>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Primera Division [23-24.02.2008r.]

Status
Zamknięty.
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
W nadchodzącej kolejce na pierwszy rzut oka mamy dwóch murowanych faworytów- Real &amp; Barce
Królewscy podejmują u siebie Getafe, które jest tak jakby klubem filialnym Realu. Getafe ma swą siedzibę na obrzeżach Madrytu. Gościom niedzielnego spotkania udało się awansować do kolejnej rundy Pucharu UEFA po ograniu AEK Ateny. Nie wydaje mi się jednak aby byli w stanie zrobić krzywdę Realowi, ktory bądź co bądź zanotował dwie porażki z rzędu (z Betisem i z Romą). Myślę, że Real wygra zdecydowanie. kurs okolo 1,3
Jeśli chodzi o Barcę to tutaj nie ma co za dużo pisać. Brak zdecydowanego zwycięstwa nad zdecydowanym outsiderem ligi to będzie kompromitacja roku. Kurs na wygraną w meczu jest marny - około 1,13. Ale wg. mnie spokojnie można pokombinować z grą na wynik do przerwy (wiadome jaki ;) ) albo over 2,5 gola.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Cos w Valencii ostanio sie ruszyło.Zaczeli grac lepiej i wygrywać.Zobaczymy jak to bedzie z waleczną Huelva ale na Mestalla Nietoperze zawsze sobie radzili.Liga Hiszpańska jest troche nieprzewidywalna le kurs na wygraną Nietoperzy jest jutro do wziecia ale zobaczymy jak to sie jutro ułoży.Wiadomo to nie jest ten klub co kiedyś ale potencjał nadal ma spory a Recreativo niezachwyca jakąs dobra formą
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego aż tak wysoki kurs jest na Atletico w meczu z Osasuną?? Wydaję mi się że Osasuna nie jest w zbyt wysokiej formie(porażka z ostatnim Levante), a Atletico walczy o Lige mistrzów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico poza wygraną z Santander przed dwoma tygodniami znajduje się w jakimś kryzysie formy. Ich gra na boisku trzeba przyznać, że wygląda słabo. Cierpliwość traci już powoli prezes Cerezo, który wymaga dobrych wyników, a ostatnio Rojiblancos zawodza. W miniony czwartek pożegnali się z Pucharem UEFA tylko remisując 0:0 z Boltonem. Pewnie dlatego taki wysoki kurs ;) A poza tym Osasuna jest druzyną ktora na własnym stadionie potrafi ograć drużyny ścisłej czołówki ;)
 
ratownik 10

ratownik

Użytkownik
Trener Atletico Madryt Javier Aguirre ma poważny kłopot jeśli chodzi o napastników uprawnionych do gry w najbliższym meczu z Osasuną. Do Pampeluny na pewno nie poradą zawiedzeni za kartki Sergio Aguero, Raul Garcia i Pablo Ibanez a kontuzjowany jest lewy pomocnik Simao Sabrosa. Cała 4 to zawodnicy podstawowego składu Atletico.

Źródło
http://www.bet1x2.net
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szczerze mowiąc odpuscił bym sobie ten mecz całkiem. Osasuna - Atletico może paść naprawdę każdy rezultat. Zainteresowało mnie natomiast spotkanie pomiędzy Sevillą a Saragossą gdzie upatrywałbym zwycięstwa gospodarzy. Póki co kurs oscyluje w granicach 1,70 co uważam za propozycję do przyjęcia. Poczekam jednak jutro na informacje o absencjach i o przypuszczalnych składach i wtedy ewentualnie zatypuję jedynkę na Sevillę ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Sevilla - Saragossa
Typ: Sevilla/Sevilla (połowa/koniec) ✅
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10

Analiza:

To co złe już chyba za Sevillą, bo wkońcu ta drużyna wróciła n odpowiedni zwycięski tor. Siłą drużyny z Andaluzji jest przede wszystkim bardzo dobra gra u siebie, gdzie żaden rywal im nie jest straszny. W środku minionego tygodnia Sevilla stoczyła ciężki bój w Lidze Mistrzów z Fenerbahce, w którym poległa 2:3. Jednakże do rewanżu czasu jeszcze trochę zostało tak więc nie ma co oszczędzać podstawowych piłkarzy, bo trzeba wygrywać także i w lidze. Rywalem Sevilli będzie drużyna Saragossy, która jest rozczarowaniem tego sezonu, bo przed jego rozpoczęciem mowiono, ze moze ona byc czarnym koniem rozgrywek. Jednak jak widać tak się nie stało i już raczej nie stanie. Oglądając ostatnie mecze obu drużyn wydaje mi się, że lepszą dyspozycję prezentują piłkarze Sevilli, dlatego postanowiłem im zaufać i postawić na ich zwycięstwo, ba... na zwycięstwo zarówno do przerwy jak i na koniec, bo Sevilla kiedy wygrywa to w dużej mierze prowadzi także i po 45-minutach.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Trener Atletico Madryt Javier Aguirre ma poważny kłopot jeśli chodzi o napastników uprawnionych do gry w najbliższym meczu z Osasuną. Do Pampeluny na pewno nie poradą zawiedzeni za kartki Sergio Aguero, Raul Garcia i Pablo Ibanez a kontuzjowany jest lewy pomocnik Simao Sabrosa. Cała 4 to zawodnicy podstawowego składu Atletico.

Źródło
http://www.bet1x2.net
Poszukałem troche i potwierdzam to info. Cała czwórka to jakieś 50% wartości zespołu Ateltico a reszta zespołi i tak będzie trochę zmęczona bo grali w czwartekw pucharze UEFA! Nie zdziwię się jeśli Osasuna to wykorzysta, zwłaszcza że po primo gra u siebie, a po drugie potrzebuje punktów w walce o utrzymanie. Stawiam przeciwko Ateltico. Mój typ to OSASUNA (asian 0.00/-0.50) po kursie 1.80
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
REAL MADRYT - GETAFE typ : 1
Kurs: 1,30 bwin


Krolewscy na ostatnie 4spotkania wygrali itylko 3!! przegrywali mecze wyjazdowe z Almeria, Betisem i Roma w LM. Pora wkoncu na wygrana. Na Santiago Bernabeu Real ma stuprocentowa skutecznosc zwyciestw i dzisiaj powinna ona przetrwac dalej ;) Mimo iz napewno w Realu nie zagraja : Metzelder, Marcelo, Sneijder, Pepe, Robinho, Saviola i Salgado. Jak widzimy lista dosc dluga ale podopieczni Schustera powinni wygrac ten mecz. Getafe to zespol z przedmiesc Madrytu wiec beda to male derby. Dzisiejsi goscie grali w czwartkek bardzo wazny mecz w UEFA z AEK wygrany 3:0. Z pewnoscia kosztowalo to ich sporo sil i dzis beda jeszcze odczuwac skutki tego spotkania. Real swoj mecz w LM rozgrywal we wtorek wiec mial wiecej odpoczynku. W Getafe dzisiaj nie zagra kluczowy ich gracz De La Red ktory jest wypozyczony z Realu wlasnie ale ma zapisane w kontrakcie ze nie moze wystepowac w meczach przeciwko swojemu klubowi wiec nie wystapi. Takze Granero nie zagra bo pauzuje za kartki. Real ten mecz powinien wygrac. Ich kadra na dzisiejszy mecz prezentuje sie nastepujaco :

Bramkarze: Casillas, Dudek.
Obrońcy: Ramos, Cannavaro, Torres, Heinze.
Pomocnicy: Diarra, Gago, Robben, Guti, Drenthe, Balbo, Baptista.
Napastnicy: Raul, Van Nistelrooy, Soldado, Higuain.


pewnosc typu : 8/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Barcelona - Levante (handicap 0:1)
Typ: Barcelona
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Stawka: 10/10

Analiza:

Niby Barcelona gra słabo i rozczarowuje swoich fanów, ale jak tak porównać ostatnie wyniki Blaugrany z wynikami Królewskich to łatwo można zauważyć, że Katalończycy powoli aczkolwiek systematycznie ostatnio odrabiają straty do Realu Madryt. Co do samej gry Barcelony to w minionym tygodniu byliśmy świadkami bardzo dobrego meczu w jej wykonaniu. Wygrana 3:2 z Celticiem na Parkhead może napawać optymizmem na przyszłość i kto wie czy własnie to zwycięstwo nie było przełomowym dla Barcelony. Teraz drużynę Rijkarda czeka ligowy pojedynek z outsiderem tabeli Levante. Innymi słowy pojedynek, który bezapelacyjnie trzeba wygrać. Barca przystąpi do tego spotkania osłabiona brakiem Marqueza, Henry&#39;ego oraz Deco. Jednakże tacy piłkarze jak Thuram, Eto&#39;o czy Xavi są równorzędnymi dla wcześniej wymienionych. Do dobrej dyspozycji wydaje się powracać również Ronaldinho, który może i nie wszystkich zachwycił w meczu z Celticiem, ale wedle mojej opinii zagrał naprawdę solidne spotkanie. Co można powiedzieć o Levante? Drużyna jest od pewnego czasu nękana różnymi konfliktami, głównie z powodu braku wypłacanych pensji dla piłkarzy. W związku z tym podczas piątkowego treningu piłkarze zastrajkowali i zamiast normalnych zajęć tylko biegali przez kilkadziesiąt minut. Gdzie więc szukać optymizmu przed meczem z Barceloną? Owszem ten spór z władzami klubu cementuje drużynę, bo piłkarze swoją grą chcą udowodnić, że zasługują na niewypłacone pieniądze, ale uważam, że w meczu z Barceloną nawet ich wielkie zaangażowanie nie wystarczy aby dorównać umiejętnościom Katalończyków. W związku z tym typuję tutaj pewne conajmniej dwubramkowe zwycięstwo Barcelony.
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Ja zdecydowałem się postawić undera w meczu Racing-Almeria. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych z Santander 0:1. Almeria to zdecydowanie drużyna underowa. W tym sezonie tylko 5 meczy kończyła na over. Tymczasem Racing także wypada blado jeśli chodzi o strzelanie dużej ilości bramek. W spotkaniach toczonych na własnym boisku tylko 2 razy byliśmy świadkami co najmniej 3 bramek. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych Almeria zdobyła jedynie 6 bramek tracąc 13. Średnia wyniku to 1,3-0,6. Matematycznie wychodzi 1.9 bramki. Dla Racingu statystyka spotkań u siebie to 1,8-0,8 ale w tym czasie rozegrali 3 mecze w Copa del Rey które kończyli wyższymi wynikami a wiadomo że liga to zupełnie co innego. Postawiłem 8/10 na under. Co o tym myślicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram Twój typ. Zarówno Santander jak i Almeria bardzo duza wagę przywiązują do gry obronnej co zresztą widać po ich wynikach o czym już wspominałeś. Drugim spotkaniem, w którym upatrywałbym undera byłoby wspominane już w tym temacie spotkanie Osasuny z Atletico. Jeszcze przed dwoma tygodniami to goście byliby zdecydowanym faworytem tego meczu, ale teraz wobec słabej dyspozycji oraz problemów ze składem Rojiblancos faworytem nie są. Kluczem do zdobycia punktów powinna być uważna gra w obronie i choć Atletico w tym sezonie najlepszej defensywy nie ma to wydaje mi się, że w meczu z Osasuną jest wstanie zagrać solidnie, co może zaowocować zdobyczą ważnego jednego punktu oraz underem.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Osasuna CA - Atletico Madryt
Under 2,5
⛔ jeśli strzela się gola w 1 i 5 min meczu to nie ma mowy o underze
1,70
Bwin

Osasuna CA to zespół znany przede wszystkim ze świetnej pracy z młodzieżą wychowują bardzo dobrych piłkarzy których z nawiązką sprzedają i na tym polega polityka tego klubu mi się podoba bo robią swoję i na tym zyskują. Atletico to groźny zespół ale chyba troszkę podłamany faktem że odpadli z UEFA remisując 0:0 na Vicente Calderon w pierwszym meczu ulegli Boltonowi 0:1. Obie drużyny w tym sezonie więcej zanotowały underów niż overów, w pierwszym meczu między tymi drużynami także padł wynik underowy Atletico wygrało 2:0. Atletico bez 4 graczy Aguero, Simao, Garcia i Ibanes zaś Osasuna bez dwóch Pandianiego i Margairaza. Spore osłabienia obu druzyn w ataku bo nie zagraja ich najlepsi napastnicy. Moim zdaniem i tym razem nie będzie dużo goli w pojedynku tych zespołów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom