>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Serie A [15.02 - 17.02.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Lecce - SPAL         
Obie drużyny strzelą gola 1.60 @efortuna

Mecz drużyn z dolnej części tabeli. Lecce po dwóch ostatnich wygranych z Torino i Napoli jest na fali wznoszącej. Napastnik Lapadula złapał wiatr w żagle i w ostatnich dwóch meczach zanotował 3 bramki. Z ich składu wypadł Babacar, natomiast Filippo Falco świetnie radzi sobie w duecie z nominalną 9-tką Lecce. Ponadto, ostatatnimi czasami Lecce prezentuje dobrą formę w meczach na swoim stadionie. Zatrzymali oni Inter oraz powalczyli ze świetnie grającą w tym sezonie Bologną pod skrzydłami Sinisy Mihajlovicia. Teraz trochę o SPAL. Ich ostatnie wyniki na pewno nie są dla nich satysfakcjonujące. Są oni na ostatnim miejscu w tabeli i w ostatniej kolejce przegrali z Sassuolo, gdy prowadzili do przerwy 1-0 na swoim boisku. Jednakże, uważam, że SPAL jest dość ofensywnie usposobioną drużyną z szybkimi wahadłowymi oraz Petagną, który nieźle sobie radzi. Pokazali to w wygranym z rewelacją włoskiej ligi - Atalantą. Uważam, że obie drużyny są w stanie strzelić bramkę. Na pewno piłkarze nie odpuszczą tego meczu, ze względu na położenie obu ekip w tabeli. Każdy punkt jest dla nich na wagę pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 AC Milan - Torino       
AC Milan wygra mecz 1.66 @efortuna

Milan w ostatnim czasie nie wygląda naprawdę źle porównując go do sytuacji na początku sezonu. Zlatan Ibrahimović sprawia, że wszyscy inni piłkarze dają od siebie więcej. W Coppa Italia byli zdecydowanie lepszą drużyną od Juventusu. W meczu z Interem niestety głowę zostawili w szatni. Moim zdaniem zmotywują się na ten mecz. Coraz lepiej to wygląda. Natomiast sytuacja w Torino jest fatalna. Po zmianie trenera Mazzariego odnieśli kolejną porażkę, mimo prowadzenia po golu w 55 minucie meczu. W ostatnich 5 meczach (wliczając mecz w Coppa Italia) Torino straciło 20 BRAMEK! Ponadto w ostatnim meczu Izzo dostał czerwoną kartkę i nie wystąpi w tym meczu. Zaliczyli oni również najwyższą porażkę na swoim stadionie z Atalantą 0-7. Milan musi wygrać to spotkanie, jeśli chcą myśleć o dostaniu się chociażby do Ligi Europy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bologna- Genoa pow 1.5 gola  
Atalanta- Roma pow 2.5 gola  
ako: 1.79 @totalbet      


Ode mnie najlepiej wyglądający dubel na ten weekend. Czekałem z potwierdzeniem o stanie zdrowia Barrowa- i jest, Gambijczyk jest w 100% gotowy na to spotkanie. Bologna co mecz zalicza overy, pisałem o tym wielokrotnie, że taki po prostu mają styl za kadencji Serba- każda piłka do przodu, mnóstwo sytuacji bramkowych co mecz. Barrow to nowy nabytek Bologny, zagrał kapitalny mecz w Rzymie- 2 gole i asysta, dostał najwyższe noty za ten mecz. Troche szkoda, że wypada nam Soriano, bo jednak Włoch troche napędzał te ataki, ale w jego miejsce wskakuje Svanberg, a więc równie utalentowany zawodnik. Po drugiej stronie Genoa- najgorszy wyjazdowy zespół w całej lidze, 28 goli straconych tylko na wyjazdach, dodatkowo kontuzjowany jest Romero, a więc podstawowy stoper. Genoa po zmianie trenera odżyła, wciąż potrzebuje punktów, z przodu fajnie wygląda Pinamonti, Favili czy Sanabria, dodatkowo oczywiscie nie zawodny Pandev. Te 2 gole to minimum według mnie, sam gram pow 2.5 goli po kursie 1.80.  


Drugie spotkanie to mecz w Bergamo, pod Mediolanem. Atalanta co mecz kręci overy, podobnie do Romy, ja tu widze bardzo dużo goli, dodatkowo w zespole gości za czerwoną karte pauzuje Cristante , a więc defensywny pomocnik, a jego zmiennik na tej pozycji Diawara jest kontuzjowany. Atalanta co prawda ma Lige Mistrzów, ale dopiero w środe, Gasp ma wszystkich zawodników zdrowych, a taki Ilicic, Gomez, Zapata czy Muriel będą wjeżdżać jak w masło w dziurawą defenywe gości.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Juventus - Brescia 2:0 (Ronaldo nie dostał powołania na ten mecz)
Ronaldo strzeli, @1,50 Unibet
 [zwrot] 
Ronaldo strzeli powyżej 1,5 gola, @3,70 Unibet [zwrot] 

Przed tygodniem napisałem :
"Ronaldo znowu zachwyca piłkarski świat, w drugim sezonie we Włoszech zbliża się do pobicia 25 letniego rekordu, który ustanowił Gabriel Batistuta strzelając gole w 11 kolejnych spotkaniach Serie A, CR7 trafiał dotychczas w 9 kolejnych meczach, rekord jest na wyciągnięcie ręki, a wiadomo jak Portugalczyk lubi takie wyzwania, Cristiano wykonuje także rzuty karne w swoim zespole, dlatego liczę dziś na jego kolejne trafienie. "
Tydzień temu strzelił czym zbliżył się już na jedno trafienie od wyrównania rekordu, jeśli zdobędzie gola w meczu z Brescia wyrówna osiągnięcie Batistuty. Dla mnie wydaję się to najlepszy typ na ten mecz. Spróbuję również, że zdobędzie minimum 2 gole, w tym roku ustrzelił już dwa dublety oraz jednego hat-tricka.
 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Hicior w Serie A!

Chyba mało kto spodziewał się tego, że najciekawsza rywalizacja w TOP 5 lig europejskich będzie miała miejsce w lidze włoskiej! Liga, która przez lata została zdominowana przez Juventus, w tym sezonie daje nam wielkie emocje i najprawdopodobniej walkę o mistrzostwo będziemy mogli śledzić do samego końca rozgrywek. Obecnie aż trzy zespoły przepychają się w czubie tabeli! Nie da się ukryć, w żadnej lidze w tym sezonie nie jest tak ciasno! 


Obecnie tabela prezentuje się tak:

1.      Inter - 54 pkt.

2.      Juventus - 54 pkt.

3.      Lazio - 53 pkt.

Wygląda to ciekawie, ale już w ten weekend może się to mocno przetasować, bowiem naprzeciwko siebie stanie Lazio i Inter! Trzecia drużyna w tabeli zmierzy się z liderem! Takie mecze zawsze elektryzują kibiców.

Obie drużyny prezentują się w tym sezonie świetnie! Lazio przegrało zaledwie dwa spotkania ligowe (jedno z Interem), nad czwartą w tabeli Atalantą ma aż 11 punktów przewagi. Inter może pochwalić się trochę lepszym bilansem, zespół z Mediolanu przegrał w tym sezonie zaledwie raz, 4 miesiące temu w starciu z Juventusem. Kibice z Mediolanu mogą mieć mieszane uczucia odnośnie ostatnich poczynań swojego zespołu. Po pięknym zwycięstwie w Derbach Mediolanu przyszła porażka w domowym starciu z Napoli w Pucharze Włoch. Jak na porażkę w pucharze zareaguje zespół w niedzielę?

Starcie wielkich snajperów!

Nie da się ukryć, że głównymi aktorami dużych sukcesów Lazio i Interu w tym sezonie są napastnicy. W drużynie z Rzymu swój sezon życia rozgrywa Ciro Immobile, ciężko znaleźć odpowiednie słowa, żeby opisać formę jaką prezentuje Włoch, najłatwiej zrobić to liczbami. Immobile strzelił w tym sezonie ligowym 25 bramek i zaliczył 6 asyst w 23 meczach! W największych ligach w Europie nikt nie może pochwalić się lepszym wynikiem. Ten sezon jest idealnym dowodem na to, że Immobile najlepiej czuje się grając we Włoszech! 

Po drugiej stronie barykady możemy oglądać brylującego w tym sezonie Romelu Lukaku. Belg po odejściu z Manchesteru United zaliczył prawdziwy renesans formy! Strzelił już 17 bramek i razem z Lautaro Martinezem tworzy świetny duet ofensywny penetrujący wszystkie linie defensywne w lidze! Łącznie zdobyli aż 28 bramek!

Kto okaże się bohaterem niedzielnego starcia na szczycie w Serie A? Który z napastników trafi do bramki przeciwnika? Na stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN możecie to obstawić!

ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA

W ostatnich pięciu meczach ligowych tych drużyn, aż trzykrotnie triumfował zespół z Mediolanu, raz Lazio i raz zespoły dzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Jak będzie w tym razem? Czy gospodarze wykorzystają przewagę własnego boiska i wyprzedzą w tabeli Inter? Według BETFAN nieznacznym faworytem do zwycięstwa są właśnie rzymianie. Jak zweryfikuje to boisko?

Mecz już w niedzielę o 20:45, tego starcia nie może przegapić żaden fan włoskiej piłki!

Obstaw mecz w Betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 15 lutego 2020 23:25 przez waldi1979Juventus - Brescia
Ronaldo strzeli, @1,50 Unibet
Ronaldo strzeli powyżej 1,5 gola, @3,70 Unibet

 
Ronaldo w tym meczu na pewno nie strzeli bo nie ma go w kadrze meczowej. Słabszy rywal, w tygodniu LM więc go oszczędzają. Wraca za to po pół roku Chiellini ale wątpie aby zagrał.

Dla mnie, jak co weekend, dobrym typem jest over 2,5 gola po kursach u buków ~@1,70 w meczu Sassuolo z Parmą. Już kilka razy o tym wspominałem, ekipa De Zerbiego gra, fajną, szybko i ofensywną piłkę. W meczach z ich udziałem pada sporo goli więc czemu dzisiaj miałby być inaczej :)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Sassuolo- Parma
Sassuolo pow 1.5 gola 1.80 @efortuna 

 


Ja podobnie jak Kolega wyżej ide w strone bramek, ale wezme over bramkowy gospodarzy. W Parmie sporo braków czołowych graczy- Kucka i Kulusevski, wiec napewno te ataki gości stracą na jakości. Na Mapei Stadium w tym sezonie pada najwiecej bramek, przeciez od początku sezonu nie było tutaj meczu z poniżej 3 bramkami, a w 11 spotkaniach padło łącznie 46 goli!!! Berardi, Boga czy Caputo wyglądają kapitalnie w tym sezonie, te 2 gole gospodarzy wydają się fajną opcją na dzisiaj, napewno troche bezpieczniejszą niż over w całym meczu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Brescia 
Brescia nie strzeli @2.05 
    
etoto 
Juventus bez Ronaldo, który jest oszczędzany na najbliższy mecz w Lidze Mistrzów. Dla Starej Damy jest to osłabienie, ponieważ CR7 wygląda najlepiej spośród wszystkich zawodników Juve i strzela w każdym meczu. 
Juventus na własnym stadionie doznał tylko remisu na 11 spotkań, więc to oznacza, że Brescia przyjeżdża do jaskini smoka. 
Dla przyjezdnych nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w meczach wyjazdowych grają źle. 9 strzelonych goli na 11 spotkań. 
Defensywa Juventusu nie jest tak mocna jak swego czasu, jednak uważam, ze powinna poradzić sobie ze słabiutką Brescią. 
Stara Dama w ostatnich 5 meczach traciła bramki z Roma, Parmą, Napoli i Verona. Wszystkie te drużyny spisują się dużo lepiej od dzisiejszego rywala.
Brecia zajmuje 19. miejsce i ma jedną z gorszych ofensyw w lidze. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 23

danielgorski92

Użytkownik
Witam forumowicze.
Czy w spotkaniu AC Milan - Torino nie było przypadkiem 6 żółtych kartek? Oglądając spotkanie kartkę otrzymał M. Gabbia za faul przy wyskoku do główki. Nawet realizator pokazywał powtórkę, w której sędzia pokazuje kartonik. Buk uznał mój zakład za przegrany.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 18 lutego 2020 10:11 przez danielgorski92Witam forumowicze.
Czy w spotkaniu AC Milan - Torino nie było przypadkiem 6 żółtych kartek? Oglądając spotkanie kartkę otrzymał M. Gabbia za faul przy wyskoku do główki. Nawet realizator pokazywał powtórkę, w której sędzia pokazuje kartonik. Buk uznał mój zakład za przegrany.
Według oficjalnej strony Serie A, było pokazanych 5 żółtych kartek.
LegaSerieA
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 10:11 przez danielgorski92Witam forumowicze.
Czy w spotkaniu AC Milan - Torino nie było przypadkiem 6 żółtych kartek? Oglądając spotkanie kartkę otrzymał M. Gabbia za faul przy wyskoku do główki. Nawet realizator pokazywał powtórkę, w której sędzia pokazuje kartonik. Buk uznał mój zakład za przegrany.
siema
Mam ten sam problem. Oglądając mecz wydawało się, że Gabbia dostał ten kartonik, ale na wszystkich stronach brak informacji na ten temat. Na niektórych jest info, że kartę dostał Pioli. Jakbyś coś więcej się dowiedział to daj znać. pozdro
 
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 10:11 przez danielgorski92Witam forumowicze.
Czy w spotkaniu AC Milan - Torino nie było przypadkiem 6 żółtych kartek? Oglądając spotkanie kartkę otrzymał M. Gabbia za faul przy wyskoku do główki. Nawet realizator pokazywał powtórkę, w której sędzia pokazuje kartonik. Buk uznał mój zakład za przegrany.
Pioli, trener Milanu dostał, ale to poza boiskiem i takich kartek buki nie liczą. Tak samo jak kartki graczy z ławki rezerwowych. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom