>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ligue 1 [20-22 luty 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




W poprzedniej serii gier cała trójka jak jeden mąż zremisowała tracąc pkt więc w czołówce bez zmian. Tym razem Marsylie czeka najtrudniejsze zadanie bo udaje się na stadion w Saint Etienne i w niedzielny wieczór to będzie hit tej kolejki!
PSG po wpadce Caen i po meczu z Chelsea spróbuje pokonać u siebie Touluze, a Lyon zagra z Nantes.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Mecz: Nice - Monaco
Typ: Azjatycka suma goli: Poniżej 2 ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Mecz dwóch underowych drużych, więc nie spodziewałbym się 3 bramek, a w przypadku 2 bramek będzie zwrot. 3 ostatnie mecze drużyny Nice to wyniki 0-0, niby seria musi się wreszcie skończyć, ale niekoniecznie w tym meczu, bo grają z Monaco. Drużynę z księstwa obserwuję uważnie w tym sezonie i nasuwa się jeszcze jeden typ, 0-0 do przerwy ✅ . Taki wynik drużyna Monaco osiąga notorycznie w meczach ligowych.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Mecz: Lyon-Nantes
Typ: Lyon czyste konto-TAK✅
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Po raz kolejny w tym tygodniu próbuję grać na czyste konto Lyonu (tydzień temu typowałem czyste konto Lyonu do przerwy). Powodem takiego typu jest Lopes w bramce w ostatnim meczu z Lorient nie miał wiele pracy, ale dwa tygodnie temu podczas spotkania z PSG to on zatrzymał Zlatana i spółkę PSG mogło wygrać tamten mecz najmniej 3-1. Patrząc w statystyki Lyon na 13 rozegranych spotkań u siebie stracił tylko 6 bramek, a 7 razy zachował czyste konto.
Nantes w rozegranych 12 wyjazdowych meczach strzeliło 9 bramek, a w ostatnich 5 meczach ligowych zdołało zdobyć tylko jedną bramkę na własnym stadionie w zremisowanym 1-1 meczu z Lile.
Niedawno obydwie drużyny spotkały się w meczu pucharowym wtedy Nantes wygrało 3-2 ale myślę, że to tylko dodatkowo zmobilizuje graczy Lyonu, którzy będą chcieli zmazać plamę na honorze i nie dadzą sobie wbić gola.

Dodatkowe propozycje:
BTS-nie kurs 1,72 bet365✅
Obydwie drużyny strzelą 1 połowa- 2 połowa NIE/NIE kurs 1,44 bet365✅
:grin:
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lyon Nantes
Lyon po świetnym runie 7 wygranych notuje trzeci remis z rzędu. Tyle, że podział punktów z Monaco oraz PSG to żaden zły wynik, zaskoczeniem może być brak w wygranej z Lorient, ale nie ma co z tego powodu robić tragedii.
Więcej powodów do zmartwień mają fani Nantes. W 2015 nie wygrali jeszcze żadnego ligowego spotkania. Trudno sie temu dziwić, skoro ofensywa Kanarków się przycięła i w 6 meczach zdobyli zaledwie 1 bramkę!
Lyon wraz z Monaco oraz St Etienne straciło najmniej bramek w lidze. Do tego Nantes ma bardzo niekorzystny bilans spotkań na Stade de Gerland



Jak widać 0 zero wygranych, 0 remisów w ostatnim czasie. Totalna dominacja Lyonu
Lyon 1.57 B365 ✅ 1:0
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Caen - RC Lens 4:1

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.47


Obserwuje Lens i nie wygrali od 7 meczy. Niby starają się, niby walczą, ale nie przynosi to wygranych. Zajmują 19 pozycję i są w tej chwili jednym z głównych kandydatów do spadku z Lique 1. Co innego ekipa dzisiejszych gospodarzy. Mowa o Caen, które notuje doskonałą serię meczy bez porażki. Na szczególną uwagę zasługuje remis w ostatniej kolejce na wyjeździe z PSG 2:2. Przypomnę iż Caen wyrwało ten remis w ostatnich minutach spotkania. Przegrywali jeszcze 2:0 do 89&#39; minuty. Potem szybkie 2 bramki które wstrząsnęły Parc des Princes. Dzisiaj upatruję zwycięstwa Caen, będą mieli oni ułatwione zadanie bowiem nie zagra podstawowy bramkarz Lens - Riou (22/0). W dodatku Lens bez dwóch podstawowych obrońców: Ludovica Baala (22/0), oraz Dimitri Kevin Cavare (20/0). Zabraknie też podstawowego pomocnika Lalaina Nomenjanahary (19/1), oraz pomocnika rezerwowego Deme N&#39;Diaye (7/0). Jeśli chodzi o gospodarzy to największym osłabieniem jest z pewnością brak napastnika Bengali-Fodé Koïta (22/3) oraz podstawowego obrońcy - Yahia Alaeddine. Z pozostałych piłkarzy zabraknie Sloan Privat (występujący częściej jako zmiennik), Musavu-King Yrondu (który nie rozegrał jeszcze w tym roku ani jednego spotkania). Jeśli gospodarze zagrają przynajmniej po części tak jak w kilku ostatnich spotkaniach to nie powinni mieć problemów z ograniem słabiutkiego Lens. W dodatku Lens ostatni mecz wyjazdowy wygrało w październiku 2014. Nic nie wskazuje na przełamanie..

Paris Saint Germain - FC Toulouse 3:1

Typ: under 3.5 gola
Kurs: 1.50


Tak na marginesie uważałbym na PSG: kontuzji doznał Serge Aurier i Lucas Moura. Z powodu zawieszenia pauzować musi również David Luiz i Marco Verratti. Z uwagi na problemy zdrowotne niepewny jest występ Thiago Motty. Na szczęście gospodarzy wraca Ibrakadabra. W głowach i nogach piłkarzy jest jeszcze z pewnością mecz z Chelsea, w którym zaprezentowali się mimo wszystko przyzwoicie. Goście mieli cały tydzień na przygotowanie do tego pojedynku. Z pewnością obserwowali mecz PSG z Chelsea i wyciągali wnioski. Wysoka linia ustawiona na ten mecz 3,5 gola, warta zainteresowania. Ze względu na osłabienia PSG + zaciętą walkę o utrzymanie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Obserwuje Lens i nie wygrali od 7 meczy. Niby starają się, niby walczą, ale nie przynosi to wygranych. Zajmują 19 pozycję i są w tej chwili jednym z głównych kandydatów do spadku z Lique 1..
Na chwilę obecną Lens jest zdegradowane

w ramach przypomnienia

&quot;Trybunał Administracyjny w Besancon zadecydował o relegacji RC Lens do Ligue 2 niezależnie od pozycji w tabeli&quot; - donoszą francuskie media.&quot;
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Reims - Metz
Typ: Metz
Kurs: 4.00
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj celuję w wygraną Metz. Powód jest przede wszystkim jeden: utrzymanie Ligue 1 w Metz.
Mobilizacja w ekipie Alberta Cartiera jest tylko gorzej z formą. W tabeli Reims zajmuje obecnie 15 miejsce z dorobkiem 30 punktów, Metz natomiast jest na miejscu 20 z dorobkiem 21 punktów. Żeby myśleć o utrzymaniu takie mecze muszą wygrywać. Łatwo powiedzieć...
Przejrzałem jednak formę obu ekip i nie jest ona najlepsza po obu stronach dlatego dla mnie ten mecz 50/50, a że kurs jest bardzo dobry na Metz to chcę iść w ich stronę.
Reims w ostatnich 4 meczach zanotowało 2 remisy i 2 porażki:

Metz na 5 ostatnich gier tylko 1 remis i aż 4 porażki;

Obie ekipy bez formy ale nóż na gardle ma Metz to myślę, że to oni będą mocniej zdeterminowani aby zapunktować i przerwać tą złą passę.
Historia meczy obu ekip z ostatnich lat jest na korzyść Metz;

W Metz jest kilku zawodników, którzy mogą dzisiaj dać tej drużynie trzy punkty:
- S.Krivets (20/1)
- J.Falcon (18/4)
- M.Maiga (12/4)
Jest jeszcze F.Malouda (17/2) ale on nie zagra z powodu kontuzji. Zapowiada się więc wyrównany mecz jednak patrząc na kursy warto iść w stronę Metz ;)
edit//
⛔0:0
Niestety pudło.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Co myślicie o kartkach w meczu St Etienne - OL. Marsylia?
Na bet365 jest azjan over 3 za 1.85 i powyżej 3.5 kartki za 2.25.
Sędziuje Clement Turpin który 2 tygodnie temu w meczu Lyon - PSG dał 5 kartek, a we wcześniejszych meczach jakoś bardzo nie szałał.
 
R 326

royal92

Użytkownik
Kadra powołana na Nantes zrodło Lyon.pl
Lopes – Gorgelin – Zeffane – Umtiti – Koné B. – Rose – Bedimo – Dabo – Tolisso – Gonalons – Ferri -Malbranque – Gourcuff – Ghezzal – Fekir – Njie – Yattara – Lacazette.
Na pewno cieszy fakt, że w kadrze meczowej jest już Alex Lacazette.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Lyon - Nantes
Lazacette strzeli @ 1,90 B365
tak jak mówiłem nie grał całego meczu, ale dobrze że za miedziaki pograne ⛔ ;)
No to dziś jestem już myślami w Lyonie. Dziś pomimo tego że po kontuzji wraca lider zespołu Lazacette, to do końca nie jestem przekonany ile minut będzie dziś grał ale z tego co widzę jest w pierwszym składzie, to moje grosze idą w jego stronę. Zawodnik kompatybilny w którym potrafi z niemal każdej akcji zakończyć swój strzał powodzeniem na bramkę. Pauzował kilka meczy więc na pewno jest na głodny bramek, do jakich przyzwyczajał mnie w kilku meczach pod rząd. Jeśli nie karny, to sytuacja godna do strzelenia goli. Lyon musi dzisiaj wygrać z Nantes, aby powrócić na fotel lidera. I z pewnością to zrobią, bo już nie z takimi sytuacjami sobie radzili. Pomimo tego, że kurs na wygranie meczu nie jest jakoś specjalnie obiecujący zaufam Lazaceeeteeeee! Stawiałem go wielokrotnie i tylko raz mnie zawiódł, ale to wtedy zszedł z boiska przed końcem pierwszej połowy, gdzie ja miałem po granego jego z dwoma bramkami. Ale nie ma się co zniechęcać. Odwala kawał dobrej roboty w ataku i to dziś on będzie rozdawać karty. Mecz o 17!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom