>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 kolejka Primera Division [27.02-02.03.2015]

Status
Zamknięty.
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Real Madryt - Villarreal
Typowanie tego meczu wydaje się banalne i taka sama powinna być tutaj wygrana Realu. Villarreal w ostatnich 4 wyjazdowych meczach przegrał 2 razy (2-0 z Rayo oraz 3-2 z Barceloną) do tego doszły 2 remisy z Malagą i Elche. W czwartek grali mecz w Lidze Europejskiej gdzie zakwalifikowali się do 1/8 finału, do tego dochodzi środowy mecz z Barceloną w półfinale CdR. Myślę, że mecz z Realem, na Santiago Bernabeu nie będzie meczem priorytetowym dla podopiecznych Marcelino i dokona on kilku rotacji w składzie. Na ławce powinien usiąść Vieto, do tego na pewno nie zobaczymy Cheryscheva, ze względu na kontrakt oraz niepowołanego Rukaviny.
Real od pewnego czasu gra bez błysku, bez większego pomysłu na grę, lecz mimo wszystko nadal wygrywa, nie licząc oczywiście blamażu z Altetico. 3 ostatnie mecze wygrane po 2-0, do formy pomału wraca Ronaldo oraz Bale. Isco cały czas na wysokim poziomie, najjaśniejszy zawodnik Realu, powinien coś dzisiaj dorzucić od siebie.
Patrząc na H2H na Bernabeu, Real powinien dość gładko odprawić Żółtą Łodź z bagażem kilku bramek.


Przewidywane składy:
Real Madryt: Casillas; Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo; Lucas Silva, Kroos, Isco; Bale, Benzema, Cristiano.
Villarreal: Asenjo; Mario, Bailly, Dorado, Costa; Campbell, Jonathan/PinaMarcos, Moi Gómez; Gerard, Giovani.
HT/FT 1/1 @1.57
Real -1.5 @1.625
Real -2.5 @2.425
Real wygra i over 3.5 @2.10
Ronaldo 2 bramki lub więcej @2.50
Isco strzeli bramkę @2.87
Bet365
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Fc Sevilla - Atletico Madryt

Niedziela, 2015-03-01, godz.19:00:00

Piłkarze Sevilli tracą obecnie 5 punktów do czwartej Valencii. By nie stracić dystansu do rywala w walce o awans do Ligi Mistrzów, muszą w niedzielny wieczór ograć przyjezdnych , co nie będzie zadaniem łatwym. Przeciw Sevilli świadczy mizerna forma, tylko dwie wygrane w pięciu meczach o stawkę, a także fakt, że z Atletico nie wygrali oni od prawie pięciu lat. Kibice z Sevilli mają wiare w pokonanie przyjezdnych przez swoich idoli. Atletico do meczu z goścmi przystąpi, mając na koncie 2 porażki w meczach wyjazdowych z rzędu, z Celtą Vigo w Primera Division i Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów. W sumie w tym sezonie na wyjezdzie zespół Diego Simeone wygrał tylko nieco ponad połowę meczów. Ze zmotywowaną Sevillą też nie będzie im łatwo.

Ja typuje ;bramki dla kazdej z druzyn
kursy oscyluja //1.80 ⛔

oraz opcje;
Wygrana gosci//2.45 ⛔
w skladzie gospodarzy zabraknie napastnika [Iago Aspas Juncal]a ktory ma na koncie 2 gole oraz bramkarza [António Alberto Bastos Pimparela]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Sevilla - Atletico Madryt
Wynik meczu: Both team to score 1,83 0:0 ⛔

Bet365
W tym spotkaniu spodziewam się przede wszystkim dobrego występu drużyny z Madrytu. Atletico musi poprawić swoją grę na wyjeździe i dziś jest na to bardzo dobra okazja. Grają z mocną Sevillą, ale w moim odczuciu nie na tyle mocną by mogła ich zatrzymać jeśli zagrają na swoim wysokim poziomie. Sevilla na własnym obiekcie od kilku kolejek radzi sobie bardzo dobrze i na pewno nie ograniczy się do bronienia. Będą szukać swoich okazji, defensywa Atletico w tym sezonie nie jest już tak szczelna jak w sezonie 2013/2014. Ogólnie liczę na dobre widowisko ponieważ grają dwa zespoły z górnych rejonów tabeli.
Edit: Zawiodłem się na Atletico... Sevilli zabrakło skuteczności w pierwszej połowie bo okazji mieli wystarczająco dużo.
Real Madryt - Villarreal
Wynik meczu: Both team to score 1,72✅ 1:1
Bet365​

Bramka dla Realu w tym spotkaniu to moim zdaniem formalność. Ja stawiam na BTTS. Villarreal pokazał, że w meczach z najlepszymi lubi napsuć im krwi i dziś nie powinno być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Real Madryt - Villarreal
Co do meczu Realu. Jeśli tak sądzicie że, Real bez problemów poradzi z &quot;Żółtą łodzią podwodną, to aby warto zaryzykować Over 2,5 i brak BTS.
Choć statystyki mówią co innego i Real tracił bramki z Villarreal, do Realu po dłuższej przerwie wrócił Pepe, także ostatni okres to dobra gra w obronie Varane Real wydaje się być w miarę solidny w defensywie. Grając na 0 z tyłu Realu wiem to samobójstwo, jednak mam przeczucie iż dziś znów Real zachowa czyste konto wygrywając 3-0.
Typ: Over 2,5 Brak BTS @3,6 bet365 2/10⛔
Także dla zabawy warto sobie pograć kartałkę Pepe, powrócił po tej kontuzji wydaje się z chłodną głową ale ja tam nie wierze by to tak na długo, może akurat dziś.
Żółta Kartka: Pepe @3.5 betsafe 0,5/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Także dla zabawy warto sobie pograć kartałkę Pepe, powrócił po tej kontuzji wydaje się z chłodną głową ale ja tam nie wierze by to tak na długo, może akurat dziś.
Żółta Kartka: Pepe @3.5 Betsafe 0,5/10
Nie polecam. Może akurat dziś, ale ...
Pepe tą chłodną głowę to ma już trochę dłużej niż od powrotu po kontuzji. Od pewnego czasu widać, że jego gra się zmieniła, jest mniej agresywny i rzadko daje się ponieść emocjom, jak to bywało wcześniej. Może dla poparcia trochę statystyki:
W tym sezonie w PD Pepe zagrał w 15 meczach, rozegrał 1350 minut, popełnił tylko 8! fauli i nie dostał żadnej kartki. Daje nam to 1 faul średnio na prawie 169 minut. To chyba sporo mówi o &#39;odmianie&#39; w jego grze.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Real Madryt - Villarreal
Tak zastanawiam się z kim taki Real może mieć problemy u siebie? Chyba nie z Eibarem czy z Cordobą. Dziś widzę takową ekipę. Villarreal gra ostatnio równo jest w stanie uprzykrzyć życie, każdej ekipie w Hiszpanii. Jeżeli zagrają asekuracyjnie w obronie i nie popełnią jakiegoś błędu przy wyprowadzaniu akcji widzę tu szansę na korzystny wynik &quot;Żółtej łodzi &quot;. Real wiadomo - klasa sama w sobie, ale to też ludzie i popełniają błędy.
Próbuje tu gości w bezpiecznej opcji.
Villarreal + 1,50 kurs 2,05 STS
Villarreal strzeli kurs 1,70
wynik 1:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś kto oglądał mecz Sevilla - A. Madryt, ( ja nie oglądałem ) Krychowiak dostał kartkę ?
W statystykach jest że dostał, bug mi rozlicza przegraną.
Edit: zreflektowali się, rozliczyli plus.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś kto oglądał mecz Sevilla - A. Madryt, ( ja nie oglądałem ) Krychowiak dostał kartkę ?
W statystykach jest że dostał, bug mi rozlicza przegraną.
dostał, około 50 minuty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom