>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25. kolejka La Liga [28.02 - 2.03.2017r.]

Status
Zamknięty.
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Wczoraj poszło nad wyraz dobrze, więc dziś już bardziej dla zabawy za niską stawkę.
Atletico wygra dokładnie 1 golem 3,4 Bet365 ⛔ 1-1, szkoda Torresa


Na początek starcie Atletico. Wiele osób wejdzie dziś z przekonaniem w ten mecz i nie ma co się temu dziwić. Przyglądając się jednak ostatnim spotkaniom Deportivo u siebie dojdziemy do prostego wniosku - oni nie są tu aż tacy słabi jak wskazywałaby tabela. Z Atletico gra im się u siebie całkiem nieźle (na przekroju historii), może być to taki przykład drużyny, która niezbyt leży danemu rywalowi i zawsze są pewnego rodzaju męczarnie.
Do tego na gwałt potrzebuje punktów, La Coruna u siebie 4-2-4. Atletico na wyjazdach 5-4-3, zatem jak widać - nie jest tu aż tragicznie, jak niektórzy twierdzą. Ostatnie mecze Deportivo bardzo słabe, ale na pewno wyjdą spięci na topowy zespół z La Liga, bo to po prostu spotkanie takiego kalibru. Myślę, że Atletico wygra, ale tylko jedną bramką po ciężkim dla nich meczu, typ bardziej na czuja, ale wydaje się być realny.
Sevilla - Bilbao @ do przerwy/na koniec remis/Sevilla 4,33 Bet365 ⛔ mecz jeszcze trwa, ale Sevilla prowadzi po pierwszej połowie, więc rozliczam
Tutaj także w poszukiwaniu wyższego kursu. Bilbao w tym starciu nadal bez największego działa czyli Aduriza oraz prawdopodobnie bez Laporte. Ta druga absencja martwi mnie o wiele bardziej (zgrany tył na pewno stawiałby dłużej opór rozpędzonej Sevilli), ale mimo wszystko uważam, że Bilbao ma atuty, aby przetrwać początkowy napór.
Z ciekawostek statystycznych, które także mogą wpływać na pomyślność typu. Sevilla tylko 5 razy w tym sezonie prowadziła do przerwy, z czego 2 razy grając u siebie (w grudniu z Malagą oraz ostatnio z Eibar), jest to zespół, który najczęściej w lidze w 2 połowie rozstrzyga losy spotkań u siebie (do tej pory sześciokrotnie). Bilbao z kolei pięciokrotnie remisowało do przerwy na wyjazdach ( a grali 11 takich spotkań). Patrząc luźnym okiem na te statystyki oraz widząc ewentualny przebieg meczu próbuję takiego wariata za mniejszą stawkę kosztem. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
To co się w tej kolejce La Liga wyprawia to jest niemożliwe, tyle bramek padło, że szok aż 33 bramki w 8 meczach ponad 4 bramki średnio na mecz (Valencia-Leganes 1:0 trochę popsuły statystyki). Dziś ostatnie 2 mecze i myślę, że będzie ciąg dalszy festiwalu strzeleckiego w La Liga.
Dziś teoretycznie mecz, gdzie nie powinno paść dużo bramek a więc mecz Atletico Madryt gdzie wiadomo, że grają bardzo minimalistycznie ale ostatnie mecze zaprzeczają temu.
1:2 z Barceloną, 4:2 z Leverkusen w Lidze Mistrzów, 4:1 z Gijon, 3:2 z Celtą Vigo, 1:1 z Barceloną w Pucharze.
Deportivo są w dołku, nie wygrali meczu od 9 kolejek, ostatni raz pokonali 18 grudnia 2:0 Osasunę lecz jesli popatrzymy na mecze u siebie Deportivo to prócz 2 ostatnich meczy gdzie przegrali do 0 w 8 poprzednich meczach strzelali minimum 1 gola i na to również liczę dziś gdyż muszą szukać punktów bo są już praktycznie w strefie spadkowej.
Dziś Atletico Madryt zagra bez takich piłakrzy: S. Niguez, Juanfran, Tiago, A. Fernandez, B. Barragan natomiast Deportivo bez: R. Albentos
Nie ma co się oszukiwać dużym faworytem w tym meczu są goście i brak wygranej będzie tutaj sporą niespodzianką... Lecz ja liczę na ciekawe starcie i myślę, że Deportivo pokaże u siebie ambicję, wolę walki, zaangażowanie lecz czy to starczy na pokonanie tak trudnego rywala? Nie sądzę ale na strzelenie bramki myślę, że tak.
Przewidywalne składy:
Deportivo (1-4-2-3-1): Lux - Navarro, Sidnei, Arribas, Juanfran - Guilherme, Mosquera - Kakuta, Colak, Gil - Andone
Atletico (1-4-4-2): Oblak - Vrsaljko, Savic, Godin, Luis - Correa, Gabi, Koke, Carrasco - Gameiro, Griezmann
Powodzenia.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: Deportivo rożne powyżej 4,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnich 5 meczach domowych linia ta została pokryta czterokrotnie jedynie z Sewillą 19 Listopada Deportivo wywalczyło 3 cornery. W ostatnich dwóch meczach po 10 rogów. Wiadomo Atletico zespół o klasę lepszy niż Alaves czy Osasuna z którymi Deportivo pokrywało linię ale w meczach wyjazdowych Atletico nawet jeśli rozstrzeliwuje rywala pozwala mu się zbliżyć pod swoje pole karne mecz z Gijon 1-4 dla Atletico gospodarze wywalczyli 12 rogów. Alaves - Atletico ? 7 rogów gospodarzy. Nawet Eibar grając u siebie z ekipą z Madrytu wywalczył 5 rogów. Nie udała się ta sztuka wprawdzie ekipie z Bilbao ale w meczach z udziałem tej drużyny przeważnie pada under w przypadku rożnych w ostatnim meczu u siebie Bilbao nie wywalczyło ani jednego Cornera. Podsumowując 5 rożnych w 90 minut. Dla Deportivo jak najbardziej do wykonania.

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sewilla - Athletic Bilbao
Typ: Rożne under 10,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Athletic gram od jakiegoś czasu i bardzo często undery wchodzą w meczach z ich udziałem w ostatnim meczu na przykład wywalczyli 0 rożnych a z drugiej strony zdarzają im się takie mecze jak z Apoelem gdzie wywalczyli w dwumeczu podajrze 26 cornerów przy 0 Apoelu. Dużo będzie zależeć moim zdaniem od dyspozycji Sewilli czy typ znajdzie pokrycie czy nie. Tak jak opisał to JanuszBiznesu gracze z Bilbao grają bez największego działa więc myślę że linia under/over 3,5 cornera na Bilbao jest sprawiedliwa ponieważ nie zdziwiłbym się gdyby jak w ostatnim meczu ligowym nie wywalczyli żadnego rogu czy Sewilla ustuka zatem dwucyfrówkę w tej statystyce wątpię ale to tylko moje przewidywania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom