>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania 25 kolejki francuskiej ekstraklasy

Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat tych spotkań, każdy ma własne zdanie i każdy post będzie mile widziany ( oczywiście post na poziomie). Liczę także na wasze analizy ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W tej kolejce będą mogli już grac wszyscy zawodnicy którzy byli na Pucharze Narodów Afryki, więc te kluby który były osłabione mają teraz większe pole do popisu. Bardzo ciekawe spotkanie czeka kibiców w Le Mans gdzie gospodarze podejmują &quot;Les Gones&quot; dla mnie Le Mans to zespół nieobliczalny potrafiący powalczyc z każdym nawet z Lyonem który w tym sezonie musi się mocno wysilic by zdobyc kolejny tytuł. Lens które ostatnio strzela dużo goli ale trochę ich także traci podejmuję Nice które bardzo dobrze spisują się w defensywie. W tej kolejce spróbuje &quot;ustrzelic&quot; kilka underów, ale na typy przyjdzie jeszcze czas... ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek Olympique Marsylia z PSG , nie watpliwie Marsylczycy sa w formie ale zastanawiam sie jak to bedzie po pucharowy meczu ze Spartakiem , bo wiadomo PSG naprawde potrafi zagrac niezly football choc czasami graja w kratke i ciezko typowac wynik teg psotkania , ale po cichu olicze na overek .Drugim szlagierowym spotkaniem jest pojedynek Bordeaux z AS Monaco, kto wyjdzie z tego zwycieska ? Mysle ze AS Monaco tnaio skury nie sprzeda i moze powalczyc rowneiz ze zmeczonym zespolem gosic ktory gra wlasnie spotkanie w Pucharze UEFA i podroz do Belgi moz eich troche wyczerpac . A co wy sadzicie o meczach tej kolejki ?
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
02.16 20:00 Racing Lens vs. OGC Nicea X*3.05*Expekt ✅ WYNIK: 0:0
NA ten weekend wpadl mi w oko zwłaszcza jeden mecz z tej ligi. Mianowicie Lens vs. Nice.
Piłkarze Jean`a-Pierre`a Papin`a z meczu na mecz prezentują sie coraz lepiej ,oddalajac od siebie widmo gry w Ligue2.
Ostatnio na wyjeździe pewnie pokonali rewelacyjnego beniaminka Caen 1:4, pechowo zremisowali ze Strasbourgiem u siebie 2:2, poradzili sobie z Valenncienes na ich stadionie 1:2, a co najważniejsze na STADE FELIX-BOLLAERT roznieśli OL i to 3:0.
Teraz trochę o Nice. Ta drużyna ostatnio nei prezentuje sie zbyt dobrze, bowiem poległa u siebie OM 0:2 oraz w Coupe de France z Angers 3:1, które jest sredniakiem w Ligue2.
Jak widac ostatnie wyniki stawiaja w roli zdecydowanego faworyta drużynę Lens , ale ja typuję remis , juz piszę dlaczego .
Gospodarze na Stade Felix-Bollaert najczęściej remisują , ich bilans to : 4-5-2 15:11. Z kolei goscie na wyjazdach to ekipa głównie sie broniaca, underowa , a co najważniejsze remisująca (2-6-4 8:11).
Dodatkowo znalazłem jeszcze coś ciekawego. Otóż na osiem ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami aż sześciokrotnie padał rezultat remisowy:
02/09/2007 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:0
19/05/2007 Ligue 1 Lens vs. Nice 0:0
23/12/2006 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:2
04/03/2006 Ligue 1 Nice vs. Lens 0:0
15/10/2005 Ligue 1 Lens vs. Nice 2:2
09/04/2005 Ligue 1 Lens vs. Nice 0:0
13/11/2004 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:1
09/11/2004 Coupe de la Ligue Nice vs. Lens 1:1
1:1 (OT)
4:5 (AP)
Dotychczas kierowanie się w tej lidze statystykami , `patentami `lub `blokadami` drużyn na rywala, wychodziło mi na dobre , śmiem sądzić, że i tym razem będzie podobnie, a obie ekipy podzielą sie punktami .
Jak będzie? To zweryfikuje boisko.
Pozdrawiam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Typ kolegi wygląda ciekawie, jednak ja w tym meczu bardziej zagrałbym na under 2,5 gola, co prawda Lens od 5 spotkań notują overy ( ostanio zaskakująco wysoko pokonali Caen 4:1) ale z drugiej strony Nicea ma serię 9 underów z rzędu. Ja osobiście często gram na under w meczach Nice i jest to naprawdę dobre i $skuteczne rozwiązanie, myślę że tym razem Lens się nie rozstrzela ponieważ Nice gra skutecznie w obronie, remis prawdopodobny ale under jeszcze bardziej ;)

Under 2,5 ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
AJ Auxerre - Toulouse FC
W tym meczu nie spodziewam się dużej ilości goli, Auxerre to bardzo nieobliczalny zespół, którego ja jednak zbyt niecenie jeśli chodzi o grę bo mi ten zespół się nie podoba. Tuluza to przede wszystkim szwed Johan Elmander który został wyceniony przez szefa klubu na 18 mln euro. Auxerre znajduję się na 14 miejscu zaś goście na 18 pozycji co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem bo ten zespół przecież w poprzednim sezonie był bardzo wysoko, na miejscu premiowanym grą w eliminacjach LM. Auxerre w 24 spotkaniach strzeliło 22 brami, zaś Toulouse 23 gole w tym 10 to Elmandera którego występ w tym meczu stoi pod znakiem zapytania. Do składu gospodarzy wraca Sammy Traore &quot;ostoja&quot; linii defensywnej. Zabraknie natomiast Jelenia i środkowego pomocnika , ważnego dla zespołu Thomasa Kahlenberg, w ekipie trenera Elie Baupa pod znakiem stoi występ wspomnianego wcześniej Elmandera, jeśli nie zagra to nie ma siły ognia w ataku, kolejny napastnik Bergougnoux jest kontuzjowany. W meczu w pierwszej rundzie Toulouse wygrała 2:0 po golach oczywiście Elmandera i Sissoko w 90 który trafił do siatki w doliczonym czasie gry. Trzy ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły wygranymi Toulouse 2:0 czyli underami teraz także liczę na under 2,5 gola
Mój Typ: Under 2,5 ✅


Saint Etienne - Nancy
Zieloni w tym sezonie grają znacznie poniżej swoich możliwości, ponieważ zawsze Saint Etienne było groźne w tym sezonie postraszyc mogą tylko na własnym terenie ponieważ na wyjazdach grają bardzo słabo. Zupełnie odwrotnie dzieje się w Nancy zespół spisuję się wyśmienicie zajmują 3 lokatę w tabeli, mają najlepszą obronę w lidze i to główna przyczyna tak wysokiej pozycji. Saint Etienne opiera swoją grę na gwinejczyku Pacalu Feindouno który według mnie jest najjaśniejszą gwiazdą w tym zespole, inni poprostu zawodzą, 15 lokata w tabeli nikogo nie zadowala. Nancy to napewno bardzo wymagający rywal który jak wspomniałem wcześniej gra bardzo skutecznie w defensywie, stracili oni bowiem tylko 13 goli dużo także nie strzelają bo 27 ale 41 punktów na koncie mają ;) Pytanie czy gospodarze są w stanie wygrac ? moim zdaniem nie bo Nancy w chwili obecnej to zespół dużo lepszy w dodatku bez osłabień przed tym meczem a w ekipie treneraLaurent Roussey sporo problemów, główny to brak podstawowego bramkarza Janota ale to nie koniec brak dobrego napastnika Ilana który ma za sobą mecze w reprezentacji Brazylii, za karki pauzuje Guarin który miewa bardzo dobre mecze, ale tych zawodników zabraknie. W pierwszym meczu tych zespołów w tym sezonie górą było Nancy zwyciężając 2:0. St.Etienne w poprzedniej kolejce przegrali dosyc dotkliwie ze Strasburgiem 0:3 zaś Nancy pokonało 1:0 z Toulouse po golu Puygreniera w 90 min. Nancy jest w lepszej formie i kadrowo również zespół gości wygląda dużo lepiej
Mój Typ: x2 ⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Saint Etienne - Nancy||| 1✅ , mozna zagrac 1x ale kurs mały ✅ .
Hmm t oja napisze na odrot od Sutka . Moim zdaniem to wlasnie Saint Etrien powinna szukac pkt na wlasny mstadionie bo gdziesz indziej ? Wiadomo maja problemy kadrowe ale z taka sytuacja jaka jest w klubie jetsem przekonany ze nie poddadza sie i beda walczyc a Nany .. podobało mi sie w pierwszej czesci sezonu a teraz .. jakos nie widze blysku w ich grze i jeszcze ta seria 10 nie wygranych meczow na wyjezdzie . Dodam ze Saint Etienne ma swietny bilans meczow u siebei 7-3-1 co widac ze abrdzo dobrze czuja sie na wlasnym obiekcie natomaist Nancy na wyjazdach spisuje sie anstepujaca : 2-7-3, bardzo duzo remisow , lecz mysle ze zieloni przelamia defensywe przyjezdnych i wygraja ten mecz.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeszcze dwa słowa dodam odnośnie mecze Saint Etienne z Nancy, szczerze mówiac zaczynając pisac analize nastawiałem się na under 2,5 gola, ale popatrzyłem na osłabienia w ekipie gospodarzy i stąd mój typ na zwycięstwo Nancy które jest na pewno zespołem lepszym muszą to udowodnic na boisku, tak jak napisał easy Zieloni muszą i będą grac pod dużą presją swoich działaczy i przedewszystkim kibiców których mają liczne grono, a Nancy w takich wypadkach radzi sobie jeszcze lepiej ponieważ oni grają na luzie swój cel już wykonali teraz mają komfortową sytuacje, ja trzymam się swojego zdania że Nancy ma więcej szans na wygraną ale remisu nie wykluczam a może ten under 2,5 hmm... :]

Under 2,5 ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lorient - Strasburg
Nie patrząc w statystyki, przewiduję tutaj under 2,5 gola dlaczego ? jak patrze na wyniki Lorient to praktycznie zawsze under to już dla mnie sporo, ale oczywiście ten typ zostanie dokładnie przeanalizowany. Lorient to ligowy średniak i to taki typowy ponieważ zajmuje 10 miejsce w tabeli a jak wiemy w Ligue 1 występuje 20 drużyn, do tej pory zgromadzili oni 33 &quot;oczka&quot; ich bilans to 8 zwycięstw - 9 remisów - 7 porażek u siebie ten zespół spisuję się następująco 7-3-2 więc całkiem nieźle, atak na średnim poziomie ponieważ zdobyli w 24 meczach 22 bramki, stracili 24, na własnym boisku zdobyli 13 bramek i stracili 8. Trzy ostatnie mecze Lorient: porażka na wyjeździe 0:3 z Valenciennes, wygrana u siebie 1:0 z Bordeaux i przegrana na wyjeździe 0:2 z Lyonem. Rywale Ci byli na pewno wymagający a jednak 3 punkty udało się zyskac. 6 razy w meczach Lorient padł wynik 0:0, 4 razy wynik 1:0. Teraz pora przejśc do gości ze Strasburga. Strasburg to sąsiad z tabeli Lorient ponieważ z dorobkiem 32 punktów zajmuję 11 miejsce w tabeli ich bilans jest bardzo łątwy do zapamiętania ponieważ 8 razy wygrywali - 8 razy remisowali - 8 razy przegrywali, na wyjazdach radzą nie średnio ponieważ mają bilans 3-3-5, do tej pory strzelili oni 26 goli i 24 stracili więc porównywalnie, na wyjazdach strzelili 11 goli i stracili ich 18 ( w tym pięc z Lyonem). Trzy ostatnie mecze Strasburga: wygrana u siebie 3:0 z Saint-Etienne, remis na wyjeździe 2:2 z Lens i wygrana u siebie 2:0 z Toulouse FC. Rywale z dolnej połówki tabeli więc 7 punktów w trzech meczach to dobry rezultat. Jeśli chodzi o absensje w ekipie gospodarzy nie zobaczymy w tym meczu Marchala, Namouchiego oraz pod znakiem zapytania stoją występy Boutruche i Roberta ale obaj to nie są jacyś ważni piłkarze, dwaj pierwsi to jednak osłabienia, gorzej jest w ekipie gości ponieważ nie zagra najlepszy strzelec zespołu (8 goli) Wason Renteria to naprawdę duża strata trenera Jean-Marca Furlana. W pierwszym meczu tych zespołów na stadionie niebiesko-białych padł wynik remisowy 0:0 moim zdaniem tym razem ten wynik jest bardzo realny, a jak nie to któraś z drużyn wygra 1:0 ( więcej szans daje Lorient). W tym spotkaniu proponuję grę na under 2,5 gola ten typ ma naprawdę duże szanse powodzenia
Mój Typ: Under 2,5 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
RC LENS - OGC NICE typ: under 2,5 ✅✅✅
kurs : 1,55 bwin ✅✅WYNIK 0:0 ✅✅

Jak wiemy mecze Ligue1 nie obfituja w zbyt wiele bramek dlatego dzisiaj sadze ze w tym spotkaniu nie padnie ich zbyt wiele no co najwyzej moze dwie Zespol Lens zaczal sezon katastrofalnie ale ostatnimi czasy zaczal sie lepiej spisywac i pnie sie w gore tabeli. Nice to z kolei mozna powiedziec rewelacja obecnych rozgrywek bo kto by sie spodziewal ze beda po 24 kolejkach na wysokim 4miejscu. RC Lens w tej chwili zajmuje dopiero 13miejsce ale ich gra ostatnio jest dobra bo takie wyniki jak 4:1 z Caen 2:2 ze Strasbourgiem czy 2:1 z Vallenciennes sa naprawde dobre. Nice jakby opuscila z tonu ale mieli trudne mecze 0:2 z Marsylia ktora jest w wkoncu w formie 1:1 z Toulouse i 1:1 z Rennes.
OGC Nice w tym sezonie na 24 kolejki az 20 konczylo wynikami underowymi !!! daje to 83% wszystkich meczy. Lens takze nie grzeszy skutecznoscia i ich bilans meczy underowych to 12spotkan i 52% .

Ostatnie mecze miedzy tymi zespolami :

02/09/2007 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:0
19/05/2007 Ligue 1 Lens vs. Nice 0:0
23/12/2006 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:2
04/03/2006 Ligue 1 Nice vs. Lens 0:0
15/10/2005 Ligue 1 Lens vs. Nice 2:2
09/04/2005 Ligue 1 Lens vs. Nice 0:0
13/11/2004 Ligue 1 Nice vs. Lens 1:1
07/02/2004 Ligue 1 Nice vs. Lens 4:0
31/08/2003 Ligue 1 Lens vs. Nice 1:0
08/03/2003 Ligue 1 Lens vs. Nice 0:0


Jak widac na 10 ostatnich meczy az 7 miedzy tymi zespolami konczylo sie z mala iloscia bramek Dzisiaj nie bedzie inaczej

pewnosc typu : 8/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Radzę uważac na mecz Metz - Valenciennes ponieważ myślę że sporo typerów chce grac na gości albo na under ja bym na te typy uważał i je odpuścił. Metz to przede wszystkim walka i jeszcze raz walka i raczej nic pozatym, sporo strzałów z dystansu, ale sporo problemów w Valenciennes ponieważ nie zagra 3 obrońców którzy do tej pory bardzo często prawie zawsze występowali w pierwszej &quot;11&quot; więc wcale nie wiadomo jak to będzie na pewno spore osłabienie dla mnie ten mecz no bet ;) Aaaa i jeszcze myślę na underem 2,5 w meczu Lille - Rennes ponieważ gospodarze to bardzo underowa drużyna zaś goście przyjeżdżają z osłabieniami z przodu nie będzie Leroya i Thomerta, tutaj nie spodziewam się wielu goli

Metz - Valenciennes 2:1 mówiłem żeby uważac na ten mecz
Lille - Rennes ⛔ a jednak się rozstrzelali
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
RC Lens vs. OGC Nice 1 ⛔
Moim zdaniem ot jeden z tych ciekawszych meczow sobotniego wieczoru . Lens w ostatnim mecuz pokonalo gladko 4-1 Cean i przyjdzie im sie tyeraz mzierzyc z Nicea ktora jets na czwartej pozycji . Napewno gosci nie sa w tej formie z poczatku sezonu i stracili troche tej swiezosci ktora mieli na poczatku sezonu . A Lens wrescz przeciwnie po slabym starcie sezonu teraz wygrywa mecz za meczem i w ostatnich pieciu meczach , wygrali cztery i jeden zremisowali Na wlasnym stadionie pokonali takie druzyny jak Nancy czy Olympique Lyon wiec robi to naprawde duze wrazenie Co do Nice to graja narazie bardzo przewcietnie , a w ostatnim meczu ligowym na wlasnym stadionie polegli Olympiqe Marsylia 0:2 a we wczesniejszych meczach remisowali z Toulouse i Rennes , tak weic mysle ze dzis powinni wyjechac bez pkt , poniewaz to co gra obecnie Lens jest godne pozazdroszczenia moim zdaniem jeden z pewnejszych typow , choc nie pewniak .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Była gotowa analiza dotycząca &quot;Derbów Francji&quot; czyli meczu Marsyli z PSG( ale forum się zacieło) i jej nie ma, ogólnie trudny mecz do wytypowania, dlatego daje krzyż czyli remis w tym meczu ale to nie jest typ jakiś pewny tylko takie moje przeczucie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom