>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Bundesligi (6.03 - 9.03.2020)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Paderborn - FC Köln
Typ: FC Köln (remis = zwrot)      
Kurs: 1.58
Bukmacher: ForBET
Analiza:

Wybrałem typ na to spotkanie ze względu na imponującą obecną formę piłkarzy gości. Niespełna dziesięć kolejek temu zamykali tabelę ligową, by dzisiaj zajmować 11. miejsce z całkiem niedużą stratą do pierwszej szóstki. Bardzo duża w tym zasługa Jhona Cordoby, który zalicza trafienie średnio w co drugim spotkaniu (a w dwóch ostatnich meczach strzelił cztery gole). Podejmują rywalizację z ligowym outsiderem, bo to właśnie Paderborn znajduje się obecnie w sytuacji, w jakiej jeszcze tak niedawno był FC Köln. Są na ostatnim miejscu Bundesligi i mocno zagrożeni spadkiem, tym bardziej że w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt.

Obydwaj dzisiejsi rywale po raz ostatni spotkali się razem w październiku na stadionie RheinEnergieStadion w Kolonii. Gospodarze wygrali 3:0 w dość wyraźnym stopniu przeważając w meczu i kontrolując jego cały przebieg. Dwa pozostałe spotkania, rozgrywane na stadionie w Paderborn wygrali gospodarze. Sądzę jednak, że dzisiaj sytuacja ta się odmieni. Ostatni mecz z Herthą, wygrali na wyjeździe 0:5 przez Köln pokazuje jak dużym potencjałem dysponuje ten zespół. Jedynym problemem jest przeziębienie podstawowego bramkarza gości, Timo Horna, a także kłopoty z kostką jego zastępcy, Thomasa Kesslera. O ile ten drugi najprawdopodobniej nie wystąpi, o tyle na chwilę obecną występ Timo Horna w dzisiejszym meczu stoi pod znakiem zapytania. Gdyby miało się okazać, że jednak wystąpi, prawdopodobnie kursy na wygraną gości spadną. Dlatego póki czas stawiam na nich podpierając się zwrotem w razie remisu. Gdyby okazało się, że wystąpi jego zamiennik, wówczas będziemy mówić o sporym prawdopodobieństwie obejrzenia w tym spotkaniu sporej liczby bramek. Myślę, że over 2.5 gola jest jak najbardziej realny. Niemniej jednak biorąc pod uwagę ofensywę FC Köln, to nawet w przypadku absencji Timo Horna widzę ich jako nieprzegranych w tym pojedynku.

Edit: w Typach Dnia postawiłem na to spotkanie i popełniłem jeden błąd pisarski. Thomas Kessler jest oczywiście drugim bramkarzem, a nie pomocnikiem. Zgodnie z regulaminem Typów Dnia nie mogę edytować posta, stąd sprostowanie zamieszczam tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom