>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

26. kolejka Ekstraklasy (04.03 - 07.03.2016) + zaległe

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!
Kolejne spotkania już w piątek. 26 kolejka Ekstraklasy. Dodatkowo we wtorek w dzień kobiet mamy dwa zaległe spotkania.
Ciekawy mecz we Wrocławiu , mimo wszystko, derby rządzą się swoimi prawami, w mojej ocenie jest duża szansa, że Zagłębie zdobędzie Wrocław, ale zobaczymy ;). Ciekawe spotkania w Poznaniu i Gdańsku.
Zachęcam do analizowania ???? !
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Piast Gliwice
Over 2.0 @ 1.575 bet365 ▶
Wisła @ 2.40 Winamsters ⛔

Obie drużyny miały tydzień odpoczynku, nie grały w środku tygodnia z wiadomych przyczyn.
Wisła już bez Pawłowskiego, czy to coś zmieni?
Odpowiem, że zależy, bo jeśli są słabo przygotowani do sezonu(co jest bardzo prawdopodobne) to niestety będzie Wiśle bardzo ciężko.
Piast Gliwice ostatnio porażka w Gdańsku , słaba gra, nie potrafili wykorzystać gry Lechii w &#39;10&#39;, na dodatek sami stracili gracza, a w końcówce bramkę.
Coś nie zagrało w przygotowaniach albo szczęscie opuściło Piasta.
Jak widzę dzisiejsze spotkanie? Przede wszystkim Over 2.0 , dobry kurs, tutaj mamy statystyki H2H z Krakowa:
Wisła Kraków vs Piast Gliwice 1:1
Wisła Kraków vs Piast Gliwice 3:0
Wisła Kraków vs Piast Gliwice 1:2
Wydaje Mi się również (takie przeczucie ;) ), że Wisła dzisiaj w końcu wygra, przede wszystkim efekt nowej miotły, albo może inaczej, usunięcie trenera i jego dziwnych decyzji.
Pod znakiem zapytania występy Guerriera i Guzmicsa.
Kontuzjowani są Sarki, Mączyński.
Piast dzisiaj bez Szeligi, Karasauksa.
Przewidywane składy:
Wisła:
Miśkiewicz - Jović, Głowacki, Sadlok, Pietrzak - Uryga, Popović - Bałaszow, Wolski, Boguski - Brożek.
Piast: Szmatuła - Pietrowski, Osyra, Korun, Mraz - Mak, Murawski, Bukata, Vacek, Mak - Nespor.

Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Korona Kielce​

Tutaj nie mam swojego typu, ale co wiemy:
Od początku rundy
Dwa pierwsze spotkania PBB u siebie wygrane w tym 4:1 z Lechem i 2:0 z Łęczną.
Dwa pierwsze spotkania Korony na wyjeździe to porażki w tym z Pogonią Szczecin 3:2 oraz 3:2 z Łęczną, ciężkie wyjazdy, ale jak pokazują statystyki w Bielsku łatwiej nie będzie.
Goście w tym meczu zagrają bez dwóch czołowych obrońców. Za kartki pauzować będzie Radek Dejmek, a kontuzjowany jest Bartosz Rymaniak. Z kolei w Podbeskidziu Bielsko-Biała pod znakiem zapytania stoi występ Jakuba Kowalskiego.
Podbeskidzie B-B vs Korona Kielce 2:2
Podbeskidzie B-B vs Korona Kielce 1:0
Podbeskidzie B-B vs Korona Kielce 1:1

Przewidywane składy:
Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Emilijus Zubas - Marek Sokołowski, Jozef Piacek, Paweł Baranowski, Adam Mójta - Samuel Stefanik, Kohei Kato, Mateusz Możdżeń, Damian Chmiel, Mateusz Szczepaniak - Robert Demjan.
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Vladislavs Gabovs, Dmitrij Wierchowcow, Elhadji Pape Diaw, Kamil Sylwestrzak - Łukasz Sierpina, Aleksandrs Fertovs, Vlastimir Jovanović, Łukasz Sekulski, Bartłomiej Pawłowski - Airam Cabrera.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Korona Kielce wynik 1-1
Over 2.5 @2.10 ⛔
BTS @1.90 ✅
bet365

Kolega Robson wyżej krótko przedstawił aktualną sytuację Podbeskidzia i Korony. Korona w ostatnich meczach strzela zadziwiająco dużo goli, dużo goli również traci. Typowy overowy zespół ostatnich kolejek. Cabrera i Pawłowski naprawdę fajnie ciągną ofensywę ekipy z Kielc. Na pewno stać Koronę na bramkę, Podbeskidzie nie ma jakiejś żelaznej defensywy.
Podbeskidzie jest na fali, trzy zwycięstwa z rzędu. Pukają do górnej ósemki. Sądzę, że będą chcieli przejąć inicjatywę w tym meczu i starać się szybko strzelić. Korona z kontrataku może się odgryźć, bo jak napisałem mają kim postraszyć ostatnimi czasy. Na ostatnie trzy mecze Górali dwa razy over i bts były pokrywane. A gdyby Łęczna była nieco bardziej skuteczna to i trzecim meczu zobaczylibyśmy więcej goli.
Rozpędzone Podbeskidzie kontra ofensywna Korona Kielce, po dwóch wypuszczonych na własne życzenie zwycięstwach na wyjeździe. Liczę na otwarte spotkanie i bramki, jak wyżej napisano Korona bez dwóch podstawowych obrońców.
Poniżej fotka przedstawiająca stan murawy.
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/12799226_1046480038724415_1478964640305668432_n.jpg?oh=a0311e1b47147868ecff28b69ba63cf0&amp;amp;oe=57944E94
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Wisłą - Piast
Piast ⛔
kurs 3
Bwin
Co do nowej miotły to bym się nie zgodził, jest to trener chwilowy i prowadził już Wisłę w podobnej sytuacji. Po zanotowaniu 4 porażek jednak szybko zrezygnowano z jego usług. Jeśli się nie mylę to w ogóle jego cały bilans jako trener to 1 remis i 8 porażek.
Piast wreszcie musi wrócić na właściwe tory i myślę,że drużyna tak rozbita jak Wisła to doskonały przeciwnik na przełamanie.
Podbeskidzie - Korona
Korona

⛔ kurs 2,95
Bwin
Co przemawia za Podbeskidziem? Dobra forma, 3 ostatnie wygrane mecze i obrona Korony idealna do obstawiania overów:grin:
A co za Koroną? Zbyt długa passa zwycięstw Podbeskidzia, to nie jest Barcelona, żeby wygrać 4 spotkania pod rząd, a do tego jeszcze w Ekstraklasie. Powrót Brosza do Bielska, z którego kiedyś został pogoniony. Pewnie szczególnie będzie chciał zmotywować piłkarzy do tego meczu. Ostatnia sprawa to ilość dni odpoczynku między meczami. Bielszczanie grali we wtorek, oglądałem ten mecz, trochę się nabiegali, a wiadomo, że w Ekstraklasie piłkarze odczuwają zmęczenie już po 3 kolejkach:]
Poza tym to nasza krajowa liga, gdzie każdy może wygrać z każdym, więc wybieram wyższy kurs.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Typ: Mójta otrzyma kartkę
Kurs: 4.00 STS
⛔

Spotkanie które rozpocznie 26 kolejkę Ekstraklasy. Boisko na jakim przyjdzie dziś grać zawodnikom jest w katastrofalnym stanie, po ostatnim spotkaniu w którym to Podbeskidzie grało z Górnikiem Łęczna boisko jest tak rozkopane że można spodziewać się gry górą z pominięciem linii pomocy, bo piłka będzie skakała i płatała figle.
Stawiam w tym spotkaniu na kartkę dla Adama Mójty ponieważ za przeciwnika ma Bartka Pawłowskiego który dysponuje świetną szybkością oraz posiada niezłe umiejętności techniczne.
Spotkanie sędziuje największy nieudacznik i drukarz w polskiej Ekstraklasie Gil z Lublina. Średnia kartek Gila na mecz to 3.5 kartki, ale nie można się tym sugerować bo ten Pan potrafi dać takie kartki za które inny sędzia nawet by nie zagwizdał i odwrotnie.

Podsumowując gram na kartkę dla Mójty ponieważ będzie w tym spotkani sporo walki, oba zespoły prezentują podobny poziom, nie ma co się bawić w wynik meczu, mi najbliżej jest do remisu, ale wolę zagrać na kartkę dla Mójty który moim zdaniem zarobi 5 w tym sezonie żółtą kartkę.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Właściwe tory Piasta to mniej więcej środek tabeli, więc podejrzewam że konsekwentnie po nowym roku na te tory zmierzają.Mieli kiepskie mecze, w Gdańsku wyglądali jak outsider 2 ligowy, bez składu i ładu, dopiero coś tam po czerwonej kartce zaczęli się starać.przełamywać to można niemoc, skuteczność a to bardziej leży po stronie Wisły.Jeśli Piast dalej utrzyma formę z tego roku będą łatwiejszym rywalem niż Łęczna czy Podbeskidzie z którymi przy odrobinie lepszej skuteczności mogli by sobie poradzić.Wisła gra jak gra, nic specjalnego, można powiedzieć słabo, ale do dobrych sytuacji dochodzi systematycznie kuleje skuteczność, gdyby przy tej grze lepiej strzelali było by że wszystko jest ok tylko potrzeba czasu.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Atrakcyjne wydają mi się typy na zwycięstwa gospodarzy w Bielsku i Łęcznej
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/03/typy-na-26-kolejke-ekstraklasy-4-7.html
Łęczna zagra o zwycięstwo bo ma świadomość, że nic łatwiejszego do końca rundy niż przyjazd Termalicy ich nie czeka. Gości nie stać jeszcze w mojej ocenie na wyjazdowe wygrywanie w Łęcznej, a remisy na tym stadionie to rzadkość. Typ na Górnika Ł, który wskazał algorytm przekonuje mnie tak jak postawa Świerczoka.
W Bielsku atrakcyjny może być kurs na Podbeskidzie, ale może warto poczekać na strzelenie gola przez Koronę i obstawiać live.
Pozostałe typy algorytmu FutbolwLiczbach - link wyżej.
Podsumowanie typowań kolejki 25 na blogu:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/03/stabilny-wzrost-o-15-w-6-meczach-25.html
P.S. Ciekawy ten kurs na żółtko dla Mójty. Coś w tym jest.
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Mam trochę wolnego czasu to podzielę się pomysłami na tą kolejkę.

Lech Poznań- Cracovia Kraków, BTS (Tak) 1,8
Expekt✅
Cracovia over 1.5 3,1 Expekt⛔
W tym meczu może paść kilka bramek. Cracovia nadal utrzymuje niezłą formę w ofensywie, co potwierdził mecz w Chorzowie. Jednak coś za coś. Zespół z Krakowa rzadko zachowuje czyste konto, zwłaszcza na wyjazdach. Lech ma w dotychczasowych meczach na wiosnę problemy z grą defensywną. Nie uwzględniam tutaj meczu z Górnikiem Zabrze, ponieważ Zabrzanie zaprezentowali się fatalnie. Szkoda obok takich kursów przejść obojętnie, zdecydowanie warte zagrania.

Śląsk Wrocław- Zagłębie Lubin X2 1,52
Expekt ✅
Zagłębie jest w stanie wywieźć z Wrocławia co najmniej 1 punkt. Śląsk gra solidnie, ale nic ponad to. Podoba mi się gra Zagłębia w tym roku. Wygrali z Cracovią, postawili się Legii. Jeżeli w bramce Śląska wyjdzie Pawełek to będzie to kolejny argument na korzyść Zagłębia. Bramkarz ten popełnia ostatnio sporo prostych błędów i nie gwarantuje bezpieczeństwa między słupkami.
Dodatkowo gram:
Górnik Łęczna- Termalica B.B. Nieciecza, BTS (Tak) 1,88 Expekt ✅
Podbeskidzie Bielsko Biała- Korona Kielce, wygrana w jednej z połów: Podbeskidzie 1,75
Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
JA bez wiekszej analizy. Jak ktos wyzej wspomnial - 4 z rzedu zwyciestwo Podbeskidzia? Sory, ale nie zbyt mi sie to widzi. Poza tym dla mnie najwazniejszy argument - dla gospodarzy bedzie to 3(!!) mecz w przeciagu 6 dni(!!). Jak dla mnie to za duzo jak na ta druzyne. Korona nie grala w srodku tygodnia. Poza tym faktycznie na wiosne Podbeskidzie u siebie wyglada dobrze, 2 wygrane na 2 mecze robi wraznie, ale prosze nie zapominac ze na jesien do Bielska-Bialej jechalo sie praktycznie po pewne punkty!
Dla mnie tu moze smierdziec remisem, ale bardziej sklanial bym sie ku zwyciestu Korony.
Pogram bezpieczniej, ale nie co grubiej taki bet:

Korona x2
✅
1.61
#BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thejet 2K

thejet

Użytkownik
04/03/2016 18:00 CET
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Korona Kielce over 2.5 ⛔
2.20 (Pinnacle)
5/10
Dla mnie bardzo ważną informacją dla tego betu jest brak środkowego obrońcy Korony - Radka Dejmka, który jest najlepszym defensorem Korony. Ekipa z Kielc zagra dzisiaj w eksperymentalnym zestawieniu na środku i będą na pewno cuda i duże problemy. Defensywa Korony jest fatalna w tym roku i w spotkaniach wyjazdowych zdołała już stracić po trzy gole przeciwko Pogoni i Łęcznej.
Podbeskidzie z serialem trzech wygranych i na swoim kartoflisku już nauczyli się grać, Korona podobnie, bo ich murawa nie lepsza. Spodziewam się dzisiaj przeogromnego chaosu, a przy problemach defensywnych Korony powinno być ciekawie i ofensywnie. Sama Korona również w dużym gazie ofensywnym, bo w trzech meczach zdobyli osiem bramek.
Patrząc na statystyki tylko z tego roku to kurs powinien być koło 1.90.
04/03/2016 20:30 CET
Wisla Krakow - Piast Gliwice over 2.5 ⛔
2.06 (Pinnacle)
5/10
Miałem zamysł, aby zagrać na Wiślaków, ale oni już dwukrotnie prowadzili na własnym boisku w tym roku i tracili te prowadzenie. Za każdym razem łatwo było ich zdominować, a to momentalnie przekładało się na stratę bramki. Piast powinien w końcu wyciągnąć odpowiedni wnioski i zagrać bardziej ofensywnie, bo tego im brakuje w tym roku.
Wisła po przyjściu Rafała Wolskiego jest mocniejsza w ofensywie i ma rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Liczę, że zagra również Paweł Brożek, który zawsze swoje zrobi. Ondrasek dochodzi do sytuacji strzeleckich i również przy lepszej skuteczności będzie się wpisywał na listę strzelców. Ogółem Wisła chcą wygrać ten mecz, musi zagrać mocno ofensywnie, bo ilekroć oddaje inicjatywę kończy źle.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Dziś będę trochę przewidywalny. Ostatnio dwa spotkania odwołane, które miałem grać lub grałem. Typ numer jeden dla mnie na weekend to Legia.

Dlaczego? Nie mają racji Ci co sądzą, że Legia to polski Bayern. Takiej różnicy między naszymi klubami nie ma. Legii nie wyszedł mecz na Termalice, ale trzeba pamiętać, że Termalica gra dobry futbol. Remis w Szczecinie, długa walka z Lechem. Górnik Zabrze natomiast bardzo słabo broni. Zwolnili Ojrzyńskiego, ale moim zdaniem ten zespół dopiero mógłby zacząć na dobre punktować w dodatkowej rundzie. Teraz mecz z Legią, potem u siebie z Lechią (która teraz będzie grała o życie każde spotkanie) to bardzo ciężkie spotkania dla nowego trenera. Czerczesov już zapowiedział, że w meczu z Górnikiem, Legia ruszy do ofensywy od pierwszej minuty. Kurs 1.30 jest tylko, ale ja sądzę, że Legia będzie chciała zmazać plamę i wygrać ten mecz przekonującą, a ma do tego konkrety. Typuję Legia -1.5 bramki ✅

Drugi mecz o życie tak zwany gra Lechia, aczkolwiek tam kurs 1.80 jest moim zdaniem zaniżony. Lechia zacznie ofensywnie. W Zagłębiu odcięło im prąd po 1 połowie (grali 3 dni wcześniej 40 minut w osłabieniu przeciwko Piastowi). I teraz ich sytuacja robi się nieciekawa. Ale terminarz też jest możliwy żeby z tego wyjść. Jagiellonia (dom), Zabrze (wyjazd), Termalica (dom), Legia (wyjazd), Ruch (dom). Wygrywając z Jagiellonią przeskakują ich w tabeli. W Białymstoku było 3-0 dla Lechii. Są jeszcze Podbeskidzie i Łęczna, które grają u siebie. Problem z Lechią w 8 jest taki, że oni nie potrafią nadal ustabilizować formy na wysokim poziomie. Z Piastem bardzo dobry mecz, potem z Zagłębiem mocno przeciętny. Gram Lechia powyżej 1.5 bramki ✅
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Górnik Łęczna- Termalica B.B. Nieciecza DNB 2
2.10 bet365
Termalica powinna być na fali po ostatnim wielkim zwycięstwie nad Legią które zapiszę się w historii polskiej piłki. Na wiosnę piłkarze trenera Mandrysza spisują się dobrze na 4 mecze bardzo ciężkie (Lech,Cracovia ,Pogoń , Legia 0 zdobyli w sumie 5 punktów co jest niezłym wynikiem ,szczególnie ostatnich meczach pokazali że są silnym zespołem remis w Szczecinie gdzie tak naprawdę gra była lepsza niż wynik ( Misak , Juhar i Kędziora zmarnowali dwie 100 okazje % ) i z Legią która na wiosnę wygrała wszystkie mecze aż przyjechała do Niecieczy i skończyło się 3:0 dla Gospodarzy . Górnicy z Łęcznej mieli jeden dzień więcej odpoczynku niż Nieciecza ale grali mecz w bardzo trudnych warunkach na złej murawie co może potęgować ich zmęczenie. Myślałem nad czystą 2 ale DNB po kursie 2.10 też wygląda dosyć dobrze więc wybrałem tą opcje .
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia Kraków
6 marca 2016
godz: 18:00
2:1
W niedzielnym spotkaniu w ramach 26 kolejki T-Mobile Ekstraklasy zmierzą się zespoły z górnej ósemki, drużyny Lecha i Cracovii w Poznaniu. Oba zespoły aspirują do gry w pucharach. Cracovia w tym sezonie spisuje się znakomicie i zajmuje lepsze miejsce od Kolejorza. Z drużyny walczącej o utrzymanie stworzył się zespół mogący namieszać w naszej ekstraklasie, bo kto by przed sezonem pomyslał że Cracovia będzie tak wysoko i powalczy o puchary. Widać, że Jacek Zieliński dobrze to poukładał. Cracovia ma ciekawy zespół, ciekawych zawodników Cetnarski były kadrowicz, chociaż z taką dobrą grą ma szanse pojechać na Euro, Jendrisek, były gracz m.in Schalke, ktory w Cracovii się odradza i pokazuje że jeszcze warto na niego stawiać, Kapustka młody talent który już zdążył zadebiutowac w seniorskiej kadrze, ale równiez kolektyw w defensywie. Niestety duża strata to sprzedaż Rakelsa, który był jednym z najlepszych graczy pasów w tamtej rundzie. No ale trzeba jakoś sobie radzić bez niego. W tej rundzie Cracovia wyniki takie w kratke dwa zwycięstwa remis i porażka, ale ostatnio bo zaciętym spotkaniu wygrana w Chorzowie z Ruchem 3:2.
Jesli chodzi o Lecha Poznań to po efektownym zwycięstwie nad Termalicą, przyszły dwie wyraźne porazki z Podbeskidziem wysoko 4:1 i u siebie z Jagą 2:0. W ostatniej kolejce udalo się wygrać w Zabrzu ale Górnik gra bardzo słabo i myśle że 3 pkt z takim zespołem to nie jest jakiś wielki wyczyn. Bez wątpienia kontuzja, jakiej doznał Szymon Pawłowski, to spory problem. W tej rundzie oglądłem dwa mecze Lecha i Pawłowski był najlepszym zawodnikiem na boisku, wielka strata dla Kolejorza, prawdopodbnie nie będzie mógł grac przez 8 tygodni. Lech po przerwie zimowej nie wygląda rewelacyjnie a na dodatek strata takiego piłkarza jak Pawłowski może bardzo osłabić zespół, warto dodać że kontuzje tez leczy Nielsen, więc tak naprawde Lech nie za bardzo ma kim grać z przodu, zostaje Kownacki, ale bez Pawłowskiego tak łatwo na pewno nie będzie się gralo. Dlatego ja w tym meczu idę w stronę Cracovii i Unibet, bukmacher jaki wystawił w tym meczu kurs na zwycięstwo Cracovii 3.85 jest na pewno zachęcający.
Mój typ:
Cracovia wygra⛔
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła -0,25 @ 2.03 Pinnacle ⛔ (połowa przegrana) patologia jakaś...
Mecz na przełamanie dla Wisły.W pierwszym składzie w końcu Brożek,debiutuje Brlek,wraca Głowacki.Piast słabiutko wygląda,tym razem Latal wystawia Moskwika od pierwszej minuty i Ipse w środku pola.Widać,że kombinuje bo tam nic się nie klei.Wisła dzisiaj zgarnia w końcu trzy punkty.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Strata Pawłowskiego dla Lecha to naprawdę spory cios. Potencjał ofensywny Kolejorza naprawdę niewielki. Na bokach zostają Urbanowi bezproduktywny od dawna Lovrencics, Sisi i 17 latek Jóźwiak. Chyba że Urban pokombinuje znowu z ustawieniem i zagra na 3 obrońcow, a wyżej przesunie Kędziorę i Kadara. Z przodu tylko Kownacki, którego akurat ostatnio za postawę można chwalić.
Nie widziałem Cracovi po przerwie zimowej i ew.zakłady zagram na żywo ze stadionu, ale skłaniam się ku typą na gości.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Kto sędziuje jutrzejsze derby Dolnego Śląska?
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy Śląskiem, a Zagłębiem to: 6, 6, 5, 6 i 4 żółte kartki.
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin:
+ 4.5 ŻK, 1.85 STS ✅
dwie żółte kartki w doliczonym czasie gry! łącznie 5
 
fred-the-red 17

fred-the-red

Użytkownik
Kto sędziuje jutrzejsze derby Dolnego Śląska?

Ostatnie pięć spotkań pomiędzy Śląskiem, a Zagłębiem to: 6, 6, 5, 6 i 4 żółte kartki.

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin:
+ 4.5 ŻK, 1.85 STS
Tomasz Musiał. Sam typ wydaje się ciekawy ;)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Tomasz Musiał. Sam typ wydaje się ciekawy ;)
Sędzia Tomasz Musiał po zimowej przerwie jakby uspokoił się z rozdawaniem :zoltakartka: kartek.
22. kolejka:
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok: 3 :zoltakartka:
23. kolejka:
Korona Kielce - Lechia Gdańsk: 5 :zoltakartka: - 1 ????
25. kolejka:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna: 2 :zoltakartka:
Mimo powyższych statystyk uważam, że wcześniej podany typ jest warty zagrania. Po pierwsze, derby Dolnego Śląska. Po drugie, każda z drużyn cały czas o coś walczy. Śląsk o ligowy byt. Zagłębie o awans do grupy mistrzowskiej.
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin:
+ 4.5 ŻK, 1.85 STS ✅
dwie żółte kartki w doliczonym czasie gry! łącznie 5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom