>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 14.03-17.03.2014

nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Legia Warszawa -0,75 2,03 3/10
Legia w ubiegłą niedzielę we Wrocławiu pierwszy raz grał bardzo dobrze , Berg wdrożył w niespodziewany atak na młodego napiwków Duda z 19 roku zakupionych przez Słowaków z Koszyc i jej Dudy zjadł dwa cele łatwiej sam przed Keleman , następnie Radovic miał karnego , ale piłka wciąż Keleman nie powiedział , Śląsk w pierwszej połowie nigdy nie martwi tył Legii , Śląsk w drugiej połowie objęli prowadzenie na nieistniejącym rzutu karnego , ponieważ Dossa Junior uderzył involantariamente piłkę , pod celem Legia zareagowała natychmiast rysunek z wielkim bramki przez Radovic , w drugiej połowie wszedł na atakującego również Dwawashili , co o Wiśle , w sobotę przed Ruch został zasłużenie stracił , a może jest blisko zwycięstwa Ruch w 1 -0 , Wisła i na zewnątrz domu odgrywa bardzo słabo we wszystkich dziedzinach z wyjątkiem Piast zawsze cierpiał przeciwników , myślę, że Legia łatwo wygrywa ten mecz przeciwko Wiśle i oddalony jestdrużyna piłkarska , nieobecne w Wiśle -back Brozek natomiast w żadnym dyskwalifikacji dla Legii nieobecnego z powodu zawieszenia , Legii w domu z jego gry tuż za Wisła , która zrobi wiele wysiłku, aby odeprzeć ataki terenie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nicolante żyjesz, bo myślałem, że utopiony na Lechu ????
Zagłębie - Śląsk DNB 2,23 ibc
Pamiętam ostatnie derby w Lubinie, gdy WKS przegrał ostro i myślę że teraz mobilizacja na ten mecz jest duża.
Wygrane Lubina mnie nie przekonują, bo zarówno Zawisza jak i Górnik nie były wyraźnie gorsze od nich,
ostatnio w meczu z Jagą nie pokazali nic do zachęciłoby mnie do gry na nich.
Śląsk po zmianie trenera punktuje, z grą jest coraz lepiej, nie zgadzam się z trenerem, że zdominowali Legię,
bo gdyby ten młokos był snajperem to minimalnie dwa gole by zdobył w pierwszej połowie.
W świetnej formie jest Kelemen, Paixao strzela gola za golem i dla mnie Śląsk tego nie przegra.
Widzew na wyjazdach ma tragiczne wyniki, z grą jest różnie,
jak zagra tak jak wczoraj to może być &quot;sensacja roku&quot; znowu, bo tak wczoraj określono remis z Lechem.
Ja poczekam, bo +0,75 może się zmieni na +1.
Dla mnie Lech wygra z Idzie ostro, 1,4 ma wartość 1,1 bo jak Lech jest super wkurwiony
to takie ekipy jak Idzie potrafi zabić jak Piasta.
Rok temu była wielka niespodzianka, ale teraz niema Demjana, w ataku nie ma kim straszyć,
a Zajac nie będzie grał wiecznie na zero.
Co do pozostałych meczów, prawie wszędzie widzę over 2,5 w liniach na mecz, więc nic nie ruszam.
Dla mnie Ruch i Legia wygrają swoje mecze, a resztę poczekam na live.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ruch Chorzow -0,5 1,81 6/10 SBO
Myślałam, że wyszedł z asiaitici Ruch -0,75, Ruch, który zdominował ostatnią sobotę w Wiśle Kraków w dziedzinie, w której nikt nigdy nie wygrał w tym sezonie, Piast w tym sezonie grają bardzo źle dalekiego krewnego z ostatniego sezonu niedziela przed Bielsku w gospodarzy grał bardzo źle rzeczywiście w drugiej połowie grali obrony w zarządzaniu do remisu, a następnie rozważyć, że jeśli ten zespół traci daleko od domu do Lecha Poznań Pogon-Zawisza nie widzę w jaki sposób może zabrać punkty z Ruchu, że nawet w wyścigu naprzód zdominował Piast wygrywając łatwo 0-2, w Ruch ma czas wolny, jak i dla gości, ale potem znowu to zobaczyć z -0,5 Ruch przeciwko Piast to sprawia, że czuję się, mimo że jest małe derby.
Zaglebie dnb 1,76 3/10 under 2,5 1,76 3/10
Prawda, że ​​dziś Zagłębie gry szklanki w domu przed Sandecja, ale od przeciwnika do tego stopnia, że nie sądzę, że będzie grać na wszystkich posiadaczy, Zagłębie, które w okresie jest bardzo wygodne w Białymstoku stracił przeciwko drużynie w dobrym zdrowiu, ale przeszłość dwa w domu Zagłębia wygrał również przed Górnik i Zawisza, Śląsk prawda, że ​​z nowym trenerem nigdy nie traci w Krakowie, ale wygrał po strzale na bramkę z Keleman najlepszego bramkarza w polu oraz w niedziele przed Legia bramkarz Śląska był najlepszy w tej dziedzinie, myślę, że to właśnie tu rozprzestrzenia -0,25. Ponownie, nie określonej nieobecności.
Jagellonia dnb 2,01 6/10 under 2,5 1,71 3/10
Kraków z głównych problemów w ataku , Nowak się przez cały sezon , Saidi kontuzjowany i mało prawdopodobne, aby odzyskać , to ja jestem z pomocnicy Budzinski poza sezonem i niedzielę zostało rannych obrońca Szeliga , który powinien odzyskać i odtwarzacz Bolijevic będący ważnym dla niego obsłużyć prawie Krakow wszystkie kulki igracz z wielkim strzale z dystansu, prawdaJagellonia odgrywa jutro w Pucharze , ale ten mecz miały miejsce w poniedziałek, więc nie ma czasu , aby odzyskać zwrot kubku jest ustawiony na 25 marca odtwarzanie Jagellonia bardzo dobrze w pierwszym okresie w Warszawie grał bardzo dobrze , nigdy nie ryzykując wszystko za sobą, Kraków tozespół, który lubi grać w piłkę , ale jest zabójczy w kontrze Jagellonia więc myślę, że prędzej czy późniejcel wyznacza go nie widzę nikt w Krakowie , który może martwić drzwi Jaga , niedzielę w Krakowie Szczecinie nigdy nie strzał na bramkę ,atakujący gracz nie jest litewskie Rakels z tej kategorii , ja również uważam , że będzie kilka sieci .
Gornik Zabrze -0,25 1,92 3/10
Co gracze Górnik nigdy nie podobał mi się Wieczorek technicznej widać z pierwszych gier, tylko gra, w której grał Górnik z tego maksimum było w Pucharze przeciwko Legii 08 grudnia wygrał 3-1 . Zawisza po porażce 3-1 trener został zwolniony, a jutro poznamy nazwisko nowego trenera, fani spodziewać się natychmiast po pierwszym zwycięstwie, zatrzymując i Pogon jest idealny przeciwnik, bo Górnik gra dobrze na nich , w pierwszym meczu w Górnik wygrał 4-1, Pogon dwie ostatnie gry nie grał bardzo dobrze, i sobotę będzie nieobecny przez zawieszenia Lawa kapitan pomocnika, który zawsze przynosi naprzód mu wszystkie balony, że brak będzie odczuwalny, ale oczekuje się, aby zagrać Murawski, w nieobecności przez Górnik zawieszenia i Iwan Welnicki ale są to dwie akcje, dla których istnieją problemy szkoleniowe.
Nicolante żyjesz, bo myślałem, że utopiony na Lechu ????
Zagłębie - Śląsk DNB 2,23 ibc
Pamiętam ostatnie derby w Lubinie, gdy WKS przegrał ostro i myślę że teraz mobilizacja na ten mecz jest duża.
Wygrane Lubina mnie nie przekonują, bo zarówno Zawisza jak i Górnik nie były wyraźnie gorsze od nich,
ostatnio w meczu z Jagą nie pokazali nic do zachęciłoby mnie do gry na nich.
Śląsk po zmianie trenera punktuje, z grą jest coraz lepiej, nie zgadzam się z trenerem, że zdominowali Legię,
bo gdyby ten młokos był snajperem to minimalnie dwa gole by zdobył w pierwszej połowie.
W świetnej formie jest Kelemen, Paixao strzela gola za golem i dla mnie Śląsk tego nie przegra.
Widzew na wyjazdach ma tragiczne wyniki, z grą jest różnie,
jak zagra tak jak wczoraj to może być &quot;sensacja roku&quot; znowu, bo tak wczoraj określono remis z Lechem.
Ja poczekam, bo +0,75 może się zmieni na +1.
Dla mnie Lech wygra z Idzie ostro, 1,4 ma wartość 1,1 bo jak Lech jest super wkurwiony
to takie ekipy jak Idzie potrafi zabić jak Piasta.
Rok temu była wielka niespodzianka, ale teraz niema Demjana, w ataku nie ma kim straszyć,
a Zajac nie będzie grał wiecznie na zero.
Co do pozostałych meczów, prawie wszędzie widzę over 2,5 w liniach na mecz, więc nic nie ruszam.
Dla mnie Ruch i Legia wygrają swoje mecze, a resztę poczekam na live.
syna zagrauem over 2,25 nie zagram -0,75,a mam pytanka a ty oglondasz match ektraklasa ? nie wizaues kto slask wygrac u cracovia i remis ze legia tylko dzienki Kelemena ? zaglebie dnb prezenta
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Szefa jezeli widic linea over 2,5 to czeba zagrac na under,jaden match dla mnie nie powinno byc linea over 2,5 ale under 2,5 u cracovia i u zaglebie zagrauem,a myslem nawet kto twojego Widzew moze wygrac u Gdansk,dlatego ? bo naipier Lechici graion jutro a na sobota bedo smenczony a drugi Lechia marinuje duzo bramek ale czekam na grubiego kurs ale napewno dam na 2
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Oglądam Ekstraklasę, mam na Canale Plus i Polsacie Sport ;)
W meczu z Górnikiem Zagłębie dostało dwa prezenty, a obrona Śląska takich nie daje.
W formie jest Kelemen, w 2 poł. z Górnikiem nic nie grali, choć dodam że przy 3-0 wcale nie musieli.
Z Zawiszą równie dobrze mogli stracić na 1-1, a Zawisza często takie mecze odwracał i wygrywał,
ostatnio u siebie z Górnikiem też.
Widzew wczoraj zagrał bardzo dobry mecz, nie pamiętam od kiedy.
Lechia ma ciężki mecz w pucharze, mimo dobrej gry w 1poł z Koroną przegrała, w 2 połowie nie grając nic,
z Wisłą u siebie mieli może i lepsze okazji, ale mecz był tragiczny.
Ja poczekam, bo znowu rynek zagra przeciwko Widzewowi i może być znowu +1 i wielka promocja :cool:
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zagłębie - Śląsk
Zacznę od Zagłębia.Ta drużyna wygląda lepiej niż jesienią ale dla mnie nie grają w cale tak dobrze jak to wiele osób twierdzi.Na wyjazdach oba ich mecze były słabe,z Jagą bardzo niepewnie defensywa zagrała i Jaga mogła spokojnie strzelić coś więcej niż tą jedną bramkę bo miała sporą przewagę.W pomocy też było nędznie,w pierwszej połowie tylko mogli się popatrzyć jak Quintana z kolegami sobie klepią i byli bezradni.Mieli parę okazji ale Piech zmarnował,podobnie jak z Koroną.Potrafi walnąć z trudniejszej pozycji jak z Zawiszą a nie wykorzystuje setek.Abwo mimo wszystko jest chyba najgroźniejszym zawodnikiem bo jest sprytniejszy i potrafi się znaleźć w polu karnym.U siebie Zagłębie wygrało z Górnikiem i Zawiszą ale tak jak napisał Szef Elity,goście nie byli w tych meczach wyraźnie gorsi,wyniki tych spotkań nie do końca oddają jak Zagłębie się spisywało w tych meczach.Trafili na drużyny,które akurat są w dołku (Zawisza wydaję się,że z tego dołka wychodzi) i potrafili to wykorzystać.Z Górnikiem dostawali takie prezenty,że głowa mała,z Zawiszą pierwsi strzelili bramkę ale w drugiej połowie to goście przeważali i Zagłębie dołożylo dwie bramki w końcówce.Zagrali w tych meczach po prostu solidniej od przeciwnika i potrafili wykorzystać jego błędy ale mnie specjalnie ich gra jakoś nie porywa.
Śląsk robi teraz spore postępy bo został solidnie wzmocniony i jest nowy trener,lepsza atmosfera na pewno bo zaczęli punktować.Gra wygląda co raz lepiej,remis z Legią to na pewno dla nich dobry wynik bo goście mieli bardzo dobre okazje i świetnie bronił Kelemen ale warto podkreślić,że legioniści zagrali najlepszy mecz w tej rundzie i obrona Śląska,która jest nie pewnym punktem pogubiła się w paru sytuacjach mocno.Z przodu wyglądało to dobrze,bracia Paixao bardzo dobrze się rozumieją,szukają się,często grali do siebie w ciemno.Flavio dużo widzi na boisku i pokazał parę fajnych zagrań.Pich i Patejuk też potrafią stworzyć zagrożenie na skrzydłach i teraz ofensywa wygląda całkiem dobrze.Trener ma teraz większe pole manewru.
Śląsk do 8 miejsca traci w tej chwili siedem punktów,zostało pięć kolejek,więc jeśli marzą jeszcze o tej ósemce to muszą wygrywać jak leci i jeśli w Lubinie zagrają dobre spotkanie to spokojnie stać ich na trzy punkty,kurs zachęcający.
Śląsk AH 0 @ 2.22
Marathonbet

Korona - Zawisza
Korona punktuje ale grają bardzo słabo.Strasznie się męczą w ataku,nie potrafią stworzyć jakiś składnych akcji,nie mają w ogóle pomysłu i rozgrywają bardzo wolno,próbują wstrzeliwać tą piłkę w pole karne (ciężko to nazwać wrzutkami) jak już nie wiedzą co zrobić i liczą,że jakoś to będzie.Z Lechią nie byli drużyną lepszą ale udało im się wygrać bo Jovanović popisał się ładnym strzałem.Gra słabiutka,podobnie jak w meczu z Zagłębiem.W Zabrzu również mecz na tragicznym poziomie a to za sprawą tego co prezentują obie drużyny.Korona póki co straciła tylko dwie bramki ale obrona wcale nie wygląda pewnie.
Zawisza po wygranej z Cracovią wpadł w dołek i przegrał dwa spotkania tracąc w obu meczach po trzy bramki.W ostatniej kolejce dostali dobrego przeciwnika i się przełamali,teraz powinni odbudować tą pewność siebie i myślę,że będą grali lepiej bo skład mają fajny.Z Górnikiem w drugiej połowie zagrali tak jak potrafili grać jesienią i strzelili trzy ładne bramki.Trochę Tarasiewicz pozmieniał w składzie po tych dwóch porażkach i wyglądało to lepiej.
W Kielcach gra się ciężko bo scyzoryki grają tutaj bardzo agresywnie i jest dużo walki ale obecnie mają naprawdę bardzo mało argumentów aby regularnie punktować,takie męczenie buły musi się skończyć i w końcu powinni przegrać bo grają bardzo słabo.W Bydgoszczy wygrała Korona 1-0 mimo,że Zawisza ten mecz miał pod pełną kontrolą i powinien spokojnie wygrać,Korona wcisnęła bramkę z rożnego i wywiozła trzy punkty,teraz liczę na rewanż.Warto wspomnieć,że zwycięstwo Zawiszy pozwoliłoby im zachować dalej te cztery punkty przewagi nad innymi drużynami co mocno przybliżyłoby ich do gry w ósemce.
Zawisza AH 0 @ 2.22 ▶ 1-1
Marathonbet

Lech - Podbeskidzie
Znowu mamy podobną sytuację jak dwa tygodnie temu,Kolejorz po słabym meczu na wyjeździe i niekorzystnym dla nich wyniku dostaje u siebie idealną drużynę aby zgarnąć trzy punkty.
Podbeskidzie jeszcze nie przegrało na wiosnę ale to się powinno w tej kolejce zmienić,na wyjazdach w dalszym ciągu grają piach ale udaje im się punktować.Z Piastem byli drużyna słabszą,tyle,że Piast z przodu w dalszym ciągu gra bez koncepcji,chociaż mieli oni niezłe okazje jak ta Badi czy Podgórskiego więc mogli coś strzelić.Może i nie tracą wielu bramek na razie ale na Bułgarskiej myślę,że dostaną łomot bo tutaj Lech jest groźny co pokazał ze Śląskiem i z Piastem.Lech nie ma problemów z grą do przodu,strzelają sporo i po remisie z Widzewem powinni wyjść i rozklepać Podbeskidzie.Mimo,że Lech ma niepewną defensywę to Podbeskidzie w ataku nie ma praktycznie żadnych atutów,nawet z Piastem nie potrafili zbytnio zagrozić bramce Szumskiego.Lech przewyższa ich pod każdym względem i u siebie powinni wygrać na luzie.

Lech -1,5 @ 2.15
Marathonbet
Lech over 2,5 @ 2.50
Bet365


Lechia - Widzew

Lechia w Kielcach zagrała słabo,w tygodniu czeka ich ciężki mecz w Pucharze,z Jagą.
Widzew zagrał dobrze z Lechem,potrafili doprowadzić do remisu przegrywając dwoma bramkami,odblokował się w końcu Visnakovs.Na wyjazdach jeszcze bez punktów ale w Gdańsku jak zagrają dobry mecz myślę,że mogą coś ugrać.Z Ruchem w drugiej połowie nie wyglądało to aż tak źle a z Podbeskidziem przegrali w końcówce,pasowałoby się przełamać w końcu bo bez punktów na wyjeździe ciężko będzie się utrzymać.
Widzew +1 @ 1.73
Marathonbet

Ruch - Piast
Ruch wygrał już szósty mecz z rzędu.Grają solidnie,strzelają regularnie i obecnie są już na drugim miejscu,na pewno w zespole panuje dobra atmosfera i to nie przypadek,że wygrywają mecz za meczem.Obrona gra dobrze,nie pozwalają na wiele przeciwnikowi co przy tym jak Piast prezentuje się w ataku to może być ciężko o bramki.Z przodu jest wielu zawodników,którzy mogą strzelać bramki i to jest spory plus bo gra nie skupia się na jednym czy dwóch zawodnikach którzy potrafią zagrozić bramce tak jak to wygląda w wielu zespołach.Kocian fajnie to wszystko poukładał,dobrze spisują się młodzi zawodnicy i do tego paru doświadczonych,którzy grają na dobrym poziomie.
Piast w dalszym ciągu gra słabo i wątpie aby przerwali tą serię zwycięstw Ruchu.
Z Chorzowa ciężko jest wywieźć punkty a przy tym co prezentuje Piast to szanse są nie wielkie.
Ruch @ 1.90
Marathonbet

W przypadku Śląska,Zawiszy i Widzewa w najgorszym wypadku myślę,że będzie zwrot.Lech i Ruch jak zagrają u siebie na swoim dobrym poziomie to nie powinno być problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Bez większego gadania - cyferki Podbeskidzia Bielsko Biała - nawet pomijając fakt, że ostatnio zanotowali 3 remisy z rzędu i nie stracili bramki w dwóch ostatnich spotkaniach w lidze.

Podbeskidzie Bielsko Biała na wyjazdach w sezonie 2013/2014​

Nie dostali tylko plecaka bramek z Widzewem Łódź i w ostatnim spotkaniu z Piastem Gliwice, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Drużyny z większą siłą ofensywną z łatwością pakowali Podbeskidziu 2, 3 i 4 bramki w spotkaniach na własnym stadionie.

Jako, że podstawowe zwycięstwo Lecha po 1.40 mnie jakoś nie przekonuje to łykam over 1.5 bramki Lecha Poznań w spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko Biała. Wiadomo, podrażniony Lech - bronic się nie będą i od początku będą kontrolowac przebieg spotkania - z jakim skutkiem? A to zależy kiedy strzelą pierwszą bramkę bo do pierwszej strzelonej bramki Lechici się ostatnio męczą.

W Marathonbet najwyższy kurs jaki udało mi się wyłowic. W Bet365 1.53, w Betsafe 1.49 - więc 1.60 w Marathonbet to przyjemna opcja na piątkowy wieczór.

Lech Poznań over 1.5 bramki ▶ 1.60 Marathonbet​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

larss1

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia​

17.03.2014 - 18:00
typ: 2
kurs: 2,60 bet365​

Cracovia straciła wszystkie możliwe atuty jakie miała w tym sezonie. Od dłuższego czasu kontuzjowany Dawid Nowak, który strzelał bramki i to jemu Pasy zawdzięczały pozycję w tabeli po pierwszej połowie sezonu. Dodatkowo z gry zostali wykluczeni Saidi oraz Boljević. W Szczecinie z boiska już w 35 minucie zszedł Szeliga, u którego podejrzewano złamanie palca ale całe szczęście jest to jedynie mocne stłuczenie (pytanie jak to wpłynie na jego dyspozycję). Co prawda do gry wraca Marciniak, który pauzował za kartki ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Mecz w Szczecinie tylko potwierdził, że w drużynie z Krakowa nie ma kto strzelać bramek. Mimo, że potrafią wyprowadzić kontrę to zwyczajnie nie trafiają w brankę i często ich akcje kończą się na wysokości 16 metra.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Zawisza Bydgoscz 1,85 0,25
Korona słabszego zamknięte w piątek u siebie z Lechia Gdańsk , która jestzespołem, który uwielbia bawić się z dala od szopy i po gości w pierwszym jadłeś kilka sieci , gospodarze wygrali grę z pierwszego strzału na drzwi z zewnątrz Jovanovic , który przejął nell&#39;angololino daleko po prawej mija , to jest oczywiste, że dla zespołu , który gra przelewu do odzyskania przez gospodarzy sprawia, że​​ściana staje sięfirma igra zakończyła się zwycięstwem mistrzowie casa.Oggi Korona czeka zespół , który wie, jak grać w piłkę , a nie być łatwe do domu trzy punkty , myślę , że gra w tym meczu jestspread dla dobrej zabawy , niezależnie , ponieważdrugi Zawisza I jest w tym match.Non preferowane są dwie nieobecności w specjalnym zespole, neglio goście z francuskiego Goulan , że jest zatrzymany na miesiąc , więc nie ma problemów na Tarasiewicz wdrożyć jedenaście , które biją w ostatni piątek Górnik , jasne nie będzie łatwo wygrać w tej dziedzinie, ale Zawisza to, czego potrzeba do pełnego rezultatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
KORONA KIELCE - ZAWISZA BYDGOSZCZ 1:1 ZWROT
Typ: 1 DNB
1.62
comeon
Dziś o godz. 18 w Kielcach rozpocznie się 26 kolejka T-M E. Korona w ostatnim meczu z Lechią odniosła pierwsze zwycięstwo w tym roku. We wcześniejszych spotkaniach Korona przegrała z Legią Warszawa i zremisowała z Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Zabrze. Za każdym razem miała szansę na zdobycie kompletu punktów.Na boisku w Kielcach ciężko jest pokonać gospodarzy. Na jesieni Korona pokonała na wyjeździe Zawisze 1:0. I to na tyle z historii między tymi klubami.
Zawisza w ostatnim meczu pokonał Górnik Zabrze 3:1. Mimo, iż dobrze się zaprezentowali w tamtym spotkaniu myślę, że tak dobrze w Kielcach im się mecz nie ułoży.
Korona zdeterminowana w walce o pierwszą ósemkę powinna wywalczyć 3 punkty w tym meczu. Pokusiłbym się o czystą jedynkę po kursie 2.40 ale na wypadek jakiegoś remisu 0:0 czy 1:1 postawię jedynkę (remis nie ma zakładu) po zadowalającym mnie kursie 1.62
Do dubelka można dołożyć zwycięstwo Lecha po kursie 1.37 2:1 ✅✅✅
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
1.20 po odliczeniu podatku to stanowczo za mało jak na tak zdezolowaną lokomotywę i maszynistę na fleku. Co by nie mówić, to Podbeskidzie miażdży Widzew, który się bał i tylko zremisował. Gdyby Widzewiacy pokazali charakter, to by wygrali. Pogoń pokazała, że Rumak prowadzi swoich kopaczy na pastwisko, przecież Lech żadnej formacji nie ma porządnej, a ci pseudo-obrońcy wszyscy, to dopełnienie goryczy.
Podbeskidzie +1
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A ja bym uważał z hura optymizmem w kierunku drużyny z Poznania. Niby na wiosnę 2 zwycięstwa na własnym terenie, ale ze Śląskiem, który początek rundy miał słaby, oraz chyba z najsłabszą w tym momencie drużyną, nie licząc Widzewa, Piastem Gliwice. Poznaniacy nie grają za dobrze, a kurs na zwycięstwo drużyny w granicach 1.30-1.40 śmiechu warty. Ponadto dzisiaj w składzie zabraknie Łukasza Trałki, filaru środka pola Lecha po odejściu Murawskiego, oraz prawdopodobnie Szymona Pawłowskiego, czyli zawodnika ofensywnego, który przysparza dużo problemów obrońcom rywali. Claasen, który prawdopodobnie zastąpi Pawłowskiego, bez formy, obrona też w słabej dyspozycji, więc moim zdaniem tak pewnego zwycięstwa Lecha, jeżeli w ogóle nastąpi, się nie spodziewam. Idzie prawdopodobnie zagra bardzo defensywnie, a dokładnie zaparkuje autobus we własnym polu karnym i będzie czekało na swoje szanse z kontry. Dlatego ja uważam, że warto w tym spotkaniu pograć w handi drużyny z Bielska, bo jak statystyki pokazują, Lech nigdy nie miał łatwo z Podbeskidziem, trzy spotkania i wynik 1:1, 1:0, a w poprzednim sezonie 0:2, niby statystyki nie grają, ale jak widać, Drużynie Rumaka nie gra się łatwo z Podbeskidziem i myślę, że dzisiaj może być podobnie i stawiam maks na jednobramkowe zwycięstwo Lecha. Dodatkowo kurs na Under też zachęca do gry, bo tak jak wspomniałem idzie wyjdzie mocną defensywą i raczej strzelaniny bym się nie spodziewam, Powodzenia.

Podbeskidzie +1.5 1.68 Bet365✅
Under 2.5 2.00 Bet365
⛔ ostatnia akcja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Podbeskidzie poniżej 0,5 kurs:1,909⛔
Na dziś gram coś takiego.Idzie słabe na wyjazdach,ten zespół nie ma praktycznie żadnej siły ofensywnej i Lech mimo tego,że potrafi robić szkolne błędy w obronie dziś powinien to w miarę ogarnąć.Wiadomo jaką taktykę będą mieli goście.Przede wszystkim nie stracić,a może uda się coś strzelić po jakiejś kontrze,stałym fragmencie.Idzie nie stworzy sobie dziś wielu okazji.Grają dobrze głównie na własnym podwórku na wyjeździe nie wygrali już od bardzo bardzo dawna.Dziś Lech od początku będzie prowadził grę i myślę,że trochę czasu im to zajmie aż przebiją się przez mur Podbeskidzia.Ekipa z Poznania męczy się w ataku pozycyjnym tak jak z resztą większość w naszej lidze.Idzie się zamuruje i atakować raczej nie będą chcieli.Liczę,że Lech nie da się ani razu zaskoczyć,bo jeśli Idzie strzeli w tym meczu bramkę to nie ze składnej akcji,a z przypadku.Gram,więc na brak bramki ze strony gości.
Bukmacher:Sportingbet
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Liczyłem,że już Pogoń pokaże miejsce w szeregu Podbeskidziu. Ale brak Robaka,niewykorzystanie sytuacji z 2 metrów do bramki i teren Bielska zrobił swoje.
Podobnie w przypadku Piasta,który swoje sytuacje miał,ale raziła skuteczność.
Patrząc na to jak górale grają na wyjeździe ,np z Piastem to aż zęby bolą i dziś nic się w tej sprawie nie zmieni.
To,że na wiosnę jeszcze nie przegrali zawdzięczają terminarzowi i szczęściu.
Skończyła się już raczej taryfa ulgowa,bo przyjeżdzają do Poznania,gdzie Lech rozzłoszczony po remisie w Łodzie od początku będzie chciał ich zgnieść. Do tego w przeciwieństwie od Piasta ma kto strzelać gole i nie skończy sie wdg. mnie to dla nich dobrze.
W Podbeskidziu pauzuje za kartki Łatka,a w Lechu Trałka. Czyli po obu stronach brak jednego podstawowego środkowego pomocnika.
Dodatnie hc na Podbeskidzie to można by grać jakby grali u siebie,a nie na wyjeździe.
Lech AH -1 1.625 bet365 zwrot
DW 3:0 9.00 bet365
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Korona- Zawisza 2 DNB @ 2.06 Unibet zwrot
X2 @ 1.50 do dubla✅


Zacznę od tego, że gra Korony mnie kompletnie nie przekonuje, grają bardzo schematycznie nie widać u nich żadnej myśli. Głównie biegają i nic poza tym. Ostatnie zwycięstwo zawdzięczają głównie Jovanićovi i wprowadzonemu po przerwie Janocie, który rozruszał niemrawą ekipę z Kielc. Nie wiem być może się mylę ale z taką grą limit farta został wykorzystany i nie wymęczą drugiego zwycięstwa pod rząd.
Zawisza potencjałem piłkarskim przewyższa zawodników z Kielc może nie o klasę, ale potencjał czysto piłkarskie jest po ich stronie.
Zawisza po paru słabszych meczach mam nadzieje wraca do swojej formy. W ostatnim meczu z Górnikiem zagrali bardzo dobrze. Bardzo dobre zawody zagrał Geworgian, fajnie wyglądała współpraca zawodników ofensywnych. Widać w tym zespole jakąś myśl...tacy zawodnicy jak Carlos , Masłowski czy Vasconcelos robią różnicę.
tak jak napisałem....potencjał jest po stronie Zawiszy i ja idę w ich kierunku. Korona tego meczu nie wygra...tak myślę. X2 po kursie 1.50 do dubelka jak znalazł.


Przewidywane składy:

Korona Kielce: Małkowski - Golański, Stano, Malarczyk, Sylwestrzak - Kiełb, Janota, Jovanović, Pilipczuk - Korzym, Chiżniczenko.

Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek - Lewczuk, Nawotczyński, Micael, Ziajka, Geworgian, Dudek, Drygas, Carlos, Masłowski, Vasconcelos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Górnik - Pogoń
typy:
Pogoń wygra - 3,75 Bet365
Robak gol - rekreacyjnie, ale prawdopodobnie - 3,00 Betsson
Pogoń zagra na wyjeździe z Górnikiem, który skończy pewnie tak jak w zeszłym sezonie, czyli lipton wiosną. Na razie zabrzanie jada tak: Zagłębie W 3:0, Legia D 0:3, Korona D 0:0, Zawisza W 3:1. Jeden gol wiosną, a do tego dziewięć straconych. Lepszym dorobkiem może pochwalić się nawet cieniujący w tym sezonie Widzew Łódź. Nadzieję wiele osób pokłada w nowej miotle, ale ja w to osobiście nie wierzę. Przeciwko Pogoni z tego co mi wiadomo nie zagrają m.in. Zachara, Olkowski, Iwan, Danch czy Przybylski. W Dumie Pomorza zabraknie tylko Ławy, który ostatnio i tak gra naprawdę słabo, a do tego z silną drugą linią Pogoni, Wdowczyk nie będzie miał kłopotu żeby go zastąpić. Szczecinianie ostatnio dwa razy po 0:0, ale szczególnie z Cracovią mogli wygrać, jednak zagrali nieskutecznie. Uważam, że do tech razy sztuka i jutro w Zabrzu Pogoń coś ustrzeli, a więcej wyjedzie z kompletem punktów. Będzie to 80 mecz tych drużyn w historii, ale ostatnio Pogoni dobrze gra się w Zabrzu, dwie wygrane i remis z zeszłego sezonu.
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Górnik- Pogoń
BTS​
✅

Górnik na wiosnę gra dużo gorzej niż można było się tego spodziewać.
Od ogłoszenia wiadomości, że do Zabrza ma zawitać trener Wieczorek słychać było glosy niezadowolenia kibiców, którzy pamiętają równie słabe występy w sezonie 07/08.

W spotkaniu z Koroną 1.03 na stadionie przy Roosevelta pojawił się nawet selekcjoner reprezentacji Polski, poprzedni szkoleniowiec Górnika Adam Nawałka. Nie zmotywowało to jednak zbytnio piłkarzy, którzy grali dosyć statycznie, a większość sytuacji podbramkowych opierała się na obijaniu przeciwników i zyskiwaniu kolejnych stałych fragmentów tj. rzutów rożnych.
Postacią zasługującą na wyróżnienie był z pewnością Madej, który próbował szarpać i rozgrywać piłki, na nic się to jednak zdało.

W dzisiejszym meczu mógłby ktoś napisać, że zadziała miotła, jak to bywało w niejednym meczu Ekstraklasy.
Niestety Robert Warzycha w chwili obecnej może jedynie motywować swoich podopiecznych na treningu, gdyż na ławce trenerskiej nie zasiądzie.
PZPN nie uznał mu amerykańskiej licencji trenerskiej, która nie jest respektowana przez UEFA. Zastąpi go trener rezerw Józef Dankowski, a 11 na mecz z Pogonią ustalać będzie sztab szkoleniowy z asystentem Marcinem Prasołem na czele.

Statystyka przemawia za Górnikiem- tylko jedna wygrana Pogoni w Zabrzu na 38 rozegranych meczy na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
Zawirowania związane z trenerem oraz wykluczenia i kontuzje, mogą jednak zmienić te liczby. Za kartki pauzują Iwan oraz Wełnicki. Kontuzje w dalszym ciągu nie pozwalają grać Danchowi, Olkowskiemu, Małkowskiemu, Przybylskiemu i Zacharze. W Pogoni nie zobaczymy kapitana Bartosza Ławy, który pauzuje za 4 kartkę w sezonie.

Trener Portowców Dariusz Wdowczyk chce, aby jego zespół zwiększył skuteczność, gdyż w dwóch ostatnich meczach nie udało się zdobyć bramki.
W meczu z Górnikiem zobaczymy z pewnością otwartą grę i wiele sytuacji bramkowych. Ze strony Zabrzan będzie to spowodowane chęcią pokazania się trenerowi przez zmienników, a w Pogoni poprawieniem dorobku punktowego i pewnością utrzymania w 8-ce.
Po cichu liczę na przełamanie Górnika i wygraną jedną bramką, jednak biorąc pod uwagę braki kadrowe bramkowy remis, również będzie dobrym rezultatem
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kilka słów z mojej strony na temat spotkania w Zabrzu. Górnik po zwolnieniu trenera Nawałki i przede wszystkim po przerwie zimowej gra, można śmiało napisać, tragicznie i obok Piasta i Widzewa prezentują się w tym momencie najgorzej w polskiej lidze. Nie wiem czemu bukmacherzy tak stawiają gospodarzy w roli lekkich faworytów, skoro na wiosnę zdobyli zaledwie 1 pkt, strzelili jedną bramkę, a stracili aż 9. Wieczorek został zwolniony, zresztą zatrudnianie tego trenera to była Wielka pomyłka zarządu i teraz trzeba próbować odbudować formę, jednak z dnia na dzień zespół moim zdaniem nie zacznie grać o wiele lepiej, w dodatku w drużynie spore braki, tak jak wymienił kolega powyżej, nie będę się powtarzał. Brak Zachary i brak formy Nakoulmy oraz słabiutka obrona to największy problem Zabrzan. Pogoń, mimo, iż w 2 ostatnich spotkaniach bramki nie strzeliło, to na pewno nie jest dzisiaj bez szans, bo w ostatnim meczu z Cracovią zabrakło po prostu szczęścia i skuteczności. Dzisiaj liczę na przełamanie niemocy strzeleckiej, braków większych w zespole nie ma, zabraknie Ławy, ale są godni następcy, na przykład w postaci Murawskiego czy Popary, więc żadna strata dla zespołu. Moim zdaniem Pogoń dzisiaj nie przegra, ba stać ich spokojnie na wygraną, a kurs na to zdarzenia warty gry, Powodzenia!

Pogoń +0.5 1.67 Pinnacle Sports✅
 
Do góry Bottom