>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25 Euro do kasyna ! Tego jeszcze nie było ;D

Status
Zamknięty.
G 0

gonczo

Użytkownik
Zlecilem wyplate 50 E.
Dostalem takie cos:



Dear Adrian,

your collection request has been received. While this transaction is being put through, the amount you wish to collect is no longer available in your Players Account.

Your collection request requires 24 hours to be processed and approved. This time is required to authorise the transaction and to conduct security checks. In particular circumstances, additional proof of identification may be required.

From this moment, the amount will take an average of 5 working days to be credited to your NETeller account.


Kojarzy ktos o co chodzi z ta ich weryfikacja???
 
mariusz90z 0

mariusz90z

Użytkownik
no wlasnie ja mam pytanie czy w ogole komus udalo się przelac kasę bo ja juz na progresji w ruletce 65 ojro ugralem i mysle ze lekko dojdzie do 100 ale uda się przelac?
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Nie uda się wam wypłacic ja zleciłem ale napisali mi, że muszę złożyc depozyt, a minimalny depozyt u nich wynosi 100 euro
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
A ja progresją 2/3 zrobiłem ponad 200 euro i zachciało mi się eksperymentować (nie bardzo wierzylem w mozliwość wypłaty więc to nie było aż tak bolesne) i ze 158 zrobiło się 202, więc chciałem dojechać do ok 250 żeby uzbierać tysiączek i wszystko poszło .... Jedyna nauczka na przyszłość by nie kombinować bez powodu :zoltakartka:

 
W 2

wislak

Forum VIP
kurcze dziwne
ugralem niecale 60 Euro i zlecilem wyplate na neteller. 55 euro poszlo i na koncie mam 3... ale nie wierze ze to dojdzie.




dziwna sprawa na moje oko to ja jakies 6 razy to obrocilem i oczywiscie nie ma mowy zebym tam cos wplacal... niby 50 euro minimum bylo to jak mialem 28 to sobie puknalem na Fruit costam i 2 x po 2.5 dalem i mi weszlo ponad 30 razem ;D :jezora: oby cos ugrac to mazaka po rekach bede calowal ;p ale daje sobie jakies 20 % szans;p

ps . co to pisze pod ID transakcji? przyjeli chyba nie?
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
No ja ugrałem w Black Jacka 115ojro. Żeby można było wypłacić, no ale to by było za proste. Jedyny pożytek z tej gry to taki że nauczyłem się w końcu w niego grać. ????
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
No ja ugrałem w Black Jacka 115ojro. Żeby można było wypłacić, no ale to by było za proste. Jedyny pożytek z tej gry to taki że nauczyłem się w końcu w niego grać. ????
ha ! a ja umiem grać w oczko i 8 przegranych z rzędu... i jak tu coś wygrać ?

ale można było się przynajmniej pobawić i zobaczyć jak ładnie oszukują tutaj na Black Jacku

z kilkunastu gier ani razu nie mialem wiecej niż 18 pkt, nie wiem moze po prostu pech... ale nie sadze :/

pozdr,
 
W 2

wislak

Forum VIP
odpowie mi ktos? co tam po ID tranzakcji na polski pisze? bo kurcze ja z tego rozumiem ze tranzakcja zakonczona sukcesem, przed tranzakcją pisz na mail ... taki i taki ? ale na pewno zle :jezora: prosze o odp,
 
picia 13

picia

Użytkownik
&quot;Dla wszystkich tranzakcji proszę skontaktować się przez [email protected]
Proszę załączyć Twoje imię (w tym przypadku chyba nick) i numer Twojej tranzakcji z wszystkimi pytaniami.&quot;

Czyli ;) jeżeli coś nie dojdzie itd. to pisz na e-mail podając nick, numer tranzakcji i opisując problem...
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
hehehe a ja sie z was smieje(bez obrazy oczywiscie) bo mam starego kompa z windows 98 i wszystko mi chula tam ze hoho -reakcje momentalne i na nic niemusze czekacP ???? hahaha
 
emde 0

emde

Użytkownik
Dostałem takiego mail&#39;a ????

Dear Marcin,

your collection request has been received. While this transaction is being put through, the amount you wish to collect is no longer available in your Players Account.

Your collection request requires 24 hours to be processed and approved. This time is required to authorise the transaction and to conduct security checks. In particular circumstances, additional proof of identification may be required.

From this moment, the amount will take an average of 5 working days to be credited to your NETeller account.
????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Też to dostałem:

Dear Pawel,

your collection request has been received. While this transaction is being put through, the amount you wish to collect is no longer available in your Players Account.

Your collection request requires 24 hours to be processed and approved. This time is required to authorise the transaction and to conduct security checks. In particular circumstances, additional proof of identification may be required.

From this moment, the amount will take an average of 5 working days to be credited to your NETeller account.
Teraz tylko pozostaje czekac... ???? :jupi:
 
T 0

tgrzebien

Użytkownik
Dostałem takiego mail&#39;a ????

Dear Marcin,

your collection request has been received. While this transaction is being put through, the amount you wish to collect is no longer available in your Players Account.

Your collection request requires 24 hours to be processed and approved. This time is required to authorise the transaction and to conduct security checks. In particular circumstances, additional proof of identification may be required.

From this moment, the amount will take an average of 5 working days to be credited to your NETeller account.
Dostalem to samo, lae jak widac In particular circumstances, additional proof of identification may be required. pewnie beda chcieli dokumenty, tylko ciekawe jakie?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie uda się wam wypłacic ja zleciłem ale napisali mi, że muszę złożyc depozyt, a minimalny depozyt u nich wynosi 100 euro

wczesniej zlecalem wyplate od Ciebie i nic mi nie kwestionowali jak cos otzryamles daj screen tego emaila o depozycie bo 1 slysze


NIE PANIKUJCIE KAZDY PO ZLECENIU WYPŁATY OTRZYMUJE TAKI EMAIL.JAK ZECHCA DOKUMENTY TO IM SIE WYSLE -DO 5 DNI MAJA WYPLACIC.
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Nie uda się wam wypłacic ja zleciłem ale napisali mi, że muszę złożyc depozyt, a minimalny depozyt u nich wynosi 100 euro

wczesniej zlecalem wyplate od Ciebie i nic mi nie kwestionowali jak cos otzryamles daj screen tego emaila o depozycie bo 1 slysze


NIE PANIKUJCIE KAZDY PO ZLECENIU WYPŁATY OTRZYMUJE TAKI EMAIL.JAK ZECHCA DOKUMENTY TO IM SIE WYSLE -DO 5 DNI MAJA WYPLACIC.
Wysłali mi takiego emaila:

Dear User,

your withdrawal request cannot be processed as you have not respected the regulamentations on bonuses.
Who receives a bonus without making a deposit, shall at least do one deposit before to withdraw, moreover it&#39;s necessary to respect the playthrough limit on bets as stated in the &quot;terms and conditions&quot;.

The amount is now available in your gaming account.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom