>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25. kolejka 1. Bundesligi (06-07.03.2010r.)

Status
Zamknięty.
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Borussia Dortmund - Mönchengladbach 1 1.70 ✅
Tegoroczne spotkania BvB:
2010-02-26 Schalke 04 - Borussia Dortmund 2:1
2010-02-20 Borussia Dortmund - Hannover 96 4:1
2010-02-13 Bayern Monachium - Borussia Dortmund 3:1
2010-02-07 Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 2:3
2010-01-31 VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 4:1
2010-01-23 Borussia Dortmund - Hamburger SV 1:0
2010-01-17 FC Köln - Borussia Dortmund 2:3
Bilans u siebie : 7-2-3
Serie: 11 bez remisu, 11 ze zdobyczą bramkową, 5ostatnich over2.5.
Po wygranej 4:1 wydawało się że wreszcie przerwą tą złą passe. Na wyjeździe przegrali 2:1 z 3 w tabeli Schalke, teraz przyjdzie się im mierzyć z 12 Mönchengladbach. Goście wprawdzie od 6 ostatnich spotkań zaledwie raz przegrali 1:0 ale od 5 meczy nie mogą zwyciężyć na wyjeździe.

FC Nürnberg - Bayer Leverkusen 2 1.70
+Mecz 2 z 16 zespołem w tabeli.
+Goście zanotowali dwa ostatnie remisy.. czas na przełamanie.
+Statystyki wyjazdowe: 4-8-0 przy 2-3-6 gospodarzy
+24 mecze bez porażki BL..
+6meczy bez zwycięstwa Nurnbergi.
+Ostatni wynik obu zespołów 4:0
Skąd ten kurs?
// tak sobie czytam i czytam.. że Aptekarze bez formy, że mogą z taką grą zapomnieć o mistrzostwie, ale tym bardziej 1.70 naprawdę kusi. Ma ktoś informacje dot składów?
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Borussia Dortmund - Mönchengladbach 1 1.70
Tegoroczne spotkania BvB:
2010-02-26 Schalke 04 - Borussia Dortmund 2:1
2010-02-20 Borussia Dortmund - Hannover 96 4:1
2010-02-13 Bayern Monachium - Borussia Dortmund 3:1
2010-02-07 Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 2:3
2010-01-31 VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 4:1
2010-01-23 Borussia Dortmund - Hamburger SV 1:0
2010-01-17 FC Köln - Borussia Dortmund 2:3

Bilans u siebie : 7-2-3
Serie: 11 bez remisu, 11 ze zdobyczą bramkową, 5ostatnich over2.5.

Po wygranej 4:1 wydawało się że wreszcie przerwą tą złą passe. Na wyjeździe przegrali 2:1 z 3 w tabeli Schalke, teraz przyjdzie się im mierzyć z 12 Mönchengladbach. Goście wprawdzie od 6 ostatnich spotkań zaledwie raz przegrali 1:0 ale od 5 meczy nie mogą zwyciężyć na wyjeździe.


FC Nürnberg - Bayer Leverkusen 2 1.70
+Mecz 2 z 16 zespołem w tabeli.
+Goście zanotowali dwa ostatnie remisy.. czas na przełamanie.
+Statystyki wyjazdowe: 4-8-0 przy 9-2-3 gospodarzy
+24 mecze bez porażki BL..
+6meczy bez zwycięstwa Nurnbergi.
Skąd ten kurs?
Co do meczu Bayeru to kurs moze byc spowodowany ich slaba postawa w ostatnich meczach, a na dodatek Nürnberg w ostatnich meczach nie graja zle. Remis z Bayernem pokazuje, ze potrafia ukasic i to w derbach bawarii. Mysle, jednak, ze typ jak najbardziej trafny poniewaz moim zdaniem jest to najwyzsza pora na przelamanie i walke o zwycieztwo w lidze.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ktoś się zastanawiał nad grą na Hannover ?
Co prawda ciągle grają, osłabieni brakiem kilku zawodników lecz jak pokazał mecz z Wolfsburgiem, te osłabienia nie są dla drużyny już tak znaczące.
Na pewno dla zawodników taka seria porażek jest przytłaczająca i chcą jak najszybciej odnieść zwycięstwo, a z kim jak nie z drużyną o podobnym możliwościach ?
Kurs zachęca.
edit // i jednak @ 3.10 trafione ✅
 
D 0

damafi

Użytkownik
Ktoś się zastanawiał nad grą na Hannover ?
Co prawda ciągle grają, osłabieni brakiem kilku zawodników lecz jak pokazał mecz z Wolfsburgiem, te osłabienia nie są dla drużyny już tak znaczące.
Na pewno dla zawodników taka seria porażek jest przytłaczająca i chcą jak najszybciej odnieść zwycięstwo, a z kim jak nie z drużyną o podobnym możliwościach ?
Kurs zachęca.
Wydaje mi się że bardziej prawdopodobny wynik to zwycięstwo Freiburga bądź remis. Hannover grał z podobnym zespołem do siebie czyli z Norynberga było to już jakiś czas temu jak dobrze pamiętam 30 stycznia tego roku i wynik padł 1:3 na korzyść Norynbergi... Ogólnie to według mnie są fajniejsze mecze do typowania w tej kolejce np. Borussia D. - Borussia M. czy też Norynberga - Leverkusen , Koeln - Bayern.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
norymberga u siebie jest grozna druzyna.. zatrzymali bayern i wydaje mi sie ze w niedziele tez tanio skor nie sprzedadza z aptekarzami, wiec nie mow ze hannover jest podobn do norymbergi..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

FC KOELN - BAYERN MONACHIUM
Typ : Bayern @ 1,45
Unibet⛔1:1​

Po ostatniej kolejce kiedy Bayern wygrał z HSV 1:0 a Leverkusen stracili punkty z Koeln Bawarczycy po blisko dwóch latach przerwy ponownie mogą pochwalic się 1msc w tabeli Bundesligi. To wręcz niesamowite że tak długą przerwe mieli. I tutaj pojawia się pytanie cyz utrzymają tą dyspozycje do końca rozgrywek czy też dadzą się jeszcze wyprzedzic APtekarzom bądź Schalke. Dzisiaj czeka ich mecz ze wspomnianym Koeln które przed tygodniem sprawilo im miłą niespodzianke urywając punkty Bayerowi. Dzisiaj Bayern bez Demichelisa którego w meczu Niemcy - Argentyna wyeliminował były gracz Bayernu Michael Ballack. No ale biorąc pod uwage dokonania Demichelisa w ostatnim czasie i jego niepewną gre w defensywie to chyba nawet dobrze się sklada że dzisiaj go zabraknei bo linia obronna może na tym tylko zyskac. Powraca Daniel Van Buyten i z Badstruberem ma stworzyc duet stoperów. Innym braków w skladzie nie ma. Oczywiście wszyscy licza na duet Ribery - Robben. Bayern ostatnio wygrywa bardzo wiele meczów.
Koziołki ostatnio graly z bardzo wymagającymi rywalami. Przegrali z Schalke 0:2, ze Stuttgartem 1:5 u siebie, zremisowlai co prawda z HSV i Leverkusen jednak za miarodajną ich formy bralbym właśnie potyczki z S04 i Stuttgarttem bo Leverkusen często remisuje a HSV w tamtym czasie było kompletnie bez formy. Czy Lukas Podolski będzie w stanie się przelamac w tym meczu? Ostatnio jest w słabej formie co zarzucili mu dziennikarze po meczu reprezentacji na co on odparł że jego koledzy dziennikarze mają niewyparzony język i powstała mala afera :p Dzisiaj ma okazje coś do udowodnienia jednak ja bym nie liczył że cokolwiek zdzialają z partnerami. Myślę że 3pkt pojadą na Allianz Arena. Koeln bez Wome, Pezzoni, Chihi i Schorch.

--------------------------

Typ na Bayern to mój głowny typ na dzisiejsze mecze. Z innych spotkań zastanawiam się przede wszystkim nad postawieniem na Dortmund @1,75, ale chyba odpuszcze go sobie bo to jednak &quot;derby&quot; Borussi hehe :p

--------------------
Na rozstrzygnięcie overowe zanosi się na Weserstadion gdzie dojdzie do meczu Werder- Stuttgart. Oba zespoły bez większych strat. Werder bez Boenischa, Wagnera i Fritza. Stuttgart bez Boki, Riedle, Laniga i Ulreicha. Do tego po obu stronach niepewni bramkarze którzy mogą &quot;wszystko&quot; czyli Wiese kontra Lehmann. A ofensywy obu zespołów grają ostatnio dobrze. Dośc powiedziec że w 6 ostatnich meczach Bundesligi w spotkaniach Werderu padlo 28 bramek a w 6 meczach Stuttgartu 22! Kurs @1,57 myślę że jak na taki mecz jest do zaakceptowania jak najbardziej. Nie raz już się zdarzało że buki zaniżały do 1,45 itp... Mógłbym tutaj przytaczac różne sytuacje statystyczne jednak wystarczy spojrzec na potencjał ofensywny wyłącznie i już wydaje sie że tutaj muszą padac bramki. Cacau w mega formie ostatnio. Pizarro z Ozilem również. Ja pobieram powyżej 2,5gola ;)


Werder Brema - VfB Stuttgart Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,57 Unibet ✅2:2
 
C 0

cantona78

Użytkownik
mi rzucil sie w oczy jutrzejrzy typ na mecz wiesniakow, poki co kurs jest uwazam bardzo dobry - okolo 1.7 - 1.8. Mainz na wyjazdach gra fatalnie a do tego ma sporo oslabien, w poprzedniej kolejce czerwona kartke dostal Heller wiec nie wystapi na pewno, kontuzji doznal Ivanschitz do tego w poprzednim meczu nie grali Wache, Hoogland, Kirchhoff, Rose i Amri (nie za bardzo sie moge doczytac ktory z nich jest zdolny do gry obecnie) do skladu Hoffenhaim wraca Luiz Gustavo ktory pauzowal za czerwona kartke
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Eintracht - Schalke
Typ: under 2,5
Kurs: 1,7
bet365
Sprawa jest dość prosta, bo Schalke to najlepsza defensywa ligi z 18 straconymi bramkami. Bez Neuera byłoby ich z dwa razy wiecej lajtowo.
Wyniki Schalke to niemal zawsze 1:0, 2:1, czasami 2:0, bo oni w ofensywie są słabi, często wygrywają po jednej okazji w spotkaniu. Generalnie to rywale dają prezenty, bądź strzelają tylko po wolnych.
Dzisiaj zabraknie ważnego ogniwa, jakim jest Farfan a bez niego Kuranyi nie otrzyma tylu okazji do strzelenia bramki. Niby jest Sanchez, ale to bardziej jeździec bez głowy - nie ta klasa do Peruwiańczyk. Dlatego na pewno bedzie widać brak tego szybkiego zawodnika. Jeśli chodzi o defensywe, to waracają Westermann oraz Zambrano, ale nie wiadomo czy bedą w stanie zagrać od początku, a jeden z nich bedzie musiał, bo Bordon nie zagra na 100%. Eintracht u siebie jest całkiem porządną drużyną a Schalke na wyjeździe też prezentuje sie zwykle dobrze, gdyż nie muszą kreować gry, tylko czekają na kontry i to jest ich życie wtedy. Inaczej ciężko, żeby od nich samych coś wyszło. Frankfurt potrafi sie bronić, ale też wyprowadzać groźne kontry. W składzie nic się nie zmienia, jedynie wraca Liberopulos i może zacznie od początku zamiast przeciętnego ostatnio Altintopa.
Jak dla mnie ten mecz to bedzie klasyk Schalke, czyli bronimy się, kontrujemy, może cos wpadnie po jednym przypadkowym strzale i bedziemy happy, ze wygraliśmy. Ale ja mam nadzieję, że nie wpadnie :wink:​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg (-1) - Bochum
Typ: 1 (AH)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Interwetten
Spotkanie 1 Bundesligi w którym to aktualny mistrz Niemiec zmierzy się z drużyną VfL Bochum. Wolfsburg powraca do formy z przed tamtego sezonu, chociaż na mistrzostwo już raczej szans nie mają to na gre w przyszłym sezonie w pucharach europejskich liczą. Dziś zmierzą sie ze słabo spisującymi sie piłkarzami Bochum którzy mają raczej bezpieczną pozycje w lidze i znajdują sie na 13 miejscu. Wolfsburg po serii meczow bez zwycięstwa zaczął wygrywć, najpierw z Schalke 2;1 potem Villareal 4:1 a w ostatneij kolejce na wyjezdzie 1:0 z Hannoverem. W tym meczu muszą wygrać jeżeli chcą walczyc o puchary i dziś z takim przeciwnikiem mają duże szanse na zrobienie tego.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04
typ: wynik do połowy - 2 kurs: 2,95✅
tobet

Schalke bez Farfana w jego miejsce zagra Baumjohann , który naraazie slabo spisuje sie w nowej druzynie, dzis dostanie okazje do gry od 1wszych minut. Bordona zastapi Westerman, wiec ubytkow w defensywie nie bedzie. Jedynie co martwi to na ławce gosci nie ma wartosciowych zmienników, tak przegrali ostatnio z Werderem dajac sobie walnac 2 gole w drugiej połowie. Jezeli chca wywiezc dzis punkty powinni odrazu przystapic do strzelania goli, w pierwsyzm meczu wygrali 2:0. Ponoc dzis wraca Fenin, jednak nie przekonuje mnie gra ofensywna Frankfurtu pod nieobecnosc Amanatidisa.\

edit: do tego Koln +1,5 ✅
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Nurnberg-Bayer
typ: 2 kurs: 1,6
typ: 2(-1) kurs: 2,4
tobet

Nurnberga bez najlepszego strzelca Bunjaku, do tego brak Eigera a na ławce siadzie Charisteas z powodu słabej formy, zastapic ma go od 1wszych minut Choupo-Moting, niestety nie mozna nic dobrego o nim powiedziec, jest młody i gra bardzo słabo, w 1wszym meczu tych druzyn takze grał na szpicy i Nurnberga skonczyła mecz z zerowym dorobkiem bramkowym. Goscie jedynie bez Rolfesa. Bayer wygrał w tym sezonie z Nurnberga az 4:0, dzis przy jeszcze słabszym składzie gospodarzy ma szanse powtorzyc wynik, niema co sie sugerowac ich 2ostatnimi remisami, gdy remis w Bramie to sukces a z Koln to było biciem głowa o mur, gdyz zagrali bardzo defensywnie tak jak wczoraj z Bayernem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom