w ofensywie niż ostatnio. W bramce niesamowity Bailly z pewnością da sie we znaki Dzeko i Grafite.
Jeśli chodzi o Wilki to są oni w świetnej formie, grają szybko, kombinacyjnie, efektywnosć łączą z efektownością. Ale na wyjazdach wcale tacy mocni nie są. Niektórzy mogą uważać, że zawodnicy mogą sie też zachłysnąć wysoką wygraną nad Bayernem. Ale szczerze mówiąc na to bym nie liczył, bo Magath by zaraz takiego ściagnął z boiska albo wogóle nie wystawił w składzie.

edit: a no i jak TBM uważam, że Hoffenheim sie przełami i wygra z Bochum. Szanse na to są spore.
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Dla mnie pewne zwycięstwo Borussi w jutrzejszym meczu, duże prawdopodobieństwo, że nawet 2 bramkowe zwłaszcza, że gospodarze z Koeln na własnym obiekcie mają świetny bilans 10-1-0.

Drugi typ dosyć ryzykowny, Hertha jest zespołem który gra strasznie nie regularnie wygrywa by zostać liderem poźniej porażke i dryga porażka przychodzi na własnym boisku, ale uwazam, że w jutrzejszym meczu będą górą, bo gospodazre tego meczu nie zachwycają na własnym boisku wygrali wiecej niż ponad miesiac temu i mimo ze Hannover u siebie bilans 6-6-1 bardzo dobry to Hertha na wyjeździe mało remisuje tylko 2 spotkania i najwyższy czas aby wrócić na własciwe tory i wygrac ten mecz zwłaszcza, że cały tydzień trenowano i skupioano sie na tym meczu i licze na zwyciestwo gosci.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja wybieram Bayern jako pewniaka. Trudno mi jakąś głębszą analizę pisać ale no kurde po porażkach 5:1 i 4:0 no to czas pokazac ze jednak umie sie grac w pilke. Eintracht to nie jest taki zespół jak Wolfsburg czy tym bardziej Barcelona więc i do ogrania.

TBM mam prośbę mógłbyś tak ze 3-4 zdania wrzucić na temat gry Hoffenheim? bo chciałem to grać ale nie oglądałem ostatnich meczy i nie wiem czy warto (zwracam się do Ciebie bo coś tam o tym meczu wspomniałeś).
Z góry dzięki
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Hoffenheim wydaje się, że po kontuzji wreszcie do pełni formy doszedł obrońca Compper. Za kreowanie akcji ofensywnych odpowiedzialny jest Carlos Eduardo, a zadanie ich wykańczania należy do trójki napastników Ba, Obasi, Sanogo. Najaktywniejszy z nich w ostatnich spotkaniach był Demba Ba, który miał swoje sytuacje w meczu z Hamburgiem, ale świetnie bronił Frank Rost i m.in dzięki temu został bramkarzem kolejki. Ogólnie Hoffenheim tydzien temu w Hamburgu optycznie miało przewagę głównie im bliżej końca meczu tym ich przewaga była wyraźniejsza, zdominowali HSV, ale wyrównać nie potrafili. Dobrze dysponowany jest Demba Ba i kto wie czy czasem nie zdobędzie bramki w pojedynku z Bochum. O ile Bochum może zneutralizować środek pola, bo dobrze tam grają Dabrowski-Imhof to boczne sektory boiska powinny nalezec do Hoffenheim. ofensywne ustawienie trenera Rangnicka z trojką napastnikow tym razem powinno dac efekty, ale jak będzie ? czas pokaże.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt ✅
Typ: over 2,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: expekt


Bayern Monachium w ostatnim tygodniu zaliczyli dwie powazne wpadki. Najpierw porazka z VfL 5-1, pozniej w LM z Barcelona na Camp Nou 4-0. 9 straconych bramek i tylko jedna zdobyta mowi naprawde wiele. Kazdy z nas chyba ogladal mecz z Barcelona i widzial jak rozbici sa pilkarze Jurgena Klinsmanna, ale trudno sie temu dziwic, skoro juz po 45 minutach schodzi sie do szatni z bagazem 4 bramek. Pilkarze obecneho jeszcze mistrza Niemiec stana dzisiaj na Alianz Arena przed szansa zmazania tej plamy. Kibice sa wymagajacy, wiec wypadaloby sie zrechabilitowac, tym bardziej, ze przeciwnikiem bedzie druzyna Eintrachtu, a wiec druzyna jak najbardziej do ogrania i to wiecej niz jedna bramka. W awans do kolejnej rundy LM raczej juz nikt nie wierzy, wiec warto byloby sie skupic na walce o jak najlepsze miejsce w lidze. To ze pilkarze Bayernu zdobywac bramki potafia to kazdy wie, zwlaszcza na Alianz, gdzie w 12 dotychczaczas rozegranych spotkaniach padlo az 11 overow, a bilans bramkowy 34-20, a wiec latwo mozna zauwazyc ze srednia bramek strzelanych i traconych to 4,5. Eintracht w meczach wyjazdowych jak narazie zdobyl 12 bramek, tracac ich 22. Pilkarze Friedhelma Funkela raczej zostana ustawieni dfensywnie i beda liczyc na umiejetnie wyporowadzane kontrataki, ktore w meczu ze slabo dysponowanym Bayernem moze okazac sie skuteczna strategia. Bayern na strate pkt nie moze sobie pozwolic, jesli mysli powaznie o obronie tytulu. Zapowiada sie wiec emocjonujacy mecz z mam nadzieje duza liczba bramek. Sklad Bayernu pozostaje taki jaki zagral na Camp Nou, jedyna zmiana moze byc powrot do linii obrony Belga Daniela Van Buytena. W druzynie z Frankfurtu nie zagraja Faton Toski, Ioannis Amanatidis, Aleksandar Vasoski i Christoph Preuss, oraz drugi najlepszy strzelec drużyny Martin Fenin.

Przewidywane składy:

Bayern Monachium: Rensing - Oddo, Demichelis, van Buyten, Lahm - van Bommel - Schweinsteiger, Zé Roberto - Hamit Altintop, Ribery - Toni

Eintracht Frankfurt: Nikolov - P. Ochs, Russ, Bellaid, Köhler - Chris, M. Fink - Steinhöfer, A. Meier, Korkmaz - Liberopoulos
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
11.04.2009 15:30
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - VfL Wolfsburg (HC -1)
Typ: 2 (Wolfsburg wygra minimum dwoma bramkami)
Kurs: 3,10
Buk: Bwin
Analiza:
O godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie 27. kolejki 1. Bundesligi. pomiędzy znajdującym się w strefie spadkowej zespołem Borussi M.gladbach a liderem - zespołem VfL Wolfsburg. Oba zespoły, które wyjdą w sobotnie popołudnie na murawę Borussia-Park będą miały zgoła odmienne cele. Gospodarze muszą w tym sezonie (zresztą jak co roku) bronić się przed spadkiem. W tej chwili tracą do bezpiecznego 15. miejsca okupowanego przez Arminię Bielefeld tylko jeden punkcik. Tymczasem popularne Wilki siedzą w tej chwili na fotelu lidera i z pewnością nie będą chcieli szybko z niego zejść. Nie ma ich już w europejskich pucharach, więc mogą spokojnie skupić się na lidze. Wolfsburg w tej chwili ma tyle samo punktów co HSV i tylko dwa oczka więcej od Herty Berlin. Kolejny jest Bayern, który traci do lidera 3pkt. A zatem jak widzimy w czołówce jest bardzo ciasno, Wolfsburg musi wygrywać. Z pewnością przyjedzie do Moenchengladbach po komplet punktów. Myślę, że cel ten osiągną głównie dzięki wspaniałej parze napastników: Grafite i Dzeko. Każdy z nich strzeli po golu i pozamiatane Wilki tracą stosunkowo mało bramek. Myślę, że wynik w granicach 2-0, 3-0, 3-1 dla Wolfsburga jest jak najbardziej prawdopodobny. Liczę na skuteczność Bośniaka i Brazylijczyka. Typ z handi ryzykowny, ale prawdopodobny
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Borussia Dortmund - FC Köln 1 1.68 (Betsafe) ✅


ako: 1.68


27 kolejka niemieckiej Bundesligi. W wielka sobote na boiskach w Niemczech 7 spotkan. Szczególnie ciekawie zapowiada się to rozgrywane Signal Iduna Park w Dortmundzie gdzie miejscowy zespol BVB podejmowac bedzie beniaminka FC Koln. Pilkazre Jurgena Kloppa maja ogromne szanse na to, by w przyszłym sezonie zagrac w europejskich pucharach. Obecnie zajmuja 9 lokate i jeśli chca mysle powaznie o występach na europejskich arenach takie mecze jak ten dzisiaj wygrywac po prostu musza. Ostatnie dni dla druzyny Borussi i jej kibicow były niezwykle udane. Zaczelo się od szczesliwego remisu 4-4 z Hannoverem, by pozniej ograc na wlasnym boisku Werder Brema 1-0 i Herthe Berlin na stadionie olimpijskim 3-1. Zwłaszcza ostatnie zwycięstwo pokazalo, ze w druzynie Kuby Blaszczykowskiego drzemie ogromny potencjal. W zespole panuje znakomita atmosfera, pilkarze wiedza o co walcza i w dzisiejszym spotkaniu będą starac się o zwycięstwo. Borussia do tej pory zdobyla na wlasnym boisku 21 punktow w 13 meczach. Nie przegrali zadnego spotkania, wygrali 4 i co najciekawsze zremisowali az 9 razy. Ostatnie 5 mecz w lidze dla zespolu z Kolonii to 3 porazki w tym 2 na wlasnym obiekcie, 1 remis i 1 zwyciestwo w meczu z Energie Cottbus. Koln zajmuje obecnie 11 pozycje w tabeli z dorobkiem 32 punktow. Wmeczach wyjazdowych radza sobie calkiem niezle, wygrywając już 6 spotkan, tyle samo przegrywając i zaliczając 1 remis. FC Koln nie ma jak narazie problemow kadrowych, przezieienie wyleczyl napastnik Novakovic i trener Christoph Daum będzie mogl brac go pod uwage przy ustalaniu skldu. W druzynie Borussi do zdrowia natomiast powracaja Tamas Hajnan i Sebastian Kehl. Przeciwko Koziołkom nie zobaczymy z pewnością Floriana Kringe i Boatenga. Jesienia lepsza druzyna byli pilkarze z Zaglebia Ruhry i można mieć nadzieje, ze dzisiaj również okaza sie lepsi, a kibice wierza w 3 z rzedu wygrana swojej druzyny. Historia spotkan rozgrywanych w Dortmundzie pomiedzy tymi druzynami zdecydowanie na korzysc pilkarzy z SIP. W 9 ostatnich spotkaniach az 8 razy lepsi byli dzisiejsi gospodarze. Mam nadzieje, ze dzisiaj tylko poprawia ta statystyke.

Przypuszczalne składy:

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Santana, Dede - Kehl -
Kuba, Sahin, Hajnal - Valdez, Frei.
Ławka: Ziegler - Lee, Hünemeier, Schmelzer, Kringe, Tinga, Zidan, Kullmann.

FC Koln: Mondragon - Brecko, Geromel, Mohamad, McKenna - Boateng -
Brosinski, Petit, Pezzoni, Ehret - Novakovic
Ławka: Varvodic - Womé, Vucicevic, Scherz, Ishiaku, Broich, Sanou, Chihi, Radu, Yalcin.

 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
A ja na dzisiejszą kolejkę oprócz kilku pomniejszych typów proponuję rozważyć ew. gola strzelonego przez Artura Wichniarka. Jego Arminia gra dzisiaj na wyjeździe w Cottbus a tamtejsza Energie zajmuje drugie miejsce w Bundeslidze... pod względem straconych bramek (44 w 25 meczach). Tak się akurat składa, że Wichniarek nie strzelił bramki już przeszło dwóch miesięcy (!) - ostatnie trafienie w lidze zanotował 6 lutego br. w meczu z Herthą berlin (1:1). Prawdopodobieństwo zatem, że najlepszy strzelec ekipy Michaela Frontzecka (do tej pory 12 bramek w 25 meczach) przełamie się właśnie dzisiaj w konfrontacji z nienajlepszą defensywą Cottbus jest więc spore. Warty uwagi jest ponadto fakt, że Wichniarek strzelił juz gola Energie w poprzedniej rundzie rozgrywek.
Podstawowy napastnik i pierwszy snajper zespołu, grający średnio 89 minut na mecz, nie trafiający do siatki rywala po raz siódmy z rzędu? Nie, jakoś nie chce mi się w to wierzyć!

▶ Spotkanie: Energie Cottbus - Arminia Bielefeld
▶ Typ: Artur Wichniarek - Will score
▶ Kurs: 2.7
▶ Bukmacher: Nordicbet
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pozdr i GL.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Borussia Dortmund-1.FC Koeln
typ: 1 (-1,5) ✅✅
kurs: 2,75
Borussia potrzebuje mocnego zwyciestwa, sa na fali, z Kuba w składzie jeszcze nie przegrali a Koln niestety gra cienizne na wiosne.

Hoffenheim - Bochum
typ: 1 ⛔
kurs: 1,65

Bochum przyjezda dosyc osłabione, TSG troche ma pecha bo gra nieporadnie ale dzisiaj wygraja. W pierwszym meczu łatwe zwyciestwo 3:1 na wyjezdzie.

Ps. sory za tak bardzo krotkie &#39;analizy&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom