>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 Usd +100 Usd Absolute Poker

R 0

ramman3

Użytkownik
Odnosnie kolejnego sponsorshipa:
- wysłałem zwykłego maila do [email protected] z zapytaniem o mozliwosc uzyskania drugiego bonusika , i poprosili o rejestracje z ich kodem i z ich linku , a nastepnie podanie player id.
Nie wiem , czy uzaleznione jest to od rake z pierwszego sponsorshipa , ale najwyrazniej mozna otrzymac...
do usuniecia - nie ten temat :)
 
C 41

crazyk7

Użytkownik
Odpisali.. no to czekam
i there,
Welcome to NoDepositBonus.com. I just wanted to let you know that I have forwarded your nickname to our affiliate manager. If everything checks out and this is your first Absolute Poker account, they will drop the first $25 + $50 pending bonus into it within 2-3 business days.
Please login at Absolute Poker and make sure your profile is completely filled out and updated. If your profile is not completed and correct, they will not award the money.
Let me know if you have any questions.
Keith Freeman
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mam pytanie odnosnie 50$ ktore maja sie pojawic na koncie po uzbieraniu 850 fame ptk, jesli po uzbieraniu 500 ptk otrzymam status gold i punkty beda naliczne x3 to dalej musze miec 850(500+184x3) czy naliczanie do tych 850 bedzie pojedyncze
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
mam pytanie odnosnie 50$ ktore maja sie pojawic na koncie po uzbieraniu 850 fame ptk, jesli po uzbieraniu 500 ptk otrzymam status gold i punkty beda naliczne x3 to dalej musze miec 850(500+184x3) czy naliczanie do tych 850 bedzie pojedyncze
Na poziomie silver zwykłe pkt mnozy mi razy 2,ale pkt Fame nalicza normalnie,czyli dostaje 2 pkt zwykłe + 1 pkt Fame
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
ktoś pisał na poprzedniej stronie że support nodeposit szybko odpisuję, ja jednak czekam od rana i żadnej odpowiedzi.
ktoś dostał kasę w tym tygodniu ? jak tak to ile czekał
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Gdzie sprawdzic czy bonus zostal juz przyznany???
Opcja cashier niestety nie dziala, nie wiem czy to chwilowe problemy czy moze ten poker &quot;gryzie się&quot; z Vistą. Czy jest jakis inny sposob ?
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Dzieki ale chyba sie jednak nie dowiem jaki jest stan mojego konta :&quot;Connection to the server cannot be established at the moment.
Please try again later.&quot;
Ale sprobuje jutro, mam nadzieje ze będzie juz dzialac ????

Troche sie pomotalam i jakos sie udalo tym Twoim sposobem.
 
Do góry Bottom