>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Tokeny na pkr.com i 50$ na absolute poker

D 0

dzc

Użytkownik
to bez absolute poker sorry za blad nie sprawdzilem do konca ????
http://www.bankrollmob.com ???? i radze nie grac z jednego ip/id dwoma kontami bo banuja odrazu
a jak ktos zaklada konto dopiero na bankrollmob to mozecie wpisac Dezetce ze was przyciagnal ;d dziekować
 
E 0

everu42

Użytkownik
rejestrowałem się już tam dawno temu, zweryfikowałem się nawet wysyłając im dowód i zapomniałem o tym. Ostatnio jednak mi się przypomniało i chciałem skorzystać z jakiejś promocji no i niestety, gdy klikne na &quot;Request&quot; to przy każdym poker roomie, oprócz PKR mam napisane że promocja jest nie dostępna dla naszego kraju.
Po zobaczeniu tego tematu sprawdziłem ten PKR i faktycznie jest to jako jedyna dostępna promocja dla Polaków. Rozmawiałem o tym jeszcze na livechacie i support potwierdził mi że tak właśnie jest.
 
D 0

denas

Użytkownik
Rejestrujemy sięw blackmoonpoker.com
bylbym wdzieczny jesli ktos zarejestruje się z linka:
http://www.bankrollmob.com/?t=2237
jesli ktos zarejestruje sie z tego linka,to po wypalcie pieniedzy za poleconych,wysle kazdemu 8 pln na konto moneybookers...
czysty link:
www.bankrollmob.com

Nastepnie aktywujemy konto meilem,logujemy się, klikamy w bankrolls,wybieramy promocje Action Poker
Promocja Action Poker:
-Otrzymujemy 40 dolarow
-Po wyrobieniu 1100 POP punktow,otrzymujemy kolejne 50 dolarow
-po zarobieniu 2200 POP punktow, nastepne 50 doalrow
Lacznie 140 dolarow za free
1 POP punkt- za akzde 10 centow rake
10 pop punktow- za kazdy 1 dolar oplaty turniejowej
Tak wiec klikamy requests:
w obecnje chiwli na dzisiaj zostalo 11 bonusow,a lacznie ponad 800
wiec radze sie pospieszyc,bo dzisiejsze znikaja bardzo szybko...
Postepujemy wedlug instrukcji-sciagamy soft z ich linka,nastepnie rejestrujemy sie w ActionPoker
Zapamietajcie Sign-In Name!!!
NIE WPISYWAC ZADNEGO BONUSCODU!
Po rejestracji go cashiera
Tam wypelniamy wszystkie informacje
Weryfikujemy meila

Now, click the below &quot;REQUEST&quot;-button and input your &quot;Sign-In name&quot;, to apply for your $140 bonus for Action Poker.
Nastepnie pdoajemy swoj Sign-In Name z pokerroomu
I czekamy od dwoch do 5 dni
analogiczna promo dostepna dal Polakow- PKR(bodajze 25 dolarow)
ja kase do PKR dopstalem po kilku dnaich...
Teraz czekam na bonus z Action Poker...
Przypominam:
http://www.bankrollmob.com/?t=2237 (wysylam 8 pln na moneybookers,po otrzymaniu funduszy za poleconych)


Lista krajow nie objetych promocja:
Afghanistan
Algeria
Angola
Azerbaijan
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
Bulgaria
Cambodia
Colombia
Cuba
Ethiopia
Greece
Hungary
India
Iran
Iraq
Japan
Kuwait
Kyrgyzstan
Lebanon
Liberia
Macedonia
Malawi
Malaysia
Mongolia
Morocco
Myanmar
Niger
Nigeria
Pakistan
Philippines
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saudia Arabia
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Tajikistan
Tunisia
Turkey
Uganda
Ukraine
United States
United States Virgin Islands
Vietnam
Zambia
Zimbabwe
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ale zanim będzie można skorzystać trzeba chyba poczekać aż zaakcetują nasze konto prawda?
Bo gdy klikam na request zeby przejśc do promocji Action to pisze że najpierw konto musi być zweryfikowne
 
D 0

denas

Użytkownik
tak,ale trwa to doslownie niemalze błyskawicznie
polega na zuploadowaniu dowodu,oraz weryfiakcja telefoncizna
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
jak jest z wypłatą kasy??? trzeba dokonywać depozytów albo coś ugrać czy moge od razu wypłacić to 40$??
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Gdy klikanm na odnośnik do instalki od nich na action wyskakuje mi taki komunikat
Server Error
The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Could not connect to JRun Server.

Może ktoś wrzucić tą instalkę?
 
K 6

koziuch

Użytkownik
a ja mam pytanie komu przyszedl validation code? bo czekam juz dobre 25minut i nic nie przychodzi na maila :/
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Tomasz: Is bonus in Action poker available for polish players ?
Thomas: I think so
Thomas: Unfortunately we had to remove the ActionPoker no deposit bonus because there is a problem to download their poker software
Thomas: through [URL='http://www.bankrollmob.com']www.bankrollmob.com[/url]
Thomas: We are working on a sollution to the problem and we hope that we can add the bonus to our website again within a few hours.


Czyli, bonus jest dostepny, ale na razie wyrzucili te oferte ze wzgledu na problemy techniczne, za kilka godzin powinna byc ponownie...
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
nie załapełem jak z wypłatą z tego action poker??? te 40$ trzeba coś z nich ugrać albo obrucić czy możę od razu wypłacać na konto albo na mb?
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
czemu ja nie mam nigdzie tej promocji do Action POker inne widze a tej nie ?
A umiesz czytac ? To przeczytaj moj post nad Toba i nie zadawaj glupich pytan !????

Edytka: oczywiscie, ze na glupie pytania sa glupie odpowiedzi...
 
Do góry Bottom