>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

25free no deposit!

V 0

viktor

Użytkownik
To powiedz mi od kiedy grasz w takim razie ??
Bo jak ja grałem to niestety nie chcieli mi wypłacić bo POLAKOM nie wypłacali (musiałem oszukiwać - chip dumping)

Czyżby coś w tej kwestii sie zmieniło w takim razie ??
Ponad 2,5 miesiaca gram tam ????
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Ponad 2,5 miesiaca gram tam ????
czyli możliwe że się coś zmieniło.
Ja grałem tam czerwiec-maj zeszłego roku.
Bardzo porządny poker room poza tym ze nie chcieli mi wypłacić (wtedy Polakom nie wypłacali z pokera) .... wiec ich oszukałem :jezora:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Proszę Victora o jakiś screen , bo inaczej szkoda ciągnąć ten temat.I w zasadzie jest do zamknięcia.
 
M 0

maszex

Użytkownik
Ja normalnie sie zarejestrowalem, weryfikacja konta przebiegla sprawnie, a jestem Polakiem ;). Dam znac jak mi kase przeleja(25$), maja przelac w 2-4 dni
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Ja normalnie sie zarejestrowalem, weryfikacja konta przebiegla sprawnie, a jestem Polakiem ;). Dam znac jak mi kase przeleja(25$), maja przelac w 2-4 dni
chodzi o wypłatę, a nie wpłatę.
Powiedz czy uda ci się wypłacić później.
 
S 0

spoko

Użytkownik
W warunkach oficjalnych na ich stronie z &quot;restricted territories&quot; wymienione sa tylko Włochy, Niemcy,Turcja i USA wiec moze cos sie zmienilo.
Jednak sposoby wyplaty sa bardzo ograniczone i bez specjalnych restrykcji i potwierdzen zostaje tylko karta kredytowa.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
dostalem juz a dzis dopiero alias stworzylem ???? hajs na zaklady poszedl ???? najprawdopodobniej raz trzeba przed wyplata obrocic ???? pzdr
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
O jest i nowy23 najmądrzejszy z modrych mistrz pokera i intrygant heheheeh

// I co Twoja wypowiedź wniosła do tematu ?
...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Logujesz sie na bankrollmob i wybierasz promo Ladbrokes i tam na samym koncu jest pole na wpisanie Accountname z pokera na Ladbrokes i kasa powinna byc 2-4 dni.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
2-4 pisza po tym jak dodasz dane no ale tak jak juz napisales wiekszosc z nas dostala juz na nastepny dzien wiec ja tez licze na to ze jutro bedzie $$ na koncie.
 
Do góry Bottom