>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

25 Kolejka Premier League 2-3.02.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Czas na &quot;normalną&quot; weekendową kolejkę z Premier League, 25 już z kolei. Jakie zmiany zaszły po ostatniej kolejce ? Manchester United odskoczył grupie pościgowej na dodatkowe 2 pkt bowiem największe marki City, Arsenal, Chelsea, Liverpool i Tottenham zremisowali swoje mecze. Dość szczęśliwie wykorzystał to Manchester oraz Everton, który po wygranej 2:1 u siebie z Evertonem doskoczył do Tottenhamu już tylko na 1pkt.
25 Kolejka jak zresztą każda niesie za sobą mnóstwo emocji. Zaczniemy delikatnie o 13.45 na Loftus Road gdzie QPR podejmie ekipę Norwich. Drużyna Redknappa ciuła te punkciki i do traci już &quot;aby: 4 pkt do poprzedzających ich drużyny Reading,Wigan i Aston Villa. Tak więc wygrana z Kanarkami nie pozwoli im opuścić jeszcze ostatniego miejsca ale pozwoli złapać juz bardzo bliski kontakt. 2 dni temu na Loftus nie potrafił wygrać mistrz Anglii, zobaczymy jak spisze się Norwich. O 16 tradycyjnie najwięcej meczów. Arsenal u siebie podejmie Stoke. Kanonierom jeśli marzy się Liga Mistrzów nie mogą już tracić punktów tym bardziej, że Tottenham i Everton ani myślą odpuszczać a z tyłu coraz mocniej naciska Liverpool. Ekipa Pulisa jednak nie radzi sobie zbytnio w delegacjach więc to być może będzie dodatkowy handicap dla paczki Wengera. Na St.James Park wraca Demba Ba, tyle , że w koszulce Chelsea. Obie drużyny nie prezentują tego czego się od nich oczekuje. Sroki tułają się po dole tabeli, Chelsea pozostała już chyba aby walka o najniższy stopień podium, tracą seryjnie punkty, zła atmosfera, Benitez chyba już na wylocie.Bardzo ważny mecz dla jednych i drugich. Ważny mecz także na dole tabeli. Wigan u siebie podejmie drużynę Artura Boruca. Święci prezentują ostatnio bardzo dobrą formę, wczoraj dość pechowo przegrali na Old Trafford wiec nie sądzę aby DW Stadium było im straszne. Problemów z odprawieniem Aston Villi nie powinien mieć Everton. W niebieskiej części Merseyside coraz głośniej mówi się o Lidze Mistrzów, jak Everton takie mecze jak ten będzie wygrywał to sen może się ziścić. Kolejkę zakończymy o 18.30 spotkaniem na Craven Cottage, gdzie wybierze się lider tabeli. Fulham gra bardzo nie równo, ale Craven są zawsze groźni. Co prawda potrafili tu przegrywać z United 0:5, ale potrafili także wysoko wygrać 3:0. United choćby wczoraj udowodniło, ze posiada dwa oblicza także ani jeden ani drugi powyższy wynik nie powinien zbytnio zaskoczyć nikogo.
Niedziela to 2 ciekawe spotkania. WBA ostatnimi czasy lekko zluzowała i ciężko im się punktuje, słabszą dyspozycję spróbują wykorzystać Koguty. Szlagier kolejki na zakończenie. City u siebie będzie gościć Liverpool. Mecz można opisać, że jedni muszą i drudzy muszą. City po wpadce z QPR znowu ma 7 pkt straty do lidera, a Liverpool nie wykorzystał okazji aby doskoczyć do Arsenalu , Tottenhamu czy Evertonu. Zakładając, że te drużyny nie powinny mieć problemów z odprawieniem dużo słabszych rywali to i LFC musi zagrać o całą pulę na Etihad. Tak więc remis nikogo nie zadowala więc szykuje się ciekawe widowisko.
Kursy jak i cała oferta z WilliamHill:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Znowu tylko luźno piszę, na podstawie głównie ostatnich kolejek, bez znanych składów i absencji.
Na pierwszy rzut oka widać wysoki kurs na WBA. The Baggies grają nieźle, próbowali coś wywieźć z Goodison Park, jednak The Tooffes na własnym boisku są mocni, za mocni dla West Bromwich. Jednak Koguty nie zachwycają, typowałem na nich w dwóch ostatnich meczach, z Leeds oraz z Kanarkami. W obu zawiedli na całej linii. Nie pokazali nic, jedynie w Norwich w ostatnich 15&#39; przycisnęli i byli bliscy wygrania, jednak cały czas to nie to. Całkiem możliwe, że za kilka kolejek wylecą już z TOP4, z czego Villas-Boas nie byłby zadowolony. Cały czas nie ma Adebayora, może to tu leży przyczyna słabszych występów. Jego reprezentacja wyszła zw swojej grupy w PNA i zagra w fazie pucharowej. Więcej na temat tego meczu w weekend.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ja po raz kolejny spróbuję przeciwko Evertonowi. W prawdzie zagrali przyzwoicie przeciwko WBA, ale jeden skowronek jeszcze wiosny nie czyni. Przy ich ostatnich występach kurs stanowczo za niski, by go ruszyć. Drugi aspekt, to fakt, że The Toffees ostatni raz pokonali w lidze Aston w 2006 roku! Przy takim zestawieniu kursów wolę poszukać niespodzianki i podtrzymania dobrej passy AV przeciwko Evertonowi
Aston Villa 7.30
- śmiało można łapać wyższe kursy, 10,25 w Pinnacle ! chyba, że wpłacę do unibetu albo bet365 to zagram po wyższym kursie @9,00, póki co ograniczam się do ziemniaka ;)
do tego Wigan 2.13 , ostatnio grają całkiem nieźle i aż dziw bierze, że w z 3 ostatnich ligowych spotkań mają tylko 2 oczka. Skoro na terenie Świętych udało się zdobyć komplet oczek to mam nadzieje, że u siebie przy takiej grze w przodzie - z poprawką na uważniejszą obronę- jak ostatnio uda się ponownie zdobyć 3 punkty
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
City - Liverpool 1 1,85
Betsson

Nie będę się rozpisywał, bo każdy kto choć minimalnie interesuje się piłką zna obydwie ekipy i wie, że obecnie kadrowo City jest zespołem o klasę lepszym. Czy wygrają ? Tego nie jestem pewien na 100%, pewien jestem natomiast, że kurs 1,85 na City, przy ok 2-2,1 na Arsenal w ostatnim meczu u siebie z Liverpoolem jest nieporozumieniem. Dla mnie na City 1,6 to jest max co można wystawić. Nie lubię na nich grać bo kursy przeważnie są badziewne, ale w spotkaniach przeciwko Arsenalowi i Liverpoolowi kiedy buki wystawiają kursy bliskie 2 pobieram bardzo chętnie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Arsenal - Stoke
Stoke ostatnio sporo traci a Kanonierzy w niezłej dyspozycji z przodu.
Na razie to tylko fragmenty po kilkanaście minut ale grają z taką swobodą jak ten &#39;stary, dobry&#39; Arsenal. Giroud w końcu zaczął być skuteczniejszy i od razu przełożyło się to na niezły wynik strzelecki (do sytuacji dochodził niemal zawsze gdy grał ale wcześniej je marnował). Od jakiegoś czasu już w gazie jest Walcott. Podolski ciągle gra w kratkę ale ze słabszymi zespołami potrafi zagrać wielki mecz jak choćby z WH. Po spadkach kurs na jedynkę przy niepewnej obronie Kanonierów (jeszcze wypada Gibbs a nie wiadomo jak w debiucie zagra Monreal, Vermaelen jest niepewny występu) nieopłacalny, podobnie ma się sprawa z hc. Dlatego ja będę szukał szczęścia w golach Kanonierów co przy gorszej dyspozycji defensywy gości (mocno spuścili z tonu, McArtur w ostatniej kolejce dwukrotnie kompletnie niekryty został i dwa gole z tego były, ogólnie sporo błędów mieli, wcześniejsze mecze też nie najlepsze) wygląda na niezły pomysł.
Arsenal over1,5 1,5
Arsenal over2,5 2,5
B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
airborne 105

airborne

Użytkownik
QPR - NORWICH
Na dzisiaj wybrałem spotkanie, które teoretycznie powinno wejść bez większego stresu, aczkolwiek wszyscy wiemy, że QPR bardzo głupio lubi tracić bramki . . . Ale do rzeczy.
Argumenty, które dzsiaj przemawiają za gospodarzami to własny teren, kibice , ostatnio bardzo poukladana gra w obronie i co najwazniejsze....trzy bardzo solidne transfery. Samba, Jenas i Remy.
Remy juz pokazał na co go stac strzelająć bramke w swoim debiucie w premiership. Jenas natomiast swietnie uzupełni srodek pola, który był bardzo dziurawy i na koniec SAMBA, kóry jest chyba najsilniejszym obronca w lidze. Dodatkowy atut to fakt iz swietnie gra głową wiec stale fragmenty to napewno silna strona gospodarzy.
Od miesiąca QPR nie przegrało w lidze i czas najwyzszy zaczac wygrywac.
Na dzien dzisiejszy moge smialo powiedziec, że QPR wyjdzie ofensywnie nastawione do tego spotkania. Rendkapp tylko z mocnymi ekipami ustawia sie na ultradefensywe (przyklad Chelsea czy CITY)....Z całym szacunkiem do Norwich, które spisuje sie rewelacyjnie, ale takie mecze jak dzis ekipa która jest na spadku musi wygrywać...
Ostatnie mecze QPR to bardzo trudne spotkania..
Najpierw Wygrana z CHelsea, a potem 3 remisy z WHU, Tottenhamem i City. Czas w koncu wygrac ????
Podsumowanie:
✅ Własny Teren
✅ Kibice
✅ Wzmocniona Defensywa
✅ Wzmocniona Siła Ataku
✅ Norwich słabo spisuje sie na wyjazdach (3 ostatnie wyjazdy to porazki)
✅ Świetna forma Julio Cesara
✅ Bramkarz ekipy Norwich JOHN RUDDY - nie wystapi z powodu kontuzji

TYP : 1 (2.00) GameBookers
 
M 0

miszcz

Użytkownik
No ja bym nie był tak przekonany o wygranej QPR ???? przynajmniej statystycznie ;D bo przyznam, że z oglądaniem meczy u mnie różnie bywa ;) ale nie wiem czy wziąłeś pod uwagę fakt, że Norwich od 7 meczy pozostaje bez wygranej w lidze? ;] w końcu też muszą wygrać, a QPR za to od 4 meczy jest bez porażki, fakt były to 3 remisy, ale jednak porażki nie było ???? fakt jest też faktem, że QPR będzie ciało wygrać żeby wyjść ze strefy spadkowej, ale Norwich też musi zacząć wygrywać żeby się tam nie znaleźć ;)) więc ja bym tutaj zaryzykował delikatnie na przełamanie gości po kursie @3.75 ⛔ Betsafe, ew X2 @1.77 ✅ ????
 
T 0

tonnyx

Użytkownik
Bez obrazy miszcz, ale takie stawianie to tak jakbyś po 10 kolejkach grał na przegraną Juventusu, bo przecież muszą przegrać, a oboje wiemy ile wtedy udało im się ugrać bez porażki.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
QPR jak zaczarowane, nic nie grają, a punktują. Przetrwali szturm West Ham, Kogutów, Chelsea z kolei waliło po oknach, więc ułatwiło im zadanie, City też rozregulowane celowniki. QPR zdecydowanie lepsze wyniki, niż gra. Norwich też nie zachwyca, ale mają już mniej szczęścia niż gospodarze. Dla mnie typowy no bet, bo przy takich pusiakach żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tylko czy ta ofensywa Harrego coś pomoże ... rozumiem transfer Remiego dobry szybki napastnik, Sambę też postaram się zrozumieć chodź za taką cenę można kupić równie dobrego.., Ale transfer Jenasa i wypożyczenie Townsenda to zupełnie nie rozumiem Jenas najlepszy okres gry ma za sobą i wątpie by nagle odbudował swoją &#39;&#39;markę&#39;&#39; skoro w Nottingham średnio mu to wychodziło. Natomiast drugi to grywał więcej w rezerwach niż w pierwszym skłądzie gdzie zaliczył 28 minut... Także Harry trochę tymi dwoma transferami jak dla mnie przesadził szło w ostatnim okresie kupić kogoś znacznie lepszego i doświadczonego bo nadal pole manerwu na defensywnym pomocniku leży..... i łącznika między obrońcami brak. Chyba że dokona &#39;&#39;cudu&#39;&#39; czego mu życzą bo w Premier League są gorsze drużyny od nich.
 
M 0

miszcz

Użytkownik
Jak już się czepiamy tych transferów to z tego co widzę Norwich zasilił Luciano Becchio, który przeszedł z Leeds (najskuteczniejszy w drużynie Pawi) i do tego chociażby do maja został wypożyczony Kei Kamara, kolejny napastnik, tym razem zza wielkiej wody, a mianowicie z Sporting Kansas Cit ???? także &quot;napad&quot; wzmocniony, więc nic tylko zacząć strzelać ???? )
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Okiem laika ..
QPR-Norwich o2,[email protected]/bet365 ...
N&#39;castle -Chelsea
Grzech nie grać gości po takim kursie ,sroki po swojej stronie mają tylko na + własny teren i cissse reszta plusów po stronie niebieskich .
MC pogubiło pts w ost kolejce ... duże szanse ze pogubi i w tej więc mając to na uwadze Chelsea powinna zainkasować 3pts i zbliżyć się na 3pts to MC.
Mam nadzieję ze BA zagra od 1&#39; za drewniaka Torresa ... liczę na bramkę BA właśnie w tym meczu przeciwko byłym kolegom .
Chelsea @2.05
Demba BA strzeli @1.95
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bo przy takich pusiakach żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.
licz się ze słowami kolego, bo gdyby nic nie grali to nie osiągaliby takich, a nie inny rezultatów i nie jest to tylko wina drużyn, z którymi grali. Nie sposób się nie zgodzić, że Spurs, Chelsea czy City swoje sytuacje mieli, ale QPR potrafiło również stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Styl gry jest taki, a nie inny ale okazał się skuteczny także o co się sadzisz?

http://forum.bukmacherskie.com/f339/dyskusje-nt-angielskiej-pilki-noznej-transfery-oficjalne-27986-66.html#post3364822
pisałem już kilka słów o ekipie z Loftus Road i w większości są to opinie zgodne z Twoją Doberman. Nie widzę Jenasa wychodzącego dziś w podstawie, raczej będzie to znów Granero, który prezentował się poprawnie w starciu z obecnym mistrzem Anglii. Chociaż cytując wypowiedź Redknapp&#39;a możliwy jest udział JJ:
HR - We&#39;ll have a look at the new signings. Hopefully one or two can play tomorrow. #QPR
tylko jakby to miało wyglądać? Może w miejsce mocno defensywnego pomocnika Derrego? Jenas też w destrukcji całkiem całkiem, ale to nie jest czas na testy i próby, bo tak teoretycznie łatwego przeciwnika powinno się dobić.
Guardian awizuje takie oto składy:

jednak nie wydaje mi się, aby Fabio siedział na ławie, bo widać spory progres u niego od początku przygody na LR. W miejsce Granero bądź Derrego możliwy jest występ Taarabta, a na skrzydło powędruje wracający po kontuzji SWP, który jest motorem napędowym Rangersów. To daje już czwórkę ofensywnych graczy, a i Samba pod bramką rywala może być sporym zagrożeniem.
Kurs 2 na gospodarzy wygląda przyjemnie jednak ciężko mi sobie wyobrazić prowadzenie gry przez miejscowych także spotkanie może być underowe i w tych kategoriach chyba warto poszukać ewentualnych zakładów.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Manchester City - Liverpool 2:2
Typ: Dzeko lub Aguero strzeli 1 gola w meczu

Kurs: 3.00


25. kolejka angielskiej Premier League stoi pod znakiem starcia Manchesteru City z Liverpoolem. Dlatego też postanowiłem zapodać jakiegoś fajnego typa ;) Faworytami tego spotkania wydają się być gospodarze, jednak Liverpool w ostatnim czasie prezentuje solidną formę i zrobi wszystko by zdobyć na Etihad Stadium punkty. Manchester City nie rezygnuje z walki o mistrzostwo Anglii, a zarazem z obrony tytułu sprzed roku. Mają pomóc mu w tym dwaj znakomici snajperzy Edin Dzeko i Aguero. Zespół Roberta Manciniego znajduje się tuż za liderem w ligowej tabeli. Ekipa Manchesteru City, aby myśleć o przejęciu &quot;fotela lidera&quot; Premiership z rąk United, musi czekać na kilka potknięć swojego rywala, a przy okazji regularnie wygrywać własne spotkania. Dzisiaj jedno właśnie z takich spotkań. Szczególnie dobrze piłkarze City radzą sobie na własnym stadionie. Moją propozycją na to spotkanie jest typ iż Dzeko lub Aguero wpiszą się listę strzelców gola jako pierwsi. Ostatnie spotkanie ligowe niezbyt ucieszyło fanów Manchesteru City. Manchester City zaprezentował się w meczu przeciwko Queens Park Rangers bardzo słabo i jedynie bezbramkowo zremisował na Loftus Road z podopiecznymi Harry&#39;ego Redknappa. Jest więc teraz okazja na poprawę wizerunku. W City z przodu są znakomici piłkarze i każdy z nich w pojedynkę może być problemem dla niepewnie grającej obrony the Reds. Szczególnie Dżeko dobrze grający głową, błyskotliwy Tevez, szybki Aguero i dużo strzelający na bramkę Silva. Wydaje mi się, że któryś z tej czwórki zdobędzie dziś gola - WilliamHill daje za gola Dzeko i Aguero kurs aż 3.00, więc postanowiłem skorzystać, bo wątpię że to Liverpool strzeli jako pierwszy. Dla nich każdy inny wynik niż porażka z wyżej notowanym rywalem będzie sukcesem.
Przewidywane składy wg. anglia goal..
Manchester City:
Hart - Zabaleta, Lescott, Nastasić, Clichy - Barry, Garcia, Milner, Aguero, Silva - Dżeko
Liverpool: Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique - Gerrard, Leiva, Henderson - Sterling, Sturidge, Suarez

 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
XI: Cesar; Fabio, Samba, Hill, Traore, SWP, Derry, Mbia, Townsend, Taarabt, Mackie.
Subs: Green; Park, Granero, Jenas, Ben Haim, Zamora, Bothroyd.
Dosyć dziwne zestawienie QPR na dzisiejsze spotkanie... Szybkie skrzydła i podwieszony Taarabt pod Mackim mają zapewnić zwycięstwo. Bardziej dynamiczny Fabio na prawej obronie za znacznie statyczniejszego Onouhe. Później można usunąć ;)
Remy poza ławką czyli jakiś uraz last minute i to tłumaczy ustawienie..

Norwich:
XI: Bunn, Martin, Johnson, Bassong, Turner, Snodgrass, Holt, Pilkington, Hoolahan, Garrido, Tettey.
Subs: Camp, Whittaker, Howson, Jackson, E.Bennett, Becchio, R.Bennett.

/Striker Loic Remy and defender Nedum Onuoha both ruled out due to injury.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
licz się ze słowami kolego, bo gdyby nic nie grali to nie osiągaliby takich, a nie inny rezultatów i nie jest to tylko wina drużyn, z którymi grali. Nie sposób się nie zgodzić, że Spurs, Chelsea czy City swoje sytuacje mieli, ale QPR potrafiło również stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Styl gry jest taki, a nie inny ale okazał się skuteczny także o co się sadzisz?

http://forum.bukmacherskie.com/f339/dyskusje-nt-angielskiej-pilki-noznej-transfery-oficjalne-27986-66.html#post3364822
ale jakie to było zagrożenie w porównaniu do ilości ataków na ich bramkę. Owszem, były mało skuteczne, ale jeżeli pozwalają rywalom na tak wiele to wiecznie ci przeciwny nie będą tak nieskuteczni i skończy im się dzień dziecka, a ataki Qpr były jedynie tłem. Wiadomo nie liczy się styl tylko wynik końcowy, ale jak pisałem powyżej, wiecznie obrona częstochowska im nie będzie sprzyjać. Może w końcu zaczną grać coś lepiej to zmienię o nich zdanie. Ale gdybym miał inwestować w kasę w drużynę, która miała więcej szczęścia niż umiejętności to nie widzę tu racjonalnego podejścia do sprawy. Z drugiej strony jak pisałem rywal dzisiaj równie marny to może QPR coś wreszcie pokaże, ale nic mnie w tym meczu nie zdziwi, nic.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽QPR vs Norwich |1|DNB kurs:1,60---Zwrot
W poprzedniej kolejce w meczu gospodarzy z mistrzem Anglii padł bezbramkowy remis co pokrzyżowało mi szyki odnośnie typu BTS.Nie zniechęca mnie to i kolejny raz próbuje wytypować coś w spotkaniu Londyńczyków.Tym razem na Loftus Road przyjeżdża grająca poniżej oczekiwań ekipa Norwich.Bilans ich ostatnich dziewięciu spotkań przedstawia się tak:1 wygrana(puchar z Petersborough)-2 remisy-6 porażek.Ostatnio wprawdzie zremisowali 1:1 u siebie z Tottenhamem lecz dziś nie będą grali na Carrow Road.Kanarki po dobrym początku sezonu gdzie odnotowali zwycięstwa m.in. z United czy Arsenalem ewidentnie spuściły z tonu i nie wydaje się żeby dziś błysnęli dobrą formą.Na uwagę zasługują dwa kolejne dobre transfery ze strony menadżera QPR Harrego Redknappa,który w ostatnim dniu okienka transferowego sięgnął po Chrisa Sambę solidnego środkowego obrońcy,który wcześniej występował w Blackburn,niedawno w Anżi,a teraz zapewne stworzy dobry duet środkowych obrońców z Clintem Hillem.Drugi z zakupionych zawodników to były podopieczny Redknappa,Jeramin Jenas niezły defensywny pomocnik.Oboje mogą już dziś zadebiutować i dać drużynie coś od siebie.W ostatnim spotkaniu z City bardzo dobre zawody rozegrał czarujący zwodami Taarabt co w połączeniu z nieźle grającą tego dnia defensywą,starającym się na szpicy Remim i dostarczającym dobre passy z głębi pola Granero powinno również i dziś dać im korzystny rezultat.Podsumowując:Za QPR przemawia własny stadion i lepsza forma.Jeżeli zagrają na podobnym poziomie co z Manchesterem dziś powinni pokusić się o 3pkt. potrzebne niczym tlen,bo z takim rywalem może być o to najłatwiej.

⚽Wigan vs Sothampton BTS kurs:1,65✅

Typ ten wpadł mi w oko jako jeden z pierwszych.Goście widać,że wychodzą w dalszym ciągu na prostą i z nowym trenerem Pochettino zagrali dwa dobre spotkania z Evertonem i MU.Potencjał z przodu jest.Gaston,Lambert,wracający po kontuzji Lallana czy Puncheon.U gospodarzy obudził się Di Santo i zawsze groźni są inni zawodnicy tacy jak Gomez czy akurat kontuzjowany w tym momencie Kone.Wydaje się,że po ostatnich spotkaniach delikatnym faworytem są goście lecz Wigan u siebie jest groźne dla przeciwników w swoim zasięgu.Ostatnio ekipa Martineza spisuje się nawet nieźle.Wygrane po 1:0 w pucharze z przeciwnikami z niższych lig,remisy w lidze ze Stoke i Fulham(oba na wyjazdach) i porażka 2:3 po zaciętym meczu u siebie z Sunderlandem.Goście tak jak wspominałem dobry mecz z United gdzie mogli pokusić się o coś więcej niż remis.Dobry znakiem wydaje się też to iż obrony zarówno jednych jak i drugich do monolitów nie należą,a z ostatnich 6 spotkań drużyny Wigan w aż 4 zarówno oni jak i ich przeciwnicy odnajdowali drogę do siatki.Southampton na ostatnich 7 w aż 5 notował takie rezultaty.W pierwszym meczu Wigan było lepsze i zwyciężyło 0:2 jednak wtedy drużyna świętych była w dużo słabszej dyspozycji niż dziś.Liczę na w miarę wyrównany i otwarty mecz ze sporą ilością bramek.Punkty zarówno jednym jak i drugim są bardzo potrzebne w walce o utrzymanie w Premier League.

⚽Newcastle vs Chelsea Londyn-Powyżej 2,5 kurs:1,70✅

Kolejnym ciekawym spotkaniem jest pojedynek który dziś odbędzie się o godzinie 16.Ekipa srok podniosła się z kolan po ostatnim zwycięstwie nad Aston Villą,które zapewne dodało im wiary we własne umiejętności.Chelsea natomiast dalej nie potrafi odnieść zwycięstwa prowadząc 2:0 co pokazali po raz kolejny w meczu z Reading dając sobie strzelić gola na 2:2 w ostatniej minucie.Wydaje się więc,że zatrudnienie Beniteza nie okazało się zbyt trafne.Drużyna mając walczyć o mistrzostwo gra przeciętnie i remisuje z drużynami z końca tabeli.Nie można zapomnieć też o kolejnym ostatnio wyniku poniżej oczekiwań kibiców ze Stamford Bridge.W Pucharze Anglii drużyna Chelsea nie potrafiła pokonać słynnego już czwartoligowca Bradford,remisując również 2:2.Przyszedł Demba Ba ale nie gra w każdym meczu co jest co najmniej dziwne patrząc na to jakie &quot;cuda&quot; wyprawia Torres.Stawiać na nich w tym meczu więc nie ma większego sensu.Natomiast over bramkowy wydaje się jak najbardziej do zrealizowania.Mimo gorszych wyników The Blues nie można powiedzieć,że w ich meczach pada mało goli.Ich ostatnie sześć spotkań to aż pięć wyników powyżej dwóch bramek.Newcastle wcale nie jest gorsze i z ostatnich siedmiu aż pięć kończyło się przynajmniej trzema golami.Potencjał ofensywny jest zarówno z jednej jak i drugiej strony.U gości wyróżniają się przede wszystkim Mata i Ba.U gospodarzy Cisse,a teraz do pomocy przybył mu bramkostrzleny Gouffran.Faworytem wydaje się być Chelsea ale z taką formą tej drużyny może być różnie.Liczę na to iż mecz z AV w przypadku gospodarzy okazał się punktem zwrotnym i dziś będą w stanie potwierdzić to strzelając przynajmniej jedną bramkę.Tu też zarówno jedni jak i drudzy powinni atakować,bo Londyńczycy chcąc zbliżyć się do drużyn z Manchesteru muszą dziś zdobyć 3pkt.,a co za tym idzie zdobywać bramki.

⚽Fulham vs Manchester United-Powyżej 2,5 kurs:1,53⛔
Ostatni z dzisiejszych meczy odbędzie się na Craven Cottage,a na przeciw siebie staną drużyny Fulham i Manchesteru United.Zarówno w spotkaniach jednych jak i drugich pada bardzo dużo goli.W meczach Londyńczyków do tej pory zobaczyliśmy 78 bramek,a w meczach ekipy Fergusona najwięcej ze wszystkich drużyn w stawce bo aż 90.Fulham notowało niedawno słabe rezultaty,jednak w ostatniej serii spotkań wygrało u siebie 3:1 z ekipą West Hamu.Wyniki powyżej dwóch bramek w przypadku zespołów Martina Jola i sir Alexa są czymś naturalnym.Zarówno Manchester jak i Fulham z 24 spotkań,aż 18 kończyło się przynajmniej trzema golami.Czyli aż 3/4.United w ostatniej kolejce udało się wygrać z Southamptonem 2:1 i tym samym powiększyć swoją przewagę nad całą grupą pościgową ,jednak styl tego zwycięstwa pozostawia wiele do życzenia.Święci potrafili na Old Trafford zamykać drużynę United na własnej połowie co nie jest częstą rzeczą do zaobserwowania.Daję to nadzieje na spotkanie nie tylko do jednej bramki.Jeśli chodzi o zdobywanie bramek w tym spotkaniu to w ekipie gospodarzy zapewne odpowiedzialni za to będą Berbatov,Ruiz czy też Petrić.Szczególnie dla tego pierwszego będzie to mecz z gatunku specjalnych.Bułgar przed przyjściem do zespołu Fulham występował przez niekrótki czas w ekipie czerwonych diabłów i ma na swoim koncie m.in. zdobyte z tym klubem mistrzostwo Anglii czy też koronę króla strzelców podzieloną na spółę z Carlosem Tevezem.Po cichu więc liczę na to,że Berbatov pokaże w tym meczu sportową złość i pełnie swoich niewątpliwie wysokich umiejętności.Przechodząc do ekipy gości.United mają w swoich szeregach strzelców wyborowych czyli RvP i Rooneya.Szczególnie warto podkreślić to iż drugi z nich wraca do optymalnej formy co potwierdzają dwa zdobyte przez niego gole w ostatniej kolejce.Kolejną ważną rzeczą odnośnie dzisiejszej potyczki jest historia meczów h2h pomiędzy obiema drużynami i nie sposób nie znaleźć na przestrzeni ostatnich sezonów wyników 3:0,0:5,3:2 czy ostatni najświeższy 4:1.Wyniki overowe padały w 6 na 8 ostatnich potyczek i są duże szanse aby dziś było podobnie.Utd walczy o utrzymanie przewagi na MC,a Fulham potrzebne są punkty aby myśleć o spokojnym utrzymaniu się w lidze.
Bukmacher:WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Arsenal - Stoke: Stoke więcej kartek @ 1,50 bet365 ✅
Arsenal to jedna z najczyściej grających drużyn w PL. Przez cały sezon u siebie 13 żółtych kartek, co przy 29 dla Stoke na wyjeździe jest prawie niczym. Arsenal łapie kartki głównie w meczach z mocniejszymi rywalami. Jednak gdy przyjeżdża ktoś z dołu tabeli lub środka najczęściej &quot;Kanonierzy&quot; kończą bez wpisu do protokołu sędziego w tej rubryce. Sędzią meczu jest Chris Foy, któremu rzadko zdarza się pokazać więcej niż 2 kartki w meczu. Nie przewiduję polowania na kości, ale 1-2 kartki dla Stoke powinny być pokazane.
Fulham - Man Utd: Man Utd(+1) więcej kartek @ 1,53 bet365 ✅
Manchester na wyjazdach dostaje sporo kartek (w sumie już 25), Fulham u siebie gra bardzo czysto (tylko 12 żółtek). United dostają 1-2 kartki w niemal każdym meczu wyjazdowym, a jak nie idzie to nawet 3 lub 4. Gospodarze mają również średnią między 1, a 2 u siebie. W kartkach powinny być zbliżone wyniki, zagrożeniem jest łatwe zwycięstwo United, ale liczę na trudną przeprawę dla &quot;Czerwonych diabłów&quot;.
Wigan - Southampton: Wigan (+1) więcej kartek @ 1,57 bet365 ⛔
Southampton to najczyściej grająca drużyna w PL. Na wyjazdach w sumie tylko 8 kartek, bardzo dużo czystych przechwytów w meczach wyjazdowych (gorzej jedynie od Fulham), mało fauli (9,3 na mecz, lepszy tylko Arsenal). Wigan u siebie 17 kartek i najwięcej fauli w lidze (12,9 na mecz). Niepierwszy raz gram typ związany z underem kartkowym &quot;Świętych&quot; i do tej pory ani razu się nie zawiodłem.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arsenal - Stoke
Rzeczywiście Kanonierzy przeplatają dobre spotkanie ze złymi, z Liverpoolem musieli po raz kolejny odrabiać wynik i w rezultacie zremisowali, a spokojnie była szansa, żeby zgarnąć całą pulę punktów. Stoke jest drużyną nastawioną na defensywę, ale przypuszczam, że po ostatnich wybrykach ofensywnych gospodarzy nie będą w stanie za wiele bronić. Tracą całkiem sporo bramek i to nie tylko z drużynami z czołówki tabeli, lecz również ze średniakami. Na wyjazdach nie prezentują się najlepiej, ogólnie styczeń nie był dla nich pozytywny. Arsenal liczy na zdecydowanie lepszy miesiąc anizeli styczeń, dlatego też spodziewam się dobrego startu w lutym. Za nimi spotkania z czołówką, teraz będą mogli się bardziej skupić na pojedynkach z drużynami prawdopodobniej ze środka tabeli i oczywiście na dogonienie top 4. Kolejny mecz na Emirates i związku z tym cały arsenał ofensywny będzie nastawiony na przód, defensywa gra bardzo słabo Kanonierów i nie wykluczam, że Stoke może coś ukuć przy chociażby jakimś stałym fragmencie. Obecny atak Arsenalu sprawdza się coraz lepiej z meczu na mecz, Giroud zaczął strzelać bramki i widać, że nabrał o wiele większej pewności, Walcott polepszył skuteczność, jest też Podolski który potrafi przespać przez połowe spotkania by potem zdobyć bramkę. Sędziował będzie pan Foy - sędzia nie dający wiele kartek, w tego typu spotkanie też nie przewiduję jakiś większych przewinień. Arsenal nastawi się głównie na ofensywe i będzie zamierzał zdobyć jak najszybciej bramkę i polepszyć sobie bilans, który może się okazać potem kluczowy w ostatecznej walce o miejsce premiujące grę w LM.

Arsenal -1 @ 1,85 WillHill
Powyżej 2.5 bramki oraz Poniżej 4 kartek @ 2,40 WillHill
Arsenal strzeli w obu połowach @ 2,10 Unibet
Walcott strzeli @ 2,20

Reading - Sunderland
Nie ufam obronie Reading i jak widać nie są mistrzami w utrzymywaniu czystego konta. Z kolei zdobywają naprawdę sporą ilość bramek, potrzebują niesamowicie punktów, żeby pozostać w Premier League. Zwłaszcza na swoim boisku grają bardzo ofensywnie, niepokonani od kilku spotkań i tym samym morale w drużynie stoi na dobrym poziomie. Sunderland też odbił się od dołka po kilku słabszych spotkaniach i co więcej wzmocnili się Grahamem ze Swansea - nie wiem czy dzisiaj zagra, ale na pewno wpłynie w jakimś stopniu na napad gości. Moim zdaniem nie warto się bawić w typowanie wygranej, kurs na over jest na tyle dobry, że jest wart grania.

over 2,5 @ 2,14 Pinnacle
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja dziś spróbowałbym trochę ostrzej:
⚽ Wigan - Southampton 2 3.42 Pinnacle
Święci złapali przyjemną dla oka formę.Zaczęli kolekcjonować punkty przez co od razu poprawiła się sytuacja w tabeli. W ostatnim meczu na Old Trafford co prawda ulegli United 2:1 ale w II połowie ośmieszyli Manchester praktycznie nei wypuszczając ich z połowy. Cuda w bramce jak za najlepszych lat wyczynia Boruc, do składu po kontuzji wrócił kapitan Adam Lallana, a ile ma do zaoferowania pokazał już w II połowie na Old Trafford.Do spóły z Lallaną w II linii rządził pewnie będzie Schneiderlin, najjaśniejsza postać obok Boruca postać z Old Trafford. Na szpicy pewnie Lambert, który potrafi zgrać straconą piłkę. Tak jak pisałem Święci znajdują się ostatnio w wysokiej formie, nie dali się ograć na wyjazdach z Fulham,Stoke czy Chelsea gdzie potrafili się podnieść ze stanu 2:0 do połowy by ostatniecznie zremisować 2:2. Między czasie gościli u siebie Everton i Arsenal i również nie dali się ograć. Jak widać ciężki kalendarz mięli ale poradzili sobie znakomicie. Grali również mecz podobnie jak dziś o tzw 6 pkt, na Villa Park i po bramce Lamberta wywieźli 3 pkt. Dziś liczę, że Boruc i spółka o kolejne 3 pkt oddalą się od strefy spadkowej bo patrzeć na ich grę to przyjemność, od początku sezonu. A szanse ku temu są i to spore biorąc pod uwagę choćby wielki szpital w ekipie Martineza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom