>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

25% zwrotu gotówkowego, nawet do €10 na Skrill + status VIP - tylko u nas!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skrill do błyskawicznych, bezpiecznych i wygodnych wpłat oraz wypłat. Zapoznaj się ze świetną ofertą przygotowaną wspólnie przez Skrill i Forum.Bukmacherskie.com.
Jeżeli zarejestrujesz już teraz swoje darmowe konto Skrill (Moneybookers), otrzymasz 25% zwrotu gotówkowego, nawet do €10, przy swoim pierwszym depozycie dokonanym za pośrednictwem Skrill (Moneybookers).

Warto się pospieszyć – bonus gotówkowy czeka na pierwszych 250 nowych użytkowników konta Skrill, którzy dokonają prawidłowej wpłaty. Ta pula nie została jeszcze wykorzystana!

Jak to działa:

  • Otwórz swoje konto Skrill (Moneybookers).
  • Wybierz Skrill (Moneybookers), gdy będziesz wpłacać środki w kasynie online,
    zakładzie bukmacherskim lub pokoju pokerowym.
  • Odbierz 25% zwrotu gotówkowego, w ciągu 1 dnia roboczego, na swoim koncie Skrill (Moneybookers).

Korzyści:
Skrill (Moneybookers) łączy w sobie wysoki poziom zabezpieczeń z niskimi opłatami. Nasze usługi są akceptowane przez praktycznie wszystkie portale dla graczy. Oto inne korzyści związane z kontem Skrill (Moneybookers):

  • Natychmiastowe wpłaty i wypłaty; płać i graj
  • Wyjątkowe bonusy jedynie dla użytkowników Skrill (Moneybookers)
  • Natychmiastowy dostęp do funduszy dzięki karcie przedpłaconej Moneybookers MasterCard®
  • Obsługa w 12 językach, w trybie 24/7


Dodatkowo łatwiejszy sposób Status VIP w Skrill:
Tylko u nas dla nowych klientów, którzy po rejestracji prześlą na konto partnerów Skrill łącznie 2.000€ w przeciągu 30 dni otrzymają status VIP!
Kluczowe korzyści z uczestnictwa w programie dla VIP-ów:

  • Transakcje bez limitów
  • Brak limitów na wpłaty z karty kredytowej
  • Dedykowany konsultant
  • Darmowe wpłaty na Twoje konto VIP
  • Priorytet na transakcje w lokalnym banku
  • Przywilej posiadania kont w różnych walutach
  • Zaproszenie do specjalnych dedykowanych spotkań i programów dla VIP-ów

&gt; Więcej informacji tutaj &lt;
 
D 0

dkowalski1991

Użytkownik
Panie Marcinie-Odra prosiłbym o wyjaśnienie kilku kwestii i pomoc w tym zwrocie.
Zarejestrowałem się z linku powyżej, założyłem konto skrill, złożyłem depozyt w serwisie unibet 200 zł i zwrotu nie dostałem!
Odpowiedź z serwisu skrill:
&quot;Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Skrill.
Uprzejmie informujemy, iż aby Pan otrzymał zwrot środków Pan powinien dokonać transakcja kwalifikowana.
Taka transakcja kwalifikowana musi nastąpić w ciągu 30 dni od daty dokonania rejestracji konta, za pomocą środków wpłaconych przez jeden z instrumentów finansowych dodanych do Pana konta. Płatności między dwoma osobami, wpłaty i wypłaty oraz przelewy środków dokonywane w celach innych niż te sprecyzowane w punkcie 8. Warunków użytkowania konta Skrill – z wyjątkiem rozliczeń z kontami firmowymi partnerów handlowych Skrill – nie są uznawane za transakcje kwalifikowane. Bez względu na wysokość takiej transakcji zwrot gotówkowy nie może przekroczyć kwoty 10 euro lub jej równowartości w którejś z walut akceptowanych przez Skrill.
Pan dokonał wpłata natychmiastowa przez Przelewy 24. Ta wpłata nie jest bezpośrednia i z tego powodu nie jest transakcją kwalifikowaną.

Mamy nadzieje, iż powyższe informacje okażą się pomocne. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.&quot;
Co to w ogóle ma znaczyć??
Doładowałem swoje konto skrill kwotą 200 zł z mbanku i wybrałem skrill podczas pierwszej płatności, więc zwrot mi się należy!
Zrobiłem to co opisałeś w swoim powyższym poście, więc niby skąd się wzięła jakaś płatność kwalifikowana???!!
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Co chcesz wyjaśniać,skoro masz odpowiedz od Skrill:
Pan dokonał wpłata natychmiastowa przez Przelewy 24. Ta wpłata nie jest bezpośrednia i z tego powodu nie jest transakcją kwalifikowaną.
Promocja dotyczy Skrill,nie Przelewy 24
Jeżeli zarejestrujesz już teraz swoje darmowe konto Skrill (Moneybookers), otrzymasz 25% zwrotu gotówkowego, nawet do €10, przy swoim pierwszym depozycie dokonanym za pośrednictwem Skrill (Moneybookers).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przelewy24 nie są płatnością bezpośrednią, gdyż odbywa się przez pośrednika (operatora przelewy24).
Zgodnie z regulaminem promocji (dostępny po wejściu na stronę) ta metoda nie jest uwzględniona do otrzymania zwrotu.
Najlepiej wpłacać pierwszy depozyt poprzez zwykłego przelewu bankowego ze swojego konta (może być to konto internetowe).
Musisz kontaktować się z supportem.
Możesz podać swój e-mail na priv? Skontaktuje się z pewną osobą, które pracuje w Skrill.
 
D 0

dkowalski1991

Użytkownik
Marcin pisalem Ci ponad tydzien temu wiadomosc na priv tak jak prosiles.
Czy udalo Ci sie cos zalatwic w tej sprawie?
Bo w takim razie jest to dla mnie wprowadzanie ludzi w blad.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cashback Reboot promotion
4 razy więcej gotówki!!
Jak zyskać więcej?


  1. Jeżeli jesteś Skrill VIP-em, kliknij na: „Weź udział już teraz”.
  2. Jeżeli jeszcze nie masz statusu Skrill VIP, możesz go zdobyć dokonując płatności na kwotę minimum 2000 euro w trakcie trwania promocji.
  3. Zyskaj 4 razy więcej punktów lojalnościowych na swoich transakcjach i wymień je na nagrody pieniężne lub rzeczowe.

&gt;&gt; Więcej informacji przeczytasz tutaj &lt;&lt;​
 
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Witam, zrobiłem tak jak powinienem, czyli:
1) Zarejestrowałem się z powyższego linku
2) Wpłaciłem przelewem bankowym (nie przelewy24) 169 zł na konto skrill
3) Przelałem metodą skrill 39 euro na konto WilliamHill
4) Co dalej? By dostać jakiś tam zwrot? Muszę gdzieś do nich napisać? Dostał ktoś z państwa zwrot? Jak długo czekaliście?
 
rudy9210 11

rudy9210

Użytkownik
Gdy wpłacałem na bet365 przelewem internetowym z mojego banku przez moneybookers, to normalnie dostałem zwrot, jednakże moja koleżanka zrobiła to trochę inaczej. Miała pieniądze już na moneybookers, bo ktoś jej z innego konta moneybookers je przesłał i przy wpłacie na bet365 wybrała opcję &quot;Skrill&quot; to czy także kwalifikuje się ona do uzyskania zwrotu? Nie było u niej udziału internetowego konta bankowego.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miała pieniądze już na Moneybookers, bo ktoś jej z innego konta Moneybookers je przesłał i przy wpłacie na Bet365 wybrała opcję &quot;Skrill&quot; to czy także kwalifikuje się ona do uzyskania zwrotu?
Nie otrzymasz zwrotu, gdyż taki sposób nie jest dozwolony.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Cashback dla wszystkich!
Gdziekolwiek przyjdzie Ci zapłacić, wybierz do tego Skrill i zyskaj aż cztery razy więcej punktów lojalnościowych. Począwszy od 27 marca wraca nasza słynna promocja zwrotu gotówkowego. Tym razem potrwa aż sześć tygodni! Wszystkie transakcje zrealizowane do 7 maja dadzą Ci cztery razy więcej punktów lojalnościowych.

Weź udział już teraz ▶
Załóż nowe konto »


Zasady uczestnictwa

  • Weź udział już teraz* i dołącz do Cashback Boost.
  • Realizuj swoje wszystkie transakcje ze Skrill.
  • Zdobądź cztery razy więcej punktów lojalnościowych.


Czym są punkty lojalnościowe?
Każdy Skrill VIP zyskuje punkty lojalnościowe na swoich wszystkich transakcjach. Zazwyczaj za każde przesłane 1 euro zdobywa 1 punkt lojalnościowy, ale podczas promocji Cashback Boost ten przelicznik wzrasta do 4 punktów
 
demolay 21

demolay

Użytkownik
Witam, mój znajomy dokonał wpłaty do bukmachera korzystając z Moneybookers i otrzymał zwrot w wysokości 40.00 PLN. Po tygodniu dwójka innych znajomych- postępując identycznie jak wspomniany znajomy- wpłacili taką samą kwotę do tego samego bukmachera i zwrotu nie otrzymali. Poprosili mnie o pomoc, a ja z kolei zwracam się do administratorów tego forum. Czy mogę skontaktować się z Wami na prv?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Promocja aktualna. Stosowana informacja jest po wejściu na promocyjny link.
Są dwie opcje. Pierwsza to taka, że proces weryfikacji się przedłużył i jeszcze dostaną zwroty. (ostatnio użytkownik czekał 8 dni na zwrot).
Druga opcja to, że gdzieś zaistniał konflikt np. rejestracja z tego samego IP, komputera etc.
W przypadku, gdy upłynęło 10 dni od spełnienia warunków to podaj na PW adresy e-mail tych osób, sprawdzę do końca tygodnia co jest nie tak.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie kumam tej promocji. Konto MB mialem wczesniej wiec nie rejestrowalem sie, zglosilem sie do tej promocji w 1 dzien kiedy reklamowali. Zaznaczam ze nie mam VIPa.
Do dzis dokonalem wplat/wyplat na okolo 20000zl (pisali ze wystarczy 2000 euro) i nie dostalem ani jakis punktow ani statusu VIPa ani nic ;). Cos musze sie upominac czy co ? Bo procz tego ze stracilem sporo z limitu to nie mam nic.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dobra juz mam. Ile trwa przyjecie ??
agent sprawdza czy się kwalifikujesz, odsyła maila i jesteś vipem... o silver vipa następnie też się upomnij, bo niby działa z automatu, ale jednak nie byłem nim, dopóki nie dopytałem ile mi brakuje obrotu do tego
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy promocja związana ze zwrotem jest jeszcze aktualna?
Jak wejdziesz przez specjalny link to jest informacja:
Warto się pospieszyć – bonus gotówkowy czeka na pierwszych 250 nowych użytkowników konta Skrill, którzy dokonają prawidłowej wpłaty. Ta pula nie została jeszcze wykorzystana!

 
Do góry Bottom