>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Orange Ekstraklasy [11-13.04.2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oczy fanów polskiej Orange Ekstraklasy, w 25 kolejce spotkań będą zwrócone przede wszystkim na Łódź i Warszawę, gdzie odbędą się bardzo ważne dla układu tabeli spotkania. Na dodatek będą to mecze niezwykle prestiżowe, bo za takie należy uważać Derby Łodzi czy też mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań.

Kto w tej kolejce będzie wygranym, a kto przegranym? Na czym będzie można w niej zarobić?

Zapraszam do udziału w dyskusji ;)


Oto pary 25 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Moim zdaniem w Warszawie zanosi się na remis.... Kolejorz będzie murował dostęp do swojej bramki i od czasu do czasu kontrował Legię. Warszawiacy nie będą chcieli za bardzo się odkryć bo wiedzą że jak stracą gola to mogą pożegnać się z 2 miejscem. Natomiast porażka Lecha w sobotę nie wchodzi w grę, bo wtedy ich strata do wicemistrza będzie wynosiła aż 6 pkt....
Mój typ X2 - 1,74 (bet-at-home)
Drugim meczem który obstawiam to Dyskobolia z Zagłębien - under - 1,70 (bet-at-home)
Kurs 2.958
Stawka 10
 
Z 0

zigi86

Użytkownik
Zagłębie Sosnsowiec - Górnik Zabrze - 2 ✅✅✅

Typuje zywcięstwo gości, po pierwsze : Zaglebie w tym sezonie cieńkie jak skóra na jajach i to niezależnie od tego czy sa gospodarzem czy gościem, 12 pkt w tabeli i ostatnie miejsce mówią wszystko. Po drugie: Górnik to solidny ligowy sredniak wygrywają ze slabymi, remisuja/ przegrywaja z mocnymi. Stawiam na Górnik!

Jagiellonia - Wisła - 2 ✅✅✅

Myśle, że typ nie wymaga komentarza, Jagiellonia słabiutko, a Wisła kontynuuje zwycięską passe, która moim zdaniem nie skończy sie na Jadze.

Dyskobolia - Zagłębie Lubin 1 ✅✅✅

Stwiam na Groclin, uważam że jeśli chcą liczyć sie w walce o wice-mistrzostwo mecze z zespołami klasy Zagłębia, które w tym sezonie nie grają już lidze o nic powinni wygrywać, myśle że Zagłębie koncetruje się na pucharze co potwierdziło wygrywając z Polonia w Warszawie mimio, że mieli 5 bramkową zaliczke z pierwszego meczu.

Polonia Bytom - GKS Bełchatów 2 ⛔⛔⛔

Po fatalnej passie zespół z Bełchatowa powoli się odbudowuje, zywciestwo z Jagiellonia i remis z Legia świadczą o tym że atmosfera w zespole coraz lepsza. Forma oczywiście nie ta którą zaskakiwali w zeszłym sezonie (chociaz ostatnie 20 min z Legia całkiem, całkiem)to myśle, że na słabiutko grajacą Polonie wystarczy.


PS. nie podaje kursów ponieważ chwilowo nie mam funduszy na bet-at-home :p miejmy nadzieje ,ze do jutra dojdzie przelew.
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź-WIDZEW Łódź
Typ:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? X 2.00
11 kwietnia na &quot;stadionie&quot; przy ul. Al. Unii 2 w Łodzi zostaną rozegrane 58 derby Łodzi pomiędzy tamtejszymi zespołami ŁKS-u i WIDZEWA. Ciężko jest wytypować wynik całego meczu bo ŁKS po objęciu drożyny przez Marka Chojnackiego gra coraz lepiej potrafił u siebie nawet pokonać obecnego Mistrza kraju, Widzew natomiast gra w kratkę od pierwszego meczu z odrą gdzie wygrali 4-2 rzez kilka kolejek nie potrafili strzelić 2 bramek w meczu do ostatniej kolejki z JAGĄ. Stąd też mój typ na remis do przerwy ponieważ moim zdaniem pierwsza polowa będzie badaniem przeciwnika :smile:.
pozdRawiam SONIA :spokodfhgfh:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Polonia - Bełchatów
Faworyta brak, w każdym razie wedłóg Bwin. Polonia wcale takim mięczakiem nie jest a zbłaźniony Bełchatów zaczyna stawać na nogi... myślę że ciężko tu przewidzieć rozstrzygnięcie bo oba zespoły mogą nas zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i bardzo negatywnie. Mnie się jednak wydaje że goście jadą tam nakręceni meczem z Legią gdzie 3 oczka z wiceliderem mieli w garści i spróbują ponownie. Jednak od typowanie 1X2 wolę zaryzykowac tutaj over 2,5 po wysokim kursie 2.2
Polonia moze strzelić brameczkę a Bełchatów jak widzimy zaczyna się rozpędzać i z meczu na mecz zdobywa coraz więcej bramek. Chyba najgorsze maja za sobą. Doszukiwałbym się tu niespodzianki jaką będzie over... 1:2?

Jaga - Wisła
Faworytem będzie Wisła - to oczywiste. Tylko czy ten zespół nie zaczyna się &#39;rozbestwiać&#39;? Spekulacje o odpuszczaniu meczu by fetować majstra na własnym obiekcie są niesmaczne... zarozumiałość i buta. Mam nadzieję że to tylko takie gadanie kibiców. Co jednak nie zmienia faktu że Wisła jest prowadzona w stylu jaki mi się strasznie nie podoba. Dla Skorży mecz 1-0 to mecz wygrany i ekstra... dla mnie mecz ma 90minut i w ostatniej można stracić 2 a czasem i 3 punkty. A Wisła nie gra aż tak pewnie by mieć pewność że nie wpuści...
A w Białybstoku zapowiada się wielkie piłkarskie święto. Ogromna promocja tego meczu itp. Piłkarze bardzo zmotywowani i chętni do walki z leniwym liderem [a jednak punktującym].
Coś mi się wydaje że pewna swego [i chyba słusznie jak mowa o majstrze] Wisła znowu nie zagra na 100%... nawet nie na 70% a Jaga okaże się równym rywalem walczącym o prestiż! Zaryzykowałem 1X... ale to nadal spore ryzyko!

Sosnowiec - Górnik
2.00 To chyba wysoki kurs naj na Górnik grający z Sosnowcem. Bo o co teraz walczą gospodarze? Nie ma co się łudzić: tak jak Kraków ma mistrza tak Sosnowiec ma 3 ligę... Górnik natomiast ma w zespole kadrowiczów, ma ambicje i założenia na ten sezon. Gra może przeciętnie i rozczarowywał ale myślę że w tym zespole jest ogromny potencjał... jeszcze schowany ale w najblizszym meczy da o sobie znać. Ja tutaj pogardziłem tym okrągłym kursikiem i zaryzykowałem nawet z handi Górnik-1,5. Ale 2 chyba pewna.

Dyskobolia - Lublin
Dyskobolia ostatnio trochę zwolniła i już tak nie oczarowuje jak na starcie. Oba zespoły walczyły w tym tygodniu w REMES i oba odniosły sukces. Groklin jednak dokonał tego w stylu... Bayeru ???? Zagłębie z lidze juz nie walczy, teraz walczy w PZPN i chyba skuteczniej niż na boiskach bo coś ich dyskwalifikacja odsuwa się w czasie... A co do futbolu to skupili się na pucharze gdzie nie pozostawili wątpliwości że łatwym rywalem nie są! Czy w lidze powalczą? Trudny mecz do typowania. Albo gospodarze znowu pokazą pazury i wygrają w swoim stylu albo jednak Lublinianie nadal będą sprawiać kłopoty i przypominać że są nadal mistrzem. Myślę że padnie under... moze 1:0 czyli 1X...

Cracovia - Korona
Cracovia czekająca tylko na rewelacje o korupcji w swoim zespole i Korona starająca się ochłonąć po rewelacjach o korupcji w Kieleckim klubie. Śmieszny pojedynek ale chyba tym razem uczciwie ???? Korona pokazała że są zgrani [nieprofesjonalne zachowanie jakim był bunt zespołu] i nadal grają w lidze i nie odpuszczą, nawet bez kapitana. Cracovia natomiast gra w kratkę. To jakaś ładna wygrana, to lipa... Jedno trzeba przyznać - defensywę mają staową. Korona wzbogacona Kowalewskim też dziurawa nie jest. Myślę że mozna oczekuwać underu... mało bramek i może na koniec coś goście puszczą... bo jednak w ich atak nie wierzę. 1X
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dodam do tego jeszcze tylko że Ruch rozważa bardzo ofensywną grę, która ma im zapewnić upragnione 3 punkty. W ataku możliwe że zobaczymy Fabusa do spółki z Sobczakiem. Jak wiadomo obaj są rasowymi snajperami a zatrzymać ich łatwo nie jest. Opcjonalnie Radolsky może zostawić z przodu tylko Fabusa i zapewnić mu pomoc skrzydłami w osobach Ćwielonga i Balaza. Myślę że oba ustawienia gwarantują Ruchowi zdobycie gola... Odra istotnie może być rozbita wewnętrznie... może również okazać się że usunięcie bochaterów afery rozwiązało trochę problem a nowy szkoleniowiec da mobilizację na 1-2 najbliższe mecze... Jak dla mnie 1X ewentualnie 1.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zagłębie S. vs Górnik
Drużyna Zagłębia szykuje się już do występów w przyszłym sezonie w trzeciej lidze. Właśnie dlatego w wyjściowym składzie zespołu na mecz z Górnikiem pojawi się prawdopodobnie kilku młodych zawodników, którzy mają stanowić o sile drużyny w przyszłym sezonie. Trener Pierścionek nie będzie mógł jednak skorzystać z usług chorego Tomasza Szatana oraz kontuzjowanych Herve Christiana Tchamiego, Sebastiana Olszara i Rafała Bałeckiego. Pod znakiem zapytania stoi również występ Marcina Komorowskiego i Dżenana Hosicia.
Drużyna Górnika będzie mogła zagrać w najsilniejszym zestawieniu. Od dłuższego czasu z urazem zmagał się Jerzy Brzęczek, ale wszystko wskazuje na to, że jest już w pełni zdrowy i w Sosnowcu zagra od pierwszej minuty.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Widze że wiele osób w konkursie OE jako dodatkowy typ podaje strzelca Pawła Brożka... tyle że on w tym meczu na 100% nie zagra bo będzie brał ślub!

Skrócone analizy już pisałem to teraz podam swoje typy, moze komuś się przyda:
Ruch strzeli @ 1.2
Bełchatów strzeli @ 1.3
Legia strzeli @ 1.2
Sosnowiec - Górnik @ 2 @ 1.95
Ruch - Odra @ 1 @ 1.95
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań

Legia podejmie u siebie Lecha i moim zdaniem jest to hit tej kolejki, Lech ze stratą 2 pkt. do Legii będzie ją gonić aby wywalczyć miejsce premiowane Pucherem UEFA. Legia będzie na pewno faworytem, u siebie gubili punkty tylko dwa razy, kolejkę temu zremisowali nieoczekiwanie z GKS Bełchatów 1-1 choć prowadzili przez długi okres. Piłkarze Kolejorza spisują się ostatnio bardzo dobrze wygrali ostatnie 3 mecze do zera w tym dwa na wyjezdzie , gdzie pokonali Ruch i GKS. Bilans dotychczasowych spotkań między tymi drużynami w Warszawie przemawia znacznie na kożyść Legii - na 44 meczy 25 zwycięstw i 7 porażek. Lechici za to jadą do Warszawy by przełamać fatalną passe- przegrali ostatnich 7 meczy z Legią. Smuda zapewne zdecyduje się na kilka roszad w skłądzie. Prawdopodobnie do pierwszego składu wrócą Ivan Djurdjević i Hernan Renfigo. Nie będą mogli za to zagrać Zlatko Tanevski i Dimitrije Injac.Injaca w pomocy powinien zastąpić Luis Henriquez.Legia też wystąpi osłabiona, z kontuzjami zmagają się Edson i Bartłomiej Grzelak. Niepewny jest występ Sebastiana Szałachowskiego i Piotra Bronowickiego.

▶Over 2,5 1,90
▶Legia 1,85
▶Legia strzeli 1,20
▶Lech strzeli 1,40
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co do Legii to skład specjalnie osłabiony nie będzie - to tak dla osób słabiej kojażących te nazwiska powyżej. Do składu wraca Choto, ćwiczy już normalnie a mecz rozpocznie na ławce ale możliwe że na troszku go Urban wpuści. Na lewym skrzydle zobaczymy Smolińskiego. Reszta pomocy i atak po staremu. W obronie pewnie Rzeźnik, Wawrzyn i Astiz z Szalą. Raczej skład bez sensacji... W drugiej połowie możliwe że znowy szansę dostanie Rybus.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze (1:0)
Jest to kolejne spotkanie drużyny Zabrzańskiej kontra ekipie ze Śląska. Ostatnio szło Im bardzo dobrze, 3 kolejki temu wygrali na wyjeździe z Polonią 0:1, 2 kolejki temu wygrali w Wodzisławiu z miejscową Odrą 0:2 a teraz przychodzi czas na Zagłębie Sosnowiec i to także na wyjeździe. Zabrzanie w ostatniej kolejce spotkali się u siebie z &quot;rycerzami&quot; wiosny i poszło Im tak sobie, bo zremisowali 0:0, kapitan drużyny Jerzy Brzęczek mówił po meczu że żałują trochę niewykorzystanych sytuacji bo 3 pkt. mogły zostać w Zabrzy a tak wywalczyli tylko 1, ale dodał także że to nie jest zły wynik i za tydzień w Sosnowcu będą starali się z całego serca wygrać mecz. Zagłębie tydzień temu po raz kolejny przegrało, tym razem z Krakowską Crakovią. Przegrali to spotkanie 1:2 a bramkę strzelili z karnego a dokładnie Małecki. Obie ekipy spotykały się w 2007 roku 3 razy, raz na stadionie Zaglębia Sosnowiec a dwa razy na obiekcie Górnika. Dwa razy w tych spotkaniach wygrywała ekipa z Zabrza - pierwszy raz w Pucharze Ekstraklasy 1:0 a trzy dni później 4:2 w Orange Ekstraklasie, trzy bramki wtedy strzelił Dawid Jarka ( O ile się nie mylę ) , kolejne spotkanie było już na stadionie w Sosnowcu, gospodarze zwyciężyli wtedy 3:2 , czyli jak widzimy Górnik potrafi strzelać bramki Sosnowiczanom, bo w tych trzech meczach strzelii ich aż 7. Górnik ma kilka powodów by jutro zagrać przeciwko już praktycznie 3-cio ligowemu Zagłębiu na 100 %. Po pierwsze chcą udowodnić że są lepsi od Sosnowca, po drugi chcą pokazać że umieją wygrywać także na stadionie w Sosnowcy bo rok temu im się to nie udało , po trzecie będą chcieli strzelić bramkę już na początku spotkania żeby po tem kontrolować przebieg meczu i pokazać że umieją strzelać bramki w każdym meczu a to że tydzień temu mocnemu Groclinowi się to nie udało to był tylko przypadek przy pracy, bo okazje były, po czwarte Dawid Jarka ma sposób na Zagłebie co udowodnił w pierwszym meczu, po piąte Górnik musi walczyć ciągle jeszcze z Cracovią i Bełchatowem o miejsce w pierwszej ósemce bo taki mają punkt w kontrakcie z Alianz&#39;em żeby dostać premie i być ciągle pod Ich &quot;skrzydłami&quot;. Górnik ma szanse jeszcze nawet na 5,6 miejsce bo wyprzedzający Ich Lublin i Korona którzy są w dołku mają dość spore problemy. Tak więc Górnik z pewnością ruszy do ataku od pierwszych minut i uważam że ujrzymy jutro dość sporo goli a Górnik wygra minimum dwiema bramkami ! Moje typy na to spotkanie :

Górnik wygra min. 2 bramkami ✅✅✅
Górnik / Górnik✅✅✅
Górnik✅✅✅
2:0✅✅✅
D. Jarka Strzelcem bramki⛔

pozdROWienia ????

Świetnie ! Oby tak dalej ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1x @ 2,10 / 7/10
Szanse tego typu opieram przede wszystkim na trzech rzeczach.Pierwsza to zapewnienia piłkarzy z Krakowa o tym ,że chcieli by zdobyć mistrzostwo po derbach z Cracovią , po drugie Jagiellonia dramatycznie walczy o awans ,każdy punkt jest na wagę złota i wreszcie po trzecie Wiślacy będą bardzo mocno osłabieni.Nie zagra Łobodziński ,Cleber ,Kowalski ,Sobolewskiego ,zabraknie najlepszego strzelca OE Pawła Brożka oraz Jean&#39;a Paulisty.Mimo ,że Krakowianie mają szeroką kadrę to wątpię by Skorża był w stanie wypełnić aż takie luki.Z kolei w Jadze wykluczony jest tylko występ Dariusza Jareckiego.Gorąca 10 tysięczna publiczność będzie 12 zawodnikiem dla Jagi i myślę ,że punkty zostaną w Białymstoku.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kowalski oslabieniem nie jest bo chlopak jeszcze nie mial okazji zagrac, brak Brozka dla mnie to wzmocnienie, w koncu bedzie mogla zagrac ze soba para Matusiak - Niedzielan.
Pawelek - Baszczynski, Kokoszka, Glowacki, Piotr Brozek, Boguski, Jirsak, Cantoro, Zienczuk, Matusiak, Niedzielan, a w obwodzie jeszcze Dudka... nie ma sily ten sklad nie ma prawa przegrac... sklanialbym sie do remisu w tym meczu lub ewentualnie undera.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No ale to jest włąśnie dla Nich okazja ???? Grają ze słabszym rywalem na pewno nie będą się stresować chociaż i tak pewnie by tego nie robili bo to doświadczeni gracze :] Brożek jest dobry bo cała taktyka drużyny jest pod Niego i On wykańcza akcje strzelając bramki teraz będzie trochę inaczej ale z takimi napastnikami z przodu powinno być dobrze ????

pozdROWienia ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:2
Typ: 2 ✅:spokodfhgfh:
Analiza:

Na jutro z kilku ciekawych meczy wybrałem spotkanie Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, nie dlatego, że tak jak w przypadku meczu pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa ciężko jest wytypować faworyta, bo tu faworyt teoretycznie jest jeden: Wisła, ale dlatego, że wiele osób zastanawia się czy praktycznie pewna już tytułu Biała Gwiazda odpuści to spotkanie, czy zagra o 3 punkty licząc, że mistrzem zostanie już po tym meczu. Sytuacja obu drużyn jest już ustabilizowana. Wisła lideruje z przewagą 14 punktów nad drugą Legią. Natomiast Jaga zajmuje bezpieczne dziesiąte miejsce z 27 punktami na koncie. Więc w tym meczu o końcowym wyniku zadecydują umiejętności piłkarzy danej drużyny. Pod tym względem Wisła na pewno ma dużą przewagę. Dlatego, nawet jeśli piłkarze z Krakowa nie zagraliby na 100% to i tak powinni strzelić o 1 bramkę więcej od rywala, tym bardziej, że Jagiellonia ostatnie 3 ligowe spotkania przegrała nie strzelając ani jednej bramki. Dodatkowo należy zaznaczyć, że trener Skorża dysponuje szeroką kadrą, w której toczy się walka o pierwszą „11”. Najlepszym przykładem może być występ w jutrzejszym meczu Matusiaka. Dla którego najprawdopodobniej będzie to już ostatnia szansa by przekonać do siebie trenera, a zrobić to może strzelając bramki. Jeśli znowu wypadnie słabo może tym sposobem pomóc trenerowi w decyzji o nie wykupywaniu tego zawodnika z Heerenveen z którego został wypożyczony do czerwca br. Dlatego wydaje się, że Matusiak będzie chciał jak najlepiej wykorzystać szansę, która nadarza mu się podczas nieobecności Brożka. W jutrzejszym meczu nie zagra także Sobolewski, który pauzuje za kartki. Jeśli chodzi o wyniki piłkarzy Białej Gwizdy to w trzech ostatnich meczach odnieśli dwa zwycięstwa i jeden remis. Myślę, że dla piłkarzy spod Wawelu ważne jest że grają na wyjeździe, ponieważ chyba wszyscy wiemy jak w kiepskim stanie jest murawa przy Reymonta. Tak więc, jeśli chodzi o typ na to spotkanie wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem jest jednak granie na Wisłę. Przy tej różnicy klasy nawet gdyby Wisła zagrała słabiej to i tak powinna pokonać jutrzejszego rywala.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Dosyć ciekawie zapowiada się jutro w Bytomiu gdzie miejscowa Polonia podejmie słabo spisujących się w tym sezonie piłkarzy z Bełchatowa.Są to chyba najbardziej uderowe drużyny w tym sezonie obie miały po 16 razy poniżej oraz tylko 8 razy powyżej 2,5 gola. Mecz zapewne będzie bardzo świetnym widowiskiem bo Polonia ostatnio gra dobrą piłkę wprawdzie nieskuteczną i często przegrywają ale trener ich dobrze szkoli. Bełchatów od dwóch meczy trenuje już nowy trener i idzie mu jak na razie całkiem nieźle bo w dwóch meczach w jakich prowadził drużynę zdobył 4 pkt. strzelając 3 bramki a co Leńczykowi nie udało się przez kilka meczy. Wg. mnie minimalnym faworytem tego meczu jest Bełchatów to jednak najbardziej liczę na Under 2,5 bo obie ekipy już nie raz udowadniały że mają dość dużo szczęścia w obronie a zbyt mało w ofensywie ( czyt. brak skuteczności ) Moim zdaniem będzie -2,5 !
pozdROWienia ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Polonia Bytom - GKS Bełchatów

Spotkanie przez wielu typowane na undera gdyż obie ekipy specjalistami od bramek nie są... Polonią w tym sezonie nachapała zaledwie 3 brameczki i tyle samo GKS, więc widać że o jakielkolwiek skuteczności ciężko mówić :p
Tylko, że te ststy to do GKS mają się nijak, bowiem w ich przypadku ważniejsza jest forma. Co z tego że w w tym sezonie mają współczynnik 0,43 zdobytej bramki na mecz?? Skoro w ostatnich 2 meczach zdobyli ich 3 czyli wszystkie w tym sezonie. Wyraźnie widać że Bełchatów się odblokował i zaczął strzelać. Ostatnie 2 gole w meczu z Wojskowymi mogą dawać duże nadzieje kibicom i zapewne znacznie poprawiły nastroje w zespole. Fakt że mecz był wygrany i w 92&#39; dopuścili do remisu co raczej nie cieszy ale podział punktów z Legią to chyba i tak niezły rezultat. Piłkarze z Bełchatowa pokonali Muchę 2 razy, ile razy pokonają Peskovica? Myślę ze 2 gole dla gości to kompletne minimum. Coś w zespole drgnęło i nareszcie mażna nienarzekać na skuteczność. Zwłaszcza że wspaniałe sytuacje GKS wypracowywał sobie we wszystkich niemal meczach w tym sezonie, tylko wykończyć nie umiał.
Polonia, też ma napastników ;P i potrafi strzelić brameczkę. Biorąc pod uwagę że Bełchatów na 7 meczy stracił 13 goli to gospodarze mają szansę na pokonanie bramkarza. Kurs na over 2,5 - 2.1 jest bardzo atrakcyjny a moim zdaniem bardziej prawdopodobny od undera...
GKS zanatował sporego doła ale sie podnosi i jeżeli zagra po staremu to Polonia będzie głównie piłkę z siatki wyjmować...
Typuję tu wynik 1:3, 1:2 czyli over.
Lub typ na gości po kursie około 2.4
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Polonia - Bełchatów
Faworyta brak, w każdym razie wedłóg Bwin. Polonia wcale takim mięczakiem nie jest a zbłaźniony Bełchatów zaczyna stawać na nogi... myślę że ciężko tu przewidzieć rozstrzygnięcie bo oba zespoły mogą nas zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i bardzo negatywnie. Mnie się jednak wydaje że goście jadą tam nakręceni meczem z Legią gdzie 3 oczka z wiceliderem mieli w garści i spróbują ponownie. Jednak od typowanie 1X2 wolę zaryzykowac tutaj over 2,5 po wysokim kursie 2.2
Polonia moze strzelić brameczkę a Bełchatów jak widzimy zaczyna się rozpędzać i z meczu na mecz zdobywa coraz więcej bramek. Chyba najgorsze maja za sobą. Doszukiwałbym się tu niespodzianki jaką będzie over... 1:2?
Zgadzam się z tobą ten mecz jest trudny do wytypowania. Lecz jeszcze dwa dni temu śmiało bym stawiał na GKS. Niestey choc bełchatowanie nabieraja wiatru w żagle po zmianie trenera to kadrowe kłopoty biorą górę! Za kartki pauzują trzej piłkarze, którzy są filarami GKS-u (Dariusz Pietrasiak, Edward Cecot i Mariusz Ujek) a z powodu kontuzji Maciej Dąbrowski i Mateusz Cetnarski. Gdyby nie te problemy nie miał bym żadnych wątpliwości. Raczej no bet ale jeśli coś to może remis do połowy?! Myślę, że w pierwszej połowie nikt nie będzie chciał się odkryć żeby nie stracić bramki i będą grali zachowawczo. ✅:spokodfhgfh:
 
A 0

amk77

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Podwójna szansa - Typ: Jagiellonia Białystok lub X ⛔
2.28

Oto mój pierwszy typ na forum. Kolejna kolejka rozgrywek Orange Ekstraklasy już trwa, a dzisiaj będziemy świadkami wielkiego widowiska. Wisła Kraków ma już prawie zapewnione mistrzostwo, właściwie jest już mistrzem Polski. I tutaj pojawia się szansa Jagielloni, mogą wykorzystać to ze Wisła podejdzie do tego spotkania na luzie. Na pewno Jaga zechce zrehabilitować się za mecz w Krakowie, lepszej okazji mieć nie mogą niż dzisiaj. Biała Gwiazda do Białegostoku przyjechała bardzo poważnie osłabiona… Brak Brozka, Paulisty, Clebera, Lobodzinsiego i Sobolewskiego na pewno będzie bardzo widoczny… Pytanie, jakie możemy sobie postawić to jak bardzo? Trener Skorza nie ukrywa, ze będzie bardzo ciężko o, zwycięztwo… które tak naprawdę nie jest dla Wisły niezbędne. Jaga zaś chce na stale odsunąć się od strefy spadkowej i zapewnić bezpieczny ligowy byt do końca sezonu. Zagrają bez Jareckiego, ale do gry powraca Remigiusz Sobociński! Jedna z największych gwiazd zespołu gospodarzy. Jednego możemy być pewni, motywacji do gry im nie zabraknie. Wiśle w moich oczach czeka ogromny sprawdzian dublerów, którzy do tej pory nie mieli zbyt wielu szans do sprawdzenia się w grze… Brak doświadczenia w takim meczu może przechylić szale zwycięstwa, bądź tez remisu na korzyść Jagi… Zresztą podział punktów zadowala dzisiaj obydwa zespoły.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom