>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

26 kolejka Primera Division 13-15 marca 2010r.

Status
Zamknięty.
... 0

...

Użytkownik
Widząc co się dzieje w obecnym sezonie mimo wszystko ciężko jest mi przypuszczać, że osiągną zamierzony przed sezonem cel -&gt; miejsce w Top4.
Na top4 nie ma szans, to pewne.

Ja nie przekreśliłem definitywnie ich szans, ale moim zdaniem chyba tylko jakiś cud, niesamowita gra Atletico i fatalna postawa wszystkich drużyn je wyprzedzających [ mam tutaj na myśli: Valencia, Sevilla, Deportivo, Bilbao, Villarreal, Getafe, Mallorca...] mogłaby spowodować awans do europejskich pucharów przez ligę. Mówię tutaj o 6 pozycji.
Rozumiem. Moim zdaniem Atletico ma na tyle korzystny terminarz, że są w stanie osiągnąć 6 miejsce. W tym sezonie chyba każda drużyna z rywalizujących o miejsca w LE pokazała, że potrafi gubić głupio punkty i nie są to przypadki incydentalne. Sztuka w tym, żeby potrafić to teraz wykorzystać. Zespołów mających jeszcze realne szanse na 6 miejsce jest dużo, wygra ten kto w tej decydującej fazie sezonu popełni mniej błędów.

A co do dzisiejszego meczu... to przecież jak Osasuna wygra to też wskoczy na 10 miejsce w tabeli ;) ? Nierealne? Jak najbardziej realne.
Oczywiście, że realne! Analizując jednak jak Osasuna radzi sobie na wyjazdach złamanego grosza bym nie postawił na ich zwwycięstwo na Vicente Calderon.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Osasuna Pampeluna
Typ: Bramkowy remis ⛔ (1:0)
Kurs: 4,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już za niespełna kilka minut rozpocznie się mecz kończący 26. kolejkę w hiszpańskiej Primera Division, w którym to spotkają się bardzo nierówno grające Atletico oraz również nie zachwycająca w tym sezonie Osasuna. Teoretycznie faworytem są gospodarze, ale ja nie pokuszę się o postawienie na nich, ponieważ są drużyną niesłychanie chimeryczną. Potrafią pokonać wielką Barcę, by zaraz potem przegrać ze słabą Almerią. Dlatego też tak na prawdę ciężko powiedzieć na co ich stać, więc nie zdziwi mnie ani ich ewentualne zwycięstwo 3:0 czy 4:0, ani tym bardziej jakaś minimalna porażka 0:1. Istotnym faktem w kontekście dzisiejszego mecz jest to, że zespół z Madrytu czeka w czwartek rewanżowe spotkanie ze Sportingiem Lizbona w ramach Ligi Europejskiej. Osobiście widzę tu analogię do wydarzeń z zeszłego poniedziałku, kiedy to Valencia, także mająca rozegrać mecz w LE zaledwie zremisowała z Santanderem. Myślę, że w tym momencie dla Atletico dużo ważniejsze są właśnie te rozgrywki aniżeli liga, w której nie mają już większych szans na odegranie jakiejś roli. O awansie do pucharów raczej nie mają już co marzyć, więc pozostaje im walka w LE.
Z kolei goście z Pampeluny jakimś niesamowicie wymagającym rywalem nie są, ale jak pokazuje historie potyczek pomiędzy tymi drużynami, potrafią przeciwstawić się piłkarzom z Madrytu. W ostatnim pojedynku rozegranym na Estadio Vicente Calderón rozgromili gospodarzy aż 4:2!. Na aż tak drastyczne rozstrzygnięcie nie liczę, ale remis jest z pewnością w zasięgu przyjezdnych.
 
L 4

lukashao

Użytkownik
Spotkanie : Atletico Madrid vs. Osasuna
Typ : X / X
Kurs: 5,10
Buk: bet-at-home
Analiza:
Witam, dziś o 20 55 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Atletico Madryt a Osasuną Pampeluna. Gospodarze zanotowali ostatnio zwyżkę formy wygrali nawet z Valencią i w Lidze Europejskiej z Galatasaray. Bilans 6 ostatnich spotkań w lidze to 2-2-2, identycznie wygląda bilans gości. Atletico w ostatnich 6 spotkaniach zanotowało remis do przerwy, i trzykrotnie remisowało na koniec spotkania. Osasuna 4 razy remisował do przerwy w 6 ostatnich spotkaniach przy czym zremisowała 2 razy. Jednak Osasuna to niewygodny rywal dla Atletico. Bilans ostatnich 6 spotkań w Madrycie:
05/04-09 Primera Division Atletico Madrid vs. Osasuna 2:4
30/09-07 Primera Division Atletico Madrid vs. Osasuna 2:0
20/01-07 Primera Division Atletico Madrid vs. Osasuna 1:0
09/01-07 Copa del Rey Atletico Madrid vs. Osasuna 1:1
03/05-06 Primera Division Atletico Madrid vs. Osasuna 0:1
12/05-05 Copa del Rey Atletico Madrid vs. Osasuna 0:0
Jak widać Atletico nawet za dobrych czasów miało problemy z Osasuną. Remis do przerwy i na koniec meczu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom