>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24winbet - 100% do 150 €

K 0

karpiu1234

Użytkownik
Te problemy z logowaniem może są spowodowane jakimiś zmianami na serwerze? Ja mam zamiar wpłacić $ tylko dla bonusu i wio stamtąd. Ciężko tam o surebeta?
Zawsze mam problemy wieczorami gdzie jest najwiecej meczy rozgrywanych (mysle ze to ten powod a nie zmiany na serwerze) , to jak chcesz wplacic tylko dla bonusu to logicznie myslac lepiej E jak $ ????
Jesli chodzi o surebeta to ciezko bo jakby nie patrzec ze strony 24win musi byc pow 2.0 lecz na live moze cos ustrzelisz
pozdrowka
 
N 0

nekonero

Użytkownik
W pełni wypłacalny. Maksymalna jednorazowa wypłata to tylko 2500 euro. Po wpłaceniu 150 euro bilans końcowy po kompletnym obrocie, który trwał raptem 4 dni (głównie na &quot;live&quot;) wyniósł 903 euro. Taką kwotę zleciłem do wypłaty na konto w Skrill. Po kilku godzinach przyszedł mail o potrzebie weryfikacji użytkownika. Klasycznie wymagane są: skan dokumentu potwierdzającego tożsamość, screen z profilu na Skrillu plus wyciąg bankowy nie wcześniejszy niż 3 miesiące wstecz. Kasa na Skrillu pojawiła się mniej więcej po 12 godzinach od wysłania stosownych dokumentów. Zatem z czystym sercem jeszcze raz informuję: buk wypłacalny ????
 
Do góry Bottom