>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Ligue 1 (15.02. - 17.02)

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Za Tobet :



Bliżej niż dalej końca sezonu, w ten weekend nad Sekwaną 25. kolejka.Jutro spotkanie w Nord-Pas de Calais, które obok meczu na Chaban-Delmas wygląda najlepiej bo zmierzą się zespoły z aspiracjami.Oby dwie drużyny walczą o możliwość udziału w europejskich pucharach, na dziś dzień bliżej tego celu są podopieczni Antonettiego ale gospodarze grają z meczu na mecz coraz lepiej, w zeszłą niedzielę wywieźli komplet punktów z Gerlande, a w świetnej formie jest Payet.W sobotę na Lazurowe Wybrzeże pojedzie Valenciennes podbudowane pierwszym zwycięstwem w tym roku, ponadto Tuluza w końcu będzie mogła odbić się od dna bo trzeba wygrać z beniaminkiem, Brest zagra z Ajaccio a Bastia podejmie Niceę.W niedzielę już o 14.00 mecz Bordo z Lyonem, następnie dryfujące w dół zagra z ASSE a na niedzielny wieczór zaplanowano mecz Sochaux z PSG.

Zapraszam do dyskusji.​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Montpellier - Nancy
Nancy dość zaskakująco (przynajmniej dla mnie :p) przegrało z Reims. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy którzy zasłużenie objęli prowadzenie. Niestety po przerwie przyszedł moment rozluźnienia i Reims najpierw wyrównało po pięknym strzale Ayite z dystansu a potem strzeliło z kontry zwycięskiego gola.. po półmetrowym spalonym tego samego Ayite.. Porażka pechowa i tym bardziej boląca bo była szansa na wyjście jedną nogą ze strefy spadkowej. A tak trzeba w dalszym ciągu ciułać punkty i liczyć na potknięcia rywali. Mimo wszystko uważam że drużyna Gabriela ma szansę się utrzymać bo nie grają gorzej niż Troyes, Sochaux, Evian czy wspomniane Reims. Mimo absencji Grange który wypadł na sześć tygodni nadal uważam że Nancy będzie nadal groźne w ataku i wywiezie jakieś punkty z Montpellier. Tym bardziej że Montpellier w dalszym ciągu słabo broni. Saint Etienne miało mnóstwo sytuacji i tak naprawdę mogę powtórzyć to co pisałem tydzień temu: brakuje solidnego stopera jakim był Yanga-Mbiwa. Para środkowych Hilton El Kaoutari gwarantuje raczej miejsc e w strefie spadkowej :p A mozliwości innego ustawienia trener Rene Girard na razie nie ma - Congre pod nieobecność kontuzjowanego Bocaly&#39;ego lata na prawej stronie defensywy, Jeunechamp jest zawieszony, z kolei Stambouli kontuzjowany. Obrona jest zmartwieniem Montpellier od dobrych paru spotkań, zobaczymy jak przeciwko Nancy spisze się osłabiona ofensywa...Tydzień temu ze składu wypadł Camara, teraz wypada Cabella. Na uraz narzeka też Ait-Fana więc ofensywny kwartet będą tworzyli Belhanda, Utaka, Mounier, Herrera. Jakoś zbyt mocno mnie Montpellier w tym zestawieniu nie przekonuje... Co innego Nancy. Nawet bez Grange mają z przodu kim postraszyć a co więcej na Mosson będą mogli grać to co najlepiej im w ostatnim czasie wychodzi czyli kontrataki. Postawiłbym jakiegoś BTSa ale granie na gole a tym bardziej na gole Montpellier w tym meczu to stawianie na to, że Belhanda wstanie prawą nogą. Ja bym tu po kursach nie grał. Nancy przedstawia spore value.
Nancy +1,5 @ 1,54
Nancy +1 (zwrot w razie przegranej 1 golem) @ 2,00 ZWROT
Nancy lub remis @ 2,62
Marathonbet

Brest - Ajaccio
Podobne zdanie mam o spotkaniu Brest. Wiem doskonale że u siebie w Bretanii często są jak orzech nie do zgryzienia ale tym razem może być naprawdę cieżko o remis a już nie mówiąc nic o wygranej. Gospodarze ostatnio sobie nie radzą. Przed dwoma tygodniami Nicea nawet bez napastników nie miała problemu żeby ugrać punkty. Z kolei tydzień temu ulegli będącemu bez formy i borykającemu się z przemeblowaniami w drużynie Valenciennes. Gospodarzom bardzo mocno brakuje siły ofensywnej. Ben Basat odszedł do Tuluzy i nie sprowdzono nikogo w jego miejsce. Alphonse jest kontuzjowany a z Benschopem w ataku można grać ale szczebel niżej - w Ligue 2. Poza tym przeciwko Ajaccio zabraknie kilku ważnych grajków. Do kontuzjowanego Lesoimiera dołączył Bruno Grougi, natomiast w obronie zawieszony jest pełniący ostatnio funkcję kapitana Kantari. Mimo że na pozycję stopera wraca z PNA Coulibaly to nie przwiduję żeby bramkarz Brestu - Thebaux się w sobotę nudził. Co jak co ale Brest jeśli szybko nie zacznie grać lepiej to jest bardzo poważnym kadydatem do spadku. Te 6 punktów przewagi nad Nancy może nie wystarczyć bo grają słabo a klub bije rekordy. Po raz pierwszy w historii przegrali u siebie 5 spotkań z rzędu. Historia rodzi się na naszych oczach ;) Kompletnie inna sytuacja w Ajaccio. Po raz pierwszy w tym sezonie wygrali dwa spotkania z rzędu i to nie z byle kim bo bez punktu z Korsyki wyjechali Bordo i Lyon. Zrobili to też w całkiem niezłym stylu (video poniżej) Ajaccio tym samym nie przegrało od 5 kolejek i całkiem mozliwe że seria nadal potrwa. Mutu co prawda jest kontuzjowany i wypada na 3 tygodnie ale otwiera to szansę występu Oliecha. Historia spotkan jest bezlistosna dla Brest. U siebie z Ajaccio notują bilans 0-1-4. Nie przypuszczam żeby nagle się przełamali.
Ajaccio lub remis @ 1,51
poniżej 2.5 @ 1,70

Brest poniżej 1 gola (przy 1 zwrot) @ 2,12 ZWROT
Marathonbet

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Lille - Rennes ⛔
Bet365
Rennes strzeli @ 1.57
x2
@ 1.90
Rennes (AH +1) @ 1.47
Rennes (AH +0.5) @ 2.00
BTS @ 1.90
Rennes DNB
@ 3.25
HT - X
@ 2.10
over 2.5 @ 2.10
Mevlut Erdinc strzeli gola @ 3.40
Romain Allessandrini strzeli gola @ 4.75

Jak to się mówi &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; tak też uważam, że ostatnia wygrana Lille na Stade Gerland nie sprawi, że ten zespół zaraz zacznie kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa bo wahania formy u nich widać z tygodnia na tydzień. Nie wiem czym się kierują bukmacherzy wystawiając tak wysokie kursy na gości, zespół plasujący się 5 oczek wyżej w tabeli, dobrze spisujący się w tym sezonie na wyjazdach, realnie walczący o Ligę Mistrzów. W dobrej formie strzeleckiej Erdinc i Allessandrini, myślę, że któryś z nich strzeli dziś bramkę. Do składu po PNA wraca Pitroipa także ofensywa Rennes dziś w pełnym składzie. Lille jak pisałem wyżej to drużyna grająca w kratkę, potrafią sie spiąć na mocnych przeciwników a punkty tracą z dołem tabeli. Generalnie spodziewam się remisu ale myślę, że warto dziś łapać takie kursy na gości.
Pozdrawiam

klapa po całości...
 
V 115

vindom

Forum VIP
A może najpierw sprawdzić składy, a dopiero później pisać. Pitroipa wrócił z PNA, ale nie został uwzględniony w kadrze na dzisiejszy mecz z Lille. Nie tylko on zresztą, bo absencji w szeregach Rennes jest więcej i trener Antonetti nie skorzysta również z Boye, Pajota, Montano oraz Mensaha.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Montano oraz Mensaha.
Ci dwaj to akurat marne powody, aby nie grać BTS, czy Overa. Jeden zagrał 172 min, a drugi ani razu nie powąchał murawy.
Osobiście w meczu Rennes - Lille, tak jak wyżej wspomniałem i jednocześnie zgadzam się z po części z Michciem, widzę Over 2.5 ⛔ i BTS⛔, a kursy na te zdarzenia są smakowite. Wynik jest dla mnie totalną niewiadomą. Ja nie optowałbym akurat za tym, że Lille się przebudziło na 1 spotkanie, bo ostatnie 2, wyglądały całkiem przyzwoicie. Obydwaj dzisiejsi przeciwnicy są w formie, więc powinno paść kilka bramek.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sporo typów od kolegi, ale ja przychylam się przede wszystkich do dwóch, o których wspomniał też wyżej Troglak, a mianowicie BTS oraz over2.5.Trochę za bardzo faworyzowane jest Lille bo Rennes to nie jest ekipa przypadkowa i na pewno nie dadzą po sobie przejechać a i dwa tygodnie temu zwracałem uwagę, że na wyjazdach radzą sobie lepiej niż u siebie co przekłada się na punkty i bramki.Stąd typ, że coś strzelą jest bardzo rozsądny, a i kurs zachęcający.Natomiast jednym okiem oglądałem mecz na Gerlande gdzie Lille trochę postrzelało i tam zagrożenie idzie przede wszystkim ze strony Payeta, który jest w dobrej formie, Martin stara się jakoś ogarnąć, Kalou na stałym-słabym poziomie także do niego nie przywiązuję wagi a i Rodelin ściągnięty z L2 w miarę dobrze się prezentuję.Nie mniej liczę na dobre spotkanie i kilka bramek z oby dwóch stron także atakuję w tym meczu BTS oraz overa bo kursy zachęcają przy tym co prezentują drużyny w ostatnim czasie.
Lille : Elana - Béria, Chedjou (cap.), Basa, Digne - Balmont, Gueye, Martin - Rodelin, Kalou, Payet
Rennes : Costil - Théophile-Catherine, Kana-Biyik, Ilunga, Mavinga - A. Diarra, Makoun - Danzé (cap.), Féret, Alessandrini - Erding
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ajaccio lub remis @ 1,51
poniżej 2.5 @ 1,70
Brest poniżej 1 gola (przy 1 zwrot) @ 2,12
Marathonbet

Powodzenia!
Troszkę się dziwię, że uderzasz w stronę Ajaccio. Po pierwsze ze względu na osłabienia w ofensywie, zabraknie Mutu oraz Belghazouani czyli dwóch najlepszych strzelców drużyny. Po drugie nie grają tak dobrze jakby mogły to sugerować to wyniki, są niezwykle skuteczni, a rywale dziwacznie ułomni w napadzie jak chociażby PSG ;). Teraz gdy zabraknie Mutu oraz Belghazouani może być ciężko o tak dobrą skuteczność. W stronę Brest też nie zamierzam uderzać, bo nie zachwycają formą, ale grać w stronę gości bym się bał. Dla mnie to spotkanie to no bet.
niebawem update - o ile coś wypatrzę
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Troszkę się dziwię, że uderzasz w stronę Ajaccio. Po pierwsze ze względu na osłabienia w ofensywie, zabraknie Mutu oraz Belghazouani czyli dwóch najlepszych strzelców drużyny. Po drugie nie grają tak dobrze jakby mogły to sugerować to wyniki, są niezwykle skuteczni, a rywale dziwacznie ułomni w napadzie jak chociażby PSG ;). Teraz gdy zabraknie Mutu oraz Belghazouani może być ciężko o tak dobrą skuteczność. W stronę Brest też nie zamierzam uderzać, bo nie zachwycają formą, ale grać w stronę gości bym się bał. Dla mnie to spotkanie to no bet.
Faktycznie nie doczytałem że wypada Belghazouani ale trudno, już pograne x2 ???? Jednak w dalszym ciągu myślę że remis jest najbardziej prawdopodobny. Kto wie, może warto spróbować DW 0-0 skoro ofensywa z obu stron będzie taka upośledzona.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Lorient vs Evian
długo nie musiałem czekać. Drugie podejście przeciwko Evian. W zeszłej kolejce dopisało im szczęście i nie przegrali z Maryslią, gdyż ta kończyła mecz w 9. Mimo to, Evian tylko zremisowało. Kolejną nieudolnością była przegrana u siebie z słabym Brest, do tego beznadziejna postawa przeciwko Lyonowi, ale to można po części rozgrzeszyć, ale słabej postawie przeciwko Bastii już nie, tyle że Bastia nie skorzystała i padł remis. Z Ajaccio też nie potrafili przełożyć swojej przewagi na wygraną. Skoro z takimi drużynami jak Brest, Bastia czy Ajaccio ciężko przychodzi o wygraną to nie liczyłbym na jakąkolwiek zdobycz punktową w starciu z Lorient. Morszczuki to zdecydowanie lepsza drużyna. W prawdzie w nowym roku wygrali tylko 1 z 4 spotkań to spójrzmy z kim grali. Porażka z mistrzem kraju na jego własnym terenie nie może dziwić, z Troyes wygrali po zaciętym boju, ale goście dość wysoko zawiesili poprzeczkę, porażka z Nancy, które nie leży Morszczukom wkalkulowana, remis z Rennes- czyli nie byle jaką ekipą-, ale dzięki rzutowi na taśmę, gdyż wyrównali w doliczonym czasie gry czy remis na trudnym terenie w Nicei to też nie tragedia. Martwi brak dwóch ważnych ogniw dla ofensywy to jest Traore oraz Cognet, ale przy takim rywalu jak Evian, na w własnych śmieciach, nie powinno to być tak odczuwalne
Lorient 1.85


Montpellier vs Nancy

nie powiem, miałem olbrzymią burzę mózgu, a o to ostateczny efekt przemyśleń Nancy po dwóch sensacyjnych wygranych szybko sprowadzona na ziemię przez słabiutkie Reims. Montpellier u siebie piekielnie mocne. Wydawać więc by się mogło, że dzisiejsze zwycięstwo gospodarzy to formalność. Nic jednak mylnego. W obozie Montepellier zbraknie dwóch kluczowych postaci . Są to camara oraz cabella czyli najlepszy strzelec oraz najlepszy asystent i zarazem trzeci strzelec drużyny. Dodając fakt, że Nancy w tym sezonie nie przegrało ani z Lyonem, ani Lille, ani Marysylią - pomijam w każdym z tych przypadków w jakim stylu i jakich okolicznościach - to kurs na Montpellier nie zachęca do gry. Do tego dochodzi aspekt h2h. W 4 ostatnich starciach u siebie Montpellier tylko raz było górą, dwukrotnie wygrywało Nancy raz padł remis. Montpellier ma na swoim koncie 6 wygranych pod rząd u siebie, dobry moment, by to przerwać Nancy x2 2,29 Nancy remis zwrot 4,60
 
D 5

djibril

Użytkownik
OLYMPIQUE MARSYLIA - VALENCIENNES FC 1 (1.57/Bet365)
W pierwszym sobotnim meczu ligi francuskiej Olympique Marsylia podejmie u siebie Valenciennes FC. Gospodarze, jak i goście bardzo słabo spisują się w tej rundzie. W tym roku goście wygrali w lidze raz i to na dodatek tylko u siebie. Wcześniej zwykle przegrywali (wymowna jest porażka 0:5 z Niceą). Gospodarze z kolei grają dość chaotycznie, można powiedzieć: w kratkę. Nie radzą sobie z zespołami z dołu tabeli. Dziś mają szansę na przełamanie. Już za dużo jest tych porażek. Olympique jest nadal na 3 miejscu, ale jeśli znowu coś schrzani, to dogoni ich czwarty albo piąty zespół, którym brakuje trzech punktów do zrównania się z marsylczykami.
Gospodarze niemalże w najsilniejszym składzie. Brakuje Cheyrou i Jordana Ayew, ale jest kim solidnym ich zastąpić. Goście natomiast mają już mały problem z podstawowym składem, brakuje Isimata-Mirina i Dosseviego, choć nie wiadomo, czy Danic, Bong i Nery są przygotowani na pełne spotkanie.
Valenciennes to drużyna własnego boiska, na wyjeździe spisują się bardzo słabo. Przeciwnie jest z ich dzisiejszym rywalem, który rundę jesienną zakończył jako najlepiej punktujący zespół ligi.
Oto kadra gospodarzy na ten mecz: www.om.net.pl/news/OM-VAFC-grupa-marsylczykow-na-mecz-1132
Oto aktualna tabela Ligue 1: www.om.net.pl/tabela/Ligue-1/2013
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Może komuś się przyda, prawdopodobne składy wg football365.fr

Marseille : S.Mandanda – Fanni, Nkoulou, L.Mendes, J.Morel – Romao, Barton – Kadir (ou M.Amalfitano), Valbuena, A.Ayew – Gignac
Valenciennes : Penneteau – Mater (cap), Angoua, Rose, G.Bong – C.Sanchez, R.Gomis, Sankharé – Nguette, A.Le Tallec (ou Pujol), Melikson

Montpellier : Jourdren – Bedimo, El Kaoutari, Hilton (cap), Congré – Estrada, Pitau – Mounier, Belhanda, Utaka – Herrera
Nancy : Grégorini – Jebbour, S.Sané, Puygrenier (cap), Sami, Muratori – Mangani, Ayasse – Karaboué, Alo’o Efoulou (ou Moukandjo), Bakar

Lorient : Audard – Gassama, L.Koné (ou Bourillon), Ecuele Manga (cap), Mareque – Monnet-Paquet, Bourillon (ou Reale), Lautoa, Barthelmé – Jouffre, Aliadière
Evian TGFC : Laquait – B.Dja Djedje, A.Angoula, Betao, Wass – Tié Bi, Sorlin (cap) – Bérigaud (ou Barbosa), Ninkovic, Khlifa - Sagbo

Bastia : Landreau – Cioni, Marchal, Harek, Palmieri – S.Yatabaré, Sablé – Beauvue (ou Thauvin), Rothen (cap), Khazri – Modeste
Nice : Ospina – Palun (ou K.Gomis), Civelli, Pejcinovic, Kolo – Anin, Digard (cap) – Eysseric, Abriel (ou Meriem), Bauthéac - Maupay

Toulouse : Ahamada – Aurier, Yago, Abdennour, M’Bengue – Hermach – Djalo, E.Didot (cap), Rabiot, Tabanou – Ben Basat
Troyes : Thuram – Faussurier, Jarjar, Bréchet, N’Sakala – Ngoyi, Othon – Camus, Nivet, Darbion – Jean

Brest : Thébaux – B.Mendy (cap), Martial, F.Lejeune,, Ferradj – Raspentino, Chafni, Ab.Sissoko, M.Gueye – J.Ayité, Benschop
AC Ajaccio : Ochoa – Chalmé, R.Zubar, Poulard, Saad – R.Faty, Lasne – Sammaritano, Cavalli (cap), S.Diarra - Oliech
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 4K

rrthc

Użytkownik
Dla mnie ciekawie wyglada spotkanie w Tuluzie gdzie miejscowi pilkarze zmierza sie z ekipa Troyes.Tuluza ostatnio znacznie obnizyla loty i zanotowala kiepskie wyniki,zdobywajac w ostatnich 5 meczach tylko 4 oczka,co jest wynikiem kiepskim.Dzis dobra okazja do poprawienia humorow sobie i kibicom ,a takze do dopisania sobie 3 pkt,gdyz na ich stadion przyjezdza ekipa Troyes ktora zajmuje miejsce w strefie spadkowej i raczej do konca bedzie walczyla o utrzymanie.
Tuluza to solidna druzyna wlasnego podworka ,gdzie glownie punktuja.Na 12 rozegranych meczy 5 zw 4 r i 3 p wiec bilans calkiem przyzwoity.Goscie jescze bez zwyciestwa na wyjezdzie z tylko 3 remisami i nie sadze zeby dzis poprawili ta statystyke.
Tuluza zapewne bedzie zdeterminowana zeby odniesc zwyciestwo i poprawic nastroje wsrod kibicow.Rywal niezbyt wymagajacy i zapewne gospodarze wygraja.
Kurs okolo 1,65 wiec mysle ze warty gry
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Reims - Saint Etienne
Początkowo słabo widziało mi się granie na Zielonych ale widząc osłabienia gospodarzy te 2,10 na ASSE trochę kusi :p Szkoleniowiec Reims nie może skorzystać z kilku podstawowych grajków. Wypadają mu stoper Tacalfred, pomocnik Diego i napastnik Ayite. Strata tych dwóch ostatnich to spory blow dla ofensywy Reims która i tak nie jest za mocna. Trener Fournier w desperacji powołał na jutrzejsze spotkanie wydalonych do rezerw Ghilasa i Devaux. Dla tych którzy nie wiedzą - Devaux, Ghilas, Souare i Toudic nie grają w pierwszej druzynie po tym jak ich coach dowiedział się że grali w karty o jego stołek ???? Zobaczymy co pokaże w ofensywie Reims ale nie spodziewam się wielkiego meczu z ich strony. Wydaje mi się że nie będą forsowali tempa bo remis jako tako ich urządza. A bez kluczoego obrońcy tym bardziej nie będą się otwierać od początku. Pograłbym remis do przerwy ale różnie z tym może być bo goście lubią przycisnąć i strzelić gola w pierwszych 30 minutach meczu. Dlatego bardziej kierowałbym się w stronę braku gola Reims do przerwy. Gospodarze częściej strzelają w drugich 45 minutach. Kurs może za wielki nie jest ale do dubla mozna dorzucić. Kurs na ASSE dość ciekawy ale trzeba też pamiętać że wypada Brandao więc Galtier na dwóch napastników jutro nie zagra. Jasne że i bez niego Saint Etienne jest mocne ale bez przesady - pogromu tu nie będzie.
Reims To Score - 1st Half - No @ 1,44 Marathonbet

Nie wiem jak ugryźć oba pozostałe mecze. Niby fajny bet na BTS Bordo z Lyonem. Gospodarze bez Henrique, Mariano i Nguemo więc defensywę będą mieli słabszą niż zazwyczaj. A Lyon ostatnio strzela i to nawet ładne bramki jak ta autorstwa Umtitiego. Nie wiem natomiast czy Żyrondyści sobie postrzelają. Lyon będzie miał z powrotem Lovrena i mnóstwo motywacji bo przecież trzeba sobie odbić wrzesniową porażkę na Stade Gerland (mimo mnóstwa okazji Olympique przegrał 0-2). Dlatego moim zdaniem lepiej wygląda x2. Tym bardziej że oba kluby wciąż walczą o awans w Lidze Europy. W czwartek grają rewanże u siebie i mogą się trochę pooszczędzać.
Na PSG kurs taki jakby grali na Parc des Princes a nie na Auguste Bonal.. A przecież nie zagra motor napędowy Paryżan Lucas a także Menez. Sochaux potrafi spiąć się u siebie - wygrali z OM, zremisowali z Lille i z Lyonem. Może warto pomyśleć o czyms w ich stronę ? ????
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Lyon będzie miał (...) mnóstwo motywacji bo przecież trzeba sobie odbić wrzesniową porażkę na Stade Gerland (mimo mnóstwa okazji Olympique przegrał 0-2). Dlatego moim zdaniem lepiej wygląda x2. Tym bardziej że oba kluby wciąż walczą o awans w Lidze Europy. W czwartek grają rewanże u siebie i mogą się trochę pooszczędzać.
Jak dla mnie skoro Lyon był taki bezradny i skutecznie wypunktowany na Stade Gerland to ciężko będzie o dobry wynik na Stade Jacques Chaban-Delmas. Lyon przez swoją dziurawą defensywę traci mnóstwo niepotrzebnych punktów. Za często także ofensywa bije głową o mur, chociażby właśnie w pierwszym starciu obu ekip. Obrona Bordo wydaje się być na tą chwilę solidniejsza i to powinien być klucz do sukcesu.
Trochę - czy aby na pewno tylko trochę? - dziwię się argumentowi o rewanżu w LE i oszczędzaniu. Wg mnie, ważniejsza jest walka o miejsca premiowane grą w LM, aniżeli bój o LE.

Bordo 2,40
 
Do góry Bottom