>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26. kolejka La Liga [5.03 - 8.03.2021r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co na weekend?

Jutro spróbowałbym pograć podwójną szansę w postaci wygranej Villarrealu z Valencia po kursie @ 1.74 w Fortunie.
Villarreal po awansie do kolejnej rundy w lidze europy musi celować w pierwsza szóstkę w lidze. Valencia słaba w tym sezonie ale z przebłyskami. Mimo wszystko goście powinni jutro zgarnąć 3 punkty
zwycięstwo Sevilli @ 1.62 oraz Barcelony @ 1.60 w Fortuna
Barcelona drugi mecz z rzędu na zero z tyłu. Zmiana ustawienia jak i motywacji w drużynie zrobiła swoje. Barcelona musi wygrać aby wywrzeć presję na Atletico i Realu, którzy zagrają to między sobą.
Sevilla lekko przybita po wczorajszej porażce. Jednak dużo graczy nie grało od pierwszych minut jak Rakitić czy Navas. Do składu wraca Ocampos, który zagra pewnie od pierwszych minut. Sevilla będzie chciała jak najszybciej zapomnieć o tej porażce, a rywal do pokonania idealny.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Osasuna - Barcelona

Barcelona @1.54 fortuna


Spoglądając w tabelę, to chyba idealny moment aby zrobić krok w przód w pogoni za mistrzem, który wciąż jest jak najbardziej w zasięgu, choć z grą Barcy w tym sezonie, to utrzymanie w top 3 byłoby sukcesem. Niemniej jednak sezonu na straty jeszcze spisywać nie można.

Osasuna to taki dostarczyciel punktów w meczach z topką. Jeśli Barca nie zlekceważy rywala, to powinien to być wygrany mecz. W meczu z Sevillą u siebie Osasuna nie miała nic do powiedzenia, zostali kompletnie zdominowani. A przecież chwilę później Sewilla została tak samo zdominowana przez Barcę w meczu rewanżowym CDR oraz w lidze. Ostatnie starcie to również 4:0 dla Blaugrany. Osasuna notuje całkiem w porządku okres wygrywając mecze, ale rywale są na ich poziomie. Dzięki takiej średniej postawie, mają dość bezpieczne miejsce w tabeli.

Myślę że Barca wygra to spotkanie, jednakże nie będzie to widowisko jak mecz z Sewillą w Pucharze Króla, a wymęczone zwycięstwo. Najważniejsze są tutaj 3 punkty.

Atletico - Real
Typ: remis
kurs: 3.17 fortuna


Typ poparty obecną formą obu ekip, jak i też życzeniowy. Jako że kibicuję Barcelonie, podział punktów byłby tutaj idealny, natomiast też sporo na to wskazuje. Atletico zaczęło spuszczać z tonu w niewygodnym dla sezonu momencie... przecież byli stawiani jako wielcy faworyci pary w LM, natomiast po zatrudnieniu Tuchela, Chelsea sprowadziła ich na ziemię. Tak naprawdę wystarczy gorszy dzień Suareza i okazuje się, że o gola w Atletico jest bardzo ciężko. Ta maszyna pracuje perfekcyjnie tylko gdy ich snajper również. Felix to nadal dzieciak niesamowicie utalentowany, ale sam meczu nie udźwignie.
Real trochę w kontuzjach, ale nie będzie chciał odstawiać nogi i oddawać pola wiedząc, że to dla nich jedyna okazja żeby bezpośrednio coś zwojować z Atletico. Wraca Benzema, jest kim więc straszyć z przodu. Wraca Carvajal, Fede, Militao... nie wygląda to tak tragicznie jak z Atalantą.
Myślę że nikt na zabój nie będzie chciał tego meczu wygrać zważając na to jak ważne jest to spotkanie. Ciężko jest tutaj faworyzować którąś ze stron, dlatego stawiam na remis.

Remis w meczach obu ekip to dość częsty wynik, wystarczy rzucić okiem w historię meczów. Remis również nie wyrządzi krzywdy żadnej ze stron.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Atletico Madryt - Real Madryt 1:1

Przed nami derby Madrytu i mogą wyłonić już mistrza Hiszpanii - oczywiście teoretycznie. Jeśli Atletico Madryt wygra będzie miał już bardzo dużą przewagę nad rywalami, jeśli natomiast wygra Real to mocno zbliży się do rywali i mistrzostwo Hiszpanii będzie nadal otwarte dla 3 drużyn.
Ostatnie spotkania gdzie to Atletico Madryt gra u siebie dużo lepiej pokazywali się piłkarze Królewskich. Niestety dla nich sporo kontuzji w ekipie natomiast dobrą wiadomością jest powrót Benzemy.
Atletico Madryt tak jak by się lekko zacięła w ostatnich spotkaniach remis i porażka z Levante, porażka z Chelsea po fatalnej grze i nieco poprawia nastrój wygrana z Villarrealem ale Oni pokazali wczoraj, że nawet Valencia ich może pokonać.
Bardzo ciężko wytypować cokolwiek bo tak naprawdę może być w tym meczu wszystko.
Najbliżej mi jest remisu bo taki wynik nie będzie najgorszy dla żadnego zespołu a z racji problemów w Realu nie wiem czy są w stanie pokonać Atletico z drugiej zaś strony Real Madryt zdecydowanie lepiej gra w bardzo trudnych spotkaniach, pokazywali to już w meczu z Barceloną czy Sevillą gdzie przed tymi meczami mieli fatalne nastroje.
Atletico potrafi się mimo wszystko bronić.

0-30 minuta remis 1,59
poniżej 2,5 1,65
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Real Madryt wygra
Atletico dostało zadyszki, przede wszystkim zaczęło zawodzić w defensywie. Przeciwnie Real - na fali wznoszącej, wróciło kilku kluczowych zawodników. Real lepiej gra pod presją. Dla mnie biała część Madrytu to bierze.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Atletico - Real
poniżej 2.5
1.6
Fortuna
Już dzisiaj derby Madrytu. W tego typu spotkaniach spodziewam się podobnej ilości bramek jak w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami. Atletico zapewne nie będzie chciało się zbytnio odkrywać, bo remis jest dla nich dobrym wynikiem i nie zmniejszy przewagi nad Królewskimi. Nie zdziwię się, więc jeżeli pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, a sam mecz jeśli ktoś już wygra to jedną bramką. Obie drużyny mają dobrą obronę, które zapewniają mniej niż jedną straconą bramkę na mecz w La Liga. Dlatego dla osób, które mogą mieć problem ze wskazaniem zwycięzcy tego pojedynku polecam skłonić się ku graniu undera bramkowego.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Atletico - Real
Typ: Poniżej 6.5 żółtych kartek
@1.40 Fortuna

Myślę że jest to idealny kurs aby zagrać doubla, W ostatnich 3 meczach między tymi drużynami padały max 4 żółte kartki i myślę że dzisiaj może być podobny wynik, a linia 6.5 jest naprawdę wysoka. 7 zółtych kartek w meczu to jednak jest już spora ilość jedyne ryzyko jest takie że sędziuje Alejandro Hernandez a lubi on sypać kartkami, jego średnia w la lidze to 5,7 ale nadal to jest kartka zapasu. Kolejnym argumentem jest fakt że obie drużyny w swoich ostatnich meczach nie osiągają jakiejś dużej ilości kartek. Dlatego według mnie kurs jest warty uwagi ;)
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt
poniżej 2,5 gola @1.60 FORTUNA
Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. W ostatnich 4 bezpośrednich spotkaniach padły zaledwie 3 bramki i to wszystkie strzelali piłkarze Realu. Gospodarze nie mogą przegrać tego spotkania, bo w przeciwnym razie jeszcze bardziej skomplikują sobie sytuację w La Liga, która jeszcze tak nie dawno była niezachwiana. Wielu już twierdziło, że Atletico ma pewne mistrzostwo a tu 3 słabsze mecze i sytuacja się nieco skomplikowała. Gospodarze co prawda dalej są na 1. miejscu w ligowej tabeli lecz ich przewaga zmalała. Nad Barceloną mają 2 pkt przewagi (i 2 mecze rozegrane mniej) a nad Realem 5 pkt (i jeden mecz mniej). Moim zdaniem remis dla Atletico nie będzie tutaj złym wynikiem, ponieważ pozwoli im utrzymać bezpieczną przewagę nad rywalem zza miedzy. Stawiam, że Atletico będzie bardziej broniło tutaj wyniku niż szukało zwycięstwa dlatego under jest bardzo prawdopodobny. Nie zdziwiłby mnie nawet wynik 0:0, który na pewno zagram za drobne. W meczach Atletico rozgrywanych na własnym stadionie aż 7 razy na 12 padł under 2,5 gola, z kolei w meczach wyjazdowych Realu under padł 7 razy na 13 spotkań.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna
Hiszpania La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Athletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2 połowa, Real strzeli conajmniej jedną bramkę
Kurs: 1.98
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Zacznę od tego że dla Realu takie mecze są najlepsze do grania. Jak mają nóż na gardle zaczynają grać znacznie szybciej i pewniej. A braki w składzie mało co wpłynęły na ilość zdobywanych punktów. Jednakże braki w ataku powodują że trener musi kombinować, aczkolwiek po kontuzji pojawić dziś powinien się Benzema. Myślę że jednak skład może być podobny jak z Atalanta Bergamo, tzn z Isco na szpicy, bo niewiadomo jak po kontuzji prezentuje się właśnie Francuz. Nawet jak zagra od początku to ciężko będzie się ponownie od razu wbić w grę. Po za tym zapewne gospodarze będą dużo szachować i trzymać wynik remisowy bardzo długo. Ewentualna wygrana gości da jeszcze tej lidze jakieś emocje. Wydaje jednak mi się że athletico lekko spadło z tonu mimo wygranej ostatnio z Villa Real mimo tego że to żółta łódź podwodna próbowała grać i atakować. Porażka w lidze mistrzów Chelsea 0:1 powoduje że trzeba jeszcze próbować na tym gruncie także. Dlatego dziś uważam że pierwsze 45 minut nie powinno przynieść emocji, za to już w drugiej odsłonie ewentualne zmiany zarówno taktyki jak i zawodników mogą całkowicie zmienić taki mecz. Chociaż zdarzają się w takich meczach wyniki 0:0, to liczę że Real będzie jednak chciał wygrać bo do końca sezonu już całkiem niedaleko.
 
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Atletico Madryt- Real Madryt
Typ: over 9,5 RR
Kurs: 2,09
Fortuna

lub

Typ: 1 DNB
Kurs: 1,88
Fortuna


Derby Madrytu czekają nas w dzisiejsze popołudnie na Wanda Metropolitano. Niezwykle ważny mecz w kontekście walki o tytuł w La Liga. Atletico wygrywając to spotkanie mogłoby odskoczyć Barcelonie na 5 a Realowi na 8 oczek, mając jeszcze jedno spotkanie rozegrane mniej, także zapowiada się ciekawe spotkanie. Osobiści jako kibic Realu nie wierzę dziś w wygraną Królewskich, których gra ostatnio nie powala, mimo że wyniki nie są wcale jakieś tragiczne. Z drugiej strony bardzo podoba mi się gra Atletico z niesamowitym Jao Felixem i niezawodnym Suarezem na szpicy. Moim zdaniem gospodarze wygrają dzisiejsze spotkanie, są zespołem bardziej solidnym i mają zdecydowanie większą siłę ognia w ofensywie. Co do rzutów rożnych to poniżej przedstawiam historię ostatnich kilku spotkań w lidze pomiędzy zespołami i tylko dwukrotnie na ostatnie 7 spotkań nie padło 10 rożnych, uważam że zobaczymy szybki mecz z wieloma akcjami podbramkowymi.

Poza tym sędzią tego spotkania jest Alejandro Hernandez, jak dla mnie jeden z najgorszych sędziów w La Liga. Lubi gość rządzić na boisku, ma średnią powyżej 5 kartek na mecz. Dzisiejsze spotkanie jest o dużą stawkę, także zakładam że będzie dużo walki i niekoniecznie czystej gry bo wiemy jak wyglądają starcia derbowe w Madrycie, także over kartkowy:
over 5,5 ŻK@ 1,85 Fortuna
również ja najbardziej do gry.

12.12.20 LL Real Madryt Atl. Madryt 2 : 0 (9 rożnych, 4 żłótka)
01.02.20 LL Real Madryt Atl. Madryt 1 : 0 (11 rożnych, 4 żółtka)
28.09.19 LL Atl. Madryt Real Madryt 0 : 0 (12 rożnych, 3 żółtka)
09.02.19 LL Atl. Madryt Real Madryt 1 : 3 (7 rożnych, 10 żółtek)
29.09.18 LL Real Madryt Atl. Madryt 0 : 0 (14 rożnych, 7 żółtek)
08.04.18 LL Real Madryt Atl. Madryt 1 : 1 (13 rożnych, 5 żółtek)
18.11.17 LL Atl. Madryt Real Madryt 0 : 0 (16 rożnych, 8 żółtek)​
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Patrząc na wasze propozycje , mam dokładnie podobne odczucia po głowie chodzi mi albo under albo rzuty różne. Ale chyba spróbuje takiej opcji : 1 gol po 28 minucie. Można to zagrać na fortunie z kursem 2.0. Liczę ze jeśli padnie bramka będzie to troche później niż na początku spotkania o ile w ogóle padnie... Bo tak tez może być .... Mecz ciężki do typowania ale za rekreacyjna stawkę spróbuje wyżej wspominana opcje plus over 8,5 roznych. Razem daje nam to dubla z kursem całkowitym 3,3. Powodzenia i pozdrawiam!
 

Załączniki

matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt Typ: x 0-30 minut @ 1,59

Podoba mi się również typ na X po 30 minutach. Mecz ten zapowiada się underowo. Atletico nie jest już aż takie szczelne w obronie jak w poprzednich sezonach, ale bardzo poprawiło grę w napadzie. W tym meczu nadal niedostępny będzie Gimenez czyli lider defensywy. Poza Urugwajczykiem do dyspozycji trenera Simeone nie będzie Herrera. Do kadry meczowe wróci Kieran Trippier, który był zawieszony przez długi okres, w związku z aferą bukmacherska. Z kolei mam wrażenie, że Real gra bardzo dobrze w obronie od dłuższego czasu. Wyniki tez nie są imponująco wysokie. Zidane nie będzie miał do dyspozycji nadal Ramosa, Carvajala, Hazarda i Mariano. Przypuszczam, że początek meczu będzie bardzo zachowawczy z obu stron. Także zgadzam się z propozycję, która była powyżej. Myślę, ze jest to najlepsza opcja. Jeśli chodzi o wynik to bardziej szedłbym w stronę gospodarzy. Z kartkami może być różnie.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Atletico - Real Madryt

Powyżej 5 żółtych kartek @1.75 LVBet

Ostatnio w meczach derbowych zbyt dużo kartek o dziwo nie pokazywali arbitrzy, kolejno: 4, 5, 4, 3, 11, 7. Dzisiejszy mecz poprowadzi A. Hernandez Hernandez, który dość często lubi sięgać do kieszeni po kartoniki. W tym sezonie La Liga w 12 meczach pokazał 60 żółtych kartek (średnio 5 na mecz). Ostatnio sędziował m.in. mecze: Sevilla - Barcelona (7 żółtych kartek), Cadiz - Bilbao (5), Alaves - Real Madryt (8). Stawka tego meczu jest bardzo wysoka więc i ostrych fauli nie powinno brakować. W przypadku dokładnie 5 żółtych kartek mamy zwrot, ale uważam że dzisiaj sędzia pokaże nawet i 7,8 żółtych kartoników.
 
Ostatnia edycja:
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Czemu wszyscy obstawiacie tak ciężki mecz do wytypowania Atletico Real? Wiem że na pewno będzie ciekawy do oglądania ale tam wszystko może się zdarzyć. Spójrzcie na mecz Bilbao - Granada. Granada nie zagra na pewno bez 5 podstawowych graczy i gra kolejnego Quini stoi pod znakiem zapytania.

Bilbao - Granada

Bilbao
oraz powyżej 2.5 gola @ 2.72 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Atletico - Real
Typ powyżej 5,5 żołtek kartki
Kurs 1,85
Totolotek
Ten typ już pojawił się wcześniej, ale nie ma się co dziwić. Derby Madrytu to spotkania gdzie nikt nie odstawia nogi, a w tym sezonie mają szczególny wydźwięk, gdyż Atletico realnie włączyło się do walki o mistrza. 3 ostatnie spotkania między nimi to mecze z mala liczbą kartek , bo 4, 4, 3. Wcześniej jednak były spotkania z 10, 8, czy 7 kartkami.
Liczę, że dzisiaj będzie ostro i sędzia ochoczo będzie rozdawał upomnienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom