>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 kolejka Ligue 1 [06-07 luty 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami 25 kolejka Ligue 1.
Kolejka, która zapowiada wielkie emocje !!!
W sobotę starcie Monaco z Nice oraz Angers z Lyonem. Czy drużyna z Księstwa da radę wygrać na własnym boisku z bardzo dobrze spisująca się ekipą zza miedzy ? Czy Angers na własnym stadionie pokona Lyon w kryzysie ?
W niedzielę do Bordeaux przyjeżdża ekipa St.Etienne...Według mnie zieloni będą mieli problem, aby wygrać ze wzmocnioną dobrymi transferami ekipą gospodarzy.
Na koniec hit kolejki, a więc Marsylia - PSG. Czy to ten moment, w którym Paryżanie przegrają swój pierwszy mecz w sezonie ?​

Gorąco zapraszam do dyskusji i waszych pomysłów na tą kolejkę ...​
 
R 167

realny

Użytkownik
Bardzo cieszy mnie wysoki kurs na Bastię w meczu z Troyes, który chętnie pobiorę. Gospodarze to typowa drużyna własnego boiska, 24 na 28 punktów zdobyli u siebie i w tej statystyce ustępują tylko drużynie PSG. Troyes w głębokim kryzysie. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów z czego 5 z tych oczek zdobyte na wyjeździe. Już chyba nic nie uchroni Troyes przed spadkiem, wszak dodać, iż od przedostatniego miejsca dzieli ich 9 a do bezpiecznej strefy aż 15 punktów - to jest po prostu przepaść. W poprzedniej kolejce bukmacherzy wystawili kurs ~1.50 na Guingamp w meczu z tym samym beniaminkiem, także na pewno nie przejdę obojętnie obok 1.83 na Bastię (drużyna podobnej klasy do Guingamp). Przewaga Bastii nad strefą spadkową też jakaś super bezpieczna nie jest, tym bardziej takie mecze gospodarze powinni rozstrzygać na swoją korzyść.

W niedziele hit Marsylia-PSG. Czyżby pierwsze poważne potknięcie liderów? Moim zdaniem jeszcze nie tym razem. Jestem jakoś dziwnie spokojny o zwycięstwo Paryżan, którzy w każdym meczu stwarzają sobie multum sytuacji i jestem pewien, że coś do bramki Marsylii wpadnie. Więcej o tym meczu bliżej niedzieli.

Bastia+PSG 1.83*1.72=3.16 @BET365 ✅✅✅
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciekawa ta kolejka...
Angers - Lyon
@ BTS 2,00 !!! sts

Tuluza over 0,5
@ 1,30 sts

AKO @ 2,60 !!!

Według mnie ten kurs jest bardzo wysoki...Ciężko wyłapać 2.00 na bts w jakimkolwiek meczu, a w takim gdzie grają dość równe ekipy...tym bardziej. Angers wysoko w tabeli, bo 4 miejsce, ale w ostatnich meczach tak średnio to wygląda. Wygrali owszem z Monaco 3:0, ale ostatnio niespodziewana porażka w Reims.Wcześniej 3 przegrane... Lyon to temat zagadka, ale wierzę, że coś drgnie i zaczną iść w stronę podium. Według mnie obie ekipy stać bez kłopotu na gola. Jeśli nie wpadnie jakaś głupia czerwona kartka to gole powinny być.
Tuluza nie jest w ciekawej sytuacji. Przedostanie miejsce, same porażki jak leci.
Ale.... no właśnie...czy wiecie, że ta ekipa strzelała gola we wszystkich ostatnich 22 meczach na własnym boisku poza tylko jednym przeciwko...jak łatwo sie domyślić PSG.
No Nantes to nie jest ekipa, której szczególnie ciężko trafić gola. Dla mnie ten gol Tuluzy to bardzo ciekawa dokładka do ako, a 1,30 to dobry kurs za to.

Marsylia - PSG
@ BTS 1,85 !!! sts
Bordeaux over 0,5 gola
@ 1,30

@ AKO 2,45 !!!! STS


Krótko, bo w nocy wyjeżdżam.
Bordeaux strzeli. Zrobili dobre zakupy. Wtopili ostatnio w Lyonie. U siebie są mocni, 10 goli ostatnio strzelonych w 10 meczach u siebie. Co tu dużo pisać...St Etienne na wyjazdach średnio się spisuje. Moim zdaniem spokojnie można iść w tego gola.
Na koniec kolejki hicior. Według mnie jak się na ten mecz patrzy to chyba każdy zadaje sobie pytanie, czy będzie BTS. Moim zdaniem granie w każdym kolejnym meczu na PSG nie ma sensu. Gdzieś w końcu się potkną...to pewne. Każda seria się kończy. Z pewnością w Marsylii będzie mobilizacja 110% na ten mecz. Za cel sobie wezmą z pewnością co najmniej gola. Oczywiście może być lanie totalne, a więc 0:4... bo patrząc z boku bez emocji, jakie piłkarskie argumenty tak naprawdę ma Marsylia w starciu z Paryżem...własny stadion, kibiców ? Są gorszą ekipą, ale według mnie mają potencjał na tego gola i zagram ten BTS. Gol dla Paryża nie wymaga według mnie ani komentarza, ani analizy.
Powodzenia !
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Caen - Reims
W tym meczu stawiam na zwycięstwo gospodarzy, którzy wbrew pozorom u siebie są silni, a ulegają tylko zespołom wyżej notowanym, oczywiście poza Marsylią, która w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Ostatnio przełamali niechlubną passę, aż czterech przegranych pod rząd na własnym boisku, wygrali z mocną w tym sezonie Nice&#39;a, która również na wyjazdach spisuje się dobrze. Reims na wyjazdach nie sprawują się zbyt dobrze w ostatnich 5 meczach tylko w dwóch zdobyli jakieś punkty: wygrali z Guingamp i zremisowali z Ajaccio. Moim zdaniem Caennie powinno mieć problemów z wygraniem tego meczu i udowodnią, że ostatnia wygrana z Nice&#39;a u siebie było przełamaniem złej passy
Typ:
Nice @2,05
⛔

@Nole : Solace dodawaj bukmachera, to moja druga prośba.

 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
GFC Ajaccio - Guingamp Typ: 2 (0.0AH) @ 2.02 Pinnacle 0:0 ZWROT

Dobra seria beniaminka się skończyła. Po zwyżce formy ze środku sezonu nie ma już śladu. Trzy porażki z rzędu, w dodatku ostatnie dwie w bardzo słabym stylu potwierdzają, iż rywale już rozpracowali Korsykańczyków. Na nieszczęście gospodarzy zawita dziś Guingamp, które ostatnio jest ich przeciwieństwem - trzy wygrane z rzędu. W świetnej formie jest internacjonał Jimmy Briand, którego zaczął wspierać Mevlut Erding. Goście po załamaniu formy zdają się wracać na właściwe tory i pozycję w lidze. Jeśli chodzi o absencje to w zespole Ajaccio zabraknie pomocnika Yougi oraz napastnika Pujola, zaś u gości nie zagrają De Pauw, Benezet oraz Martins Pereira. Mimo to uważam, że forma Guigamp nie uprawnia bukmacherów do stawiania ich w roli doga w dzisiejszym starciu. Spodziewam się zaciętego spotkania, zakończonego zwycięstwem przyjezdnych 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Tuluza vs. Nantes
over 2.5 - 2.35
over 2.5 + bts 2.75
bts tak - 2.00
over 1.5 gola - 1.44
over 0.5 w pierwsze połowie 1.50
goście strzelą w 2 połowie - 2.10

Tuluza ostatnie 4 mecze przegrała i jest przedostatnia w tabeli. Potrzebują rozpaczliwie pkt żeby walczyć o utrzymanie(co ciekawe dużo strzelają u siebie). Goście na miejscu 8, blisko miejsca pucharowego. Przy wygranej mogą wskoczyć już na miejsce gwarantujące udział w nich.
w H2H w ostatnich latach same bts + na 5 meczów 2 overy.
Gospodarze potrzebują rozpaczliwie pkt więc będą się otwierać i tu będą nadarzać się okazje dla gości na gole. Goście przyjadą do Tuluzy w roli lekkiego faworyta, może pójdą na otwarty futbol i będzie parę bramek na co liczę.
Idealny mecz na over 2.5 ;)
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom