>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.03-11.03.2019)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Obie strzelą @ 1,75 Totolotek⛔⛔⛔

Zagrają dwie drużyny własnego boiska. Zarówno Śląsk jak i Jagiellonia wygrywały po 2 razy przed własną publicznością oraz po 2 razy traciły punkty na wyjazdach (Śląsk 2 porażki, Jaga porażka i remis). Jaga jeśli dalej chce walczyć o Mistrzostwo Polski musi zacząć w końcu punktować na wyjazdach. Dziś na pewno Ireneusz Mamrot po tym całym zamieszaniu w mediach z potencjalnym ultimatum dla niego, na pewno dziś zrobi wszystko aby wywieźć z Wrocławia 3 punkty. Śląsk natomiast będzie chciał kontynuować dobrą serie u siebie co zrobi nam bardzo ciekawe spotkanie i ja tutaj stawiam na przynajmniej po jednej bramce z obu stron.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Zagrają dwie drużyny własnego boiska. Zarówno Śląsk jak i Jagiellonia wygrywały po 2 razy przed własną publicznością oraz po 2 razy traciły punkty na wyjazdach (Śląsk 2 porażki, Jaga porażka i remis)
Jagiellonia wygrała na wyjeździe w Legnicy i u siebie Z Wisła Płock. Remis u siebie Z Górnikiem i porażka z Cracovia na wyjeździe.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,86 ✅
etoto
Nie podejmuję się typowania 1X2 bo jest to mecz derbowy i każdy wynik w nim jest możliwy, nie wiem dlaczego ale remis mi tutaj najbardziej pasuje.
Skoro derby to walki na boisku nie powinno zabraknąć stąd wybór padł na żółte kartki. Po jednaj jak i drugiej stronie nie brakuje twardo grających zawodników jak i szybkich i dobrych dryblerów. Mecz moim zdaniem głównie będzie toczył się w środkowej strefie boiska i ta drużyna, która zdominuje tą strefą osiągnie niewielką przewagę. Fauli może wcale nie być dużo ale jak już będą to takie konkretne od razu na kartonik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
To jest coś nieprawdopodobnego. Wy tam w Gliwicach macie jakieś czarownice , maga czy coś w tym rodzaju ? Oglądam każde spotkanie i zachodzę w głowę jak to możliwe, że każdy kolejny przeciwnik gra na poziomie zespołu z 3 ligi. Nikt mi nie wmówi, że Piast gra zajebistą piłkę. Tam wystarczy zespół który zagra na dobrym poziomie i zgarnia 3 punkty a znając Naszą ekstraklasę będzie to pewnie Miedź w następnej kolejce. Arka grał aż oczy bolały, później Lech i Śląsk a teraz Górnik, który jest większym kandydatem do spadku niż Sosnowiec. Tam mają jednego zawodnika, który biega i gra za wszystkich. Chyba nie muszę wspominać o kim mowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Akurat dzisiaj Piast mnóstwo szczęścia. Górnik miał 3-4 wyśmienite okazje na zdobycie gola. Dzisiaj Zabrzanie przegrali sami ze sobą, przegrali z brakiem skuteczności.
Piast dzisiaj na stojąco. Najsłabszy ich chyba w mecz w tym roku a i tak zgarniaja kolejne 3pkt. Grunt że 3pkt dopisane i można szykować się na kolejnego rywala.
Dzisiejszy mecz świetnie obrazuje powiedzenie: nie wykorzystane sytuacje się mszcza. Dzisiaj sprawdziło się to w 100%.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Tam mają jednego zawodnika, który biega i gra za wszystkich. Chyba nie muszę wspominać o kim mowa.
Tutaj chyba troszkę Cię poniosło, jeden zawodnik nawet jak będzie [CUT] jak mały motorek nie jest w stanie w pojedynkę wygrać spotkania. Cała defensywa jest solidna i mocno pracuje na końcowy wynik, tak samo linia pomocy, która zostawia wiele zdrowia w każdym spotkaniu.
Fakt faktem, że gdyby Górnik wykorzystał sytuację z pierwszych minut pewnie wygrałby spotkanie ale nie wykorzystał i ostatecznie przegrał. Oglądając spotkania Górnika w tej rundzie można zauważyć, że trzeba przetrwać pierwsze 15 minut bez straconej bramki i będzie dobrze ????
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Za to Jagiellonia dno i metr mułu. Nie licząc początku gdzie mieli 2-3 sytuację później tragedia. Ilość zmian w drużynie w przerwie zimowej teraz wychodzi im bokiem. Brakuje tam napastnika z prawdziwego zdarzenia i w środku pola zawodnika który będzie kierował ta grą. W formie jak był Pospisil fajnie to robił. Dzisiaj Romanczuk i Kwiecień kompletnie nie wypalili. Są to zawodnicy od odbioru piłki. Imaz inny zawodnik niż w Wiśle. Co prawda bramki Śląska fartowne ale Jaga nie była w stanie odpowiedzieć konkretnie. Grali tak jak by prowadzili lub remisowali i taki wynik by im pasował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Remis bez wygranej Zagłębia 3,00 @ Lvbet⛔

Cracovia właśnie zakończyła swoją fenomenalną serię zwycięstw tracąc decydującą bramkę grając z przewagą dwóch graczy. Teraz w głowach wszystko zacznie się jakby od nowa. Zagłębie jak dotąd u siebie świetnie, dwa mecze, dwa zwycięstwa i aż siedem zdobytych goli. Na wyjazdach dwa mecze, ale i dwie porażki, choć w Zabrzu mogłoby być inaczej i ten remis był realny. Bez wątpienia po pokonaniu Korony morale i chęć do walki jeszcze wzrosła, czas wreszcie wrócić do domu ze zdobyczą punktową, ale z naciskiem na jednopunktową.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Odnośnie meczu Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec zwracam uwagę na fakt że oba zespoły mają serię 8 meczy bez remisu. Może właśnie jutro między sobą się podziela pkt?
Zagłębie zaczęło wreszcie coś grać. Może to i za mało na Pasy aczkolwiek Wisła Płock pokazała że drużyna Probierza jest do ruszenia.
Na przerwanie serii więc gram w tym meczu remis 3,75 ⛔Fortuna
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
W pełni się zgadzam. Dla mnie X2 Sosnowca to spore value. Owszem Zagłębie sporo traci ale też strzelają. Generalnie mocno overowa drużyna.
Cracovia miała super serie ale ten kurs na 1 to dość śmieszny bo to nie jest żadna Barcelona. Zagłębie żeby mieć szansę na utrzymanie to w tych 6 meczach musi zdobyć minimum 10 punktów, bez tego ani rusz a uważam, że Miedź, Wisła Płock czy nawet Górnik to nie jest jakiś znacznie lepszy od nich. Trzeba też pamiętać, że Cracovia ma w nastepnej kolejce ma derby na Wiśle więc tutaj też nie będzie się zabijac aby się przypadkiem nie wykartkowac.
Sosnowiec za to ma kluczowe mecze z Wisłą Płock i Miedzą... Te dwa minimum 4 punkty + szukanie kolejnych 6 w 4 meczach ( Cracovia wyjazd, Lechia dom, Wisła Kraków dom i Jagiellonia wyjazd) jak widać ten mecz z Cracovią to chyba największa szansa na jakieś niespodziawne punkty. Raczej nie ma co wierzyć, że z Lechią czy nawet słabo grająca obecnie Jagiellonia zapunktuja.
X2 Sosnowiec 2.26 dla mnie ok.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Tutaj chyba troszkę Cię poniosło, jeden zawodnik nawet jak będzie [CUT] jak mały motorek nie jest w stanie w pojedynkę wygrać spotkania. Cała defensywa jest solidna i mocno pracuje na końcowy wynik, tak samo linia pomocy, która zostawia wiele zdrowia w każdym spotkaniu.
Fakt faktem, że gdyby Górnik wykorzystał sytuację z pierwszych minut pewnie wygrałby spotkanie ale nie wykorzystał i ostatecznie przegrał. Oglądając spotkania Górnika w tej rundzie można zauważyć, że trzeba przetrwać pierwsze 15 minut bez straconej bramki i będzie dobrze ????
Kłania się czytanie że zrozumieniem kolego. Druga część wypowiedzi jak zauważyłeś jest o Gorniku. A mowa w Niej o Żurkowskim. Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że to zdanie tyczy się Piasta gdzie każdy dobrze wie , że ich mocną stroną jest kolektyw i nie widać takiej dużej różnicy umiejętności między zawodnikami. I tak jak wspomniałeś obrona jest solidna, strasznie podoba mi się gra Sedlara, ale nadal utrzymuje, że Piast ma ogrom szczęścia.
Muminiasty bardzo ładnie opisał jak wygląda Arka od początku rundy. Defensywa to jakiś kabaret, Janota wygląda jakby miał gdzieś to wszystko. Środek pola nie istnieje, tam mnóstwo niecelnych podań. Nie wiem jak to możliwe, żeby co drugie podanie na dwa metry trafiało pod nogi przeciwnika zamiast do kolegi z zespołu a przynajmniej tak to wyglądało w meczu z Piastem bo przyznaję, że meczu z Lechem nie widziałem. Tak myślę, że to ekstraklasa i nie zdziwię się jak Arka dzisiaj zagra mecz życia a Janota zagra jak Messi. Tej ligi nie ogarnie nikt. To jedyny argument do grania na ekipę z Gdyni.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Kłania się czytanie że zrozumieniem kolego. Druga część wypowiedzi jak zauważyłeś jest o Gorniku. A mowa w Niej o Żurkowskim. Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że to zdanie tyczy się Piasta gdzie każdy dobrze wie , że ich mocną stroną jest kolektyw i nie widać takiej dużej różnicy umiejętności między zawodnikami. I tak jak wspomniałeś obrona jest solidna, strasznie podoba mi się gra Sedlara, ale nadal utrzymuje, że Piast ma ogrom szczęścia.
Tak masz rację, mój błąd, dopiero po czasie zorientowałem się, że chodzi o Żurkowskiego z Górnika ale nie edytowałem już posta. Tak jak napisałeś sam Żurkowski choćby nie wiem jak się starał to spotkania nie wygra. Pozdrawiam
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia ha -1,5 @ 3,10 Unibet⛔⛔⛔
Cracovia poniżej 6,5 rzutów rożnych @ 1,86 Unibet✅✅✅

Spotkanie najlepszego zespołu jak na razie w rundzie wiosennej z jednym z najgorszych. Przed tygodniem Pasy poległy w Płocku moim zdaniem nie piłkarsko a mentalnie. Po prostu piłkarze Cracovii poczuli się zbyt pewnie i trochę zlekceważyli Płocczan, którzy walczyli o 3 punkty z dużą determinacją, po tym jak po słabym początku rundy widmo spadku zajrzało im w oczy. Dzisiaj jestem przekonany, że Michał Probierz odpowiednio przygotuje na to spotkanie swój zespół, zarówno pod względem taktycznym jak i mentalnym.
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia @ 1,97 LVBET✅✅✅
Legia ha -1.0 @ 2,65 Unibet▶▶▶

Arka gra tragicznie w rundzie wiosennej , przegrała wszystkie 4 dotychczas rozegrane spotkania. Bardzo mocno zawodzi defensywa (8 goli straconych w 4 meczach rozegranych w rundzie wiosennej). Legia na pewno jest kandydatem do obrony tytułu Mistrzowskiego, dlatego nie może sobie pozwolić dzisiaj na porażkę, tym bardziej z tak mizernie wyglądającym zespołem. Wojskowi podnieśli się po dwóch porażkach z rzędu, z Cracovią i Lechem w Poznaniu, wygrywając 2:0 przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Dzisiaj Ricardo Sa Pinto zrobi wszystko, aby jego podopieczni zagrali dobre spotkanie w Gdyni i sięgnęli po 3 punkty.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Obie strzelą @ 1,83 Pzbuk✅

Dorzucam jeszcze jeden typ na mecz w Krakowie. Zagłębie idzie mocno w ofensywę przy jednoczesnej słabej skuteczności obrony. Cracovia w ataku też dobrze w obronie lepiej niż rywal, ale pewne rotacje jak brak Michala Siplaka mogą wpłynąć negatywnie, więc oba zespoły po tej jednej bramce powinny zdobyć.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cracovia 2:1 Zagłębie
To ja od siebie dorzucę propozycję typu na ilość goli. Jak już tutaj zauważono Zagłębie gra ofensywnie. Zresztą w sumie w ich sytuacji nie mają wyjścia i muszą szukać goli, by uciec od strefy spadkowej. Na razie ta sztuka im się udaje o czym świadczą 4 gole wbite Koronie, czy 3 Arce, 1 bramka przeciwko Górnikowi.Warto też dodać, że taka gra naraża na straty goli i tak też się działo. Dzisiejszy gospodarz Cracovia nadal prezentuje się solidnie i w każdym z dotychczasowych spotkań zdobyła przynajmniej bramkę. Przy ofensywnie nastawieniu rywala ta sztuka powinna się udać i dziś.
Moja propozycja:
over 2.5 kurs: 1.92 buk: betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec
powyżej 33,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Linia bardzo wysoko ustawiona ale nie ma co się dziwić, w końcu spotykają się ekipy z czołówki jeżeli chodzi i przewinienia (Cracovia 387, Sosnowiec 422). Gospodarze przerwali swoją super serię 7 zwycięstw z rzędu ulegając ostatnio w Płocku. Goście natomiast dość łatwo poradzili sobie w spotkaniu domowym z Koroną wygrywając aż 4-1 i nadal zachowując realne szanse na utrzymanie. Ale aby o tym myśleć muszą też zacząć punktować na wyjazdach bo samymi domowymi zwycięstwami ligi nie utrzymają. Gospodarze jeszcze nie są pewni gry w górnej połówce tabeli i takie spotkania muszą za wszelką cenę wygrywać. Stawiam tutaj na twardy i mimo wszystko wyrównany mecz w którym będzie sporo gry szarpanej i przerywanej faulami. Im bliżej końca sezonu zasadniczego tym spotkania stają się bardziej ostre, widać zwiększoną determinację w poczynaniach zawodników o czym może świadczyć wczorajsze spotkanie Śląska z Jagiellonią w których było ponad 40 fauli.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Na dziś można powiedzieć krakowski dubel:
Cracovia Kraków vs Zagłębie Sosnowiec
Liczba goli Powyżej (2.0) (1.41)
Pierwszą myślą na ten mecz było Cracovia lub remis i powyżej 1.5. Później sobie przypomniałem ostatni mecz drużyny Probierza i ich porażkę w 9 - LOTTO Ekstraklasa w pełni, więc idę tutaj w bramki. Cracovia do meczu w Płocku grała bez większego zarzutu, seria zwycięstw wydawała się nie kończyć. Po przegranej w ostatniej kolejce powinni pokazać się z lepszej strony. Goście z Sosnowca zaskoczyli wygraną z Koroną aż 4:1. W ich meczach w całym sezonie tylko 2 razy padało mniej niż 2 gole. Spodziewam się tutaj overowego meczu.
Korona Kielce vs Wisła Kraków
Drużyna 1. - Liczba bramek Powyżej (1.0) (1.50)
Korona po laniu w Sosnowcu będzie chciała się zrehabilitować. Tym bardziej, że przyjeżdża Wisła, która delikatnie mówiąc w Kielcach nie cieszy się sympatią u kibiców. Biała Gwiazda prezentuje w grze jeden wielki chaos. Najgorzej wygląda chyba jednak gra w obronie całej drużyny, bo Pogoń dość łatwo zapakowała krakowianom 3 gole, ale przez zbytnie rozluźnienie mogła stracić wydawało się pewne 3 punkty. Myślę, że gol dla kielczan to minimum, w obronie Wisły nie ma ani jednego piłkarza, którego można wyróżnić.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Co dzisiaj Krakowska Wisła zrobiła z Korona to nie mam pytań. Przypomina się Wisła z tamtej rundy. Korona zalicza spory zjazd formy widoczny już w poprzednich meczach ale dzisiaj to takie dosadne podsumowanie.
Legia wygrywa zgarnia 3pkt i fajnie. Jednak wszystko dookoła razi w oczy. Przynajmniej mnie. Wymagam od takiego zespołu więcej i głupie tłumaczenie trenera stanem murawy do mnie nie trafia .
W niedzielę kolejne mecze.
W Szczecinie może warto iść w stronę goli? Jak myślicie ? Bo wynik ciężko typować przynajmniej jak dla mnie. Może ktoś mnie przekona żeby iść w jedną lub druga stronę?
W Legnicy też ciekawy mecz . Teoretycznie Lech wygrywa i kurs super jednak Miedź łatwo się nie podda a i Lech jakoś super nie gra.
Póki co brakuje mi.pomyslow na te mecze
 
abcs 0

abcs

Użytkownik
Miedz - Lech under 2.5 @ 1.80

Spodziewam sie typowego Nawalkowego meczenia buly, Miedz stwarza bardzo malo okazji do strzelenia gola plus brak tam klasowego napastnika. Jesli chodzi o Lecha to spodziewam sie bezpiecznej gry na 0 z tylu, aby przedewszystkim nie stracic, a z przodu cos wpadnie. 1.80 za under 2.5, mysle ze kurs za wysoki jak na szanse tego wydarzenia i dlatego warto zagrac.
bilans typow ekstraklasy
(trafione-nietrafione) / zysk / roi %
(0-1) / -100 / -100%
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Remis @ 3,90 Pzbuk⛔

Dzisiejsze spotkanie to najlepszy kandydat do remisu w tej kolejce. Zmierzą się e nim dosyć podobne poziomem ekipy. Pogoń w Szczecinie wygrała ostatnie osiem meczów. Z racji samej długości tej serii rodzi się pytanie kiedy w końcu straci punkty? Uważam, że będzie to mieć miejsce właśnie dziś. Zagłębie potrafi przycisnąć rywala i bez wątpienia stać je na urwanie punktu w tym meczu. Portowcom zdarzają się momenty nieuwagi, co sprawia, że tracą te bramki i Miedziowi mogą te momenty wykorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom