>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25 zł za założenie konta w banku

zaithz 0

zaithz

Użytkownik
Witam,
od niedawna w banku internetowym Alior Sync jest promocja rekomendacyjna. Rekomendujący otrzymuje 25 zł za każdego poleconego który spełni warunki zawarte poniżej:

Premia przysługuje w przypadku łącznego spełnienia poniższych warunków:
1) umowa o konto zostanie zawarta w ciągu 30 dni od wysłania Wniosku Internetowego;
2) w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o konto osobiste Odbiorca Rekomendacji:
- otrzyma na nie wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia lub od rodziny czy znajomych),
- dokona minimum jednej płatności kartą debetową.
Uwaga: Premia nie przysługuje w przypadku polecenia Konta osobistego osobie, która jest klientem Alior Sync lub klientem Alior Banku S. A.

Ja dostanę 5 dych jeśli spełnisz te warunki a po otrzymaniu ich na konto 25zł wędruje do ciebie

Dla zainteresowanych link do pełnego regulaminu http://static.sync.pl/attachment/regulamin_programu_rek_as.pdf

Chciałbym zaznaczyć iż nie jest to żadna próba wyłudzenia pieniędzy, po prostu jest to fajna promocja i żal by było nie skorzystać. Myślę też iż podział pieniędzy 50:50 jest uczciwy zatem jeśli jesteście zaiteresowani piszcie na priw.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Stary wrzucasz jakieś bezsensowne głupoty. Co to jest 25 czy tam 50zł za założenie konta?? Przy zakładaniu konta kierowanie się jakimś bonusem jako kryterium jest po prostu głupie.
Nie mam najlepszej orientacji w tym momencie,ale słyszałem że Alior nie jest najlepszym bankiem i te pieniądze moga zostać &quot;zeżarte&quot; bardzo szybko przez prowizje za kartę czy prowadzenie konta chociażby. Nie wiem jak to jest z opłatami,bo bardzo szybko to się zmienia w każdym banku.
 
A 5

adam160

Użytkownik
Stary wrzucasz jakieś bezsensowne głupoty. Co to jest 25 czy tam 50zł za założenie konta?? Przy zakładaniu konta kierowanie się jakimś bonusem jako kryterium jest po prostu głupie.
Nie mam najlepszej orientacji w tym momencie,ale słyszałem że Alior nie jest najlepszym bankiem i te pieniądze moga zostać &quot;zeżarte&quot; bardzo szybko przez prowizje za kartę czy prowadzenie konta chociażby. Nie wiem jak to jest z opłatami,bo bardzo szybko to się zmienia w każdym banku.
Wiem że Twoja wypowiedź była dawno pisana, ale po prostu muszę się odnieść do niej. Piszesz mega głupoty???? Alior Sync (obecnie T-Mobile Usługi Bankowe) ma od samego początku (czerwiec 2012- do teraz) najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o ROR-a. Nie pobierają żadnych opłat za równo za prowadzenie rachunku jak i prowizji za kartę bez względu na to czy używasz konta aktywnie czy też nie. Nie musisz mieć żadnej kasy na koncie ani zobowiązywać się do miesięcznych wpłat aby wszystko było w pełni darmowe. Więc nie rozumiem co by Ci miało &quot;zżerać&quot; tą kasę tak jak napisałeś. Więc jak masz coś pisać to sprawdzaj informacje albo nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wiem że Twoja wypowiedź była dawno pisana, ale po prostu muszę się odnieść do niej. Piszesz mega głupoty???? Alior Sync (obecnie T-Mobile Usługi Bankowe) ma od samego początku (czerwiec 2012- do teraz) najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o ROR-a. Nie pobierają żadnych opłat za równo za prowadzenie rachunku jak i prowizji za kartę bez względu na to czy używasz konta aktywnie czy też nie. Nie musisz mieć żadnej kasy na koncie ani zobowiązywać się do miesięcznych wpłat aby wszystko było w pełni darmowe. Więc nie rozumiem co by Ci miało &quot;zżerać&quot; tą kasę tak jak napisałeś. Więc jak masz coś pisać to sprawdzaj informacje albo nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd????
⛔
W bankach nie ma nic za darmo.
✅
http://www.wiocha.pl/884425,Jak-AliorBank-zaczal-doic-kase-z-klientow
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Następny inteligentny ???? Umiesz rozróżnić Alior Bank od Alior Synca ??!!
Autor tematu podał link do Alior Synca i tam tak jak pisałem jest wszystko za 0 !!! Radze czytać dokładnie temat ????
Wszystko jest do czasu, nie wmówisz mi że bank to jest instytucja charytatywna i daje coś za darmo.
 
A 5

adam160

Użytkownik
Ja wróżką nie jestem i nie wiem ile to będzie trwało, ale mówię jak jest od 2 lat aż po dzień dzisiejszy i nic się w tej kwestii nie zmieniło i nie zanosi się na zmiany. Po prostu napisałem tamten post bo kolega pisał głupoty za co niesłusznie zostałem zminusowany, chociaż racje ja mam, no ale dobra ???? I żeby dać coś za 0 to nie trzeba być instytucją charytatywną. Banki zarabiają na kredytach, bądź na obrocie naszych pieniędzy co leżą na kontach.Oczywiście jeszcze większe zyski są przy wprowadzaniu opłat. Ale banki mogą żyć bez tego. Po za tym Sync to nie jedyny przykład jest jeszcze Meritum Bank który też daje wszystko za 0 bez wymagań. Kolejny przykład mBank, niby jest opłata za karte, ale wystarczy że wydasz 200 zł i nadal wszystko masz za 0. a cóż za problem wynagrodzenie przelewać na konto i zapłacić te 200 zł kartą. No ale jak ktoś nie chce to podałem wyżej 2 przykłady banków za 0 bez wymagań. Alior Sync i Meritum Bank. Sam mam konto tam od początku jego istnienia i ani złamany grosz mi nie został pobrany jako opłata. Także pozdrawiam ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Rekomendujący otrzymuje 25 zł za każdego poleconego
Lewandowska za przejście dostaje pięćset, więc ja bym musiał dostać przynajmniej 2500, bo wyżej się cenię. Za 25 zł nie dostaniesz nawet galerianki
 
Do góry Bottom