>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25 kolejka Serie A [17-19 luty 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP


Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
Wygraj wyjazd na mecz Arsenal - Man. Utd - 2 bilety VIP + 1500PLN. Tylko u nas!
Wygraj 2 bilety na mecz Legia - Ajax i kieszonkowe na wyjazd! Tylko u nas!
Ta kolejka będzie o wiele ciekawsza. Główni faworyci za wyjątkiem Juventusu już nie dostaną takich łatwych przeciwników. Napoli, Roma i Fiorentina będą po europejskich pucharach, Genoa i Inter z fajnymi kursami. Z wyrównanych spotkań na pewno Udinese z Sassuolo wygląda obiecująco a i Sampdoria z Calgiari zapowiada się równie atrakcyjnie jak weźmiemy pod uwagę ile bramek pada z udziałem obu drużyn.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Lazio i trener powinien zesłać do rezerw kilku graczy za to co zrobili w 2 połowie.
Mieli sporo szans z kontry, nie potrafili ich wykorzystać i zostali skarceni.
Mimo to powinni wygrać z Empoli, wcześniej poza domem rozbili Pescarę ładując im 6 goli,
z Interem też wygrali, a u siebie mieli super formę.
Empoli nie przegrało 4 spotkań u siebie, straciło tylko gola, h2h też dla nich.
Po tym co grało Lazio wczoraj dla mnie Empoli w końcu przegra.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dla mnie jest kilka fajnych typów z nadchodzącej kolejki Serie A i pewnie kursy będą spadać na te moje typy...
Mianowicie:

Pescara - Genoa 2
Pescara już pogrzebana, już leci do Serie B. Piękne miasto swoja drogą. Trener Oddo już wyautowany. Ma podobno przyjść na jego miejsce ZDENEK ZEMAN XD. Kto ma pojęcie o Calcio, ten wie jaki preferuje styl gry i treningu sympatyczny Zdenek. Wyniki 3:6 czy 2:7 mnie w ogóle nie zdziwią, gdyby on objął drużynę. To w jaki sposób w ostatnich spotkaniach jak i w całym tym sezonie Pescara traciła bramki to jest kryminał. Oni nawet u siebie jeszcze nie wygrali. A ostatni mecz z Torino to pierwsza groźna sytuacja i 1:0 dla Torino. Dodatkowo wciąż nie wiadomo czy zagra choćby Behebeck, który chociaż z Fiorentiną jak grali u siebie to ukuł, ale i tak na niewiele to się zdało. Grająca wtedy dno Viola jeszcze wygrała to 2:1. Z drugiej strony Genoa, która ostatnie mecze też słabiutko. Remis u siebie z Crotone to jest wstyd, ale Genoa ma kim strzelać i coś umie pograć. Simeone coś strzeli na pewno. A kiedyś wygrać muszą i teraz jest ten moment. Typ przede wszystkim przeciwko Pescarze, bo to zdecydowanie najgorsza drużyna w Serie A. Kursy lecą na Genoe u każdego buka. Pewnie do niedzieli będzie coś koło 1.90. Tak jak wspominałem, jeszcze te zmiany szkoleniowe w Pescarze. Nie no, tutaj pewna dwójka musi być ????

Bologna - Inter 2
Hahaha Bologna to jest następny ananas w Serie A. Im spadek oczywiście nie grozi, ale to jest niepojęte co za sytuację w ich ostatnich miejscach mają miejsce. Najpierw katastrofa z Napoli u siebie, potem z Milanem. Nie będę opisywał tych spotkań, bo każdy wie o co chodzi. No, ale mówie sobie ostatnio: teraz na wkur.ieniu podejdą do spotkania z Sampdorią i coś ugrają. Strzelił Dzemaili super gola i to w sumie była jedyna dobra akcja Bologny. Potem kontuzję Destro i dwóch podstawowych środkowych obronców (tzn.jednego na rozgrzewce, potem w trakcie się wykruszył Maietta). U Destro wyglądało to naprawdę groźnie. Tak myślę sobie, że skoro mieli ograć kogoś na tzw. wkurzeniu po ostatnim meczu to powinni to zrobić z Sampdorią. A zagrali dno. Trzeba to sobie powiedzieć. Poza golem Dzemailiego to potem tylko obrona i skończyło się to 3:1 dla gospodarzy. Inter to &quot;sprytna&quot; drużyna i wydaję mi się, że wygrają. Z Empoli raczej na spokojnie wygrali. A wcześniej z Juve porażka, ale podobał mi się początek Interu na Juventus Stadium. Kursy na Inter też lecą. Icardi jeszcze co prawda zawieszenie, ale jest choćby Eder. Na Bologne spokojnie starczy. Warto dodać fakt, że Interowi się dobrze gra w Bolonii. Ostatni raz przegrali w 2002 roku. 4 ostatnie spotkania tam i 3 zwycięstwa Mediolańczyków.

i tak bez analizy btts w meczu Milan - Fiorentina.

PS. Tak coś czuję, że ta kolejka da sporo zarobić ???? Są jeszcze fajne typy na Sampdorię, która nabrała wiatru w żagle oraz na Lazio, które fajnie zagrało z Milanem i praktycznie zremisowali przez brak skuteczności i super strzał Suso
 
M 27

milt

Użytkownik
Zgadzam się z Matiee, podobnie uważam, że Sampdoria wygra bez większych problemów to spotkanie. Piłkarze Sampdorii notują serię trzech zwycięstw pomimo że mieli trudnych rywali:
Sampdoria-Roma 3:2
Milan-Sampdoria 0:1
Sampdoria-Bologna 3:1
Cagliari to obecnie nie ten poziom. Grali ostatnio podobnie jak przeciwnicy z Romą i Bologną, a wyniki to:
Roma-Cagliari 1:0
Cagliari-Bologna 1:1
Cagliari gra kiepsko, w wyjazdowych meczach zdobyli dotychczas tylko 4 punkty. W każdym z tych meczy tracili bramki. Dotychczas stracili już 50 bramek, gorszą defensywę ma tylko Pescara. W 7z12 wyjazdowych meczy tracili przynajmniej dwie bramki co wobec skuteczności Sampdorii w dwóch ostatnich meczach domowych, gdzie strzelali po 3 bramki typ Sampdoria over 1,5 bramki również wydaje się ciekawą opcją.
Moim zdaniem Sampdoria podtrzyma zwycięską passe i wygra ten mecz może nawet różnicą dwóch bramek.
 
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
Juventus - Palermo
Typ: Juventus i under 3,5 @2.0 Bet365
Wynik:

Już w piątkowy wieczór na Juventus Stadium gospodarze podejmą zespół praktycznie zdegradowany do Serie B - Palermo. Juventus na swoim stadionie jest nie do ugryzienia, jak na razie wygrał wszystkie spotkania. Można w grze Juve u siebie dostrzec pewną zależność. Szybko starają się rozstrzygnąć losy spotkania, a następnie sprawują pełną kontrolę na boisku. Bardzo często bramki padają w pierwszej połowie, w drugiej Juventus tylko klepie rywala, lub oddaje mu piłkę, a ten robi się bezradny w ataku pozycyjnym. W tym meczu uważam, że może być podobnie i nie sądzę, aby padły więcej niż trzy bramki. Juventus bardzo dobrze broni, wątpię, aby Palermo zdołał coś ustrzelić. Juve nie będzie goniło za wszelką cenę wyniku spotkania, gdyż w przyszłym tygodniu czeka ich Liga Mistrzów. Będzie tutaj spokojnie 2:0 lub 3:0 i wszyscy będą zadowoleni. Na dwanaście rozegranych spotkań u siebie w lidze Juve wygrało wszystkie, w ośmiu spotkania padł właśnie ten under. W spotkaniach, w których padał over 3,5 Juve trzykrotnie traciło bramkę. Myślę, że Palermo jest już pogodzone z degradację i nie będzie w stanie zagrozić Starej Damie. Kurs już lekko spadł, więc należy szybko podejmować decyzję. Dodatkowo polecam jeszcze 1 połowa Juve -1.0 HA @2.0 Bet365. Gospodarze załatwią mecz w pierwszej połowie, druga to będzie już tylko klepanie.
Ciekawy typ Juve under 3,5 zastanawiam się nad HC +3 na Palermo kurs 1,66 lub HA +2,0 +2,5 po kursie 1,96.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Juventus - Palermo​


Stara Dama ma w środę w Portugalii mecz Champions League przeciwko Porto. To dla mnie główny argument dla, którego decyduję się na takie a nie inne typy na ten mecz. Juventus w tym sezonie stara się jak najszybciej rozstrzygać losy meczu. W większości spotkań Juve strzelało dwa-trzy gole w pierwszej połowie, aby później &quot;odpoczywać&quot; i tylko kontrolować przebieg meczu. Coś w stylu Bayernu Guardioli w poprzednich sezonach. Wspomniany mecz w Lidze Mistrzów, jeszcze bardziej wpłynie na to że podopieczni Massimo Allegriego będą chcieli stracić jak najmniej sił w spotkaniu z Palermo, zespołem, który już powoli przygotowuje się do gry w Serie B, bowiem razem z Crotone i Pascarą tracą bardzo dużo punktów do Empoli, czyli zespołu tuż nad strefą spadkową. Dodatkowo zmierzą się ze sobą najlepszy atak ligi (nie mylić z najskuteczniejsza drużyną, którą jest Napoli) z drugą po Pascarze najsłabsza defensywą. Mandzukić, Dybala i Higuain razem w sezonie ligowym strzelali 28 goli (18 Higuain, po 5 Mario i Paulo). Myslę że te wszystkie aspekty powinny dać w tym meczu jeden scenariusz. Mianowicie od pierwszej minuty napór zespołu z Turynu i szybko zdobyte 2-3 gole, w pierwszej połowie. W drugiej połowie oba zespoły będą tylko wyczekiwać ostatniego gwizdka.

Typy:
HT/FT 1/1 @ 1,72 (Unibet) [9/10j] ✅✅✅
Gol przed 24:00 @ 1,83 (Bet365) [8/10j]​
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 18:00
Spotkanie: Roma-Torino
Typ: Roma wygra 1 połowe dokładnie 1 golem
Kurs 3.05
Buk Bet365
Analiza: Roma na swoim stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie drużynę z Torino, Gospodarze sa moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obecnie zajmują pozycję wicelidera z dorobkiem 53 oczek na swoim koncie, na mistrza raczej szanse są marne bowiem Juventus rzadko traci punkty, ale na wicemistrza i powrót do Ligi Mistrzów mają spokojnie szanse, tylko takie spotkania jak to z zespołem z Torino, który zajmuje w tym momencie 9 pozycję w Serie A , po prostu trzeba wygrywać. Roma na własnym stadionie gra wręcz rewelacyjnie, na 11 spotkań wygrywała za każdym razem bilans bramkowy to 32:7, za to Torino na wyjazdach gra znacznie słabiej bowiem ugrało tam tylko 10 punktów, gospodarze w ostatnich latach nigdy nie mieli problemów z ograniem zespołu z Turynu, od roku 2000 grali ze sobą 11 spotkań , 10 z nich zostało rozstrzygnięte na korzyśc zespołu ze stolicy natomiast 1 mecz wygrało Torino, można spojrzeć również na bramki bowiem tych padało sporo szczególnie w ostatnich latach, myślę że jutro będzie podobnie , obie strzelą over 2.5 oraz wygrana Romy do połowy jak i na koniec spotkania.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Bardzo przystępny dziś kurs na to, że Atalanta strzeli gola w obu połowach. U siebie z Crotone powinno to się bez problemu udać. Tym bardziej, że gospodarze potrafią grać fajną dla oka ofensywną piłkę, a Crotone to jednak poziom Serie B.
Gorąco polecam @ 1,90
 
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
AS Roma - Torino

W przed ostatnim meczu tej kolejki obejrzymy pojedynek w Rzymie w którym Roma podejmie słabszą drużynę z Turynu. Roma w czwartek grała mecz w LE i pokonała wysoko na wyjeździe Villareal potwierdzając, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dodatkowo w meczu odpoczywali Salah, Perotti oraz Szczęsny. Roma na własnym stadionie szczyci się bilansem 11-0-0, a od czasu porażki w kwalifikacjach do LM z Porto jest we wszystkich rozgrywkach na własnym stadionie niepokonana. Do meczu z Torino gospodarze przystąpią w najlepszym zestawieniu, do składu także wraca Grenier, który raczej nie dostanie możliwości zagrania. Spaletti mając tak dużą przewagę bramkową po pierwszym meczu będzie mógł wyjść na mecz z Torino w najlepszym zestawieniu dokonując jedynie drobnych korekt, do składu może wskoczyć Salah lub Perotti, a także Szczęsny i Paredes, w obronie możemy zobaczyć Juana Jesusa. W każdym bądź razie pole manewru Luciano Spaletti ma bardzo duże.

Drużyna z Turynu gra słabo na wyjazdach, w ostatnim meczu wyjazdowym na Empoli przy deszczowej pogodzie zdołali jedynie zremisować,a szans na zdobycie bramek było mnóstwo. W dotychczasowym sezonie zdołali na wyjeździe pokonać jedynie słabiutkie Crotone i Palermo. Przegrywali między innymi z takimi ekipami jak Milan, Inter, Napoli, rewelacja rozgrywek z Bergamo a także Sampdoria, czy ostatnio Bologna. Do meczu z Romą przystąpią bez Obiego, Carlao, Castana, Rossetiniego i Valdifioriego. Drużyna z Turynu dysponuje bardzo dużą siłą w ataku, Bellotti wraz z Falque i Ljajiciem strzelili już w tym sezonie 33 bramki z 45 jakie łącznie strzeliło Torino w tym sezonie Seria A.

Roma od ostatniej porażki u siebie z Torino w 2007 roku grała z tą drużyną na Stadio Olimpico 7 razy i wszystkie mecze zakończyły się jej zwycięstwem. W poprzedniej rundzie Torino zwyciężyło na własnym stadionie 3:1, więc będzie to idealna okazja do rewanżu. Torino u siebie i na wyjeździe to dwie różne drużyny, myślę że Roma nie będzie chciała na tym etapie stracić całkowicie nadziei na dogonienie Juve i potwierdzi wysoką formę, ale twierdzę że Torino dysponujące tak dużą siłą w ofensywie jest w stanie pokonać Szczęsnego w bramce.

W całorocznym:
Roma - kurs 1,40✅
over 2,5 i obydwie drużyny strzelą - kurs 1,90✅
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Torino
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,63
Bukmacher:

Analiza:

Na dzisiejszy rozkład biorę mecz z ligi Włoskiej, Serie A a konkretnie mecz pomiędzy vice liderem AS Romą a 9 Torino.
Roma jest w kapitalnej formie co udowadnia to na 3 frontach - Liga 2 miejsce, Liga Europejska w 1/16 robili na wyjeździe Villarreal 4:0 i Półfinał Pucharu Włoch.
Torino jest drużyną, która potrafi zagrać fenomenalnie albo całkowicie spieprzyć mecz, dla przykładu potrafią ograć 3:1 Romę by przegrać 0:2 z Bologną.
Roma na własnym boisku nie ma sobie równych wygrywają z każdym, 11 meczów = 11 zwycięstw 32:7 w bramkach.
Torino na wyjeździe dużo słabsze niż u siebie 12 meczy - zaledwie 2 zwycięstwa, 4 remisy i aż 6 porażek, 16:20 w bramkach.
Dlaczego taki typ, że obie strzelą gola dodatkowo do zwycięstwa Romy? A no dlatego, że Torino o dziwo gra lepiej z drużynami lepszymi niż z tymi słabszymi i potrafią strzelić bramkę tym faworytom, przykładowo wyniki na wyjeździe z drużynami z Topu - 2:3 z Milanem, 1:2 z Atalantą, 1:2 z Interem, 3:5 z Napoli.
Myślę, że tą jedną bramkę są w stanie strzelić.
W obu ekipach bez większych osłabień, u gospodarzy kontuzjowani są: E. Spinozzi i A. Florenzi natomiast w ekipie gości: J. Obi, L. Rossettini, D. Avelar, C. Carlao.

Więc składy powinny wyglądać następująco:
AS Roma (1-3-4-2-1): Szczęsny - Manolas, Fazio, Rudiger - Peres, De Rossi, Strootman, Emerson - Salah, Nainggolan - Dzeko
Torino (1-4-3-3): Hart - Barreca, Moretti, Ajeti, De Silvestri - Iturbe, Lukic, Benassi - Ljajic, Belotti, Falque

Powodzenia.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Raczej obie drużyny powinny dać radę, ale nie wiem czy nie lepiej pójść w stronę takiego typu jak wrzucił kolega zibi16. Potencjał ofensywny Torino ogromny, o Belottim już się mówi w kontekście transferu do jakiegoś wielkiego klubu. Ljajic i Falque też dają radą, a Roma to też ofensywna drużyna. Mecz będzie otwarty więc może być wesoło, ale w ostatecznym rozrachunku to Roma powinna wyjść zwycięsko z tego spotkania.
Co do Napoli to sprawa wygląda tak, że jak dobrze zaskoczą to powinni spokojnie wygrać. Tylko czy zaskoczą? De Laurentiis po meczu z Realem lekko skrytykował zespół i Sarriego więc nie wiadomo jak zespół na to zareaguję. Mnie osobiście granie czystej &quot;dwójki&quot; po takim kursie średnio przekonuje.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Z ligi włoskiej gram dzisiaj na Inter i Sampdorię. W Pescarze widzę remis, uważam też, że ktoś z dwójki Napoli - Roma będzie się poważnie męczył. Ale to tak bardziej na czuja. Do rzeczy zatem.
Bologna - Inter @ 1,7 Bet365
Inter budzi się do życia. Nowy trener dał im odpowiedni oddech oraz motywację. Zespół przegrywa rzadko, z zespołami, które okazują podobny/wyższy poziom, nie gubi punktów w spotkaniach, w których miał zazwyczaj problemy. Dzisiaj przyjeżdża do Bologni - ciężko powiedzieć dobre słowo o tej ekipie. Przejechało się po niej Napoli, przejechała Sampdoria a wygrał nawet Milan...Fatalna forma w 2017 roku zwłaszcza w lutym i chyba brak koncepcji na poukładaną i skuteczną grę.
Co może na pierwszy rzut oka martwić to absencje u Nerazzurrich. Wypada Icardi, Kondogbia i Brozovic. Należy jednak przyznać, że nadal jest kim grać. Mamy Edera, Palacio czy też Candrevę a każdy z nich na tle obrony gospodarzy wygląda jak potencjalny kat. Czym może postraszyć Bologna? Myślę, że zagrają mega defensywnie, co w praktyce sprowadzi się do widowiska ciężkiego dla oka do momentu pierwszego gola. O ile on wpadnie, nie powinno być problemów. Żal tylko kursu, bo zleciał niemiłosiernie. Pograłem dopiero dzisiaj i szkoda mi tylko tego, bo niby sprawy groszowe a jednak.
Sampdoria - Cagliari @ Bet365 1,67

Sampdoria w całkiem niezłej formie. U siebie to ekipa, która zagrażała wielu, problemem były mecze na wyjeździe. Teraz z kolei passa trzech zwycięstw z rzędu i szansa na lepsze wyniki dla kibiców.
Do Sampy przyjeżdża z kolei Cagliari - ekipa znana z gorącego terenu u siebie - i fatalnych wyjazdów. Seryjne porażki, często nawet do 0 sprawiają, że zespół ten nie ma stabilnej sytuacji w tabeli chociaż spaść - nie spadnie, bo we Włoszech w tym roku mamy jeszcze większe ananasy od nich. Warto dodać, że na wyjazdy jeździł ostatnio do mocnych ekip (przynajmniej Atalanta i Roma, bo Empoli to niekoniecznie), teraz może pokusić się o niespodziankę i urwanie punktów, dla mnie jednak rozpędzona ekipa gospodarzy pokaże, że ich forma i pokonanie między innymi właśnie Romy to nie przypadek. Kurs 1,67 - trzeba próbować, bo ja dałbym tutaj coś koło 1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ingler 27,8K

ingler

Użytkownik
AC Milan - Fiorentina
godz:20:45
Spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn,odpowiednio 7 i 8-ej.Milan ma problemy ze zdobywaniem bramek,co za tym idzie także punktów.Fiorentina zdecydowanie lepiej,poza meczem w Rzymie,gdzie skutecznie stopował ich Szczęsny.Nie liczę na przełamanie gospodarzy,skupię się wyłącznie na strzelanych golach.Defensywa Milanu bez Antonelli , De Sciglio oraz Romagnoli co nie wróży kolorowo.Napad ,,zdrowy,, czyli z Bacca i Lapadulla.Fiorentina pełny skład we wszystkich formacjach z duetem snajperskim Kalinic-Bernardeschi.Liczę na bramki/bramkę z obu stron i wynikiem w stronę gości.
Typ: obie strzelą gola za 1.59@ Fortuna ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom