>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Serie A [6.03-8.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-4 o 09.35.19.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Juventus vs Lazio oba typy
Gospodarze mają spore problemy w defensywie. Nie wystąpią: Chiellini, Bonucci, Frabotta, De Ligt oraz defensywy pomocnik (chyba) Bentancur. Linia pomocy bez większych zmian, dalej nieobecni Cuardado i Arthur, a w ataku bez Dybali, który ma już kawałek czasu kontuzje. W Lazio w defenywie dalej bez Luiza Felippe oraz Radu, a w pomocy zabraknie Lazzariego. Tyle z absencji. Juve u siebie a na wyjeździe to dwa inne zespoły. Warto odnotować, że we wtorek grają rewanż z Porto u siebie, który po prostu muszą wygrać. Nie powinni odpuścić ligowego spotkania bo do lidera tracą 10 pkt (jeden rozegrany mecz mniej). Lazio posiada dobrą ofensywę choć ostatnio słabiej się spisują. Myślę, że wobec sporych ubytków w obronie gospodarzy Ciro i spółka zdobędą bramkę. Jednakże uważam, że Juve strzeli o jedną więcej od gospodarzy i wygra. Typy: bezpieczniej o2.5+BTTS 1.97, troche ryzykowniej: 1+BTTS 3.4

Spezia vs Benevento jednak okazalo się, ze pierwsza mysl najlepsza, typ for fun na
Oba zespoły bez ważniejszych absencji. Mecz mega ciężki do typowania. Wydaje się, że może być tu remis, takie mam odczucie. Osobiście większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzą więc ich wygrana by mnie nie zdziwiła. Jednakże for fun typuje remis kurs: 3.50, ale nie będę dodawał tego meczu do kuponu

Roma vs Genoa bezpieczniejszy na odważniejszy na
U gospodarzy brak Dżeko- 7 goli w Serie A, Veretout- 10 goli, Ibanez- podstawowy obrońca. U przeciwników brak ważniejszych absencji. Nie spodziewam się w tym meczu jakiegoś pogromu. Wręcz chodzi mi po głowie under 2.5 ale obawiam się że gościa coś strzelą (zawsze niebezpieczny Destro). Roma ma dobrą pakę, ma kto strzelać. Jak myślą o bezpośrednim awansie do LM w przyszłym sezonie to takie mecze muszą wygrywać. Typ: bezpicznie: 1/+1.5 1.77, odważniej: 1/-3.5 2.21

Crotone vs Torino jednak intuicja miała rację
Najbardziej ciekawy mecz dla mnie. Mega ciekaw jestem wyniku. Plaga Covidu wśród gości. Najważniejsze info że nie zagra Belotti, gwiazda tej drużyny. Crotone bez większych absencji. Nigdy nie zdarza się tak że jakaś drużyna przegrywa wszytskie mecze w lidze. Do tej pory jedni i drudzy mają po 3 wygrane w tym sezonie. Niby w Torino jest Zaza który podczas nieobecności największej gwiazdy on będzie odpowiedzialny za strzelanie bramek, ale jakoś tego nie widzę. Oczywiście Crotone obrone dziurawą ma, że aż szkoda patrzeć, ale zawsze jest przerwanie serii. Myślę, że jak nie z tak osłabionym rywalem to już z mało kim zdobędą punkty. Gospodarze co mecz stwarzają sobie kilka sytuacji bramkowych. Typ na czutkę to 1 3,55 a bezpieczniej u2.5 1.77.

Fiorentina vs Parma
Gospodarze bez Riberiego i Castrovilli. Wiec ofensywa troche ucierpi. Parma nie jest takim złym zespołem jak wskazuje na to tabela. Fiorentinie też nie za bardzo idzie ostatnio. Tutaj całkiem możliwy remis, ale goście mogą sprawić niespodziankę dlatego X2 1.88.

Verona vs Milan
Goście bez swojej gwiazdy Ibry, ostatnio jakby spuścili z tonu. W czubie tabeli troche ciasno, muszą zdobywać pkt. Ale. Gospodarze mega niewygodny rywal. Nie dawno Juve zremisowało tutaj i po statystykach mecz był wyrównany. Wg mnie bez dwóch zdań 1X 1.74 wart spróbowania.

Napoli vs Bologna bezpieczniej odwazniej
Tutaj wydaje mi się że Napoli się rozstrzela. Pozostała im tylko liga. Ja wiem że dalej bez Lozano, ale ma tam kto strzelać bramki. Bologna bez podstawowego obrońcy i pomocnika. Ostatni szalony mecz Napoli z Sassu, który zremisowali i to może spowodować chęć wyrzycia się na innym zespole. Bologna to nie są ogórki i nawet niezłe wyniki mają, ale wydaje mi się z Napoli nie mają szans i gospodarze z handi to biorą. Bezpieczniej: 1(-1) 2.45, odważniej: 1(-2) 4.50

Inter vs Atalanta
Oba zespoły w formie, praktycznie wszyscy zdolni do gry. Martinez wczoraj nie grał, pewnie szykowany był na poniedziałek. Atalanta na wyjeździe trochę gorzej gra niż u siebie. Inter żelaznej defensywy nie posiada, ale za to ofensywa nadrabia. Bramki z obu stron będą. Zwyciezcy meczu nie typuje. Najbardziej logicznym typem jest o2.5+BTTS 1.87 lub o3.5 2.68.


Tyle z moich spostrzeżeń. Za jakiekolwiek błędy przepraszam, nie śledzę i nie znam się aż tak dobrze na Serie A jak np Barlo123. Swoją drogą robisz kawał dobrej roboty. Bardzo cenię sobie Twoje wypowiedzi i typy, choć jak wiadomo nie zawsze wchodzą, ale nikt nie jest jasnowidzem żeby wszystko przewidzieć.
Wszystkie kursy z fortuny, oprócz handi w meczu Napoli ( Betclic), bo na fortunie nie ma jeszcze w ofercie.
Zachęcam do komentowania i wymienienia swoich spostrzeżeń.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dzieki za mile slowa, fajnie opisales te spotaknia, ostatnio taka lipa w tym dziale, wiec tym bardziej. Ja zaraz swoje spostrzeżenia napisze.
Swoja drogą jak sprawdzasz składy do polecam najbardziej:


Każdy mecz w najblizszej kolejce, absencje ( Indisponibili ), pauza za kartki ( Squalificati ), zagrozenie pauza ( Diffidati ). Do tego stopnia tam fajnie podaja, ze nawet w % szansa danego zawodnika na wystep. Trzeba zawsze patrzec na date aktualizacji, ja do tego czytam rozne inne portale o wloskiej pilce, tez czasami pomaga.

Oczywiscie nie bede krytykowal, zebys tak tego nie odebral, ale troche jest innych informacji na temat skladu, chociaz Juventusu.
Napisze tak jak Ty po kolei mecz, ale dla mnie ta kolejka ciezka do typowania, na koncu podam swoj typ najpewniejszy na kolejke.

Juventus - Lazio

Po pierwsze jest szansa na odzyskanie Bonucciego i De Ligt, ten pierwszy raczej na pewno nie zagra od poczatku, nie jest gotowy na 90 minut. De Ligt w sobote bedzie wiadomo czy zagra. Cuardado ma zagrac od pierwszej minuty, a Arthur na lawce :) Pirlo sie wypowiadal w tym tygodniu, ze dla nich kazdy front jest wazny i nie ma zadnego odpuszczania, nawet jak za pare dni Liga Mistrzow. Lazio ostatnio slabo, ale pamietajmy, ze w tygodniu odpoczywali, wiec beda na swiezosci. W obronie nadal brak Radu czy Luiza Felipe, z przodu maja mega zgranie, przeciez pare sezonow w podobnym skladzie wystepuja. Ja bym poczekal do oficjalnych skladow, ale jakbym mial cos grac to powyzej 2.5 gola, bo juz ostatnio Spezia powinna tutaj strzelic z 2 bramki.

Spezia- Benevento

Ja na tym meczu chyba najbardziej sie skupie i postawie pieniadze. Napisze to jeszcze raz- Spezia to najlepiej grajacy beniaminek w Serie A, potrafia z kazdym grac jak rowny z rownym, ostatnio z Juve bardzo przyjemnie ich sie ogladalo, Prawda, skonczylo sie 0;3, ale tam bardzo dlugo bylo 0:0, po stracie bramki po prostu Spezia sie otworzyla, a jeszcze trzeba dodac, ze nie trafili karnego w koncowce. Wygrali z Sassuolo na Mapei Stadium co nie jest latwe, wygrali z Milanem, strzelili Romie 3 bramki, moze to robic wrazenie. W pierwszym meczy na wyjezdzie "zjedli" popularne Czarownice, tam bylo 3:0 dla Spezii, tutaj graja u siebie. Fakt bez publicznosci, ale swoj stadion to swoj. Jest kapialny Gyasi, Nzola, Verde czy ten, ktorym interesuja sie najwieksze kluby- Agudelo. Szkoda troche, ze wypadl Podega, ale on juz od dluzszego czasu nie jest dostepny. U gosci kontuzja podstawowego obroncy, dla mnie Spezia to bierze, zastanawiam sie nad czysta wygrana albo 1X i powyzej 1.5 gola po 1.70..


Udinese- Sassuolo

Juz mialem dawno nie typowac meczu z udzialem Udinese bo ich sie po prostu nie da ogladac. Sassuolo naprawde fajnie zagralo z Napoli, te akcje na linii Locatteli- Berardi- Caputo tak milo sie oglada. Udinese ma klopoty jak nie gra z czolowka, bo po prostu nie moga murowac bramki. Sassuolo praktycznie w pelnym skladzie, Berardi sie nie wykartkowal, gdzies do taśmy Sassuolo lub remis po kursie 1.55 mozna sprobowac.

Roma- Genoa

Wypadl Veretout, wiec duzo strata bo to jedna z najlepszych postaci w szeregach Fonsceci. Genoa gra fajnie ostatnio, polecam zobaczyc akcje Shomudorova z derbow ostatnich, jest kapitalny. Do tego pilkarze, ktorzy maja cos tutaj do udowodnienia bo przeciez grali w Rzymie- Destro, Strootman czy Zapaccosta. Roma moze tutaj nie miec wcale latwo, za kartki bedzie pauzowal Kumbulla, a wiec obronca. Jakbym cos mial typowac to over 2.5 bramki bo kurs fajny, a tutaj pada sporo goli, niezaleznie kto gra, a trzeba napisac, ze Spinazolla czy Pellegrini w wybornej formie.

Crotone- Torino

Plaga covidu w Turynie, wiec niewiadomo jak to wplynie, pewnie testy beda powtarzane, ale na ten moment goscie bez Belottiego, Bremera, Linettego czy Singo. W Crotone zmienil sie trener, mecz z Atalanta nic nam nie mowi, bo tam chyba 2 dni tylko mial na przygotowanie, na gola Crotone prosze nie patrzec, bo to byl prezent od defensywy Atalanty. Dla mnie takie nazwiska jak Ounas, Simy, DiCarmine czy nawet Reca w koncu odpala, jest to najgorsza defensywa w lidze, ale jestem sklonny zagrac Crotone lub remis i powyzej 1.5 gola po 2.20.

Napoli- Bologna

Ciezko to Napoli sie typuje w tym sezonie. Wraca tutaj Osimhen, a wiec w koncu typowa 9. Zielinski w kapitalnej formie, notuje obecnie najlepszy sezon chyba od 10 lat we Wloszech jak jest. Wraca po zawieszeniu Koulibaly, ale to juz nie jest taka jakosci jak sezon temu w defensywie gospodarzy. Po ostatnim meczu Bologny na Sardynii, Mihajlovic bardzo mocno "opierdzielil" swoich graczy. Serb jest znany ze swojego charakteru, jestem przekonany, ze Bologna tutaj wyjdzie zmotywowana. Jest szybki Barrow, do tego Soriano, Sansone czy techniczny Orsolini. Prosze nie patrzec na ten typ, bo kibcuje Bologny od paru sezonow, ale w zyciu nie postawilbym tutaj na zwyciestwo Napoli. Najblizej mi do over 2.5 goli po fajnym kursie, Tomiyashu nadal niedostepny wiec Insigne bedzie wchodzil jak w maslo.


Ja biore tak na ten moment:
Spezia lub remis i powyzej 1.5 gola 1.70 @totalbet✅✅✅

Edit- Poszło własnie info, że Schiatarella i Insignie zostali wykluczeni przez trenera Benevento z powodow dyscyplinarnych, a to dwaj podstawowi gracze, typ tym bardziej popieram, srodek pola gosci bedzie slaby.



Reszte meczy moze pozniej opisze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +450
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Zapomniałem napisać, że korzystałem z flashscora patrząc na nieobecności a jak powszechnie wiadomo nie jest to aż tak bardzo miarodajna strona z informacjami. Dlatego z checiom skorzystam z Twojej strony za którą wielkie dzięki!
Jestem typem człowieka otwartego na krytykę o ile jest ona konstruktywna i w tym wypadku przed meczem, bo z tego co widzę sporo osób komentuje po spotkaniu. Bez krytyki nie jesteśmy w stanie się rozwijać, dlatego jak najbardziej krytykuj!
Dodam, że nie siedzę w piłce nożnej jak Ty. Nie oglądam meczy, nie za dużo mówią mi nazwiska i wpływ na gre zespoły drużyn słabszych niż top5. Studia plus życie prywatne pochłaniają znaczną część mojego dnia.
Dla obstawiających: moje analizy subiektywnie oceniam o duzo gorsze i mniej rzeczowe niż użytkownika Barlo123, dlatego zwracajcie większą uwagę na to co on udostępnia. Mała prośba jeszcze. Gdy spotkanie nie potoczy się po czyjejś myśli nie miejcie do nikogo żalu itd, bo nie możliwe jest przewidzenie wszystkiego.
Po przemyśleniu i informacji od barlo123 o braku dwóch ważnych ogniw stawiam hajs na Spezie/+1.5. Gdzieś nie czuję żeby Bologna zdobyła bramkę. Serio gdzieś mi się to nie widzi. Pozostanę przy typie czysty win Napoli.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Poczekajcie z Tą Spezią, podstawowy bramkarz ma covida, jutro kolejne testy przed meczem.

edit-
Dobra na oficjalnej stronie Spezii pojawila sie informacja, ze reszta probek wymazu daly wynik negatywny, do tego podali kadre i wraca Pobega, ktorego jak dobrze pamietam wartosc to nawet 15 mln €, jest tutaj na wypozyczeniu z Milanu.
Ja popieram swoj typ cały czas, dla mnie jest to najpewniejsza opcja na ten weekend, nie lubie tego słowa, ale tak jest.

Dla lubiących wysokie kursy polecam Spezia wygra i wykona więcej roznych po 3.40 na totalbecie, do tego mozna do dubla Spezia powyzej 4.5 roznych po 1.50. Juz tlumacze. Benevento bedzie bez dwoch bocznych obroncow- Depaoli i Letizia, tutaj ma wystapic Tuia, ktory jest nominalnym srodkowym obroncą. Gyasi jest mega szybki, zwinny, do tego Spezia gra praktycznie na 3 z przodu, dla mnie beda tutaj tez jakies rogi. Trzeba przypomniec, ze wypada kierownica Czarownic, wiec pilki z latwoscia beda grane na skrzydła.
Nie lubie statystyk, ale prosze zobaczyc ostatnie 5 meczow Spezii: z Juve 10 roznych, z Parmą 8, z Fiorentiną 6, z Milanem 5, z Sassuolo 5.
A Benevento na ostatnie 10 meczow tylko raz czy dwa miało wiecej roznych niz rywal, a przewaga w reszcie meczy jest ogromna np.
z Verona roznica 5 roznych, z Napoli 6 roznych, z Romą 8 roznych, z Bologna 5, z Samodorią 8.
Kurs kusi 3.40, wiadomo mecz moze różnie się potoczyć, ale za drobne warto.

Ja gram jak mowilem:
Spezia lub remis i powyzej 1.5 gola 1.70 @totalbet✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Roma- Genoa pow 2.5 bramek
Crotone lub remis
Ako: 2.92 @totalbet⛔⛔⛔



Typ naprawe za drobniaki, wczoraj glowny na weekend siadł, tutaj dla lepszego ogladania i niedzieli stawka 3/10.

W Rzymie wynik moze pojsc w kazda strone, nie ma Dżeko czy Veretouta, ale nadal Roma u siebie mega ofensywna. Opisalem ten mecz wyzej, tutaj sporo zawodnikow ma cos do udowodnienia. Za kartki pauzuje Kumbula, a Roma gra na 3 defensorow, co jest na plus dla tego typu. Podam, ze te zespolu lubia ze soba grac, pada sporo bramek, statystyki to gowno wiem, ale ostatnie 10 meczy to srednia prawie 4 bramek na mecz. Spinazzola czy Pellegrini w kapitalnej formie, bo drugiej Szomudorov czy Destro. Genoa bedzie grała z kontry, z Interem im nie wyszlo, ale Roma popelnia wiecej bledow w obronie, licze na jakies trafienie, ale Roma tez jest w stanie sama to pokryc.

Torino bez 6 czy 7 podstawowych graczy, tutaj na ten mecz az 6 nowych zostalo powołanych z primavery. Najwiekszy ubytek to brak Bellotiego, kapitana, lidera zespolu, ktory ciagnie Byki za rogi. Belloti gra w kazdym meczu pelny wymiar, bedzie go dzisiaj brakowalo, podam taka ciekawostke, ktora wyjasni jak wazny jest to pilkarz. Jest on najczesciej faulowanym graczem we Wloszech!!! Widac jak ciagnie Torino, do tego defensywa bedzie w nietypowym zestawieniu, tak jeszcze chyba nie grali. Torino tez nie przekonuje, zreszta w 1 meczu byl remis po lepszej grze Crotone.
Popularne Rekiny zmienily trenera, przygrywali mecz za meczem, ale bylo sporo okazji co spotkanie. Tutaj juz nowy trener mial troche czasu na wprowadzenie swoich zmian, do tego jest DiCarmine, Ounass, Simy czy Nasz Reca. Mysle, ze po takim kursie mozna pograc Crotone lub remis, jednak Zaza to nie ta jakosc co Belotti.

Edit- wypada najprawdopodobniej Perin, a wiec podstawowy bramkarz Genoi, spory talent, ktory czesto cos wyciągał, w jego miejsca ma zagrac prawie 40 letni Marchetti, dodatkowy handicap na gole.

Ktoś jakieś spostrzeżenia na temat meczu Verona- Milan ma ?
Fajnie wygląda Verona lub remis i poniżej 3.5 gola po 2.08 ? Nie zagra Rebic, Ibra, Calhanoglu czy Bennacer. Do tego teraz poszło info, że coś jest z Hernandezem i Tonalim, z tego co Pioli mowil to nie wystapia od poczatku. Nie wiem co to za problem, pojechali do Werony, ale maja zaczac od ławki na ten moment. Juric to stary taktyk, rozwalili mu polowe składu z tamtego sezonu, a i tak sobie niezle radzi, ostatnio tutaj Juve nie ogarnal. U gospodarzy nie ma wielkich nazwisk, ale jest zgranie i czesto punktuja w sezonie. Zastanawiam sie nad tym jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 299,2K

lukas88

Forum VIP
Roma- Genoa
Typ: BTTS
Kurs: 1,85
Fortuna


Jak dla mnie mega wysoki kurs na BTTS w tym spotkaniu, Roma dużo strzela ale też sporo traci. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami mocno overowa:
08.11.20 SA Genoa AS Roma 1 : 3
19.01.20 SA Genoa AS Roma 1 : 3
25.08.19 SA AS Roma Genoa 3 : 3
05.05.19 SA Genoa AS Roma 1 : 1
16.12.18 SA AS Roma Genoa 3 : 2
18.04.18 SA AS Roma Genoa 2 : 1
26.11.17 SA Genoa AS Roma 1 : 1
28.05.17 SA AS Roma Genoa 3 : 2
08.01.17 SA Genoa AS Roma 0 : 1
02.05.16 SA Genoa AS Roma 2 : 3

Poza tym Genoa nieco na przełamanie bo dwa mecze wyjazdowe bez bramki, uważam że dziś będzie ciekawie i zobaczymy kilka bramek w Rzymie.
Poza tym fajnie wygląda jeden z moich ulubionych zakładów:
Genoa strzeli w przedziale 1-72 @ 2,05 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Napoli- Bologna
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 1,84
Fortuna


Spotykają się w ostatnim niedzielnym pojedynku na stadionie imienia Diego Maradony jedne z najbardziej overowych drużyn Serie A pod kątem ilości rzutów rożnych. Napoli 9,96 korka w meczu, Bologna 11,5. Oba zespoły grają ofensywny futbol, dużo gry skrzydłami więc o rzuty rożne nie trudno. Dziś uważam że pęknie spokojnie bariera 10 rzutów rożnych (ostatnie trzy mecze Napoli u siebie to 10,12 i 13 rzutów rożnych.
Bologna traci sporo korków wiec jako alternatywę proponuję:
Napoli over 6,5 RR @ 1,84 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hellas Verona vs AC Milan
Typ: AC Milan poniżej 1.0 gola (zwrot przy dokładnie 1 golu)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Lvbet

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Długo wahałem się co do wyboru do dzisiejszego typu dnia, a zmotywowało mnie w końcu ogłoszenie oficjalnych składów na dzisiejszy mecz Milanu. Prezentuje się to następująco:


HELLAS WERONA (3-4-2-1): Silvestri - Ceccherini, Magnani, Gunter - Faraoni, Tameze, M. Veloso, Lazović - Barak, Zaccagni - Lasagna

Rezerwowi: Berardi, Pandur, Dimardo, Lovato, Salcedo, Favilli, Ilić, Cetin, Dawidowicz, Sturaro, Bessa, Destiny Udogie

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma - Calabria, Tomori, Romagnoli, Dalot - Kessie, Meite - Castillejo, Krunić, Saelemaekers - Leao

Rezerwowi
: A. Donnarumma, Tatarusanu, Gabbia, Kjaer, Kalulu, Tonali, B. Diaz, Hauge, Roback

Generalnie dużo zmian w składzie, a najbardziej ucierpi ofensywa. Nie ma Ibrahimovicia, Calhanoglu, Rebicia, Mandzukicia, Hernandeza, a to są bardzo poważne braki. Dla Milanu jest w to w ogóle bardzo ciężki okres, Rossoneri krwawią i zaczynają tracić bezcenne punkty. Co prawda ostatnio dwie kolejki temu wygrali z Romą, ale nie rekompensuje to przegranych derbów, porażki ze Spezią i cudem uratowanego remisu z Udinese w ostatniej kolejce. Przede nimi ponadto bardzo trudny czas, teraz Verona i dwumecz z Manchesterem United w Lidze Europy, przeplatany ligowym starciem z Napoli. Tu ważą się losy sezonu, a gra wygląda bardzo słabo.

Hellas ostatnio w przyzwoitej dyspozycji, a przede wszystkim dobra gra u siebie - do tej pory w 12 meczach stracili 12 goli, czyli zachowują średnią bramka na mecz. W pojedynku bezpośrednim na San Siro padł remis 2:2, wówczas Rossoneri grali w mocniejszym składzie, a mimo to drugiego gola zdołali wbić dopiero w samej końcówce.

Wydaje mi się, że Milan będzie walił trochę głową w mur, Castillejo jest bez formy, Krunić w formie nigdy nie był, a Saelemaekers i Leao to młodziaki, którym brakuje stabilizacji. Hellas powinien dać radę w defensywie i nie stracić więcej niż 1 gola, kurs moim zdaniem zachęca do gry.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To co oglądałem w tej kolejce można delikatnie podsumować, żeby skuteczniej obstawiac w nastepnych meczach.

Po pierwsze Spezia mega plus, nie wygrali, ale kto oglądał mecz widzial jaką mieli przewage, tam 2 poprzeczka była. Benevento sie zamurowało, a z takimi zespolami im nie idzie. Defensywa kuleje, co z tego, że stracili tylko gola, jak tam po polowie trener zmienil dwoch obroncow, gdyby tylko Czarownice mialy kogos lepszego na kontry glowny typ na weekend by nie siadł. Ja osobie bardzo polecam, juz pogralem gola Spezii w meczu z Atalanta, kurs 1.85. Opisze to dokladniej w tygodniu, ale Spezia uwielbia grac z takimi zespolami, ktore sie nie muruja. Przyklad? Roma 3 bramki, Sassuolo 2 bramki, Napoli 2 bramki, Milan 2 bramki, Inter 1 bramka
, Bologna 2 bramki, Lazio 1 gol. Atalanta bedzie przed meczem w LM, pewnie jakis rotacje beda, graja na 3 obroncow, kurs mega.

Roma slabo bez Dżeko i Veretouta. Co z tego, że tyle dośrodkowań jak nie ma kto tego kończyć, Bośniaka bardzo brakuje, takiego lisa. Do tego Francuz to polka wyzej niz Diawara w srodku.

Cagliari na plus, zmienili trenera i 3 mecze- 2 wygrane i remis, ktos powie, że szczesliwie dzisiaj po Naingolan w 96 min wyrownał, ale tam Sampdoria miala 2 mega strzaly, ktory po prostu siadły, z przebiegu meczu pilkarze z Sardynii lepsi.

Warto spojrzeć na popularne Rekiny. Zmiana trenera, 2 mecze i lacznie jakoś 11 goli, mega ofensywnie jak narazie. Simy odzyskal pierwszy sklad i juz po 2 meczach ma 3 gole. Za tydzien mecz z Lazio i ja biore na bank over 2.5 bramek do dubelka. Jedni i drudzy slaba defensywa, a Rzymianie sa sami wstanie to pokryc, opisze to pewnie tez.

Bologna- kto ogladal mecz z Napoli napewno sie zgodzi, że 3:1 nie oddaje przebiegu tego meczu. Pilkarze Mihajlovica gryzli trawe nawet w doliczonym czasie przegrywajac 2 golami, a ile okazji mieli w trakcie meczu. Czy to Palacio z paru metrow glowkowal w bramkarza, czy chyba Svanberg w slupek, potrafili po prostu presingiem zjesc Napoli na wyjezdzie, a to malo komu sie udaje. Ja wezme tez Bologna lub remis i powyzej 1.5 gola za tydzien. Sampdoria slabo ostatnio.

No i bardzo zaskoczyła mnie znowu Parma, widac mega zmiane. Byli druzyna, ktora oddaje najmniej strzalow w calej Serie a. A teraz ? Z udinese 2 bramki, ze Spezia 2 bramki, z Interem gol, dzisiaj 3 gole Fiorentinie i lepsza gra niz gospodarze. Jestem pod wrazeniem, strzalow tez sporo i stwarzanych sytuacji. Wrocil Gervinho, jest Kucka czy Kurtic, teraz mecz z Roma, ktora przeciez w czwartek gra w LE. Moze cos w strone Parmy ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +552
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Inter - Atalanta
powyżej 2.5 gola @ 1.71
powyżej 3.5 gola @ 2.73
obie drużyny strzelą gola w obu połowach @ 9.40
Fortuna

Derby Lombardii!
Spotkanie, które powinno być gwarancją bramek?!. Myśle, że tak stąd dwie moje propozycje na to spotkanie. Inter małymi krokami idzie w kierunku wymarzonego mistrzostwa. Gospodarze ostatnio w bardzo dobrej formie. Nie przegrali od sześciu spotkań, a w lidze są niepokonani od 6 stycznia!. Naprawdę ten wynik jest imponujący. Mnie jednak interesują gole gospodarzy, a tych Inter strzela jak na zawołanie. Trzy gole przeciwko Lazio, Milanowi i Genoa oraz wygrana 1:2 z Parmą to wyniki ostatnich czterech spotkań ligowych. Z pewnością trenera Conte cieszy forma strzelecka napasnitków, bo to dzięki nimi Inter strzela tyle goli. Martinez, Lukaku i Sanchez, który ostatnio również daje o sobie znać, to ta trójka, której powinna się obawiać obrona Atalanty.
Przejdźmy do gości, którzy mimo porażki z Realem Madryt, w lidze punktują i podobnie jak ich rywal strzelają gole. Pięć goli przeciwko Crotone, dwa gole strzelone Sampdorii oraz wygrana 4:2 z Napoli mówi o tym, że Atalanta niema zamiaru się zatrzymywać i dalej zamierz walczyć o miejsca 1-4. Do składu wraca Zapata, który to ostatnio już dostał 20 minut gry. Oprócz tego pana jest jeszcze Muriel, Ilicić czy Gosens.
Mecz zapowiada się naprawdę wybornie. Atalanta zechce przeskoczyć w tabeli Romę i objąć czwartą pozycję. Inter z kolei nie zamierza odskoczyć Milanowi i zrobi wszystko, aby zwyciężyć. Będzie to spotkanie najskuteczniejszych ekip w tym sezonie, także możemy spodziewać się ofensywnego i otwartego futbolu.

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, de Vrij, Bastoni; Hakimi, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic, Lautaro, Lukaku.

ATALANTA (3-4-1-2):Gollini; Toloi, Romero, Djimsiti; Maehle, De Roon, Freuler, Gosens; Pessina; Muriel, Zapata

Sytuacja w tabeli

Inter Mediolan w tabeli Serie A jest aktualnie na 1. miejscu. W rozegranych dotychczas 25 meczach ekipa Nerazzurrich zdobyła 59 punktów.

Zwycięstw Interu w lidze: 18 (72%)
Remisów Interu w lidze: 5 (20%)
Porażek Interu w lidze: 2 (8%)

Różnica bramek to 37 przy 62 strzelonych i 25 straconych bramkach. Nerazzurri strzelają w lidze średnio 2.48 bramki na mecz i tracą średnio 1.00 bramki na mecz.

Atalanta Bergamo w ligowej tabeli włoskiej Serie A plasuje się na 5. miejscu i w rozegranych dotychczas 25 meczach ekipa rywali zdobyła 49 punktów.

Zwycięstw Atalanta Bergamo w lidze: 14 (56%)
Remisów Atalanta Bergamo w lidze: 7 (28%)
Porażek Atalanta Bergamo w lidze: 4 (16%)

Różnica bramek to 28 przy 60 strzelonych i 32 straconych bramkach. Drużyna strzela w lidze średnio 2.40 bramki na mecz i traci średnio 1.28 bramki na mecz.

Ostatnie wyniki ligowe Interu

4 marca 2021 | Parma FC 1-2 Inter Mediolan
28 lutego 2021 | Inter Mediolan 3-0 Genoa CFC
21 lutego 2021 | AC Milan 0-3 Inter Mediolan
14 lutego 2021 | Inter Mediolan 3-1 Lazio Rzym
5 lutego 2021 | ACF Fiorentina 0-2 Inter Mediolan

Ostatnie wyniki ligowe Atalanta Bergamo

3 marca 2021 | Atalanta Bergamo 5-1 Crotone
28 lutego 2021 | Sampdoria 0-2 Atalanta Bergamo
21 lutego 2021 | Atalanta Bergamo 4-2 SSC Napoli
14 lutego 2021 | Cagliari 0-1 Atalanta Bergamo
6 lutego 2021 | Atalanta Bergamo 3-3 Torino FC
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Inter - Atalanta
powyżej 10,5 RR, @2,62 Fortuna


Hit we włoskiej Serie A, Inter kontra Atalanta. Spotkanie dwóch najskuteczniejszych ekip w lidze, więc zapowiada się emocjonujące ofensywne widowisko, gospodarze aby utrzymać 6cio punktową przewagę nad lokalnym rywalem będą dążyli do wygranej, natomiast goście są wciąż w walce o przyszłoroczna Ligę Mistrzów, w przypadku wygranej wskoczą na 4 miejsce. Mam nadzieję, że ktoś szybko otworzy wynik i nie będzie piłkarskich szachów, typ na bramki został już podany wcześniej dlatego spróbuję pójść w stronę rzutów rożnych, zarówno jedni jak i drudzy wykonują ich dość sporo. Inter do tej pory wykonał 143 cornery co daje średnia 5,72, natomiast Atalanta 136, średnia 5,44. Ostatnie 5 meczy Interu w lidze to kolejno (w nawiasie rożne tylko tej drużyny) 14 (7), 11(3), 14(7), 10(9) i 4(2), w tym samym okresie w spotkaniach Atalanty widzieliśmy 7(4), 12(6), 8(6), 11(6) i 7(4).
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom